Esileht Pereelu ja suhted Suuseks ja stimuleerimine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Suuseks ja stimuleerimine

Postitas:
Kägu

Tere!

Kuidas suhtute sellesse, et mees stimuleerib suuseksi ajal ka sõrmega õrnalt anuse ümbrust ja anust ennast? Olete proovinud? Nimelt on mees seda mulle õrnalt teinud ja mõnikord väga nauditav. Kuid ei tea kas on see normaalne käitumine, kas lasta kaugemale teda või mitte… Olen näinud videotest ka, et teatud mashaazide käigus see täiesti nomraalne tegevus kuni sõrme sisse lükkamiseni. Kuidas teil kogemused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest normaalne, aga teemapüstitus ise on kummaline – kuidas Sind aitab see, mis moodi keegi teine suhtub?
Et kui Perekoolis nii öeldakse, siis Sa ei lase mehel enam pärakuümbrust katsuda?
Lähtu ikka oma enesetundest ja sellest, mis Sulle meeldib ja mis mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt meeldib siis, milleks naudingut piirata? Kõik ju hästi kui kõik rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las mees vahepeal limpsab sõrmed puhtaks kah, siis saab teada, kas on koroona või mitte!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kena unistus sul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest täiesti normaalne, eriti kui sulle endale ka meeldib anaalne stimulatsioon. Sinu asemel julgustaksin teda sõrmi kaugemale lükkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest normaalne, aga teemapüstitus ise on kummaline – kuidas Sind aitab see, mis moodi keegi teine suhtub?
Et kui Perekoolis nii öeldakse, siis Sa ei lase mehel enam pärakuümbrust katsuda?

Sest teemaalgataja on mees, kellele meeldib nii teha, aga ta ei julge oma naisega sellest rääkida (või polegi naist)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja on mees, kellele meeldib nii teha

Jura.
Selline tegevus ei paku mehele endale mitte midagi seksuaalset. Peale rahulolu, et saad kallile inimesele midagi head teha.
AGA see toimib tõepoolest ainult siis, kui kallim seda naudib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline teemaalgatus tõesti. Kui nüüd Perekoolist 62% arvab, et see ei ole normaalne tegevus, siis mis? Lõpetad ära või lõpetad selle nautimise ära ja tunned edaspidi sügavat häbi? Tegelikul kaldun jagama seisukohta, et teemaalgataja näol on tegu mehega, kes naisi lihtsalt intiimsetel teemadel rääkima meelitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja on mees, kellele meeldib nii teha

Jura.

Selline tegevus ei paku mehele endale mitte midagi seksuaalset. Peale rahulolu, et saad kallile inimesele midagi head teha.

Sul on küll väga kitsas ettekujutus, mis kellelegi midagi pakkuda võiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jura.

Loomulikult pakub. Kui naine suhu võtab, siis erutub samamoodi ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on küll väga kitsas ettekujutus, mis kellelegi midagi pakkuda võiks.

Mees on rääkinud.

Ma olen samuti mees, aga suuseksi tegemine ühelegi naisele pole mitte kunagi erutanud. Põhjused, miks mõnikord ise tahad teha, on teised.
Aga ju siis mõnda meest, näiteks sind, tõesti erutab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on rääkinud.

Ma olen samuti mees, aga suuseksi tegemine ühelegi naisele pole mitte kunagi erutanud. Põhjused, miks mõnikord ise tahad teha, on teised.
Aga ju siis mõnda meest, näiteks sind, tõesti erutab.

Mõttetu tont.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui naine suhu võtab, siis erutub samamoodi ju.

Mina ei erutu, aga kui armastatud mehele meeldib, siis võib teha. Kergem on küll siis teha, kui ise oled hoos, muidu väga ei tõmba.

Ma olen samuti mees, aga suuseksi tegemine ühelegi naisele pole mitte kunagi erutanud.

Just, mehed on erinevad nagu naisedki. Minu mehele meedib mulle suuseksi teha rohkem kui minule seda saada, teda erutab see kohe väga, eriti veel näo peale istumisega.

Mida sellest keegi kõrvaline arvab, ei huvita üldse, me ei seksi teiste pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu tont.

Kõik said juba aru, kes sa oled, pole vaja end rohkem tutvustada.
Ja sellestki, et niisama kõvatad ja s..tagi ei tea. Ega ole sa ka mees, kuigi kaagutad nagu oleks ja teaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu tont.

Ja sellestki, et niisama kõvatad ja s..tagi ei tea. Ega ole sa ka mees, kuigi kaagutad nagu oleks ja teaks.

Tõesti kahju, et sa ei leia vastassoo hulgas suhtluspartnereid mujalt kui naiste foorumist. Põhjused on muidugi ka arusaadavad. Soovitus sulle oleks veidi rohkem lugeda ja vähem plärtsuda – ehk läheks siis päriselus ka edukamalt selles vallas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Kuidas suhtute sellesse, et mees stimuleerib suuseksi ajal ka sõrmega õrnalt anuse ümbrust ja anust ennast? Olete proovinud? Nimelt on mees seda mulle õrnalt teinud ja mõnikord väga nauditav. Kuid ei tea kas on see normaalne käitumine, kas lasta kaugemale teda või mitte… Olen näinud videotest ka, et teatud mashaazide käigus see täiesti nomraalne tegevus kuni sõrme sisse lükkamiseni. Kuidas teil kogemused?

Erinevatele inimestele sobivad erinevad asjad ja teiste kogemused sind siin eriti ei aita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üpris kõrini nendest tagumise augu jms detailsetest seksiteemadest. Ilmselgelt on tegemist alati provokatsioonide ja libadega.
Kõlab nagu keegi avastaks Ameerikat.

Tee mis tahad teemaalgataja, mis sind teiste kogemused huvitavad?
Ilmselgelt mees, kes sondeerib nö pinda, et kuidas naised sellisesse asja suhtuvad. Nii, Perekool vastab, et ei meeldi? Ja siis arvad, et ühelegi naisele ei meeldi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen loomulikult naine, ei ole muud väitnudki.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Suuseks ja stimuleerimine