Esileht Ilu ja tervis Suuvesi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Suuvesi

Postitas:

Kes kasutab ja kas tunnete, et on kasulik? Mul on miskipärast tunne, et see on järjekordne mõttetu moeröögatus, asi, millega tehakse lihtsalt raha.
Hambaarsti ooteruumis on suur Listerini reklaam ja visiidi lõpul soovitab arst kindlasti Listerini kasutada.
Kas keegi kasutab ja kas on kasu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 23:09; 27.03 21:59; 29.03 22:47; 31.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Listerin on üks õudsamaid asju mida proovinud olen, ei iial enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See Listerin on üks õudsamaid asju mida proovinud olen, ei iial enam.[/tsitaat]
Mis mõttes, maitse poolest või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 23:09; 27.03 21:59; 29.03 22:47; 31.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Listerini, olen väga rahul. Muidu oli probleemid igemetega, aga peale seda on see unustatud teema. Kasutan rohelist Listerini. Alguses tundus liiga kange olevat, aga sellega harjub. Kui enam ei kasutaks, siis oleks tunne, et hambaid poleks nagu korralikult pestudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole eluski kasutanud ja hambad korras. minu hambaarstki on öelnud, et suuvesi on tegelikult täiesti mõttetu ehk siis erilist lisakasu sellest pole. 2x päevas hambaid pesta ja korralikult hambaniiti kasutada piisab täietsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hambaarst jälle ütles, et suuvee kasutamine on hammastele nagu spaa 🙂
Paar korda kuus kasutada tuleks ainult kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud antibakteriaalset peale tarkusehamba väljatõmbamist. Igapäevasel kasutamisel ei näe minu hambaarst mõtet. Küll aga niiditamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan listerine stay white ja tõesti on kasu,ei teki enam hammastele kattu ega veini, kohvi jms plekke, mis varem ikka aja jooksul tekkisid. Kasutan kuuridega, mitte nädalast nädalasse. Maitse on tõesti jube, st kange, kuna sisaldab alkoholi. Üldiselt ei soovitata neid suuveesid mis alkoholi sisaldavad, aga teistest pole kasu olnud, seega aegajalt ikka kasutan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:30; 03.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hambaarst ei soovitanud kasutada suuvett. Pidi olema rohkem kahju kui kasu. Ütles, et kasuta siis kui oled nt. küüslauku söönd aga pead inimeste sekka minema. Muul juhul mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu hambaarst ei soovitanud kasutada suuvett. Pidi olema rohkem kahju kui kasu. Ütles, et kasuta siis kui oled nt. küüslauku söönd aga pead inimeste sekka minema. Muul juhul mitte.[/tsitaat]
Tõesti nii imelik, üks arst soovitab, teine mitte, kuidas arstide arvamused võivad nii lahku minna?
Äkki on nii, et nooremad arstid soovitavad, vanemad mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 23:09; 27.03 21:59; 29.03 22:47; 31.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan Listerini, olen väga rahul. Muidu oli probleemid igemetega, aga peale seda on see unustatud teema. Kasutan rohelist Listerini. Alguses tundus liiga kange olevat, aga sellega harjub. Kui enam ei kasutaks, siis oleks tunne, et hambaid poleks nagu korralikult pestudki.[/tsitaat]
Oi – see oli jube kogemus, proovisin täna esimest korda. Nii vastik maitse ja kuidas kipitas. Suutsin vast 2 min suus hoida, pärast olih mabad rohelised.
Kuidas sina seda kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 23:09; 27.03 21:59; 29.03 22:47; 31.03 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan mõned korrad nädalas ProntOral suuvett, ei jäta hambaid kollaseks, ei lase hambakivil niikiirelt tagasi tekkida ja vähendab mikroobide arvu suus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi – see oli jube kogemus, proovisin täna esimest korda. Nii vastik maitse ja kuidas kipitas. Suutsin vast 2 min suus hoida, pärast olih mabad rohelised.
Kuidas sina seda kasutad?[/tsitaat]

Tõesti suutsid seda 2min suus hoida? Seal ju kirjas ka et loputada 30 sekundit, kui alles alustad siis veel vähem. Mina loputangi nii 20-30sek vältel, alguses panin grammi vett ka hulka, muidu ei kannatanud. Ja hambad on ikka endiselt valged, kasutanud olen mitu kuud juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:30; 03.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Suuvesi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.