Esileht Pereelu ja suhted Suurus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 235 )

Teema: Suurus

Postitas:

Üldiselt, mida vanemaks olen saanud, seda kehvemaks mu arvamus naistest on muutunud. Perekoolil ka siin om osa.

Siia ei tule normaalsed naised teisi klatšima ja muidu mürki sülitama. Ära tee foorumite põhjal üldistavaid järeldusi – naised pole sellised.

Teatud mõttes peegeldab selline suhtumine siin incelite foorumeid: samasugune seksism, keha arvustamine, sallimatus, solvamine, šovinism jmt. Ja samuti nagu intselid – nad ise ei suuda seda näha. Isegi siis mitte kui peegel nina ette torgatakse…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see siis nüüd on? Ilma etteteatamata saab ainult nimeliselt vastata? Kas on plaan foorum täiesti välja suretada? Aga millegipärast tehakse seda jupikaupa, mitte ei panda kohe kinni. Kas inimesed soovivad mingeid seksiasju ja oma elujuhtumisi või peresituatsiooni siin nimeliselt arutada, mina küll ei soovi. Pärast visatakse igal poole nina alla, aga sinul oli ju see suureriistaline mees või su naine pettis vms igas teemas nina alla. Pereelu all ei arutata ju blogijaid, miks siin peab nimeline olema?

+4
0
Please wait...
Postitas:

Mulle tuli meelde, kuidas Delfi ükspäev näitas ära kõik kommentaarid mis olid ühe IP aadressi pealt tehtud, ehk siis ühe isiku poolt. Point oli selles, et seda sai vaadata ka tagasivaateliselt, mitu aastat tagasi avaldatud lugude kommentaariumites. Vahele jäi “inimülene” ja veendunud oma nime all kommenteerimise pooldaja Harri Kingo, kes oli omaenda kirjutatud artikleid erinevate aliaste alt, mehe ja naisenimedega, kommenteerinud. Kui talle seda ütlesin, siis sõimas mul näo täis: mina olevat “kõige halvem inimene üldse”.

Siiamaani ajab muigama selle “inimülese” kahepalgelise targutaja kimbatus…

+5
0
Please wait...
Postitas:

Piinlikkust tunneb õrnem pool, kelle kohta käib kõlakas, et “ah ämber”

Kulla mees, ega naised selle jutu pärast piinlikkust tunne. Piinlik on olla mehe seltskonnas, kes niimoodi räägib.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kulla mees, ega naised selle jutu pärast piinlikkust tunne. Piinlik on olla mehe seltskonnas, kes niimoodi räägib.

Sinu loogika ei kõlba kusalegi (mv). 1. Jutt algab sellest, et keegi emand fännab kõvasti üle keskmise falloseid. 2. Kõigile peaks olema selge, et antud lobamokk emand on lobeda vulvaga. Ning et normaalsel härral pole sellise eksemplari juures mingit lööki. 3. Loomulikult pälvib selline Korduvalt Asetleidnud Juhtum vallatute isaste sõpruskonnas läbi huumoriprisma kajastamist. 4. Kõneall olevale daamile meestejuttudest keegi loomulikult ette kandma ei lähe ning piinlikkust kellegi avara vulva pärast ei pea ükski mees tundma

+3
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu loogika ei kõlba kusalegi (mv). 1. Jutt algab sellest, et keegi emand fännab kõvasti üle keskmise falloseid. 2. Kõigile peaks olema selge, et antud lobamokk emand on lobeda vulvaga. Ning et normaalsel härral pole sellise eksemplari juures mingit lööki. 3. Loomulikult pälvib selline Korduvalt Asetleidnud Juhtum vallatute isaste sõpruskonnas läbi huumoriprisma kajastamist. 4. Kõneall olevale daamile meestejuttudest keegi loomulikult ette kandma ei lähe ning piinlikkust kellegi avara vulva pärast ei pea ükski mees tundma

Kas teil on mingi väikeste tillide ühing, kus te oma olematu ajukapasiteediga teete ühisistumisi? Ühingu juht on teie kamba kõige suurem till, 14 cm? Ja siis ajate naiste kohta mingit arusaamatut madala enesehinnanguga meeste pläma?

