Esileht Kodunurk Suvi ja korteris elamine – aidake vinguda!

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 212 )

Teema: Suvi ja korteris elamine – aidake vinguda!

Postitas:
Kägu

Turvakontrolle on ikka üks, piletiväravaid võib olla rohkem.

Ei pruugi olla üks, kui sihtriik on näiteks Venemaa või pead ümberistumiskohas terminali või lennujaama vahetama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käime 80-90% lennukordadel ka Tallinnast bussiga Riiga, sest vahemaandumised ja lisa-turvameetmed on ilgelt tüütud.

Ja Tallinnast Riiga sõitmine ei ole tüütu?

Ei, igatahes mõnusam on mugavas bussis filmi vaadata ja kohvi rüübata, kui lennujuaamas tundide kaupa köögutada või järjekordades seista. Ja veel mitmes.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et ligemale viis tundi kitsal bussistmel olla ja pisikeses ekraanis 40 cm kaugusel filmi on mugavam, kui vantaas mõnes restos istuda või ringi kõndida? Js siis uus buss või takso leida, et tegrlt ka lennujaama jõuda.

Jajah. Ulme. Selle 5 (ja tagasi ka 5 tundi )olen ma juba 3 ümberistumist teinud.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et ligemale viis tundi kitsal bussistmel olla ja pisikeses ekraanis 40 cm kaugusel filmi on mugavam, kui vantaas mõnes restos istuda või ringi kõndida? Js siis uus buss või takso leida, et tegrlt ka lennujaama jõuda.

Jajah. Ulme. Selle 5 (ja tagasi ka 5 tundi )olen ma juba 3 ümberistumist teinud.

Ei, vantaa on ka väga-väga okei, sealt saab ka otselennuga. Vähemat pooled kordadest lähen sinna. Tallinnast ei saa ju eriti kuskil. Lihtsalt ma eelistan laevale üldiselt busse.

PS bussis, milega viimati sõitsin, oli I klassis ikka väga okei laiusega ja jalatoega istmed. Firma ei meenu. Viib otse lennujaama. Kallis ei olnud. Kohvi, teed, näkse pakuti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah, Vantaa lennatakse lennukiga, mitte ei minda laevaga.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah, Vantaa lennatakse lennukiga, mitte ei minda laevaga.

Jah, kui sulle meeldib maksimaalsete ümberistumiste arvuga lennata ja lennujaamates tungelda, aega raisata. On selliseid inimesi. Kiire laeva (1 h) ja taksoga olen ma siis juba Vantaa lennujaamas, kui sina veel Tallinna lennujaamas pärast kahes pikas järjekorras seismist ales Helsinki lendu ootad. Sa pead seal ju 1-1,5 h varem kohal olema. Praegu isegi varem, soovitatakse sel suvel 2 h, sest järjekorrad meeletud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle 5 (ja tagasi ka 5 tundi )olen ma juba 3 ümberistumist teinud.

Sa ilmselt armastad väga ümberistumisi 🙂 Poolteist tundi alguspunkti lennujaamas. Pool tundi lendu, 40 minutit ümberistumiseks, 50 minutit lendu, 40 minutit ümberistumiseks, 40 minutit lendu, 15 minutit pagasi kättesaamiseks. Ongi 5 tundi läinud. Huvi pärast küsin, kas sa valid neid a la Tartu-Tallinn pikkusega lende lihtsalt seepärast, et saaks rohkem ümber istuda? Sul peab siis Vantaa lähedased (küla)lennuväjad olema küll kõik läbi lennatud. Arlandasse vist ei jõua, see kestaks 65 minutit ja võtks sult magusat ümberistumise aega ära, mida saaksid mõnuledes ühest lennujaama otsast teise kihutades veeta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah, Vantaa lennatakse lennukiga, mitte ei minda laevaga.

Jah, kui sulle meeldib maksimaalsete ümberistumiste arvuga lennata ja lennujaamates tungelda, aega raisata. On selliseid inimesi. Kiire laeva (1 h) ja taksoga olen ma siis juba Vantaa lennujaamas, kui sina veel Tallinna lennujaamas pärast kahes pikas järjekorras seismist ales Helsinki lendu ootad. Sa pead seal ju 1-1,5 h varem kohal olema. Praegu isegi varem, soovitatakse sel suvel 2 h, sest järjekorrad meeletud.

Aaa, laeva peale sa kuidagi teleporteerud oma esikust, sadamast lennujaama 5 minutiga ja ega soome lennujaamas ju pole check in’i ega turvakontrolli. Lihtsalt jalutad sisse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa, laeva peale sa kuidagi teleporteerud oma esikust, sadamast lennujaama 5 minutiga ja ega soome lennujaamas ju pole check in’i ega turvakontrolli. Lihtsalt jalutad sisse.

