Esileht Hobinurk Suveetendus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Suveetendus

Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud vaatamas “Kui palju maksab mees?”? Muljeid? Laps tahab väga minna, aga piletihind on selline, et enne uuriks tagasisidet selle etenduse kohta.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole ju lasteetendus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole ju lasteetendus.

17-aastasele vasti võiks ikka juba sobida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis oleksid võinud kirjutada nt. nooruk. Võõras inimene ei tea ju, millises vanuses lapsest jutt käib.

Ise arvaksin samuti, et kui räägitakse lapsest (kes tahab minna vaatama koos emaga miksit..), on tegemist 5- või 10-aastasega. Kuigi ka 20-aastane ja ka 40-aastane on laps…oma vanematele.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis oleksid võinud kirjutada nt. nooruk. Võõras inimene ei tea ju, millises vanuses lapsest jutt käib.

Ise arvaksin samuti, et kui räägitakse lapsest (kes tahab minna vaatama koos emaga miksit..), on tegemist 5- või 10-aastasega. Kuigi ka 20-aastane ja ka 40-aastane on laps…oma vanematele.

See pole ju üldse oluline. Minu küsimus on ainult see, kas tükk kõlbab vaadata. Küll ma sealt edasi otsustan ise, kas see mu ka lapsele võiks sobida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

etendust näinud ei ole, aga kui seda mingis saates tutvustati, siis ei tekkinud küll mingit soovi minna … arvatavasti suht tüüpiline suvehaltuura a la eelmise aasta Eramaa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps tahab kord suve jooksul etendusele minna. Riik maksab sulle lastetoetust, ehk ikka jõuad selle pileti talle osta.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi uurisin selle suve lavastusi ja seda küll vaatama ei läheks, eriti lapsega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps tahab kord suve jooksul etendusele minna. Riik maksab sulle lastetoetust, ehk ikka jõuad selle pileti talle osta.

Küllap jõuan! Ära sa sellepärast muretse! Küsimus oli siiski milleski muus kui selles, kas ma jaksan pileti osta või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps tahab kord suve jooksul etendusele minna. Riik maksab sulle lastetoetust, ehk ikka jõuad selle pileti talle osta.

Küllap jõuan! Ära sa sellepärast muretse! Küsimus oli siiski milleski muus kui selles, kas ma jaksan pileti osta või mitte.

Ei, su esimene lause oli, et “piletihind on selline”. No ju ei jaksa eriti osta.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps tahab kord suve jooksul etendusele minna. Riik maksab sulle lastetoetust, ehk ikka jõuad selle pileti talle osta.

Küllap jõuan! Ära sa sellepärast muretse! Küsimus oli siiski milleski muus kui selles, kas ma jaksan pileti osta või mitte.

Ei, su esimene lause oli, et “piletihind on selline”. No ju ei jaksa eriti osta.

Olgu! Aga katsume nüüd edasi teemas püsida!

Ehk siis, kui keegi on käinud vaatamas, siis ootaks muljeid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps tahab kord suve jooksul etendusele minna. Riik maksab sulle lastetoetust, ehk ikka jõuad selle pileti talle osta.

Küllap jõuan! Ära sa sellepärast muretse! Küsimus oli siiski milleski muus kui selles, kas ma jaksan pileti osta või mitte.

Ei, su esimene lause oli, et “piletihind on selline”. No ju ei jaksa eriti osta.

no kes mida aru saab, mina sain aru, et küsijat huvitab hinna ja kvaliteedi või sisu suhe

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ju üldse oluline. Minu küsimus on ainult see, kas tükk kõlbab vaadata. Küll ma sealt edasi otsustan ise, kas see mu ka lapsele võiks sobida.

Sinu küsimus peaaks olema hoopis see, miks sa teed 17-aastase eest valikuid suvelavastuse osas?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu küsimus peaaks olema hoopis see, miks sa teed 17-aastase eest valikuid suvelavastuse osas?

Sellepärast, et ta ei ole tavapärane 17-aastane. Ta ei ole iseseisev.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende enda reklaamtekst selline.Kui palju maksab mees?

