Esileht Ilu ja tervis Suurte varvaste küüned kollaka tooniga

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suurte varvaste küüned kollaka tooniga

Postitas:
Kägu

Olen aastaid kasutanud pausideta varvastel värvilist lakki ja nüüd, kui jätsin ühe korra vahe sisse, siis märkasin, et suurtel varvastel küüned kollakad. Teised varbad tavalised.

Kas probleem võib olla küünelaki kasutamises või peaks mingit muud probleemi kahtlustama?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasuta aluslakki. Suurte varvaste küüned kasvavad välja umbes poole aastaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tõenäoliselt on tegu punase lakiga, mis annab küüntele kõrvaltooni. Kasuta aluslakki ja peaksid kasvava küüne osal värvivahet märkama. See on üks põhjus, miks aluslakki kasutatakse üldse. Kui küüned pole pudedad, paksud ja seenpõletikus, siis on süüdi küünelakk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastaid pausideta? Korralik karuteene küünte tervisele. Kollaseks ei tee mitte ainult värviline lakk, vaid ka see, et küüned ei saa pideva lakikihi all õhku. Aitab ainult välja kasvatamine ilma lakita. Tegelikult on ka ülejäänud varbaküüned rikutud, aga kuna need on õhemad, ei paista see nii teravalt silma. Teiseks ei saa sa arugi, et nad koledad on  sest pärast aastaid lakkimist ei teagi sa, milline on tervete küünte naturaalne toon. Väga imelikud vastused on siin, lakiga küüned rikkunud inimesele soovitatakse lahenduseks panna veel üks lakikiht lisaks…

Praegu on paras aeg lakkimine lõpetada ja rikutud osa välja kasvatada. Keegi ei näe praegusel aastaajal su varbaid. Suvehooajaks saad küüned korda nii et need näevad ka lakkimata ilusad välja.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin just sama öelda, talvel võivad vabalt “puhata”. Kui hoolitsetud siis näevad ka lakkimata head välja. Leotada, kreemitada siis kasvavad ka kiiremini välja. Muidugi kui küüneseene kahtlus peaks igaks juhuks arstile näitama. Praegu uhavad kõik igasugustes spaades ringi keas teab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kollaseks ei tee mitte ainult värviline lakk, vaid ka see, et küüned ei saa pideva lakikihi all õhku.

Kollaseks teeb just nimelt värviline lakk ilma aluslakita. Ja seda üsna kiiresti. Mul on varbad aastaid geellakitud (pediküüüris ja aluslakiga loomulikult) ning varbaküüned on valged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin just sama öelda, talvel võivad vabalt “puhata”. Kui hoolitsetud siis näevad ka lakkimata head välja. Leotada, kreemitada siis kasvavad ka kiiremini välja. Muidugi kui küüneseene kahtlus peaks igaks juhuks arstile näitama. Praegu uhavad kõik igasugustes spaades ringi keas teab.

seda kahtlust mul ei ole, et seen või midagi. Tugevad ja terved ainult see kollakas toon häirib.

ma olen enda pärast lakkinud, mitte sellepärast, et vb teised näevad. Eks ma nüüd teen mingi pausi jah, kuni välja kasvavad ja hakkan siis aluslakki kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Suurte varvaste küüned kollaka tooniga