Esileht Ilu ja tervis Suured poorid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Suured poorid

Postitas:

Kas suuri poore on võimalik ahendada ka? Mul on põskede ja nina peal lausa mustad täpid nagu, poorid reas. Ja tihti on näos punne. Poorid nagu ummistuvad ära ja muutuvad põletikulisteks. Näiteks nina peal ma tihti pigistan poorid ise puhtaks, neist tuleb selline kõva mass välja.

Kuidas käituda sellise nahaga?

Lasin Apotheka apteegis teha nahaanalüüsi ka ja nahk on hästi niisutatud, kuid rasune. Ütles ka, et väga palju suuri poore on. Oskate soovitada salongihooldusi või hooldustooteid mulle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 15:20; 09.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata “pore refiner” nimelisi tooteid, nt Bioderma Sebium Pore Refiner

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin omale õunaäädika tooniku: 10 osa vett ja 1 osa õunaäädikat. Lõhn on harjumatu aga kuivades lõhna enam pole tunda.
Poorid on väiksemad , kuid mitte täiesti kadunud. Mul on tegelikult suured poorid ja mustad täpid.
Tundub, et olen enda jaoks leidnud lahenduse 🙂
Kuna mulle ei sobi ükski kreem ega õli, sest kas jääb kuidagi kiskuma või rasuseks ja poorid suurenevad.
Mul on mingi imelik nahk, et pealt rasune , kosmeetik ütleb, et väga heas toonuses?, samas kui ei niisuta, siis hakkab alt kiskuma, kui panen kreemi/õli, siis on seda jällegi liiast. Olen proovinud absoluutselt kõiki kreeme vist.

Selle õunaäädika toonikuga olen saavutanud täiesti hea tasakaalu. Nahk ei ole rasune ega ka kiskuv. Silma ümbrusesse kasutan ikka kreemi.
Aaaa, kord nädalas saunas niisutan nägu porgandiõliga/ kookosrasvaga/oliiviõliga- teen maski laval sellega. Jääb küll rasune aga korra nädalas äkki võiks ja elab üle ka.
Mulle sobib hästi, samuti on nahk säravam ja puhtam.
Vanust 38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on suured poorid, kuid õnnetuseks on ka naha pealmine kiht kohutavalt kuiv. Seega kõik suurtele pooridele mõeldud tooted panevad naha ketendama ja lihtsalt ei sobi mulle. Ning kor-kaks nädalat koorida ja mudamaski teha ei ole siini mingeid tulemusi toonud – poorid vohavad edasi. Ja nii võtan ma kord nädalas õli ning sidruni segu ja hõõrun pehmete(!!!) harjastega hambaharjaga näo üle. Hiljem veel mudamask ja viimaseks noodiks sügavniisurav mask (ning rasune näokreem) ja minul on läinud paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane- kas sul varem poorid ummistusid kiiresti? Kas see paremaks läinud? Mul lähevad poorid väga kiirelt peale kosmeetiku juures käimist umbe. Aga ükski kosmeetik ei oska soovitusi jagada, et mida peale hakata. Nad räägivad, et mul segatüüpi nahk, ja soovitavad enda müüdavat kreemi ja et ikka kord kuus nende juures käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 15:20; 09.04 10:00;
To report this post you need to login first.

Otsinguga leidsin vana teema, kuna endal just probleemid suurenenud pooridega ninal, mis koguvad “ussikesi”. Eespool keegi soovitas muuhulgas Bioderma Pore Refiner kreemi – olen nüüd kuu aega kasutanud ja tõesti on poorid ahenenud! Saan seda kasutada küll ainult ninaümbruses, kus nahk on suurepooriline ja rasune, näo muudel piirkondadel on nahk hoopis kuiv, sinna pean niisutavat kreemi panema. Igavene tegu selle segatüüpi nahaga, nii raske on erinevaid kreeme kokku kombineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooride vastus oovitan ka maski tihti teha, mul endal aitab see väga palju. Nüüd olen kasutanud seda https://rosena.ee/et/problematic-skin/acne-2/sebum-mask?filter_name=mask

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kosmeetik soovitas teha kodust maski – purustad keskmise tomati ja lisad teelusikatäie suhkrut ning seda segu hoiad 10 minutit näos. Paar korda proovisin, poorid läksid paremaks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Suured poorid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.