Esileht Pereelu ja suhted Süütunne

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )

Teema: Süütunne

Postitas:
Kägu

Miks inimesed iseendale valetavad? Või anonüümses foorumis?

Mis süütunne? Sa kardad seksida, sest siis on selge, kas asi läheb edasi või ei. Ilmselgelt sulle ei meeldi seks ega eriti ka see mees, sest sellisel juhul niisama kaisus ei magata. Sa tahad pigem meest/turvatunnet.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viis aastat ei ole seksinud, kuid seksi naudid muidu väga, Äge!

Seksida saab iseendaga ka. Seksi nautiv inimene ei pea tingimata seda partneriga tegema.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et jah, eks sooritushirm (kui see on õige sõna siin kasutamiseks) on mul ka. Domineerib siiski millegipärast süütunne laste ees.

Lõpeta see laste segamine seksiteemasse. See on veider ja ei puutu üldse asjasse (need lapsed on sul mingi enda jaoks välja mõeldud vabandus).
Kui plaanid aktiivset sekselu elama hakata, siis esmalt mõtle rasedusvastaste vahendite peale ka (arvestades, et 4 last ja vähe kogemust ..)
Kondoom peab muidugi olema iseenesestmõistetav antud olukorras.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui plaanid aktiivset sekselu elama hakata, siis esmalt mõtle rasedusvastaste vahendite peale ka (arvestades, et 4 last ja vähe kogemust ..) Kondoom peab muidugi olema iseenesestmõistetav antud olukorras.

Mis seos on neljal lapsel ja sellel, et mul on vähe partnereid olnud?

Kas sa arvad, et ma olen peast lihtne ja mul on nii palju lapsi sellepärast, et ma ei osanud rasedusest hoiduda? See on ilmvõimatu, et lapsed on planeeritud?

Ma tean rasestumisvastastest vahenditest rohkem kui sina tõenäoliselt. Ja minu neli last on täiesti teadlikult planeeritud.

Aga, kui sa nii väga muretsed sellepärast, et äkki ma jään rasedaks, siis võin sind rahustada. Ma ei saa enam lapsi. Ei kogemata ega meelega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad pigem meest/turvatunnet.

Mis selles siis halba on? Miks naine ei tohi tahta meest ja turvatunnet?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad pigem meest/turvatunnet.

Mis selles siis halba on? Miks naine ei tohi tahta meest ja turvatunnet?

Ei midagi halba. Aga ärgu andku ka mehele vale signaali. Praegu põhjendab mitteseksi lastega. No vaevalt see mees ka kuum kaup ole, kuulabki seletusi ja magab kaisus, lootes, et äkki kunagi tuleb ka seks. Ja nii nad narritavad üksteist ja iseennast.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei midagi halba. Aga ärgu andku ka mehele vale signaali. Praegu põhjendab mitteseksi lastega. No vaevalt see mees ka kuum kaup ole, kuulabki seletusi ja magab kaisus, lootes, et äkki kunagi tuleb ka seks. Ja nii nad narritavad üksteist ja iseennast.

Vastupidiselt paljude arvamusele on ka mehi tegelikult igasuguseid. Sinu arust on mehed nagu ahvid, ainuke asi, mis neid huvitab, on seks. Kunagi otsisin meest ja eriti just 50+ meeste hulgas oli palju neid, kes ei olnud mingid erilised seksilõvid. Igasugu terviseprobleeme oli, aga ka lihtsalt väiksema seksuaalsusega mehi oli. Oli palju mehi, kes ei otsinud kaaslast ainult seksi pärast, vaid soovis lähedust, seltsi. Ka on kahekesi kasvõi majapidamist pidada palju kergem, kui mõlemad maksavad arveid ja teevad koduseid töid. Paljud inimesed ei taha üksi elada, mitte et ainult seks on tähtis, eks suvalist seksi saaks ju alati, see pole kõigi jaoks maailma olulisem asi, vaid see, et keegi sinust hoolib.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei midagi halba. Aga ärgu andku ka mehele vale signaali. Praegu põhjendab mitteseksi lastega. No vaevalt see mees ka kuum kaup ole, kuulabki seletusi ja magab kaisus, lootes, et äkki kunagi tuleb ka seks. Ja nii nad narritavad üksteist ja iseennast.

Sina OriginalTaste ära dikteeri teistele inimestele, mida nood tundma peavad ja kuidas käituma peavad. Sinul on elust ja asjadest täiesti väärastunud arusaam. Seetõttu ei ole sinu arvamusel, rääkimata soovitustest, mitte mingit kaalu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud inimesed ei taha üksi elada, mitte et ainult seks on tähtis, eks suvalist seksi saaks ju alati, see pole kõigi jaoks maailma olulisem asi, vaid see, et keegi sinust hoolib.

