Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suvelugemist – mis raamat teil praegu pooleli on?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Suvelugemist – mis raamat teil praegu pooleli on?

Postitas:
Kägu

Just lugesin Susan Luitsalu “Ka naabrid nutavad” ja ausalt, naera puruks. Ehtne perekooli läbilõige, kõik karakterid ja kogu ülesehitus. Äratundmishetki on rohkem kui võiks loota ja muie on näol enamust ajast. Megahea lugemine ja soovitan ausalt kõigile!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minugi lugemisvara jäi näppu Rimis osteldes: Katarina Baer “Nad olid natsid”. Autori vanavanemate lugu, pigem uurimustöö kui et ilukirjandus. Hinnangut veel ei oska anda, olen lugemisega liialt alguses, aga juba on hingekriipiv. Sedasorti raamat ei paista olevat, mida korraga sisse ahmida.

Ja e-raamatuna on käsil Anders De La Motte “Kevadohver”, aga see ei lähe kuidagi üldse. Hästi kirjutatud ja judinaid tekitav, aga soov on hetkel lugeda hoopis mingit naljakat ja kerget raamatut. Nii et küllap valingi neelamiseks uue e-raamatu ja neid kaht loen aegamööda parajate annustena.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

K. Anderson, “Nine Man-Eaters and One Rogue”

Räägib tõestisündinud lugusid, kuidas Anderson Indias inimesesööjaid tiigreid ja leoparde jahtis.

äkki sulle meeldib ka Jim Corbetti Inimesesööjad, see ilmus veel nõuka-ajal Maaim ja Mõnda sarjast.

Jaa, Corbetti raamatud on mul läbi loetud, sh see, mis minu teada eesti keeles pole ilmunud, aga sisaldab ka väga põnevaid lugusid, sh üht parimat Corbetti lugu üldse – Thaki inimesesööjast tiigrist, mis on lausa selline õuduslugu, et tee või film (tegelikult on tehtud ka).

Corbetti raamatute ammendumise järel võtsin ette Andersoni omad 🙂

Ma ei leidnud seda filmi, oli Kumaoni inimsööja, ja siis India: Kingdom of the tiger.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klara and the sun / Kazuo Ishiguro

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riley Sager “Minu viimane vale”

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

K. Anderson, “Nine Man-Eaters and One Rogue”

Räägib tõestisündinud lugusid, kuidas Anderson Indias inimesesööjaid tiigreid ja leoparde jahtis.

äkki sulle meeldib ka Jim Corbetti Inimesesööjad, see ilmus veel nõuka-ajal Maaim ja Mõnda sarjast.

Jaa, Corbetti raamatud on mul läbi loetud, sh see, mis minu teada eesti keeles pole ilmunud, aga sisaldab ka väga põnevaid lugusid, sh üht parimat Corbetti lugu üldse – Thaki inimesesööjast tiigrist, mis on lausa selline õuduslugu, et tee või film (tegelikult on tehtud ka).

Corbetti raamatute ammendumise järel võtsin ette Andersoni omad 🙂

Ma ei leidnud seda filmi, oli Kumaoni inimsööja, ja siis India: Kingdom of the tiger.

The Natural World – The Man Eaters of Kumaon
See pole puhtalt ainult Thaki lugu ja pole ka raamatu järgi täpne, aga siiski mitmed põnevad osad, nagu täielikult maha jäetud Thaki külast öösel kostnud (Corbetti jaoks) seletamatu inimese karje, on filmis ka kajastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul pole küll suvi siin aga lõpetasin just Langustid ja jätkan nüüd Bridgerton’i sarjaga. Hakkan lugema kas 4 või 5 raamatut, ei mäletagi täpselt sest need nii sarnased 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suvelugemist – mis raamat teil praegu pooleli on?