Esileht Hobinurk Suuremate ja keeruliste mustritega linikute heegeldamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suuremate ja keeruliste mustritega linikute heegeldamine

Postitas:

Kuidas heegeldada selliselt, et hiljem annaks kõik kohad korralikult välja venitada ja ära tärgeldada? Kas osad kohad tuleks teha suurema heegelnõelaga ja teised kohad väiksema heegelnõelaga või mis nippe selleks on? Tahan selliseid heegeldada puuvillase iirisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:37; 01.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ikka sama nõela kasutanud, lihtsalt mustrit jälginud ja ühtlase tugevusega püüdnud teha. Eriti suure eseme puhul on see oluline. Ma ei tea kas sa said aru mida ma mõtlen selle tugevuse all. Näiteks kuduma kipun liiga kõvasti ja esemed tunduvad jäigad. Päris peent pitsi pole proovinud teha, seal võibolla on sinu pakutud idee õige. Aga alati võid ju erinevate nõeltega proovilapi teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin midagi sellist, pole päris sama aga on ka sellised lehekesed ja need lehvikud seal lehekeste vahel. Tärgeldasin ära aga lehekesed jäid lopergused ja enamikke neid lehvikuid seal vahel ei õnnestunud korralikult laiali tõmmata sest ruumi polnud – oleks hoopis lehekese kortsu tärgeldanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:37; 01.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heegeldatakse ikka kogu aeg sama nõelaga, aga heegeldamise tugevus peab olema ühtlane. Lehvikud venitatakse kaarekujuliseks.
Tasub jälgida ka materjalisoovitust. Mulle tundub, et kui jääb väga lokkima või ei mahu ära, siis on selle mustri jaoks vale jämedusega niit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Suuremate ja keeruliste mustritega linikute heegeldamine