Esileht Hobinurk Suvelavastused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Suvelavastused

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et võiks suvel ühele suvelavastusele ka veel minna. Ei oska valida ainult, et millisele. See rockooper Johnny jäi nagu silma, et kuulsad näitlejad ja tundub nagu suur asi, aga natuke segane kuidagi… äkki keegi teab midagi täpsemat, et kas tasub vaatama minna?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil sõpradega piletid olemas. Tundub, et tegemist on päris suursuguse lavastusega (kui juba vaadata, kes seal mängivad ja kus see toimub). Kuna elan Tartus, siis on lisaks plaan minna vaatama “Kasuema”, sest eelmisel aastal nähtud “Kadri” meeldis väga ja usun, et ka järg on vaatamist väärt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui sellised näitlejad ja lavastaja Mäeots ka veel, siis mis sul ikka veel mõelda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina lähen vaatama “Serafima ja Bogdani”, “Petserimaa igatsust”, “Põlevkiviõli” ja “Sitsi Silentiumit”. eelmisel aastal oli suve suurim teatrielamus “Sõsara sõrmeluud”, need kes nüüd “Sitsi Silentiumit” teevad. Mulle meeldib, kui lavastatakse kuskil erilistes kohtades, kuhu muidu ei satu.

Praegu on iga kivi all ja nurga taga mingi lavastus, hakka aga valima: http://danzumees.blogspot.com/2021/06/suveteater-2021.html

Aga kui soov on ühte ja ainust näha ja täpselt ei tea mida, siis  “Johnny” tundub OK valik, samuti ei olevat paha “Vana klaver ehk suusabaasis on tantsupidu” Kiidjärvel, kah päris suurejooneline trall.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisime eelmine aasta “Klaverit” vaatamas ja eriti ei meeldinud, alguses oli tore, aga teine pool oli väga masendav surmaootamine.
Sel aastal on plaanis “Ants Laikmaa”, “Sitsi silentium” ja “Johnny”. “Johnnyle” on piletid juba olemas… kes teab, kas Olav Ehalat nii suurel laval omaenda laule mängimas näebki, pole maestro ju enam 25… Osatätijad on ju ka supper

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käisime eelmine aasta “Klaverit” vaatamas ja eriti ei meeldinud, alguses oli tore, aga teine pool oli väga masendav surmaootamine.

Sel aastal on plaanis “Ants Laikmaa”, “Sitsi silentium” ja “Johnny”. “Johnnyle” on piletid juba olemas… kes teab, kas Olav Ehalat nii suurel laval omaenda laule mängimas näebki, pole maestro ju enam 25… Osatätijad on ju ka supper

Võta parem mõni raamat kätte ja loe. Äkki hakkab õigekiri ka külge.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et võiks suvel ühele suvelavastusele ka veel minna.

Mõtlesin ka, et võiks käia, aga üks asi jäi viimasel korral eriti häirima. Etenduse kohas olid tõusvad istmeread ja et ka normaalkaalus, pikemal inimesel poleks põlved läinud vastu ees istuvat inimest, tuli neid hoida paremal või vasakul pool krõnksus ja see tegi kogu etenduse vaatamise ebamugavaks. Saan aru, et soovitakse müüa võimalikult palju pileteid ja seepärast paigutatakse inimesed lähestikku istuma, aga kuumal suvepäeval ei tahaks kaks tundi tunda silgud pütis tunnet ja selle eest maksta 25-35 eurot.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just seepärast Johnnyt mõtlesingi vaatama minna, et lauluväljakul on normaalselt ruumi jäetud. Vaatasin, et nad müüvad siiamaani hajutatult, nii et on õhku vähemalt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nähtud “Armastus mälukaotuseni”, lähen vaatama : “Naine Salamandri tähtkujust”, “Serafima ja Bogdan”.

