Esileht Pereelu ja suhted Suurus

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 235 )

Teema: Suurus

Postitas:
Kägu

Sinu loogika ei kõlba kusalegi (mv). 1. Jutt algab sellest, et keegi emand fännab kõvasti üle keskmise falloseid. 2. Kõigile peaks olema selge, et antud lobamokk emand on lobeda vulvaga. Ning et normaalsel härral pole sellise eksemplari juures mingit lööki. 3. Loomulikult pälvib selline Korduvalt Asetleidnud Juhtum vallatute isaste sõpruskonnas läbi huumoriprisma kajastamist. 4. Kõneall olevale daamile meestejuttudest keegi loomulikult ette kandma ei lähe ning piinlikkust kellegi avara vulva pärast ei pea ükski mees tundma

Selle teksti kirjutaja võiks endale selgeks teha, mis asi on vulva. Praegu ajab ta selle tupega segamini.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, kuidas sinusugune eliitklassi naine alandub üldse edasi suhtlema sellise keskmise mehega?

Rikkurite topis ei ole keskmisi mehi. Muu tema juures on suurepärane.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tabasin seda teemat lugedes end selliselt mõttelt. Tutvumisportaalides saadavad mehed naistele pilte kõvastunud peenistest. Enamus naisi seda muidugi taunib ja suhtub sellesse pehmelt öeldes põlglikult. Siit teemast loen, et kui on väike peenis, siis naine astub kolmandal seksiminutil riista otsast maha, sest mehe peenise suurus ei vastanud tema ootustele. Seda tegu kiidetakse teiste naiste poolt heaks-õigesti tegi. Sellise piinliku olukorra mõlema jaoks lahendakski see, et mees saadab naisele enne peenise pildi ja kui naine selle heaks kiidab, siis alles võib kohting alata. Aga peenisest pildi saatmine, nagu ma juba kirjutasin… Nagu nokk kinni saba lahti olukord? Või on siin mõni muu lahendus?

+4
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise piinliku olukorra mõlema jaoks lahendakski see, et mees saadab naisele enne peenise pildi ja kui naine selle heaks kiidab, siis alles võib kohting alata. Aga peenisest pildi saatmine, nagu ma juba kirjutasin… Nagu nokk kinni saba lahti olukord? Või on siin mõni muu lahendus?

No enne tutvumist esimese asjana peenisepilt küll absoluutselt ei sobi. Ajab igasuguse isu pealt ära sellisega edasi rääkida. Aga mingit miniviineri probleemi minul pole küll kunagi olnud, enne ikka ju on eelmäng ka, võetakse ikka paljaks ja muditakse igasugu kohti, mille käigus tuvastatakse ka suurus. Ma ei kujuta ette, et lihtsalt pistetakse tagant sisse ja nühitakse kolm minutit mul pole õrna aimugi, milline see riist on ja siis ma avastan, et ups, see ikka pole minu maitse, kargan püsti ja lasen jalga.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No enne tutvumist esimese asjana peenisepilt küll absoluutselt ei sobi. Ajab igasuguse isu pealt ära sellisega edasi rääkida. Aga mingit miniviineri probleemi minul pole küll kunagi olnud, enne ikka ju on eelmäng ka, võetakse ikka paljaks ja muditakse igasugu kohti, mille käigus tuvastatakse ka suurus. Ma ei kujuta ette, et lihtsalt pistetakse tagant sisse ja nühitakse kolm minutit mul pole õrna aimugi, milline see riist on ja siis ma avastan, et ups, see ikka pole minu maitse, kargan püsti ja lasen jalga.

Muidu on eelmäng olnud tõesti, aga toona hõõgus see kõik tuha all 2 aastat. Mingit eelmängu ei soovinud kumbki. Võimaluse tekkides kasutasime ära.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üle mõõdeti 15 000 erekteerunud meest ja keskmiseks pikkuseks tuli kõigest 13,12cm.

Sa vist pole täielikult adunud mõiste “keskmine väärtus” olemust? Mahuvad sinna sisse nii hobusevembad kui 12+cm miniviinerid, tulebki kokku “keskmine”.

Ja mis veel- täpselt samamoodi nagu on mehed erineva suurusega, on ka naised seestpoolt erineva suurusega ja seda samuti ei anna kuidagi väljastpool hinnata. Tuleb lihtsalt leida omale paras.

No ilus oleks ikka lõpuni teha ja siis lahkuda.

Unista edasi, milleks endale halbu mälestusi tekitada, mida kuskil veel 15 aastat hiljem vastikusjudinatega meenutada…
Üldiselt, eks see koer kiunata, kes kiviga pihta sai, su sõnavõtud ja see, et sa rahuneda ei suuda, on vägagi kõnekad.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas pean kolmandat korda ütlema, et kedagi ei alandatud? Saan siiani selle mehega suurepäraselt läbi, kuigi intsidendist möödas 15 aastat.

Ei saa aru, kuidas sinusugune eliitklassi naine alandub üldse edasi suhtlema sellise keskmise mehega?

