Esileht Pereelu ja suhted Suurus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )

Teema: Suurus

Postitas:
Kägu

Olgem ausad neil sittadel meestel, kes naistega sitasti käituvad on püksis suur ja jäme riist. Miks muidu neid naised taga nutavad ja tagasi tahavad.?

Väga nõus. Mina hoidsin oma mehest ainult riista pärast kinni. Õnneks leidsin lahenduse, kuidas võõrutusnähte leevendada ja jätsin maha. Aga see seks ja keemia oli lihtsalt uhhh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud hoopis seda, et nö. jõusaalihuntidel ei olevat püksis eriti midagi. Et pigem on kiitsakamal mehel rohkem, kui lihasmäel.

See küll tõsi ei ole. Minu maitse on 185-195 pikad treenitud mehed ning kõigil oli väga korralik varustus. Üks lühike kutt, ca 175 cm on ka olnud, temal oli suur ja nii jäme, et valus oli! Vaene tema naine, kellega 4 last.

Kuidas pole tõsi. Ise ütled, et lühemal oli suurem ja jämedam kui suurtel treenitud meestel.
Lihtsalt sulle sobis väiksem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas pole tõsi. Ise ütled, et lühemal oli suurem ja jämedam kui suurtel treenitud meestel. Lihtsalt sulle sobis väiksem.

Neil kõigil olid suured, lühema oma jämedaim, mida tundnud olen. Kuigi ka minu kaaslase oma ümber ei läinud pöial ja keskmine sõrm kokku, jäi sent-paar puudu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud hoopis seda, et nö. jõusaalihuntidel ei olevat püksis eriti midagi. Et pigem on kiitsakamal mehel rohkem, kui lihasmäel.

No teaduslikku tõestust vist sellele pole, aga saledal mehel tundub suurem peenis lihtsalt üldkehaga võrreldes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgem ausad neil sittadel meestel, kes naistega sitasti käituvad on püksis suur ja jäme riist. Miks muidu neid naised taga nutavad ja tagasi tahavad.?

Väikse riistaga tüübid toovad naistele kingitusi ja lilli ja naised lihtsalt vaatavad neist mööda…

Suurust ei tea, aga ilmselgelt on neil midagi, mis naisi võlub. Paljudele naistele meeldib selline isane mees, mulle mitte. Mind erutab aju ja ilusad silmad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga nõus. Mina hoidsin oma mehest ainult riista pärast kinni. Õnneks leidsin lahenduse, kuidas võõrutusnähte leevendada ja jätsin maha. Aga see seks ja keemia oli lihtsalt uhhh!

No lapsi oleks võinud ikka teha, oleks need omadused üle siis pärandanud poisslastele.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tundub siin selline teema olevat, kus paar-kolm meest üritavad naistena esineda 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No lapsi oleks võinud ikka teha, oleks need omadused üle siis pärandanud poisslastele.

Lapse isa ongi mul parim.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapse isa ongi mul parim.

See on väga tore.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et väikese riistaga meestel on kompleks, mida nad kompenseerivad autoga?

Ei. See “auto on peenisepikendus” on lihtsalt ütlus mis ilmselt tekkinud puhta kadedusest.  Inglise keeles on olemas palju õigem ütlus kena auto kohta: “pussy magnet”. Ehk siis sellega näidatakse enda jõukust mis omakorda tõmbab mõningaid naisi ligi. NB: Kena auto taga ei pruugi olla materiaalne kindlustatus vaid hoopis võlad ja liisingud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et väikese riistaga meestel on kompleks, mida nad kompenseerivad autoga?

Ei. See “auto on peenisepikendus” on lihtsalt ütlus mis ilmselt tekkinud puhta kadedusest. Inglise keeles on olemas palju õigem ütlus kena auto kohta: “pussy magnet”. Ehk siis sellega näidatakse enda jõukust mis omakorda tõmbab mõningaid naisi ligi. NB: Kena auto taga ei pruugi olla materiaalne kindlustatus vaid hoopis võlad ja liisingud!

Auto on mehe jaoks nagu isasele põdrale sarved või paabulinnule saba.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müüakse asju, mille tõmbad peale. Siinkohal ei hakka tooma näiteid videotest, aga amatööridel pole mingit probleemi sellega ja naine saab korralikult, näitlejatöö see pole. Suur ilmselt oleneb poosist. Kokkuvõttes aga mahub laps välja, järelikult loodus on nii teinud. Loeb partneri tegevus.