Lõbus, aga ka põnev lugu sellest, kuidas mees seisab valiku ees: kumba naist eelistada, kui mõlemad kallid on? Kuid siis teeb üks neist pakkumise, mis paistab algul skandaalne, aga millest on raske ära öelda. Ja lahenduse saab ka küsimus, kui palju siis üldse maksab üks mees. Aga kas naine saab teda üldse endale osta ja mida mees ise sellest kõigest arvab? Kuidas ta sellest olukorrast välja vingerdab, seda näete juba etendusel. Kes naerab viimasena, naerab kõige paremini, aga kõige viimasena naerab muidugi publik. Komöödiateatri lavastuses mängivad Juss Haasma, Marika Korolev ja Karmel Naudre. Etendused toimuvad iga ilmaga, vihma korral siseruumides, nii et maksab kindlasti kohale tulla.

Lugesin läbi, ja sellise “põneva loo” küll pole nõus maksma, teismeline ka vihkaks mind vist pärast, kui ma ta sinna etendusele viiksin. Aga igaüks peaks ise oma maitsest lähtuvalt valima ikka teatrietendusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kes mida aru saab, mina sain aru, et küsijat huvitab hinna ja kvaliteedi või sisu suhe

Sinu tsiteeritud õel kägu on ju igas võimalikus hinna ja elukalliduse teemas kohal, näitamas “vaestele” kägudele kohta kätte. Jagab lahkelt tarka soovitust lisatöö otsida. Tõdemus, et hinnad on tõusnud, on tema arust hinna üle nutmine. Inimene, kes julgeb välja öelda, et hinnad on järsult tõusnud, on tema arvates vaene, kes ei saa omale midagi lubada. Sest ega rikas inimene ju ei märkagi, et näiteks varem oli tema kodu elektriarve 100 eurot, aga ühel kuul järsku 500 eurot.

Seda, et jutt käib hoopis hinna ja kvaliteedi suhte ümber, ehk siis, küsimus on kas asi on oma hinda väärt, tema kõver pea ei võta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su laps on vaimse puudega noor? Kirjutad, et pole iseseisev. See lavastus tutvustuse järgi tundub mulle selline lihtsakoeline jant. Aga – üldse mitte halvasti ei mõtle seda – võib-olla sinu lapse erivajadusega see tükk just sobikski? Mina ise seda vaatama ei läheks ja kui ma mõtleks, kes selle lavastuse sihtgrupp võiks olla, siis pakuks madalama hariduse ja piiratuma silmaringiga keskealisi. Vanemaealistele vast sellised mehe-naise teemad ei lähe enam niiväga korda?

Mõtleks veidi, miks su laps just seda etendust näha tahab? Tuuritavad üle Eesti, vbl teie kandis ainus suvesündmus sel aastal?

Ma küsiks lapselt, miks just see lavastus talle huvi pakub. Kui põhjused on välised, nt teie kodule lähedal, siis äkki vaataks ka veidi kaugemaid asju ja arutaks lapsega, äkki leiab midagi kõrgematasemelist. Teiselt poolt – las olla, võta vabalt, see on ju kõigest üks suveetendus, kõigest üks õhtu! Minge siis ja kui sul ka on veidi piinlik ja kahju rahast, siis see pole ju veel maailmalõpp!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtleks veidi, miks su laps just seda etendust näha tahab? Tuuritavad üle Eesti, vbl teie kandis ainus suvesündmus sel aastal?

Täpselt nii ongi! Meie kandis pea ainus suveüritus, mis veel sel suvel näha saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsiks lapselt, miks just see lavastus talle huvi pakub. Kui põhjused on välised, nt teie kodule lähedal, siis äkki vaataks ka veidi kaugemaid asju ja arutaks lapsega, äkki leiab midagi kõrgematasemelist. Teiselt poolt – las olla, võta vabalt, see on ju kõigest üks suveetendus, kõigest üks õhtu! Minge siis ja kui sul ka on veidi piinlik ja kahju rahast, siis see pole ju veel maailmalõpp!