Ära toida seda naistrolli. Parem oleks ignoreerida.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

enne ikka ju on eelmäng ka, võetakse ikka paljaks ja muditakse igasugu kohti, mille käigus tuvastatakse ka suurus

…ja kui suurus ei sobi, siis paneb naine end uuesti riidesse ja seks jääb ära. Võrreldes sellega, et 3 minuti pärast astutakse riista otsast maha on see variant isegi sobivam või …?

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Unista edasi, milleks endale halbu mälestusi tekitada, mida kuskil veel 15 aastat hiljem vastikusjudinatega meenutada… Üldiselt, eks see koer kiunata, kes kiviga pihta sai, su sõnavõtud ja see, et sa rahuneda ei suuda, on vägagi kõnekad.

Mina ei ole mingi kiviga pihta saanud, niisama suusoojaks kommenteerin siin.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingit eelmängu ei soovinud kumbki. Võimaluse tekkides kasutasime ära.

Hästi aru ei saa, aga kas oli nii, et esimene kord siis läks teil selle mehega asjaks, eelmängu ei olnud, mees sisenes kavalasti tagantpoolt, et sina ei saaks peenise suurust tuvastada. Aga võta näpust, sind vana kavalat rebast juba haneks ei tõmba. Said kohe aru, et et peenise suurus ei ole õige ja “lipsasid eest ära”. Mees jäi kõva riistaga mokk töllakil vaatama-mis nüüd siis juhtus? Kuidas te selle 14 cm koos kindlaks tegite? panite kohe käepärast olnud joonlaua peale või?

+7
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas te selle 14 cm koos kindlaks tegite? panite kohe käepärast olnud joonlaua peale või?

Silm vast ikka seletab, ei?

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

…ja kui suurus ei sobi, siis paneb naine end uuesti riidesse ja seks jääb ära. Võrreldes sellega, et 3 minuti pärast astutakse riista otsast maha on see variant isegi sobivam või …?

Minu arust on jah täiesti sobiv öelda, et siiski ei soovi seksida. Et juba hakati amelema, ei tähenda, et kindlasti tuleb seks. Kolm minutit riista otsas ratsutada ja siis ära minna on minu arvates palju sobimatum.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Said kohe aru, et et peenise suurus ei ole õige ja “lipsasid eest ära”.

Ma saan aru, et ei lipsanud ära, lasi 3 minutit ratsutada, aga siis märkas, et ei tunne midagi ja lükkas mehe eemale ja läks minema.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et ei lipsanud ära, lasi 3 minutit ratsutada, aga siis märkas, et ei tunne midagi ja lükkas mehe eemale ja läks minema.

Eks sinusugune oleks muidugi ratsutanud lõpuni, silma kinni pigistanud, mehega koos olnud ja umbes 70 miljoni euro võrra paremini elanud. Ma saan õnneks teha, mida tahan, mitte mis kellegi suvaka jaoks viisakas on. Ei huvita!

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tabasin seda teemat lugedes end selliselt mõttelt. Tutvumisportaalides saadavad mehed naistele pilte kõvastunud peenistest. Enamus naisi seda muidugi taunib ja suhtub sellesse pehmelt öeldes põlglikult. Siit teemast loen, et kui on väike peenis, siis naine astub kolmandal seksiminutil riista otsast maha, sest mehe peenise suurus ei vastanud tema ootustele. Seda tegu kiidetakse teiste naiste poolt heaks-õigesti tegi. Sellise piinliku olukorra mõlema jaoks lahendakski see, et mees saadab naisele enne peenise pildi ja kui naine selle heaks kiidab, siis alles võib kohting alata. Aga peenisest pildi saatmine, nagu ma juba kirjutasin… Nagu nokk kinni saba lahti olukord? Või on siin mõni muu lahendus?

Ma arvan, et ühe nõmeda naise pärast ei pea kogu meessugu hakkama nõmedustega tegelema. Seega ei! Mehed, palun ärge saatke meile peenisepilte! Ülivähe (kui üldse) on selliseid naisi, kellele meeldib (pool)võõra mehe peenisepilt.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sinusugune oleks muidugi ratsutanud lõpuni, silma kinni pigistanud, mehega koos olnud ja umbes 70 miljoni euro võrra paremini elanud. Ma saan õnneks teha, mida tahan, mitte mis kellegi suvaka jaoks viisakas on. Ei huvita!

Proua on kohe sellistes luuludes, et arvab, et seks suva mutiga tähendab kohe 70 miljoni ärajagamist. Päris naljakas tädi oled.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Proua on kohe sellistes luuludes, et arvab, et seks suva mutiga tähendab kohe 70 miljoni ärajagamist. Päris naljakas tädi oled.

Sa vist ei märganud, et meie asi susises 2 aastat. Ta oli selleks ajaks ka mulle armastust avaldanud. Oi, küll see kadedus on ikka kole 😀 Mõistan, et sa ei pääse lähedalegi.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Rikkurite topis ei ole keskmisi mehi. Muu tema juures on suurepärane.