Eelmäng on võti

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See küll tõsi ei ole. Minu maitse on 185-195 pikad treenitud mehed ning kõigil oli väga korralik varustus. Üks lühike kutt, ca 175 cm on ka olnud, temal oli suur ja nii jäme, et valus oli! Vaene tema naine, kellega 4 last.

Pärast neljandat last võib selline jäme päris talutav olla…

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tupp aga selliselt välja ei veni, nii, et (jutu järgi oled mees), tunnen sinus kadedust.

Pärast korduvaid sünnitusi venib küll, ja tõmbub tagasi osaliselt.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, on tillukesega kogemust. Ühel mu kaaslasel oli 14-15 cm. Ei julgenud ta paljalt ringi käia, seks oli paha, kuna asendites lipsas välja. Selline 17-20 parim.

Ma mehena huvipärast, et mõõtsid või palja silmaga umbes pakud pikkused?

Googeldasin ja sain vastuseks, et eesti meeste asja keskmine pikkus on 14-15 cm.

Tere tulemast perekooli naistekasse, kus tooni annab selline väikese kiiksuga seltskond… Ei neid statistika huvita. On siin olnud isegi endisi seksitöötajaid  ja eskorttüdrukuid meeste riista hindamas. Normaalsed naised satuvad harva siia mürgitama…

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere tulemast perekooli naistekasse, kus tooni annab selline väikese kiiksuga seltskond… Ei neid statistika huvita. On siin olnud isegi endisi seksitöötajaid  ja eskorttüdrukuid meeste riista hindamas. Normaalsed naised satuvad harva siia mürgitama…

Peab ikka madal enesehinnang olema, kui keskmisega leppima pead. Palka saad ka Eesti keskmist ja arvad, et see on hea palk?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palka saad ka Eesti keskmist ja arvad, et see on hea palk?

Kui mees on tegija, miks sa siis palgast räägid. Need mehed on CEOd.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka sama teema, olin tükk aega ühe jubeda mehega koos, kellest oli raske loobuda, sest seks oli niivõrd hea. Mitu korda jätsin maha, aga andsin jälle andeks. Nüüd jätsin lõplikult maha, aga ikka olen kurb, et seda seksi enam pole. On uus partner, aga temaga pole seks ligilähedanegi. Samas inimesena on sada korda toredam, seega jääb tema.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tundub siin selline teema olevat, kus paar-kolm meest üritavad naistena esineda 🙂

Selge see, antud teema on mehi endid alati rohkem paelunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka sama teema, olin tükk aega ühe jubeda mehega koos, kellest oli raske loobuda, sest seks oli niivõrd hea. Mitu korda jätsin maha, aga andsin jälle andeks. Nüüd jätsin lõplikult maha, aga ikka olen kurb, et seda seksi enam pole. On uus partner, aga temaga pole seks ligilähedanegi. Samas inimesena on sada korda toredam, seega jääb tema.

Tänapäeval on olemas igasuguseid vahendeid ja vidinaid alustades pumpadest lõpetades kiikede ja muuga. Ei saa öelda, et inimesed ei saaks ise oma elus midagi ära teha, eriti, kui on armastus ja kaks inimest on parimad sõbrad lisaks voodi jagamisele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lisaks siia mõned amatöörpaarid, aga ma ei saa, sest see on labane ja ei sobi siia foorumisse ja ei taha, et minu kasutajaga seostatakse siin mingite modede poolt. Aga päriselt on väga palju paare, ma ei mõtle näitlejaid, et otsige, mis kõnetab.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval on olemas igasuguseid vahendeid ja vidinaid alustades pumpadest lõpetades kiikede ja muuga. Ei saa öelda, et inimesed ei saaks ise oma elus midagi ära teha, eriti, kui on armastus ja kaks inimest on parimad sõbrad lisaks voodi jagamisele.

Kõik toimib hästi, mingeid vidinaid pole tarvis, mis on vaid seksi aseaine. Sellegipoolest pole keemia ja klapp iga inimesega sama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik toimib hästi, mingeid vidinaid pole tarvis, mis on vaid seksi aseaine. Sellegipoolest pole keemia ja klapp iga inimesega sama.

