Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suuuuur soov rasestuda,aga kas….

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Suuuuur soov rasestuda,aga kas….

Postitas:

Tere
Mul on 1,8a laps.parast lapse sündi lasin paigaldada vaskspiraali.enne esimest last kaalusin u 50 kg (173cm).paevad olid enamasti ebaregulaarsed.rasedusega votsin juurde u 8-9kg.koju joudes kaalusin 51-52kg.imetasin last 1,4a imetamisega võtsin veel alla ja ega toitumine ka just hea ei olnud.paevas korra nokitsesin midagi aga magus läks sisse kilde viisi imetamis ajal.hetkel kaalun 45-46kg.paevad on regulaarsed(paar peava siia-sinna).nyyd mõtlesime,et oleks vahva teist last saada.votsin spiraali eelmine nädal välja .kardan siiski,et ehk mul on vahe vitamiine ja rasestumine tuleb probleemne.kas ma peaks mingeid vitamiine võtma?
Ehk on keegi olnud samas olukorras,kuidas toimida???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehakaal ja vitamiinide kogus ei ole omavahel seotud. Kui toitud tervislikult, on sul kõik vajalikud vitamiinid juba olemas.
Ka ülekaalulistel võib vitamiinivaegus tekkida – kui nad ühekülgselt toituvad.
Soovitatav on siiski foolhapet võtma hakata. See on B9-vitamiin, mis on loote arengule vajalik.
Mõned ämmaemandad soovitavad ka meie kliimavöötmes elavatele naistele 10 mikrogrammi D-vitamiini võtta (ennetab võimalikke rasedusaegseid probleeme).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foolahapet tuleb võtma hakata. Ja seda juba enne rasedust. Muu pole oluline. D-vitamiin ei tee ka meie kliimas paha mitte kellelegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suuuuur soov rasestuda,aga kas….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.