Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suurele inimesele sexikas ööpesu

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Suurele inimesele sexikas ööpesu

Postitas:
tsukts

Tere.
Paluks siis naiste abi.Kas Tartus oleks kuskilt võimalik ka suurematele naistele sexikat öösärki osta.Äärmisel juhul võiks soovitada ka netist tellimist aga see ei ole ikka õige kui selga proovida ei saa.
Tore oleks kui oleks suure dekolteega.
Tänud ette vastajatele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Suurele inimesele sexikas ööpesu

No kuhu sina selle seksiga ööpesuga lähed?Enne võiks ikka kaalunumbrit vaadata ja siis järgmisena vaadata mis sobib!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga mis su number on, mida see suurem tähendab?
Ja kägu 19:54, kus on kirjas, et ainult piitspeenikestel on õigus kenadele seksikatele riietele?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga mis su number on, mida see suurem tähendab?
Ja kägu 19:54, kus on kirjas, et ainult piitspeenikestel on õigus kenadele seksikatele riietele? [/tsitaat]

Keegi ei rääkinud et ainult piitspeenike võib kanda,aga kas tõesti paksul inimesel on silmaklapid peas ,et paljas seksikas pesu küll ravunud inimest ilusaks ei teeks ja samuti on see õõvastav vaatepilt!Ininene riietugu ikka vastavalt keha kaalule!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Keegi ei rääkinud et ainult piitspeenike võib kanda,aga kas tõesti paksul inimesel on silmaklapid peas ,et paljas seksikas pesu küll ravunud inimest ilusaks ei teeks ja samuti on see õõvastav vaatepilt!Ininene riietugu ikka vastavalt keha kaalule![/tsitaat]
Sinule võib olla ei meeldi vormikamad kehad, aga on küllalt neid, kellele meeldib. Kõigem tähtsam muideks on see, et inimene ennast ise hästi tunneks. Nii et ära topi oma nina teiste magamistuppa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinule võib olla ei meeldi vormikamad kehad, aga on küllalt neid, kellele meeldib. Kõigem tähtsam muideks on see, et inimene ennast ise hästi tunneks. Nii et ära topi oma nina teiste magamistuppa![/tsitaat]

vormikusel ja rasvumisel on suur vahe!

Please wait...
Postitas:
Kägu

vormikusel ja rasvumisel on suur vahe![/tsitaat]
Kust sina tead, milline teemaalgataja on??? On inimesi, kellele meeldib see, mis sulle on \”uih\” ja \”vuih\”. Lepi sellega, et sa ei ole kõigis magamistubades arvamusliider, kõigile ei meeldi samad asjad, mis sulle ja ära pritsi siin sappi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi ei rääkinud et ainult piitspeenike võib kanda,aga kas tõesti paksul inimesel on silmaklapid peas ,et paljas seksikas pesu küll ravunud inimest ilusaks ei teeks ja samuti on see õõvastav vaatepilt!Ininene riietugu ikka vastavalt keha kaalule![/tsitaat]
No aga inimene soovibki ju riietuda omale sobivasse numbrisse ja vastavalt tema kehakaalule! Mis sinu arust siis sobiv oleks? Ega ainult paljalt magama ei pea alati, vahest tahaks midagi selga ka panna!

Please wait...
Postitas:
tsukts

Kes see kägu on kes siin isekeski diskuteerib.Kui kõik kägud on siin foorumis visitorid siis OK.Ei ole süvenenenud selle foorumi kasutajakonto loomise tingimustesse ja ega ei huvitakski enam.
Olen meesterahvas ja tahtsin oma naisele osta.
Kõigile sapipritsijatele palun minge peegli ette.

P.S.Jah nüüd nägin, et võiks ise ka kägu olla kui saaks linnukest teha.Väga nõme süsteem siin foorumis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triumfi pesupoest äkki leiab. Aga ma eriti pädev pole otsustama, kas seal on lihtsalt ilusad ööriided või on nad seksikad.
Ja päris kindlasti saab mõnest sekspoest, aga jällegi ei tea kas seal proovimisvõimalus on. Igal juhul on enamus sekspoodidel kodulehtedel hunnikus kaupa, nii et valikut peaks olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
karima

Voin pakkuda ainult netipoodi, kahjuks meie kaubandusvork on lootusetu. Akki selline sobiks?
http://www.yoursclothing.co.uk/P/BlackRed_Babydoll_Chemise-(14387).aspx

Please wait...
Postitas:
Kägu

Link ka sulle, siin on küll suuremaid numbreid: http://www.fantaasia.com/index.php?text=products&cat_id=100

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

La Senzasse vaata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult osta aga küsi naise käest ikka nõu, et ta selles ilusas pesus end ka hästi ja seksikalt tunneks ja asi eesmärgi täidaks 🙂

Selle konditeadlase seisukohtadest pole vaja väljagi teha, neid siin mõni ikka liigub.
Peamine et naine sulle endale meeldib, teiste arvamus on sellest aspektist ainult taustamüra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa tõmbled siin? Päris kindlasti ei pääse sina seda \”õõvastavat\” vaatepilti nautima.
Mulle vormikad naised meeldivad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis kobedamatele naistele see \”kehakaalule vastav\” ööriietus on? Flanellpid¸aama, või maani öösärk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis siis kobedamatele naistele see \”kehakaalule vastav\” ööriietus on? Flanellpid¸aama, või maani öösärk? [/tsitaat]

