Esileht Sünnitus Suurem laps perepalatisse peale keisrit?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suurem laps perepalatisse peale keisrit?

Postitas:
Kägu

Lihtsalt uurin võimalusi, kuidas hakkama saada, kui keegi ei saa suuremat last hoida. Mul suurem laps sünnituse tähtajaks 2a5k. Avastasin, et 4 nädalat enne tähtaega on selline periood, kus mees ja ema on komandeeringus ja õde perega reisil. Mul on samas linnas veel üks sõbranna, aga tema ei saa ka päevade viisi last hoida ja abiks olla, eriti kui peaksin sünnitama tööpäeval.
Kui nüüd siis peaksin sünnitama siis, kui pole abilist võtta, siis kuidas toimetada? Sõbranna saaks lapse lasteaeda viia ja tuua, mõne tunni vajadusel ka hoida. Endal tuleb keiser ja loodan perepalati saada. Kas on mingi variant, et võtan 2a5k lapse ööseks perepalatisse?

Please wait...
Postitas:
Anra

Perepalatisse saab küll suurema lapse võtta, iseasi, kui vormis sa ise oled peale keisrit, et kahega seal hakkama saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ju algul jalgugi alla, seejärel on liikumine väga vaevaline. Kas suurem laps saab endaga ise hakkama? Istub ja tegeleb oma asjadega, käib ise pissil jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis antakse isadele spetsiaalselt puhkust, aga sinu oma paneb planeeritud keisrilõike ajal komandeeringusse? Jättes lapsehoiuprobleemi naise lahendada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Plaanilised keisrid ongi tavaliselt tööpäevadel.
Perepalatit ei pruugi kohe saada – vahel peab mõned tunnid (või lausa järgmise päevani) ootama.
Peale keisrit ei pruugi kohe jalgu alla saada. Mul oli viimane keiser spinaalanesteesiaga ja käia suutsin alles 4h peale operatsiooni (ja sedagi vaid seinast kinni hoides).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millal see keiser on, kaua mehe komandeering siis kestab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mõtle lapsehoidjate valik korra veel läbi. Sain aru laps käib lasteaias. Äkki on lapsel seal mõni sõber, kelle vanemad oleks nõus lapse peale aeda enda juurde võtma paar päeva. Mina küll võtaks, kui lapsed omavahel sobivad ja ta vanematel selline olukord oleks. Last haiglasse kaasa kindlasti ei võtaks. Keiser on operatsioon ja 2-aastased on ettearvamatud. Pole mõtet kangelast mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees ja ema on kõik 4 nädalat kuni tähtajani komandeeringus? kas tõesti ei saa mees oma komandeeringut ümber teha? Tundub uskumatu lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keisriga ei tohi ju palju ringi tuiata ja sahmida. Mul oli õel ka keiser ja mees vahetas mähkmed ja tegi muud toimetused lapsega. Kujuta ette, et sa pead lisaks veel kaheaastast toitma, temaga vetsus käima, talle tegevust leidma ja vaigistama kui tita magab. Loodan, et sa ei ole helikoptervanem kes oma last kellelegi ei usalda, mingeid sugulasi peaks peale mehe ja ema ikka olema? Kui ei ole, tuleb vaadata tasulist lapsehoidjat, aga väikelast ära peale sünnitust küll kantseldada võta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli ka plaaniline, kaasas 5a laps. Lapsel oli kohati igav ja käisid isaga väljas vahepeal aega veetmas, mulle oli see mõnus aeg koos beebiga tukastamiseks. Aga beebiga sain algusest peale ise toimetatud, mees abistas pigem mind (nt püsti saamisel). Juba samal õhtul hoidsin vastsündinut süles ja liikusin ringi. Minu arst ütles, et samal päeval peaks end läbi valu liikuma saama. Nii tegingi ja võibolla sellepärast ei saanud 7 päeva pärast arugi, et keiser oli (külge oli vist veel paar päeva valus keerata).

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Suurem laps perepalatisse peale keisrit?