Eelmisel aastal meeldis “Elevandi kõrts”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas mingit eriti head komöödiatükki ka on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin ka just sellele “Johnnyle” piletid ära võtta, aga kui piletihinda nägin, pidin pikali kukkuma. 45-150 eurot on minu jaoks küll liiga palju.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osatätijad on ju ka supper

Palun, see sõna eesti keeles on super. Ühe p-ga!

Lähen täna “Kuldrannakest” vaatama. Ei ole Seemani fänn, aga piletid on loosivõit ja kasutan ära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas etendus “Eramaa” kohta keegi kommentaari oskab anda?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen seda näinud ja mäletan, et oli vaadatav

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie käisime vaatamas “Armastus mälukaotuseni” ja kohutavalt kahju on nii ajast kui rahast.

Masendav jant, kehv näitlejatöö ja täiesti kohutavad toolid.

Vaadake midagi asjalikumat

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Põrgupõhja uus wanapagan” oli väga-väga hea. “Eramaa” ei meeldinud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga see on täiesti uus etendus, 8.juuli oli esietendus. Ajad vist millegiga segamini?

https://www.piletilevi.ee/est/uudised/uudised/eramaa-uus-suvelavastus-pootsi-veinimoisas-03-03-2021/

+1
0
Please wait...

Postitas:
talent

Mulle meeldis “Kui seda metsa ees ei oleks”.
Kahjuks enam soovitada ei saa, aga õnnestus Vargamäel viimasel “Eesti matusel” käia. Lihtsalt niiii hea!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täiesti kohutavad toolid

Suvelavastustel on sageli puupingid,  klapptool tundus selle asemel päris mugav.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just tulid Johnnyle 35-eurosed piletid müüki! Lugesin selle etenduse kohta, see tundub nii võimas tulevat, et 35 eurot on see küll väärt! Eriti kui võrrelda Eramaa või Vana Klaveriga…

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See alles esietendus ja oli väga halb haltuura, ajad millegagi sassi.

Pärnu Endla “Wanapaganal” pole viga, ikka päris lavastus, mitte kokku klopsitud projekt, kus teksti autor suvaline ja lavastaja ka ei tea, mida teeb. Ilmselt on hea ka Jaanihansol peagi esietenduv “Stseenid ühest abielust” Avandi ja Evelin Võigemastiga, aga piletid ammu välja müüdud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe tagasisidet mõisa enda FB lehelt. Väga negatiivne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin ka just sellele “Johnnyle” piletid ära võtta, aga kui piletihinda nägin, pidin pikali kukkuma. 45-150 eurot on minu jaoks küll liiga palju.

35 eurost alates on ju…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Ujuja”

Kas soovitate?

Pikk etendus, ei tahaks küll alt minna

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Ujuja”

Kas soovitate?

Pikk etendus, ei tahaks küll alt minna

Endiselt ootan, kas keegi kommenteeriks “Ujujat” ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma just seepärast Johnnyt mõtlesingi vaatama minna, et lauluväljakul on normaalselt ruumi jäetud. Vaatasin, et nad müüvad siiamaani hajutatult, nii et on õhku vähemalt.

Kas kellelgi esietendus nähtud ja tahaks muljeid jagada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töökaaslane käis, sai tasuta piletid tuttava kaudu. Talle ei meeldinud, et suht hambutu jama ja raha eest ei tasu minna.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi Olustveres “Maakas” etendust on vaatamas käinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Töökaaslane käis tuttava kaudu…” 😀 Tasuks ikka enne ise vaatama minna ja siis sõna võtta.
Mina käisin ja väga meeldis, nii suurt vaatemängu ja nii head muusikat varasemast ei mäletagi… Kindlasti viimaste aastate suurim elamus!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Johnny”… Muusika pärast võib minna küll! Päris kindlasti.
Vaatemänge on vägevamaid nähtud, pigem tegi suur lava karuteene.
Sisu poolest ütleme nii, et Mäeotsa “vaataja 2021” ei ole kindlasti mina.
Esimene vaatus mõjus kõvasti tugevamalt ja terviklikumalt kui teine.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Hobinurk Suvelavastused