Esileht Hobinurk Suvel Taaviga ja Sodiaak

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suvel Taaviga ja Sodiaak

Postitas:

Sattusin eile õhtul juhuslikult vaatama seda Taavi Libe saadet, mille olemasolust teadsin vaid juhuslikult nähtud reklaami tõttu ning kuna saatejuht ei sümpatiseeri, siis ei tea ka asjast midagi. Küll aga eile olles kuumast pehme ja jalgpallist üledoosi saanud jäi pulti klõpsides ette saade, mis kajastas ühe baari lõpupidu. Seltskond keda saates näidati ja intervjuusid tehti oli kirjum, kui rähni kuub ja tundus, et meil on lisaks teisele Eestile ka kolmas Eesti, kes sellistes kohtades koos käib. Mis peaks inimene tahtma käia kohas, kus esinevad inimesed, kellel pole ei lauluhäält ega viisipidamist? Strippar Marco selles karjas oli kui sõõm värsket õhku 😀

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 10:25; 26.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus, et inimestel on seal lõbus. Vahet pole, kuidas sina neid nimetad, kõik tahavad ju kuskil käia ja end hästi tunda. Aga see oli naljakas jah, et strippar Marco tundus seal kõige mõistlikum, intelligentsem ja parima lauluhäälega inimene olevat, enne pole nagu sellist muljet jäänud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin eile õhtul juhuslikult vaatama seda Taavi Libe saadet, mille olemasolust teadsin vaid juhuslikult nähtud reklaami tõttu ning kuna saatejuht ei sümpatiseeri,

Minul oli kursusekaaslaseks neiu nimega Libe ja ta ütles, et nimi Nilbe oleks veel hullem, seda saatejuhti kogemata nähes alati meenub see ütlus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe baari

Eriti lai silmaring sul vist pole kui ei ole kuulnud legendaarsest Sodiaagist (vihje, selleks ei pea seal käinud olema, see on aastate jooksul päris soliidsetest saadetest ja ajalehtedest läbi käinud).
A nii naljakas, kuidas sinusugused “intelligendid” nii sageli juhuslikult sopasaadetele satuvad.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe baari

Eriti lai silmaring sul vist pole kui ei ole kuulnud legendaarsest Sodiaagist (vihje, selleks ei pea seal käinud olema, see on aastate jooksul päris soliidsetest saadetest ja ajalehtedest läbi käinud).

A nii naljakas, kuidas sinusugused “intelligendid” nii sageli juhuslikult sopasaadetele satuvad.

Aitäh muretsemast, baari nimi sai juba postituse pealkirjas mainitud ja milleks seda tekstis rohkem korrata?  Sellest urkast olin varem teadlik aga juhuslikult on ka “intelligentsematel” inimestel telekapult ning aegajalt klõpsin kanaleid, kuigi on kujunenud lemmikud, mida  vaatan.  Seekord tundus, et võiks vaadata, kuidas inimesed, kes minu tutvusringkonda ei kuulu, pidutsevad aga jah, ise ma sellisesse kohta ja seltskonda ei satu!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 10:25; 26.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seltskond keda saates näidati ja intervjuusid tehti oli kirjum, kui rähni kuub ja tundus, et meil on lisaks teisele Eestile ka kolmas Eesti

Loodus tühja kohta ei salli ja teletegijad on selle ära tabanud. Taavi Libe saade on Võsapets veidi teistsuguses soustis. Viimane oli omal ajal üpriski populaarne saade ja küllap loodab Libegi kuulsaks saada saadet tehes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti lai silmaring sul vist pole kui ei ole kuulnud legendaarsest Sodiaagist (vihje, selleks ei pea seal käinud olema, see on aastate jooksul päris soliidsetest saadetest ja ajalehtedest läbi käinud).

Ma ei ole kindel, et see just silmaringi laiust näitab, aga ma tõesti ei ole oma 50 eluaasta jooksul sellest baarist kuulnud. Kus linnas see asub? (Siit teemaalgatusest ei olnud isegi võimalik aru saada, et Sodiaagi näol on tegemist baariga…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Suvel Taaviga ja Sodiaak