Esileht Hobinurk Suvelavastused

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Suvelavastused

Postitas:
Kägu

“Töökaaslane käis tuttava kaudu…” 😀 Tasuks ikka enne ise vaatama minna ja siis sõna võtta.

Mina käisin ja väga meeldis, nii suurt vaatemängu ja nii head muusikat varasemast ei mäletagi… Kindlasti viimaste aastate suurim elamus!

Kuidas peaosaline Malmsten viisi pidas? “Ringvaate” lõik proovist tundus üsna halb selles osas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ka kuulnud Johnny kohta, et muusika ja esitused on head, aga lavastus ise täiesti mõttetu. Kui piletid tasuta saaks, siis võib vaadata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka kuulnud Johnny kohta, et muusika ja esitused on head, aga lavastus ise täiesti mõttetu. Kui piletid tasuta saaks, siis võib vaadata.

Mis sest enam, etendused läbi ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi Serafima ja Bogdani ka vaatas? Kuidas meeldis?

Ise raamatut lugenuna mõtlesin etenduse ajal, et kui poleks lugenud, ei saaks vist mitte midagi aru. Kuidas on, kes pole lugenud ja vaatasite, kas saite aru?

Mulle endale meeldis, oli väga originaalne lavastus nii mitmeski mõttes. Priit Loogilt super osatäitmine! Serafima osatäitja ka sobis oma ossa. Mõtlesin, et see on näitleja, kes on lausa sündinud mängima Libahundi Tiinat. Bogdan ei meeldinud. Jässakas maatõugu Mähar ei sobinud sellesse ossa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi Serafima ja Bogdani ka vaatas? Kuidas meeldis?

Ise raamatut lugenuna mõtlesin etenduse ajal, et kui poleks lugenud, ei saaks vist mitte midagi aru. Kuidas on, kes pole lugenud ja vaatasite, kas saite aru?

Mulle endale meeldis, oli väga originaalne lavastus nii mitmeski mõttes. Priit Loogilt super osatäitmine! Serafima osatäitja ka sobis oma ossa. Mõtlesin, et see on näitleja, kes on lausa sündinud mängima Libahundi Tiinat. Bogdan ei meeldinud. Jässakas maatõugu Mähar ei sobinud sellesse ossa.

ma enne etendust võtsingi endale eesmärgiks raamat läbi lugeda, viis päeva oli aega:) päris lõpuni ei jõudnudki, seega ma näiteks raamatust sinnamaani välja ei lugenud, et Serafima ise oma pojad tappis, mis tekitas etenduses mulle segadust. mehele tegin sõidu ajal väikese sisukokkuvõtte, aga talle oli vist ikka kõik kohale ei jõudnud, äkki ka seepärast, et tegevus lõpust algas ja ettepoole liikus. nii et ilmselt jah oli vaja tegevuse täielikuks mõistmiseks raamat läbi lugeda.

Priit Loog miilitsana oli tõesti uskumatult hea, ja kogu etendus tekitas sellise lummava terviku, väga äge lavalahendus ja see kahe eri poole pealt vaatamine, teise poole läbikumamine ja mets seal vahepeal, Bogdani pool oli nõrgem jah, aga mitte nii palju, et oleks üldmuljet rikkunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina polnud lugenud, põhidetailidest sain aru, ainult lõpust suurt mitte, kuna see oli nii abstraktne seal etenduses (vähemalt mulle tundus nii). Alustasin vaatamist Serafima poolelt.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Hobinurk Suvelavastused