Nüüd mõtle teistpidi. Mida sa tunneksid, kui mõni mees sinu juurest poole seksi pealt sõnagilausumata minema marsiks? Ja pärast kirjutab meestefoorumis, et õudne, mida ma nägin. Naisel olid tisside asemel taksikoera kõrvad ja alumine ots lõhnas halvasti? Kusjuures, sa ei pruukinud üldse pesemata olla (ehk siis sina ei ole midagi valesti teinud või tegemata jätnud), vaid sinu lõhn lihtsalt ei sobinud talle.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ühe nõmeda naise pärast ei pea kogu meessugu hakkama nõmedustega tegelema. Seega ei! Mehed, palun ärge saatke meile peenisepilte! Ülivähe (kui üldse) on selliseid naisi, kellele meeldib (pool)võõra mehe peenisepilt.

Ma pole kindlasti mitte nõme. Peenisepilte vihkan ise ka ning iga sellise saatja saaks koheselt bloki. Vaimselt vähevõimekad pole minu teema.  Oma samajulgete sõbrannadega oleme sama meelt-väiksed tillid jäägu nendele, kes kõigega nõus 😀

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ei märganud, et meie asi susises 2 aastat. Ta oli selleks ajaks ka mulle armastust avaldanud. Oi, küll see kadedus on ikka kole ???? Mõistan, et sa ei pääse lähedalegi.

Oh, hakkab peale! Perekooli miljonäri-tädi on kohal! isegi sellisest teemast suudab enda teema teha, kus kõik peavad teda imetlema ja kadestama.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd mõtle teistpidi. Mida sa tunneksid, kui mõni mees sinu juurest poole seksi pealt sõnagilausumata minema marsiks? Ja pärast kirjutab meestefoorumis, et õudne, mida ma nägin. Naisel olid tisside asemel taksikoera kõrvad ja alumine ots lõhnas halvasti? Kusjuures, sa ei pruukinud üldse pesemata olla (ehk siis sina ei ole midagi valesti teinud või tegemata jätnud), vaid sinu lõhn lihtsalt ei sobinud talle.

Mitte midagi ei mõtleks. Mul on kõrge enesehinnang ning kui keegi jääks ka poole seksi peal magama, oleks see naljakas, mitte solvav. Ma ei kõndinud sõnagi lausumata minema, midagi ma naljaga pooleks vabanduseks tõin, ei mäleta, see oli ammu. On tema kõrge enesehinnanguga ja edukas, olen mina, saame hästi läbi ja elu on fine ja fun. Ainsad närveldajad on mingid Perekooli inimesed, kellel on sellest olukorrast kohe niiiii raske olla 😀 Elage vähe kergemalt, nautige, lõbutsege, saage kõigiga hästi läbi ja elu on kui lill ja lust!

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis pole kuigi palju nii rikkaid mehi, kes saaks 70 miljonit suvalisele tirtsule ära jagada.

Ehk oli selle nõmeda naise “peika” see välismaalasest rikkur, kellest ka Kuuuurija kunagi saate teinud. Ostis tibidele iPhone ja juba olidki jalad laiali.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, hakkab peale! Perekooli miljonäri-tädi on kohal! isegi sellisest teemast suudab enda teema teha, kus kõik peavad teda imetlema ja kadestama.

Kammisid ära?

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis pole kuigi palju nii rikkaid mehi, kes saaks 70 miljonit suvalisele tirtsule ära jagada.

Tädi arvab, et oleks kolmest minutist kauem vastu pidanud, oleks kohe talle 70 milli antud ja põlvitatud ta ees elu lõpuni. Sama tädike on sarnaste luuludega välja ilmunud päris mitmes teemas. Täitsa naljakas iseenesest.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule mammi. Sa võiksid vanuse järgi mu emps olla, aga mu emps on ikka normaalne inimene, mitte kade ja vingus vanamoor 😀

+1
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul hetkel mure, nimelt tüdruksõber peal ja ütleb, et valus on, kuna olen liiga sügaval. Poosi vahetus ja ikka valus, taaskord liiga sügavale ulatun. No tagant saab ka, aga kaua sa koera ikka jalutad.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul hetkel mure, nimelt tüdruksõber peal ja ütleb, et valus on, kuna olen liiga sügaval. Poosi vahetus ja ikka valus, taaskord liiga sügavale ulatun. No tagant saab ka, aga kaua sa koera ikka jalutad.

Pole vaja siis otse istuda vaid paindes.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel? Tüdruk istub sul parajasti otsas ja te ootate nüüd kägude nõuandeid?

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult oleks naine võinud lõpuni ratsutada, mide sadulast poole pealt maha astuda. Lihtsalt järgmist kohtingut enam poleks toimunud.

Kelle huvides see oleks olnud, et ikka “ilus tegu” olnuks? Miks peab naine kannatlikult lõpuni tegema seksi, mis talle endale midagi ei paku, ainult selleks, et härra paugu lahti saaks?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle huvides see oleks olnud, et ikka “ilus tegu” olnuks? Miks peab naine kannatlikult lõpuni tegema seksi, mis talle endale midagi ei paku, ainult selleks, et härra paugu lahti saaks?

Perekool on täis allaheitlikke naisi, kes elavad mehe tahtmise järgi.

0
-3
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 235 )

Esileht Pereelu ja suhted Suurus