Esileht Koolilaps Suusapüksid pontsakale lapsele

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Suusapüksid pontsakale lapsele

Postitas:
Anonymous

Laps 163cm pikk ja pontsakas. Oleks vaja suusapükse talveks. Eelmine aasta ostsime icepeakid number suuremad, aga need sääred lohisesid mööda maad ja see aasta on ikka liiga ümber juba. Otseselt lähevad talle enamus oma suurusnumbri riided selga, aga kuna ta keeldub kandmast ümber asju, siis oleks vaja suuremaid. Mis firmad teevad vähe suuremate lõigete järgi ja kust võiks vaadata? Meeste s vist sellises pikkuses on veel liiga suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne ja Huppa teevad ka suuremaid numbreid. Äkki sealt midagi. Võibolla tasub vaadata, et pükstel oleks all ääres krõpsud millega püksisääre saab kokku tõmmata, et sääred mööda maad ei lohiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste mõõdud erinevad pikkuselt päris vähe, nii et laiuse valikut on, aga mööda maad lohiseks sääred ikka.

Kindlasti on spets laiemaid mudeleid, Reimal näiteks on silma jäänud, aga kas just 164/170, ei ole kindel, sest omal, vastupidi, kilud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant on osta sobiv meeste mudel ja lasta õmblejal teha sääred lühemaks vajadusel.

Professionaalne õmbleja teeb sääred niimoodi lühemaks, et tulemus jääb väga kena ning pole midagi aru saada, et oleks miskit ringi tehtud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Columbia suusapüksid olid üsna laiad. Meil oli ka ikka vastupidine probleem, kõik laiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tal on ainult mõneks kooli suusatunniks vaja, siis Prismas oli vanasti üsna veniva kummiga laiemaid suusapükse, odavad ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 13:20; 11.12 09:12; 15.12 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huppal on avaram mudel, enda lapsel küll 158 suurus alles aga just ostsime Huppad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennel on päris avarad, ka 164 pikkusele

Ei ole, Lennel on hästi kõhnadele lastele, pikki aastaid teevad mudelid kõhnadele lastele. Pükse neilt küll loota ei ole, kui laps on pontsakas. Keskmine ehk pigistab jalga, aga pontsakas kindlasti mitte.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suusapüksid on siis vatiiniga kilepüksid?

Mul on väga pontsakas poisslaps, lühem kui 164, aga tänu oma pontsakusele on naiste L ja XL talle parajad. Naiste püksid on lühemad. Prismas on ka selliseid, millel on kile all fliis ja mingit lukuliistu polegi, kui teemaks on püksiluku truki avanemise suund. Prismas on ka lihtsalt kilepükse, millele ostad ise fliisdressid alla.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suusapüksid on siis vatiiniga kilepüksid?

Mul on väga pontsakas poisslaps, lühem kui 164, aga tänu oma pontsakusele on naiste L ja XL talle parajad. Naiste püksid on lühemad. Prismas on ka selliseid, millel on kile all fliis ja mingit lukuliistu polegi, kui teemaks on püksiluku truki avanemise suund. Prismas on ka lihtsalt kilepükse, millele ostad ise fliisdressid alla.

Kogemus ütleb, et pontsaka lapse puhul on probleemiks pigem truki sulgumine üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 13:20; 11.12 09:12; 15.12 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sama pikk ja enamus püksid lohisevad. Lõpuks leidsin ühed Noth bendi püksid, mille säär ulatus maani. Lumelaua saapaga on ok pikkus kandmiseks. Proovitud sai vist 30-40 paari pükse enne kui need leidsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3615106: Lennel on päris avarad, ka 164 pikkusele Ei ole, Lennel on hästi kõhnadele lastele, pikki aastaid teevad mudelid kõhnadele lastele. Pükse neilt küll loota ei ole, kui laps on pontsakas. Keskmine ehk pigistab jalga, aga pontsakas kindlasti mitte.

Lennel on ikka olemas ka eraldi avarama lõikega püksid nime all “+suurus”, aga kahjuks lõpevad nr 134 juures: https://lenne.ee/mudel/20250-229/

 

Mina tellin oma pontsakale vastavalt mõõtudele otse õmblusfirmast (Pukka kaubamärk):

Talvepüksid on 150g vatiiniga.

Aga ma olen tellinud talveks ka õhema 80g vatiiniga, need leiad k/s pükste alt:

http://meistrisalong.ee/kevad-suegis-2019/pueksid/

Materjalilt ja väljanägemiselt suht nagu Lenne, veekindlus 10000.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:07; 15.12 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Humanad on täis igas mõõdus pükse 5€-ga.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Humanad on täis igas mõõdus pükse 5€-ga.

No ma ei tea, mitu Humanat peaks siis läbi kammima, et leida täpselt ühes kindlas suuruses püksid?? Miks peaks Humanas siis rohkem pontsakate pükse olema, kui tavalised firmadki ei tee? Kas Humanasse saadetakse spetsiaalselt ülekaaluliste omi või??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:07; 15.12 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Humanad on täis igas mõõdus pükse 5€-ga.

No ma ei tea, mitu Humanat peaks siis läbi kammima, et leida täpselt ühes kindlas suuruses püksid?? Miks peaks Humanas siis rohkem pontsakate pükse olema, kui tavalised firmadki ei tee? Kas Humanasse saadetakse spetsiaalselt ülekaaluliste omi või??

Humanasse saadetakse Skandinaavia kaupa. Seal on tõesti suurem tõenäosus leida laiema lõikega pükse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 13:20; 11.12 09:12; 15.12 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Suusapüksid pontsakale lapsele