Esileht Pereelu ja suhted Suverehvid – kes juba vahetavad?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Suverehvid – kes juba vahetavad?

Postitas:

Tere ,

kas keegi juba sõidab suverehvidega ja kuna vahetasite või vahetate?
Just vaatasin aknast välja ja avastasin,et naabrid vahetasid täna mõlemal autol ära…mina veel ei julgeks;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka vahetatud. milleks talverehve, mis mõeldud libedate teede jaoks, kulutada kevasistel teedel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil ka vahetatud. milleks talverehve, mis mõeldud libedate teede jaoks, kulutada kevasistel teedel? [/tsitaat]

Sest ilm on muutlik ning teeolud võivad kohati väga libedad olla.
Ohutus ennekõike, eksole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tark ei torma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleksin ära vahetanud, läheksin homme bussiga tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist vahetan homme ühe ära,teistega sõidan veel edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile hommikul olin arvamusel, et JAH, vahetan ära. Täna olen arvamusel, et EI, nii pea veel ei vaheta. ma ei saanud isegi talvekummidega korralikult parklas pidama…nii jäine ikka peale eilset tormi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tahtis nv kindlasti suvekad alla panna, et ilmad head ja mis neid naelasid asjata kulutada. aga mina olin veendumusel et sõidame kaua lubatud, ei tea iial mis ilm teeb. ja nii kui ta laevalt maha sõitis soome nii oli peagi lumesadu lahti. Vähemasti võib ohutult sõita ja kindel et auto turvaliselt eestisse tagasi jõuab:)
ja kuna talverehvid ja suverehvid eraldi velgedel siis on väga hea, et vahetada saab siis kui endale tundub et selleks on juba õige aeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu autol oleks eile õhtul suvekad all olnud, oleksin kindlasti kraavis olnud. Nimelt ca kell 22 algas vähemalt tartus tõsisem lumesadu ja kraade oli maanteel -2. Ja libe oli…
Nädalake-poolteist kannatan veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile käisin just uusi suverehve ostmas ja küsiti,et kas paneme kohe alla ka.Mina olin muidugi vastu aga need müügimehed naersid,et mis ma kulutan neid talvekaid,teed puhtad ja varsti peab nagunii vahetama.Umbes,et mida see naine ka teab.Ei huvitanud neid see,et meil maal veel teed lumised ja hommikuti kohati väga libedad.Suvekatega oleksin kohe kraavis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel autol on vahetatud, kui parkimispaigalt minema saab, on edaspidine juba köki-möki:)
Enamus sõite on mööda suuri teid ja need on paljad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mul sellega kiiret, las need naelad kuluvad, turvalisus on ikka olulisem. On jah enamus teid kenad puhtad ja suvised, aga koduteest 4km on lausjääs. Pealegi on väljas veel suht talv, jõuab veel külmetada küll, alles paar päeva tagasi sadas lund ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole veel vahetanud. põhjus mitte just halvades ilmaoludes, vaid selles, et suverehv on suurema ja natuke pehmema velje peal kui talverehvid, nii et talverehvidega on oht tallinna kuumaastikul veljed ära lõhkuda natuke väiksem. et siis las pigem kuluvad naelad kui lasen eelmisel aastal ostetud velgi tänavaaukudel lõhkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täna vahetasin ühe ära.Põhjusel,et rehv oli hakanud viskama.Ülejäänusud praegu ei vaheta,kuna vean sageli ka saekaatrit ja muda all on jää ja naastud on ainasad,mis siis haagivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Suverehvid – kes juba vahetavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.