Esileht Hobinurk Suveteatrite piletite hind

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Suveteatrite piletite hind

Postitas:

Eks see nüüd üks virisemise post ole. Paistab, et suviste etenduste keskmine hind on 25 eurot ja ülespoole. Transport juurde ja minu jaoks jääb kalliks. Ehk siis ma ei jääks nälga, kui kuhugi läheks, aga kui pere peale 100 eurot kulutame, siis piletit ostes jään põdema, et kas saadud elamus ikka saab seda raha väärt olema ja loobungi. Palk on mul tiba alla riigi keskmise, aga raha läheb ju mujalegi vaja.. ja lõpuks küsimus – mida kavatsete vaatama minna ja palju teie sissetulek on, et saate seda endale põdemata lubada?

+18
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

On perega käimiseks tõesti kallid ja ütleme nii, et enamik suvelavastusi ei ole mulle suurt elamust pakkunud, seega pigem käin teatris (valides ka siis hoolikalt) hooaja sees ja suvel pigem kontsertidel või tõesti vahel mõnd väga põnevana tunduvat lavastust vaatamas.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel on väga palju tasuta üritusi, sh mõnusaid kontserte. Külastame perega neid :).

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalaranna28 sai piletid ostetud augustisse, seni on linnateatri suvelavastused olnud väga head, tore oleks kuulda, kuidas meeldis nendele, kes juba käisid. Väljasõiduga etendus kogu perele on tõesti väga kallis. Samas tundub, et kõikjale siiski jagub vaatajaid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see nüüd üks virisemise post ole. Paistab, et suviste etenduste keskmine hind on 25 eurot ja ülespoole. Transport juurde ja minu jaoks jääb kalliks. Ehk siis ma ei jääks nälga, kui kuhugi läheks, aga kui pere peale 100 eurot kulutame, siis piletit ostes jään põdema, et kas saadud elamus ikka saab seda raha väärt olema ja loobungi. Palk on mul tiba alla riigi keskmise, aga raha läheb ju mujalegi vaja.. ja lõpuks küsimus – mida kavatsete vaatama minna ja palju teie sissetulek on, et saate seda endale põdemata lubada?

Suveteatrid on alati minu jaoks kallid olnud. Ntx ka Kolm musketäri Linnateatris oli kallis aga oma hinda väärt. Mina ka kardan, et ei saa seda õiget emotsiooni.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see nii ole jah, et pere peale on kallis, aga kultuuriüritused ongi suurte kulutustega ja teades ka teatrite tausta, siis midagi erilist ei teater, näitlejad ega keegi sealt teeni. Varem olidki kontserdi- ja teatripiletid häbiväärselt madalad, suur elamus ei peagi maksma päris nii vähe nagu tanklast ostetud burger ja kohv, millele ka päris lõdvalt kulutatakse, nagu näha. Eks etendust tuleb valida ja korra suve jooksul võib ju käia küll.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheme vaatama “Minul on vari”. Tahaks Toomas Uibot ka praegu laivis laulmas kuulda. Pea 300 km sõitu kokku. No ja siis 3 aastat tagasi ostetud Rammsteini piletid! 400 km sõitu + hotell. 2020 oleks nii kütusekulu kui ka hotell palju odavam olnud. Sealt ootan küll võimsat elamust ja loodan, et ei pettu.
Rohkem sel suvel ei plaani, aga kui mõni etendus koduvalda tuleb, eks siis otsustame hetke ajel.
Oleme suviti ikka paari etendust vaadanud ja mõnel kontserdil käinud, aga mitte alati kogu perega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, millega võrreldes just suvelavastuste piletid kallid on? Teatripiletid maksavadki ju keskeltläbi 25 eurot, harva saab odavamalt.

Kõikvõimalike keskpäraste suviste kontsertide piletid on tõesti kallid.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, millega võrreldes just suvelavastuste piletid kallid on? Teatripiletid maksavadki ju keskeltläbi 25 eurot, harva saab odavamalt.