Just nii!Seal pole midagi näidata vaid pigem tuleks peita!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis siis kobedamatele naistele see \”kehakaalule vastav\” ööriietus on? Flanellpid¸aama, või maani öösärk? [/tsitaat]
no tore on! pidin ma üldse seda teemat lugema hakkama! aga ma tõepoolest ei uskunud, et sinusuguseid inimesi on olemas.
olen kah pisut ülekaalus ja kujuta ette- mul on ka olemas inimene, kelle jaoks seksikat pesu kanda. selles teemas soovitama ma midagi hakata ei saa, sest ostan oma majandusliku seisu tõttu pesu veidi teistest paikadest kui spetsiaalsetest pesupoodidest. aga see polnudki mu kommentaari põhjus…
sina, piitspeenike, kes sa siin sõna võtad… kujutan ette ,et sina vist laseksid endale kuuli pähe, kui peaksid nt mingi terviserikke tõttu 5 kilo juurde võtma. kuidas sa võid nii kitsarinnaliselt mõelda! jah, ma usun ,et enamus suurema kaaluga inimestest pole oma kehaga päris rahul, aga samas on inimeses olemas ikka väga palju väärtusi, mis võivad teda ilusaks ja seksikakski muuta. meie välimusele keskendunud ühiskond ei kujuta seda muidugi ette, aga ka ülekaalulised naised (ja mehed) seksivad, saavad lapsi, armastavad ja on õnnelikud.
kuid alatu on inimesele seda näkku öelda: sa oled paks. see on põhimõtteliselt sama, kui öelda pimedale, et sa oled nõme, sest sa ei näe.
ülekaal ei ole küll puue ega haigus, vaid sageli on ta mingi tervisehäire tagajärg. aga inimesele tema tervislikku seisundit mõnitavalt ette heita saab küll ainult tõeline mats

Please wait...
Postitas:
Kägu

no tore on! pidin ma üldse seda teemat lugema hakkama! aga ma tõepoolest ei uskunud, et sinusuguseid inimesi on olemas.
olen kah pisut ülekaalus ja kujuta ette- mul on ka olemas inimene, kelle jaoks seksikat pesu kanda. selles teemas soovitama ma midagi hakata ei saa, sest ostan oma majandusliku seisu tõttu pesu veidi teistest paikadest kui spetsiaalsetest pesupoodidest. aga see polnudki mu kommentaari põhjus…
sina, piitspeenike, kes sa siin sõna võtad… kujutan ette ,et sina vist laseksid endale kuuli pähe, kui peaksid nt mingi terviserikke tõttu 5 kilo juurde võtma. kuidas sa võid nii kitsarinnaliselt mõelda! jah, ma usun ,et enamus suurema kaaluga inimestest pole oma kehaga päris rahul, aga samas on inimeses olemas ikka väga palju väärtusi, mis võivad teda ilusaks ja seksikakski muuta. meie välimusele keskendunud ühiskond ei kujuta seda muidugi ette, aga ka ülekaalulised naised (ja mehed) seksivad, saavad lapsi, armastavad ja on õnnelikud.
kuid alatu on inimesele seda näkku öelda: sa oled paks. see on põhimõtteliselt sama, kui öelda pimedale, et sa oled nõme, sest sa ei näe.
ülekaal ei ole küll puue ega haigus, vaid sageli on ta mingi tervisehäire tagajärg. aga inimesele tema tervislikku seisundit mõnitavalt ette heita saab küll ainult tõeline mats[/tsitaat]

no issand jumal, sa vaatad ka, kellele sa vastad või? see, keda sa tsiteerid on ju ilmselgelt samuti nõus, et ülekaaluline võiks ka midagi muud peale kottriietuse kanda. minnakse nüüd nii leili, et ei näe ka enam teksti, arusaamisest rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No kuhu sina selle seksiga ööpesuga lähed?Enne võiks ikka kaalunumbrit vaadata ja siis järgmisena vaadata mis sobib![/tsitaat]
ülekaal ei ole küll puue ega haigus, vaid sageli on ta mingi tervisehäire tagajärg. aga inimesele tema tervislikku seisundit mõnitavalt ette heita saab küll ainult tõeline mats.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no issand jumal, sa vaatad ka, kellele sa vastad või? see, keda sa tsiteerid on ju ilmselgelt samuti nõus, et ülekaaluline võiks ka midagi muud peale kottriietuse kanda. minnakse nüüd nii leili, et ei näe ka enam teksti, arusaamisest rääkimata.[/tsitaat]
vabandan väga selle kommenteerija ees. juhtus eksitus jah kogemata kombel, aga ma parandasin selle vea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

paks inimene on kenam kui tal on ilusad ja seksikad riided seljas. nagu salegi. kui paks varjab ja häbeneb keha ja paneb mingeid kotte selga siis ei ole kaunis. paksud peavadki just seksikat pesu kandma ja keha ehtima:). positiivne emotsioon aitab omakorda vöidelda ka liigsöömise ja selle pöhjustega:). köik paksud seksikat pesu kandma!:D tihtipeale on paksematel ka suuremad rinnad ja neid oskuslikult eskponeerides on paljude meeste silmad röömsad;P. minul endal kahjuks on suurem keha aga väiksem rind. see töepoolest just köige seksikam ei ole ja raske on ka sobivat rinnahoidjat leida. sest vaikimisi, neetud, eeldavad pesutegijad, et paksemal on alati ka kogukam rind. ei ole….. mina oma b-korviga olen pystihädas sobiva rinnahoidjamudeli leidmisega

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suurem naine (pole ju öeldud et rasuvnud naisele)võib olla ka vägagi vormis aga 185 pikk eks ole, sellisele ei lähe kuidagi selga midagi, mis on mõeldud 155cm-sele.

ja parem on kui sellised 5 lisa kg pärast ahastavad endale ise osta peale teevad, ongi maailma ilusam ja keegi pole surmas süüdi-ainult lollust saab vähemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See \”suur\” inimene ongi ilmselt nii 40 suurus, aga mehetud tibid on puhta leilis!

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suurele inimesele sexikas ööpesu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.