Sa teemaalgatust lugesid? Teema on seksist, otseselt seksist. Endise mehega oli samuti seks, hea seksuaalne sobivus, turvatunne. Nüüd moonutatakse teema hoolimiseks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa teemaalgatust lugesid? Teema on seksist, otseselt seksist. Endise mehega oli samuti seks, hea seksuaalne sobivus, turvatunne. Nüüd moonutatakse teema hoolimiseks.

Lugesin teemat, aga teema ei ole otseselt seksist, kuidas sina sellest aru ei saa. Kui seks oleks nii selle naise kui mehe jaoks kõige olulisem asi maailmas, oleks nad ammu seksinud ja mingit teemat laual ei olekski, enne oleks asi tehtud, kui mingid lapsed meelde tuleks. Küll selle seksini ka jõutakse, kui muud asjad on lahendatud. Kui mees oleks vaid seksi peal väljas, siis ta ka ei viitsiks oodata sekunditki, liiguks edasi. Kui mehele on ka muu tähtis, võib ka oodata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa teemaalgatust lugesid? Teema on seksist, otseselt seksist. Endise mehega oli samuti seks, hea seksuaalne sobivus, turvatunne. Nüüd moonutatakse teema hoolimiseks.

Sa ei teagi ilmselt, mis on hea seks. Kõige parem seks on siis, kui on ka hoolimine ja turvatunne. Niisama panemisega seda võrrelda ei anna.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin teemat, aga teema ei ole otseselt seksist, kuidas sina sellest aru ei saa. Kui seks oleks nii selle naise kui mehe jaoks kõige olulisem asi maailmas, oleks nad ammu seksinud ja mingit teemat laual ei olekski, enne oleks asi tehtud, kui mingid lapsed meelde tuleks. Küll selle seksini ka jõutakse, kui muud asjad on lahendatud. Kui mees oleks vaid seksi peal väljas, siis ta ka ei viitsiks oodata sekunditki, liiguks edasi. Kui mehele on ka muu tähtis, võib ka oodata.

Kuidas süütunne laste ees väheneb, kui lisaks seksile oodatakse mehelt muud? Loogika puudub. Loogiline on, et ema teeb omi asju, muidugi turvaliselt, mitte kondoomita, ja hoiab seda asja laste eest saladuses.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei teagi ilmselt, mis on hea seks. Kõige parem seks on siis, kui on ka hoolimine ja turvatunne. Niisama panemisega seda võrrelda ei anna.

Kuna räägiti terviseprobleemidest ja seksiks on vaja erektsiooniprobleemita meest, siis hoolimisest ainult ei piisa. Pakkusin ka dildot, aga sain miinuseid. Dildo rahuldab hädavajaduse. Tänapäeval saab internetist diskreetselt tellida.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kui seksuaalse naise hinnangul on teemaalgataja seksuaalselt täiesti arenemata (pigem lausa hüposeksuaalne) ja kui ta tahab nüüd seksida, peaks selle probleemiga tõsiselt tegelema. Lapsed ei puutu asjasse, see on vaid üks osa kogu sellest suurest pidurist, pigem ettekääne – vist eelkõige enda jaoks.

Kui naisel on keskeaks olnud 1 partner, kellega 4 last ja lahkuminek  5 a tagasi ja ka isegi selle viimase viie aasta jooksul ei ole ta kordagi seksinud, on see naine ikka väga madala seksuaalsusega või teine variant – mingites kohutavates kompleksides. Mõlemal juhul aitab psühholoog.  Kujutatae nüüd ette situatsiooni, kus 5 a kuival olnud naine maandub väga meeldiva mehega voodisse…ja magab kaisus. Appi. Mis mõttes. Milleks. Minu arust on see hälbeline.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutatae nüüd ette situatsiooni, kus 5 a kuival olnud naine maandub väga meeldiva mehega voodisse…ja magab kaisus. Appi. Mis mõttes. Milleks. Minu arust on see hälbeline.

Arvab, et on lõtv, teeb imelikke nägusid. Minu arvates normaalsed mõtted, eriti, kui mahajätja oli mees ja kes teab, mida naisele ütles. Võib enesekindlusele põntsu panna.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Regulaarne seks ja partnerid, kui need kunded pole, millisel juhul võib enesehinnang maa alla vajuda, tõstavad naise enesehinnangut. Häbelikkus, piinlikkus, madal enesehinnang sealt tulebki.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei midagi halba. Aga ärgu andku ka mehele vale signaali. Praegu põhjendab mitteseksi lastega. No vaevalt see mees ka kuum kaup ole, kuulabki seletusi ja magab kaisus, lootes, et äkki kunagi tuleb ka seks. Ja nii nad narritavad üksteist ja iseennast.

Sina OriginalTaste ära dikteeri teistele inimestele, mida nood tundma peavad ja kuidas käituma peavad. Sinul on elust ja asjadest täiesti väärastunud arusaam. Seetõttu ei ole sinu arvamusel, rääkimata soovitustest, mitte mingit kaalu.