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil on mingi väikeste tillide ühing, kus te oma olematu ajukapasiteediga teete ühisistumisi? Ühingu juht on teie kamba kõige suurem till, 14 cm? Ja siis ajate naiste kohta mingit arusaamatut madala enesehinnanguga meeste pläma?

Püüa viisakas olla. Panin otsingusse “eesti meeste peenise pikkus ja teisel real Postimehes ilmunud artikkel 8a tagasi Inglismaal tehtud uuringust. Üle mõõdeti 15 000 erekteerunud meest ja keskmiseks pikkuseks tuli kõigest 13,12cm.

Vähe allpool oli Margus Punabi väitel meie kohalike meeste varustuse pikkuseks mõõdetud 14-15cm. Noh mida sa nüüd kostad oma mania grandiosaga? Sealsamas oli korduvalt juttu sellest, et naistel pikkusest tähtsam on jämedus. Ilmaasjata lähed isiklikuks ja saad oma suure varustuse pärast teiste peale tigedaks. Faktid räägivad sinu vastu.

P.S. kui armastad võõrsõnu, siis vaata üle, kuda see sinu kapasiteet üldse kirjutet. Musi-musi

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Püüa viisakas olla. Panin otsingusse “eesti meeste peenise pikkus ja teisel real Postimehes ilmunud artikkel 8a tagasi Inglismaal tehtud uuringust. Üle mõõdeti 15 000 erekteerunud meest ja keskmiseks pikkuseks tuli kõigest 13,12cm.

Vähe allpool oli Margus Punabi väitel meie kohalike meeste varustuse pikkuseks mõõdetud 14-15cm. Noh mida sa nüüd kostad oma mania grandiosaga? Sealsamas oli korduvalt juttu sellest, et naistel pikkusest tähtsam on jämedus. Ilmaasjata lähed isiklikuks ja saad oma suure varustuse pärast teiste peale tigedaks. Faktid räägivad sinu vastu.

P.S. kui armastad võõrsõnu, siis vaata üle, kuda see sinu kapasiteet üldse kirjutet. Musi-musi

Just…räägitakse nagu igal ühel Hobuse mõõtu 25cm jäme riist. Reaalsus ikka teine.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdled naise rindu tilliga?

Ei võrdle. A inimest solvata selle pärast mida ta ise kuidagi muuta ei saa pole ju kena?

mees 50+

Aga ära näita siis seda igaühele. Hoia püksis.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Püüa viisakas olla. Panin otsingusse “eesti meeste peenise pikkus ja teisel real Postimehes ilmunud artikkel 8a tagasi Inglismaal tehtud uuringust. Üle mõõdeti 15 000 erekteerunud meest ja keskmiseks pikkuseks tuli kõigest 13,12cm. Vähe allpool oli Margus Punabi väitel meie kohalike meeste varustuse pikkuseks mõõdetud 14-15cm.

Milleks peaksin rahulduma keskmise mehega, kui olen ise üle keskmise naine? Uskumatu. Saad ise keskmist palka ja oled maru õnnelik? Äkki pole sul isegi kõrgharidust, kuna keskmisel jorsil ju pole.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõudsime voodisse ja mina astusin 3 minutit peale seksi alustamist minema, oli selline hinnanguliselt 14 cm riist. Tänan, ei. Ma ei tea, mida ta arvas, aga keset seksi ma püsti tõusin ja pesema läksin. Edaspidi ta mulle huvi enam ei pakkunud.

See vähe julm selle mehe suhtes polnud? Üldiselt, mida vanemaks olen saanud, seda kehvemaks mu arvamus naistest on muutunud. Perekoolil ka siin om osa.