Vat taaskord…. mees on sinuga, mitte ei kasuta sinu peal mänguasju, ta võib samal ajal sinu seeski olla.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keemia ja klapp pole seetõttu ilmselt, et mees pole initsiatiivikas ja ei ole avatud proovimistele ja sina ka ei julge pakkuda või ootad mehelt initsiatiivikust ja see eelmine ilmselt oli selline, kes ise algatas ja ise tegi igasuguseid asju sinuga. No sa võid ootama jäädagi, sest ega mees ei muutu, võid ise muuta midagi ja ise pakkuda ideid ja lahendusi. Suguelu sütitab ka kire.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keemia ja klapp pole seetõttu ilmselt, et mees pole initsiatiivikas ja ei ole avatud proovimistele ja sina ka ei julge pakkuda või ootad mehelt initsiatiivikust ja see eelmine ilmselt oli selline, kes ise algatas ja ise tegi igasuguseid asju sinuga. No sa võid ootama jäädagi, sest ega mees ei muutu, võid ise muuta midagi ja ise pakkuda ideid ja lahendusi. Suguelu sütitab ka kire.

Ära targuta, selge ju, et sa ei tea suguelust ega kirest midagi. Aga vaja siin teisi õpetada pidevalt. Ilmselgelt sa ei tea ega saa aru, mida sa räägid üldse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära targuta, selge ju, et sa ei tea suguelust ega kirest midagi. Aga vaja siin teisi õpetada pidevalt. Ilmselgelt sa ei tea ega saa aru, mida sa räägid üldse.

Sa räägid, et on armastus ja iha pole. Mina vastan, et ma ei mõista seda. Minul nii olla ei saa, seetõttu.

Minu meelest on hoopis vahel nii, et suguelu ongi hea, aga pärast seksi miski eriti ei ühenda. Pane paarid terveks päevaks (või covidi tippajal) garantiini ja nad lähevad lahku. Et seks kestab suht vähe aega võrreldes muu eluga ja see rahuldus ka annab hea tunde, aga see ei juhi elu. Terve päev ei ole peas ainult sekssekseks, peas on palju muid asju ja seks neid ei korva. Korvata võib enne ja vahetult pärast, aga juba tunni aja pärast on muud mõtted.

Teine asi on see, et tõesti armatus on suur, aga vot seks ei rahulda. Sel juhul andsin nippe, ole ise algataja, osta ise asju valmis, ütle mehele, mida sa tahad, et ta teeks sinuga.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mees on tegija, miks sa siis palgast räägid. Need mehed on CEOd.

Olen naine, CEO ja keskmise riistaga ei lepi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa räägid, et on armastus ja iha pole. Mina vastan, et ma ei mõista seda. Minul nii olla ei saa, seetõttu.

Juba ammu selge, et sa ei saa aru. Aga ikka õpetad 🙂
Miks sa end selles teemas mingiks eksperdiks pead, sa pole ju

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen naine, CEO ja keskmise riistaga ei lepi.

Ok. Ära lepi 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba ammu selge, et sa ei saa aru. Aga ikka õpetad Miks sa end selles teemas mingiks eksperdiks pead, sa pole ju

See, et kellelgi on hinge taga mitu riista, ei tähenda, et keegi on väiksem ekspert. Redditis oli teema, et naine ei oska blowjobi teha. Talle vastati – that’s why it IS called a JOB. Ja siis üks ütles, et ühele bf meeldis üks asi, teisele teine – partnerite rohkus või mitterohkus ei tähenda, missugune on inimene voodis. Kui on armastus ja usaldus, siis võib ka esimese partneriga olla kõik väga hea. Ja mõni lihtsalt ei taha ehku pärast seksida, tal pole seda vaja, teabki, et on võimalus armuda või ei taha kohustusi, mis võivad kaasneda ühest seksist ja see pole lapsekohustus.

Ma ei õpeta.

Minu hinnangul on see kompliment, kui sinule vastatakse. Kui sulle vastus ei meeldi, siis kõige parem viis on seda ignoreerida – mina võin ise väita, et minu puhul toimib see väga hästi ja seda on teistes teemades enamasti näha.

Ma ju ei solva sind. Ma ei saa aru, miks niisugune reageering.

0
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 145 )

Esileht Pereelu ja suhted Suurus