Ikka arvad, et igaüks on OT. Tüütu.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kui seksuaalse naise hinnangul on teemaalgataja seksuaalselt täiesti arenemata (pigem lausa hüposeksuaalne) ja kui ta tahab nüüd seksida, peaks selle probleemiga tõsiselt tegelema. Lapsed ei puutu asjasse, see on vaid üks osa kogu sellest suurest pidurist, pigem ettekääne – vist eelkõige enda jaoks.

Kui naisel on keskeaks olnud 1 partner, kellega 4 last ja lahkuminek 5 a tagasi ja ka isegi selle viimase viie aasta jooksul ei ole ta kordagi seksinud, on see naine ikka väga madala seksuaalsusega või teine variant – mingites kohutavates kompleksides. Mõlemal juhul aitab psühholoog. Kujutatae nüüd ette situatsiooni, kus 5 a kuival olnud naine maandub väga meeldiva mehega voodisse…ja magab kaisus. Appi. Mis mõttes. Milleks. Minu arust on see hälbeline.

Mis ma siis oleksin pidanud tegema? Pidin oma mehe kõrvalt teiste meestega seksima? Minul lihtsalt juhtus nii, et minu esimene sekspartner oli kohe sobiv mu jaoks ja me jäime kokku pikkadeks aastateks. Abiellusime 18-aastaselt ja koos olime juba enne mitu aastat.

Ja selle kohta, et ma ei ole viis aastat seksinud, ma ju kirjutasin, et minu jaoks oli lahutus nii suur šokk, et ei tahtnud tükk aega ühtegi meest näha. Ehkki võimalusi ja variante on olnud. See aga ei tähenda, et ma olen hüposeksuaalne. Seksi poole oskan ma iseendaga ideaalselt ära korraldada.

Nüüd tunnen, et olen valmis ka mehega olema. Lihtsalt mingid imelikud mõtted tulevad mõnikord pähe ja segavad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka arvad, et igaüks on OT. Tüütu.

Peale OT on siin vist tõesti veel üks rõvedik, kes räuskab erinevates teemades.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksi poole oskan ma iseendaga ideaalselt ära korraldada.

Kuidas sa siis ei tea, kas oled lõtv alt?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa siis ei tea, kas oled lõtv alt?

Ta ei ole lõtv alt. Ja kui olekski, mis see teemasse puutub? Sul on üliväike till, aga näe, ikka elad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võin sind lohutada, et teismeliste laste jaoks on mõte omaenda vanematest seksimas samamoodi “iiuu”, nii et sellest seisukohast pole eriti vahet, kas sa seksid nende isa või uue mehega.

Minu meelest siin osad kommenteerijad ülehindavad inimeste seksuaalsust. Täiesti vabalt võib keskealine inimene sobiva partneri puhul ilma seksita hakkama saada või endaga ise tegeleda. Vaevalt kõigil vallalistel ja lahutatutel mingi plejaad seksisõpru pidevalt kuskil valvel on. Meeste seksisoov ja sooritusvõime langeb samamoodi vanusega. Pole mõtet siin ahhetada ja teisi lausa hälvikuteks tembeldada. Eriti naljakas on, et noorelt abiellunud lapse ema oleks nagu pidanud vahepeal kuskil kogemusi hankimas käima lihtsalt põhimõtte pärast.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole lõtv alt. Ja kui olekski, mis see teemasse puutub? Sul on üliväike till, aga näe, ikka elad.

Kui kliitorit tilliks pead.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kliitorit tilliks pead.

Ahsoo, oled naine ja nii rõve. Mõtlesin, et selleks on ainult siinsed vanamehenässid võimelised, aga mutte ka selliseid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsoo, oled naine ja nii rõve. Mõtlesin, et selleks on ainult siinsed vanamehenässid võimelised, aga mutte ka selliseid.

Erekteerunud kliitor meenutab tilli. Mida ma rõvedat ütlesin? Isegi arstid räägivad vaagnapõhja treeningust ja pealegi oled sa seksi ja suhete alajaamas.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin öelda alakategoorias.^

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kliitorit tilliks pead.

Ahsoo, oled naine ja nii rõve. Mõtlesin, et selleks on ainult siinsed vanamehenässid võimelised, aga mutte ka selliseid.

See proua ütles siin ühes hiljutises teemas (teema oli laste suhkruhaigusest), kus ta kangesti räuskas, et tal on krooniline haigus. Tema sõnavõttude järgi on aru saada, et see krooniline häire on vaimne hälve. Vaimselt haige inimesega vist ei ole vajagi dialoogi astuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See proua ütles siin ühes hiljutises teemas (teema oli laste suhkruhaigusest), kus ta kangesti räuskas, et tal on krooniline haigus

Pole seal teemas üldse sõna võtnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See proua ütles siin ühes hiljutises teemas (teema oli laste suhkruhaigusest), kus ta kangesti räuskas, et tal on krooniline haigus

Pole seal teemas üldse sõna võtnud.

Tore! Ära siin ka võta!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore! Ära siin ka võta!

Ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted Süütunne