Kõikvõimalike keskpäraste suviste kontsertide piletid on tõesti kallid.

Tõesti, enamssti maksabki teatrikülastus 25-30 eurot, kontsert vabalt ka 45+ eurot. Teatrisaalis ja kontserdimajas, mitte ainult suvel.
Suviti on inimestel ilmselt mure selles, et tahaks kogu perega kuhugi kaugemale midagi vaatama sõita, millega kaasnevad lisakulud. Aga miks peaks teatriskäigust just koos lastega pereürituse tegema? Kõik suveetendused ei sobigi lastele.
Veidi imelik on ka see, et suviti peaks etendusi justkui vaatama ka 150 km kaugusel, aga talvel käiakse vaid oma kodulinna teatris. Kui sedagi.

aga kui pere peale 100 eurot kulutame, siis piletit ostes jään põdema, et kas saadud elamus ikka saab seda raha väärt olema ja loobungi.

Kuidas te muidu aasta läbi teatris perega odavamalt käia saate? Lastele on ka suveetendustel enamasti allahindlused. Nagu ka teatrimajades.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha rahaks, aga tihtipeale on tase kehv. Suveteatrid on sageli mingid raha kokkuklopsimise projektid, mis on üle jala lavastatud ja pole eriti proovegi tehtud. Kui veel ilm on ka kehv, istud seal ebamugavates tingimustes ja mõni laps ka veel seisab nina ees püsti, aga vanem talle midagi ei ütle, siis iga kord mõtlen, et viimane kord, kui sellise asja jaoks pileti ostan.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin selleks suveks Endla teatri suvelavastusele soodusmüügi ajal piletid ja rohkem ei plaani. Lisandub transport ca 200 km edasi-tagasi.

Minu pere jaoks ka kallid kuigi teenime mehega mõlemad keskmist palka.

Vbl käin veel mõnel kontserdil mis oma maakonnas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha rahaks, aga tihtipeale on tase kehv. Suveteatrid on sageli mingid raha kokkuklopsimise projektid, mis on üle jala lavastatud ja pole eriti proovegi tehtud. Kui veel ilm on ka kehv, istud seal ebamugavates tingimustes ja mõni laps ka veel seisab nina ees püsti, aga vanem talle midagi ei ütle, siis iga kord mõtlen, et viimane kord, kui sellise asja jaoks pileti ostan.

No aga see on ju hoopis eraldi teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on ju hoopis eraldi teema.

Selles mõttes ei ole, et TA ju “jääb põdema, et kas saadud elamus ikka saab seda raha väärt olema“. Ja minu meelest on suveetenduste hinnastandard pigem 40 kui 25 ja kui 25 on tavaline (käin aasta läbi 2-3 korda kuus teatris), siis 40 puhul, kui osta mitu piletit, paneb mõtlema küll.

Need etendused, mille piletid mul kogu perele on ostetud, olid tõesti (varakult ostes) 25 ümber.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvi on liiga lühike, seega ei ole hind see, mis segaks, vaid see, et ei raatsi ilusat suveõhtut raisata. Koledal suveõhtul tähendab aga see, et istud märjas ja külmas ning üritad saada kunstilist naudingut. Hea etenduse eest 25 eurot maksta ei ole kallis – kui me sõidame näiteks Tartusse Vainemuisesse ooperisse, siis võtame ööbimise, käime heas kohas söömas ja lõpuks läheb see maksma ikka 250-300 eurot mehega kahepeale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel on väga palju tasuta üritusi, sh mõnusaid kontserte. Külastame perega neid :).

Sama siin. Eks tulebki oma rahakoti järgi vaadata ja on mulje jäänud, et suveetendused publikupuuduse käes ei kurda, nii et ju siis publikut jätkub, ka selliste summade eest.

