Esileht Ilu Suured poorid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suured poorid

Postitas:

Kuidas küll muuta poorid visuaalselt väiksemaks? Kui meiki peal pole, on näonahk isegi enamvähem, aga kohe kui jumestuskreem peale läheb, muutuvad poorid visuaalselt eriti suureks ning näonahk tundub vana ja pooriline kuumaastik.

Tõenäoliselt kasutan valesid meigitooteid, aga olen selles teemas ikka nii võhik. Sellest tulenevalt küsin kahte asja:

1. Millised hooldustooted/happed/salongi protseduurid jne on kõige tõhusamad pooridele, et neid väiksemaks muuta? Happehooldusi teen ca 3-4 korda aastas, aga siiani pole tulemust olnud.
2. Millist meiki peaks kasutama, et meik oleks pigem matistav ja poorid visuaalselt ei paisuks nii suureks kui meik peale läheb? Kas on olemas mingeid spetsiaalseid meigitooteid, mis mõeldud pooride peitmiseks? Kui jah, siis ehk oskate täpsemalt soovitada?
Ma tõesti olen võhik ja selleks vabandan ette, kui mõne jaoks rumalad küsimused.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 22:02; 24.04 15:45; 24.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhastus kord kuus salongis. Hiljem ehk kahe kuu tagant. See auru ja pigistamisega klassika puhastus + pärast mask.

Saun ja vann teevad ka naha paremaks kui ainult dušši all käimine.

Sain korda ja pole üle aasta käinud kosmeetikus. Nüüd oleks vaja.

Kasutan kreemi, jumestuskreemi ja puudrit. Kui üks ära jätta, kannatab tulemus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jälgida, et kogu kraam, mida näole pannakse, oleks mittekomedogeenne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan microneedlingit või dermapeni mingis kvaliteetsemas salongis, kindlasti mitte ise kodus teha ega odavamas salongis, sest selle kasutamiseks on vaja väljaõpet. Aga super hästi mõjub! 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ummistunud poore saab puhastada ise õlipuhastust tehes. Peale sooja veega näo pesemist või peale dushi all käimist hõõru tükk aega nägu õliga ja pärast pese seebiga maha. Pane peale näokreem või näoõli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et TA mõtles ummistunud poore. Lihtsalt selline apelsinikoort meenutav nahk. Mul omal põsed sellised, ei oska ka nendega midagi peale hakata, et ei oleks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kindlasti primer jumestuskreemi alla. Mul on ka suurte pooride probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägitakse, et AHA happeid sisaldavad tooted pidid aitama

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest aitavad sellised primerid, mis sisaldavad õrna sädelust. Inglise keeles nimetatakse neid dewy või illuminating, tulemus jääb nagu selline kergelt kumav.

Ma olen proovinud kahte erinevat, Catrice Tensational ja Nyx Bare with me. Kui esimest korda näkku määrisin, vaatasin, et püha ristivägi, miks ma varem sellist asja pole proovinud. Catrice on natuke katvam ja roosakam, peab jälgima, et liiga palju ei pane, muidu need pärlmutterosakesed annavad ninale lillaka läike. Aga kui õiges koguses panna, siis tulemus on ohohohooo. Nyx on tavaline läbipaistev ja paned nagu näokreemi hommikul.

Kindlasti vali selline primer, mis on ühtlasi ka niisutav. Mina peale selle midagi ei panegi rohkem, käin päev otsa kumava nahaga. ???? Täiesti uskumatud tooted, seisavad imehästi peal õhtuni, nahk on muidu ka ilus ja mõnus. Ma olin varem ainult erinevaid tavalisi jumestuskreeme proovinud, need on kõik jõledad mu meelest, eriti need matistavad. Nahk on mingi ilge kihiga kaetud, kõik karvakesed ja ebaühtlused toob esile, paari tunni pärast on selline tunne, et tahaks kratsida näo välja kihi alt. Ära aja midagi seda matti taga, need illuminating ja dewy annavad hoopis loomulikuma tulemuse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silikooni baasil primer + jumestuskreem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Suured poorid