Kunagi tutvusin naisega, kellel vaatasin, et kena B või noor C, esimest korda voodis olles katsusin, et üle A siin küll midagi ei ole. Ta läks korraks vannituppa, näppisin vargsi ta rinnahoidjat: oi kui palju polstrit selles oli. Oleksin pidanud karjuma “pettus!!” või? Tegelikult suht ükskõik, on siis A või C, käisime veel terve aasta, vb oleks paargi meist saanud.

mees, 50+

Mina olen naine. Ja sinuga täiesti nõus! See naine käitus väga nõmedalt, et mitte öelda alatult.

Loomulikult võib inimene alati seksi katkestada, kui tunneb, et asi ei ole õige. Aga seda tuleks teha siiski delikaatselt. Vähemalt sel juhul, kui mees ei ole naist inetult või halvasti kohelnud. Visata kellelegi nina peale midagi, mida inimene ise ei saa enda juures muuta, on ikka väga alatu. Kindlasti on sel ülbel naisel omal ka mõni viga – ehk on liiga väiksed rinnad või on ülekaaluline või kasvavad kuskil sellises kohas karvad, kus neid ei peaks olema… Sitt iseloom paistab nagunii olema.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdled naise rindu tilliga? Rindu saab suurendada, väike till jääb väikseks tilliks.

No, ja mis siis? Mis see väikse tilliga mees siis tegema peaks? Ennast oksa tõmbama, et sa rahule jääksid, või mis?

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult võib inimene alati seksi katkestada, kui tunneb, et asi ei ole õige. Aga seda tuleks teha siiski delikaatselt. Vähemalt sel juhul, kui mees ei ole naist inetult või halvasti kohelnud. Visata kellelegi nina peale midagi, mida inimene ise ei saa enda juures muuta, on ikka väga alatu.

Oled lugemispuudega? Mitte kordagi ei visatud kellelegi midagi nina peale. Keerutasin end sellest olukorrast teisiti välja, mitte ei rääkinud riistast.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled lugemispuudega? Mitte kordagi ei visatud kellelegi midagi nina peale. Keerutasin end sellest olukorrast teisiti välja, mitte ei rääkinud riistast.

Lihtsalt, see toon, kuidas sa siin seda lugu esitad, on juba iseenesest haige.

Loodan tõesti, et sa suutsid olukorrast delikaatselt välja tulla ning ei alandanud seda meest. Ah ei, õige! Sa ju jätsid mehe hoopis ilma ühegi selgituseta omale lolli näoga järele vaatama.

See on muidugi ka hämmastav, et üle keskmise naine, kes täiesti kindlalt teab, et temale keskmise suurusega riist ei sobi, laseb mehe endale juba sisse, ja alles siis saab aru, et vale suurus on.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on muidugi ka hämmastav, et üle keskmise naine, kes täiesti kindlalt teab, et temale keskmise suurusega riist ei sobi, laseb mehe endale juba sisse, ja alles siis saab aru, et vale suurus on.

Edaspidi olen olnud tõesti targem ning esimest seksi selja tagant ei tee.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Püüa viisakas olla. Panin otsingusse “eesti meeste peenise pikkus ja teisel real Postimehes ilmunud artikkel 8a tagasi Inglismaal tehtud uuringust. Üle mõõdeti 15 000 erekteerunud meest ja keskmiseks pikkuseks tuli kõigest 13,12cm. Vähe allpool oli Margus Punabi väitel meie kohalike meeste varustuse pikkuseks mõõdetud 14-15cm.

Milleks peaksin rahulduma keskmise mehega, kui olen ise üle keskmise naine? Uskumatu. Saad ise keskmist palka ja oled maru õnnelik? Äkki pole sul isegi kõrgharidust, kuna keskmisel jorsil ju pole.