Ega ei loodagi miskit kõrgtasemelist kultuuri selles etenduses leida. Pigem jah selline ajaviiteline asi, mis ise koju kätte tuleb.

Aga saan aru, et etendusi vist veel ei olegi olnud. Need alles algavad ja sellepärast ei oska keegi midagi täpsemat sellest etendusest arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kes mida aru saab, mina sain aru, et küsijat huvitab hinna ja kvaliteedi või sisu suhe

Sinu tsiteeritud õel kägu on ju igas võimalikus hinna ja elukalliduse teemas kohal, näitamas “vaestele” kägudele kohta kätte. Jagab lahkelt tarka soovitust lisatöö otsida. Tõdemus, et hinnad on tõusnud, on tema arust hinna üle nutmine. Inimene, kes julgeb välja öelda, et hinnad on järsult tõusnud, on tema arvates vaene, kes ei saa omale midagi lubada. Sest ega rikas inimene ju ei märkagi, et näiteks varem oli tema kodu elektriarve 100 eurot, aga ühel kuul järsku 500 eurot.

Seda, et jutt käib hoopis hinna ja kvaliteedi suhte ümber, ehk siis, küsimus on kas asi on oma hinda väärt, tema kõver pea ei võta.

Tõsi, küsimus on kvaliteedis. Teismelise elu kvaliteedis. Kui tegemist on suve jooksul ainsa suveetendusega ja lapsevanem vingub, et tegu pole tipplavastusega ja sinna ta raha ei kuluta (halloo, lastetoetus), siis mis kvaliteet on lapse elul? Ühte etendust suvel kah ei raatsita kulutada.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsiks lapselt, miks just see lavastus talle huvi pakub. Kui põhjused on välised, nt teie kodule lähedal, siis äkki vaataks ka veidi kaugemaid asju ja arutaks lapsega, äkki leiab midagi kõrgematasemelist. Teiselt poolt – las olla, võta vabalt, see on ju kõigest üks suveetendus, kõigest üks õhtu! Minge siis ja kui sul ka on veidi piinlik ja kahju rahast, siis see pole ju veel maailmalõpp!

Ega ei loodagi miskit kõrgtasemelist kultuuri selles etenduses leida. Pigem jah selline ajaviiteline asi, mis ise koju kätte tuleb.

Aga saan aru, et etendusi vist veel ei olegi olnud. Need alles algavad ja sellepärast ei oska keegi midagi täpsemat sellest etendusest arvata.

Äkki siis teete lapsega hoopis väljasõidu kuhugi mujale, kui see on võimalik? Tundub, et laps igavleb. Lappa Piletilevi läbi, vaata, mis lavastusi või ka kontserte pakutakse, mis sobiks lapsele ja ka sulle endale huvi pakuks? Aga kui võimalused on piiratud, siis oleks üks ja ainuke koju kätte tulev etendus ka parem kui mitte midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, küsimus on kvaliteedis. Teismelise elu kvaliteedis. Kui tegemist on suve jooksul ainsa suveetendusega ja lapsevanem vingub, et tegu pole tipplavastusega ja sinna ta raha ei kuluta (halloo, lastetoetus), siis mis kvaliteet on lapse elul? Ühte etendust suvel kah ei raatsita kulutada.

Ära sina nüüd nii hirmsasti muretse minu lapse pärast! Küll me saame hakkama tema elu kvaliteediga ja vaba aja sisustamisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus on ainult see, kas tükk kõlbab vaadata.

Kõlbas vaadata küll. Sai naerda, sain mõtiskleda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, küsimus on kvaliteedis. Teismelise elu kvaliteedis.

Jääb mõni roppus õppimata või (meie etendustes on kahjuks sageli kombeks ropp olla)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, küsimus on kvaliteedis. Teismelise elu kvaliteedis.

Jääb mõni roppus õppimata või (meie etendustes on kahjuks sageli kombeks ropp olla)?

ükski roppus ei lähe noorest inimesest mööda

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Hobinurk Suveetendus