Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suve ei olegi!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Suve ei olegi!

Postitas:
Kägu

No ajab ikka tuju nulli küll. Nädalate viisi vihm ja külm ilm,sellist juulit küll ei oleks oodanud.Paranemist ei paista ka.Päikesereis sai mais tehtud,lootuses,et suvel ometi soojale maale sõitma ei hakka,aga tutkit.
Noh perekooli ilmatargad,tuleb veel suve või peabki saapad ja mantlid suvekleitide vastu vahetama?😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuli teises pooles tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa oled esimest aastat Eestis või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle, õelusekotile, sobib. Kuna vahetasin töökohta ja sel suvel puhkust pole, ongi kergem krdi kontoris istuda kui ilm kehv. Päikeselise nädalavahetuse üle rõõmustan aga ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ullike vaatasin, et laulupeol kõik nii kergesti riides, läksin ka suveriietes poodi, õnneks kampsuni ikka panin. Kõik teised olid jopedes, mantlites. Ikka külm tuul, isegi kui kraadide järele polegi külm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaua võib ilma üle vinguda! Alles oli siin nutt ja hala, et palav ja paha ja magada ei saa. Nüüd 17 kraadi – liiga külm, jälle viu-viu-viu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua võib ilma üle vinguda! Alles oli siin nutt ja hala, et palav ja paha ja magada ei saa. Nüüd 17 kraadi – liiga külm, jälle viu-viu-viu.

Jajah, vingu ikka vingumise üle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suvi oli ära ju?🙄

Please wait...
Postitas:
kitah

Suvi oli ära ju?🙄

No just. Mis suve te siin veel tahate, nüüd tuleb suusavarustus välja otsida 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul polegi vaja praegu väga sooja, sest teen õues tööd. Juuli lõpupoole aga oleks vaja, et siis matkama ja telkima ja pole veel merre saanud, et see pole suvi, kui üldse ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul polegi vaja praegu väga sooja, sest teen õues tööd. Juuli lõpupoole aga oleks vaja, et siis matkama ja telkima ja pole veel merre saanud, et see pole suvi, kui üldse ei saa.

Juuni 1 ndl oli meri jumala soe (20′). Matkata üle +23′ küll hea pole

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuni 1 ndl oli meri jumala soe (20′). Matkata üle +23′ küll hea pole

Mul polnud siis kahjuks aega, tööl iga päev ja nagu aamen kirikus nii käibki, et kui ongi vaba päev, siis ei ole nii ilusat ilma. Oi, 23 on üsna jahe ikka. Mõtlen alates +25 ikka, et kutsuks merre üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ajab ikka tuju nulli küll. Nädalate viisi vihm ja külm ilm,sellist juulit küll ei oleks oodanud.Paranemist ei paista ka.

No ikka peab keegi virisema, selle asemel, et nautida jahutavaid vihmapiisku näole langemas, lombikesi teede ääres ja kauneid tumedaid vihmapilvi taevas. Kas seda on siis tõesti nii vähe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa maksa rohkem, küll siis tuleb suveilm ka. Osta näiteks reis Taisse või Egiptusesse. Küll siis tagasi tulles leiad Eestis ka soojema ilma eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle praegune ilm väga sobib. See vahepealne kuumus oli jube, ma ei oska 30-kraadisest kuumusest mingit rõõmu tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oli ju suvi. täitsa pikalt ka veel 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juulikuu alguse ilm ongi meil sageli selline (mitte alati igal aastal, aga paljude aastate statistikas sagedamini kui juuni keskel või augustis selline). Vaadates aastate jooksul kogutud statistikat suvekuude erinevate nädalate sademete, temperatuuride ja tuulte kohta, siis alati on tekkinud küsimus, miks on laulupeo jaoks just see ebastabiilne aeg välja valitud. Ka Jaanipäeva ümbrus on valdavalt kehv ilm. See kõik on põhjustatud päikeseintensiivuse käiguga ja Atlandi ookeani aurumisega omakorda selle mõjul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, eelmine suvi olin ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ajab ikka tuju nulli küll. Nädalate viisi vihm ja külm ilm,sellist juulit küll ei oleks oodanud.

Jah, kas me sellist Eestit tahtsime või? Häbiasi! Valitsus peab midagi ette võtma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu inin asja üle, mida nagunii muuta ei saa.
Mitu teemat siin juba ilmast. No mis mõtet siin ulguda on? Kui see ilm ei meeldi, sõida Egiptusesse. Ega sinu vingumise peale päike välja ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, eelmine suvi olin ka.

Siis läks kehvasti jah, oleksid kaks eelmist aastat enne seda veel olnud, siis juba teaksid, mida oodata, ja arvaks, et tänavu läks isegi hästi (ja pealegi on ju veel peaaegu 2 suvekuud olemata, võib veel ilusaid ilmu tulla).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu inin asja üle, mida nagunii muuta ei saa.

Mitu teemat siin juba ilmast. No mis mõtet siin ulguda on? Kui see ilm ei meeldi, sõida Egiptusesse. Ega sinu vingumise peale päike välja ei tule.

Kust sa tead? Võibolla just tema vingumise peale tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa tead? Võibolla just tema vingumise peale tuleb.

Tean.
Eelmisel aastal vingus ta, et nii palav on ja et ta sureb kohe ära.
Kõik lootsid, et surebki, aga selgus, et perekooli umbrohi ei hävine – ja sel aastal vingub, et külm on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sellist juulit küll ei oleks oodanud

No tõepoolest, kas me sellist Eestit tahtsimegi!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin 2 päeva laulupeol ja sain kõvasti seal päikese käes olla. Kaunid laulud ja toredad inimesed ka veel, ilus suvi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Olin 2 päeva laulupeol ja sain kõvasti seal päikese käes olla. Kaunid laulud ja toredad inimesed ka veel, ilus suvi!

Kummal päeval see suvi oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

L ja P mõlemad kontserdid T-särgis. Päike säras silma. Jaki vajadus tekkis alles päikese loojumisel. Nii mõnusad ilmad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

L ja P mõlemad kontserdid T-särgis. Päike säras silma. Jaki vajadus tekkis alles päikese loojumisel. Nii mõnusad ilmad!

Laupäeval Kesk-Eestist Lõuna-Eestini, kl. 11-17 sadas vihma ja oli +14 kraadi. Siis jäi sadu järgi, aga külm ja niiske oli. Sellele eelnev töönädal oli täiesti p*rsses. Pärnus kallas kahel päeval kl.8-22. Liikuge palun oma pühast pealinnast vahel välja ka – näete pisutki oma ninaotsast kaugemale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummal päeval see suvi oli?

Mõlemal päeval, eile oli lausa palav ja kirusin, et õhukesi pükse jalga ei pannud – mäeveerel külitades hakkas päike lausa liiga tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laupäeval Kesk-Eestist Lõuna-Eestini, kl. 11-17 sadas vihma ja oli +14 kraadi. Siis jäi sadu järgi, aga külm ja niiske oli. Sellele eelnev töönädal oli täiesti p*rsses. Pärnus kallas kahel päeval kl.8-22. Liikuge palun oma pühast pealinnast vahel välja ka – näete pisutki oma ninaotsast kaugemale.

miks peaks, kui siin nii ilus ilm on? 🙂 Soovitan pühasse pealinna tulla.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suve ei olegi!