Uskumatu milliseid inimesi meie keskel leidub! Iseenese paroodiad.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks nad just siia Perekooli ära eksivad terve naissoo mainet alla tirima. Üks veidrik oma ulmelise ülbusega suudab ikka palju solkida…

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks nad just siia Perekooli ära eksivad terve naissoo mainet alla tirima. Üks veidrik oma ulmelise ülbusega suudab ikka palju solkida…

Inimesed on varjatult sellied, kes nad igapäevaelus pole. Igapäevaelus on nad sinuga väga mesimagusad. Kõige suurem vaenlane on alati see, kes sulle kõige vähem vaenlasena tundub.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks? Sa arvad, et kõik saavad, keda soovivad? Muidugi mitte. Keskpärane peab leppima keskpärasega.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen naine. Ja sinuga täiesti nõus! See naine käitus väga nõmedalt, et mitte öelda alatult.

Loomulikult oleks naine võinud lõpuni ratsutada, mide sadulast poole pealt maha astuda. Lihtsalt järgmist kohtingut enam poleks toimunud.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult oleks naine võinud lõpuni ratsutada, mide sadulast poole pealt maha astuda. Lihtsalt järgmist kohtingut enam poleks toimunud.

Kas peaks midagi elus vastu oma tahtmist tegema? Viitsib ikka mõni madalale laskuda, peaasi, et mehe hais juures oleks.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas peaks midagi elus vastu oma tahtmist tegema? Viitsib ikka mõni madalale laskuda, peaasi, et mehe hais juures oleks.

Aga nii madalale langed küll, et alandad meest asja pärast, mis ei ole tema enda teha?

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult oleks naine võinud lõpuni ratsutada, mide sadulast poole pealt maha astuda.

Ei tea mispärast, kui talle oli see akt vastumeelne?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga nii madalale langed küll, et alandad meest asja pärast, mis ei ole tema enda teha?

Kas pean kolmandat korda ütlema, et kedagi ei alandatud? Saan siiani selle mehega suurepäraselt läbi, kuigi intsidendist möödas 15 aastat.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on mingid sellised koos, kes teevad asju ka vastu tahtmist. Juba see on ilmselt pidupäev, kui keegi neid tahab.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas vastumeelne. Mhega kokku saama nõustusid, eelmängu kannatasid samuti välja ja alles siis kui ader sind juba kündis said aru, et pagan see kõik ei sobi mulle. Ader künnab vagu edasi tagasi ja selle asemel, et keskenduda seksile hakkab naine mõtlema, kurat mida ma siin praegu teen. Ütleb mehele, vahetame poosi ja siis läheb voodist minema, mees jääb kõvastunud riistaga järele vaatama. No ilus oleks ikka lõpuni teha ja siis lahkuda.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas vastumeelne. Mhega kokku saama nõustusid, eelmängu kannatasid samuti välja ja alles siis kui ader sind juba kündis said aru, et pagan see kõik ei sobi mulle. Ader künnab vagu edasi tagasi ja selle asemel, et keskenduda seksile hakkab naine mõtlema, kurat mida ma siin praegu teen. Ütleb mehele, vahetame poosi ja siis läheb voodist minema, mees jääb kõvastunud riistaga järele vaatama. No ilus oleks ikka lõpuni teha ja siis lahkuda.

Jäle, mis mats siin kommenteerimas. Kui naine ütleb ei, siis see on ei. Kedagi ei huvita, kas sul on kõva või mitte.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

No ilus oleks ikka lõpuni teha ja siis lahkuda.

Sellise jutuga mehe, nagu sina, oksendaks lisaks äraminekule enne täis. Aga noh, õnneks troppidega voodisse ei satu.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas pean kolmandat korda ütlema, et kedagi ei alandatud? Saan siiani selle mehega suurepäraselt läbi, kuigi intsidendist möödas 15 aastat.

Jäta siin reostamine palun, kogu thread haiseb!

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, kuidas sinusugune eliitklassi naine alandub üldse edasi suhtlema sellise keskmise mehega?

+4
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 235 )

Esileht Pereelu ja suhted Suurus