Aga mõnes mõttes on kindlasti ka etenduse korraldamine kõrvalises kohas keerulisem ja ehk kallimgi kui oma teatrimajas. Kümneka eest ei tasuks vist väga teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi seda Linnateatri Kalaranna etendust on juba näinud? Ilmunud arvustused on kuidagi mittemidagiütlevad …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi seda Linnateatri Kalaranna etendust on juba näinud? Ilmunud arvustused on kuidagi mittemidagiütlevad …

Kuna nad ei kasuta mikrofone, siis pidi halvasti kuulda olema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvelavastused ei tundu eriti kallid, aga muusika omad küll. Kui “Ada” piletid müüki tulid, siis mõtlesime perega minna. Aga no 47.- (see veel keskmine hind) ehk pere peale 188 eurot tundus röövimisena. Nii ostsime hoopis 120 est lennupiletid Itaaliasse 😀

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on varutud kahe lavastuse piletid. Mehega läheme vaatama “Minul on vari”. Oleme Uiboga sama vanad ja tahaks nostalgitseda. Keegi eespool, kes sama lavastust läheb vaatama, ütles, et tahab Uibot nüüd laulmas kuulda. Uibot laulmas oleme ju kõik juba kuulnud (nüüd täiskasvanuna), võitis ju eelmisel aastal maskisaate ja on tal olnud vahepeal ka muid esinemisi.

Veel on mul “Ada” piletid. Nende ostmine võttis küll pisara silma, nii kallid! Aga tahan viia ema ja ämma korra suve jooksul kultuuri nautima. See on juba traditsioon, mitu suve olen neid kuhugi viinud. Sel suvel tundus “Ada” sobivaim valik. Krabasin juba eelmise aasta sees head kohad ka ära, teise ritta keskele. Vanainimestel juba kõvem kuulmine.

Mehega läheme veel Augustibluusile ja ega rohkem ei jaksakski. Suvi on lühike ja saab ruttu otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi seda Linnateatri Kalaranna etendust on juba näinud? Ilmunud arvustused on kuidagi mittemidagiütlevad …

Kuna nad ei kasuta mikrofone, siis pidi halvasti kuulda olema.

Tahaks ka kuulda, endal ka augustisse piletid ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi eespool, kes sama lavastust läheb vaatama, ütles, et tahab Uibot nüüd laulmas kuulda. Uibot laulmas oleme ju kõik juba kuulnud (nüüd täiskasvanuna), võitis ju eelmisel aastal maskisaate ja on tal olnud vahepeal ka muid esinemisi.

Mina kirjutasin, et tahan Uibot laivis laulmas kuulda, mitte telekast. Ei ole ühelgi kontserdil käinud, kus ta esinenud on.
PS: ta ei võitnud maskisaadet. Ta osales 1. hooajal ja selle võitis Stefan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen  – tegelikult see Ada ajendaski teemat tegema, nendest piletitest hakkasingi uurima, aga kontrollides selgus, et enamus teisi etendusi on siiski natuke odavamad. Mida ma omalt poolt soovitan on Endla Põrgupõhja. Ei ole küll vabas looduses, aga  mulle eelmisel aastal meeldis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi seda Linnateatri Kalaranna etendust on juba näinud? Ilmunud arvustused on kuidagi mittemidagiütlevad …

Kuna nad ei kasuta mikrofone, siis pidi halvasti kuulda olema.

Pole tõsi. Istusin suht üleval ja kõik oli väga hästi kuulda, kaduma ei läinud midagi. Kohati häiris kaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi seda Linnateatri Kalaranna etendust on juba näinud? Ilmunud arvustused on kuidagi mittemidagiütlevad …

Arvatavasti kõige halvem etendus, mida ma eales näinud olen.

PS väike õlu maksis 7 eurot. Parkimine vist oli 6 eurot tund?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parkimine vist oli 6 eurot tund?

Miks sa sellist jama ajad? Parkimine Patarei ees parklas on 3€ 6 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Hobinurk Suveteatrite piletite hind