Ära nüüd lolli mängi. Soomes lennujaamas on turvakontroll, aga nii säästab ühe lennujaama järjekorrad ja jamad ning ümberistumisele kuluva aja pluss on mugavam kui lennukis. Laeva peale ja lennujaama on mul kodust google mapsi järgi täpselt sama pikk maa 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti tuuakse välja, et eramajas on paha, sest kogu aeg peab midagi tegema, niitma, kütma, lund rookima.

Minumeelest on see just pluss, mitte miinus. Korteris sul ei ole midagi nii palju teha kui majas. Kui parasjagu raha ei ole, siis passidki toas ja vahid telekat või no heal juhul loed mingit raamatut. Aga kaua sa ikka vedeled niimoodi, tahaks midagi teha ka. Linnas on see häda, et nii kui uksest välja astud, siis hakkab kohe raha kuluma.

Ja park ei ole mingi looduse aseaine, paraku. Park võib olla ilus ja tore, aga kaua sa seal pargiski niisama vahtimas käid. Kui mul laps oli väike, siis ma sisuliselt elasin linnaparkides, Kadrioru park oli teine kodu. Aga no niiiii kõrini oli sellest kärutamisest ja pargipingil istumisest. Käisin ka Pae pargis, Politseipargis, isegi Ülemiste City pargis. No mingi vaheldus, aga park on ikka park, see ei asenda oma isiklikku koduhoovi ja lillepeenart, grillinurka, päevitustooli… Seal ei saa ennast siiski täiesti nii tunda nagu kodus. Või nagu metsas, et korjad kimbukese lilli näiteks kaasa.

Mõtekas oleks siis korteriinimestel tõesti teha väljasõite loodusesse, aga jällegi, see on see, et nii kui uksest välja astud siis löö rahakotirauad lahti, jalutuskäigu kaugusel sul ei ole loodust.

Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti tuuakse välja, et eramajas on paha, sest kogu aeg peab midagi tegema, niitma, kütma, lund rookima.

Minumeelest on see just pluss, mitte miinus. Korteris sul ei ole midagi nii palju teha kui majas. Kui parasjagu raha ei ole, siis passidki toas ja vahid telekat või no heal juhul loed mingit raamatut. Aga kaua sa ikka vedeled niimoodi, tahaks midagi teha ka. Linnas on see häda, et nii kui uksest välja astud, siis hakkab kohe raha kuluma.

Ja park ei ole mingi looduse aseaine, paraku. Park võib olla ilus ja tore, aga kaua sa seal pargiski niisama vahtimas käid. Kui mul laps oli väike, siis ma sisuliselt elasin linnaparkides, Kadrioru park oli teine kodu. Aga no niiiii kõrini oli sellest kärutamisest ja pargipingil istumisest. Käisin ka Pae pargis, Politseipargis, isegi Ülemiste City pargis. No mingi vaheldus, aga park on ikka park, see ei asenda oma isiklikku koduhoovi ja lillepeenart, grillinurka, päevitustooli… Seal ei saa ennast siiski täiesti nii tunda nagu kodus. Või nagu metsas, et korjad kimbukese lilli näiteks kaasa.

Mõtekas oleks siis korteriinimestel tõesti teha väljasõite loodusesse, aga jällegi, see on see, et nii kui uksest välja astud siis löö rahakotirauad lahti, jalutuskäigu kaugusel sul ei ole loodust.

Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

Vaat’, kui erinevad on inimesed. Sulle ajab lillede eest hoolitsemine judinad peale! Tohoh!

Ma aga naudin täiega oma aias toimetamist. Kastan ja rohin ning naudin õite ilu. Muru niitmist võtan kui sporti: kord nädalas 2 h. Samme tuleb mõnuga, pole muud sporti tarviski sel päeval.

Õhtuti vaatan samuti filme ja on ka mitu raamatut pooleli. Üks ei välista teist.

Küll aga oleks masendav kuskil karbis elada, kus “isegi rõdust ei tunta puudust”. Peab pidevalt kuskile reisima, et end hästi tunda. Kuigi hästi võib tunda end ka omaenda kodus.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga rohimine või niitmine on ka minu jaoks karistus. Ning ei, see ei ole trenn.

Lilli müüakse ka linnas.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga rohimine või niitmine on ka minu jaoks karistus. Ning ei, see ei ole trenn.

Lilli müüakse ka linnas.

Ok, trenn jah pole, aga liikumine ikkagi. Ma ei niida traktoriga, vaid sammun niiduki taga. Üksjagu koormust ikkagi.

Vaasililled pole võrreldavad aias õitsevate elus lilledega 😉

Kui vana sa oled?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

* … või Te olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga rohimine või niitmine on ka minu jaoks karistus. Ning ei, see ei ole trenn.

Lilli müüakse ka linnas.

Ok, trenn jah pole, aga liikumine ikkagi. Ma ei niida traktoriga, vaid sammun niiduki taga. Üksjagu koormust ikkagi.

Vaasililled pole võrreldavad aias õitsevate elus lilledega ????

Kui vana sa oled?

46, aitäh huvi tundmast. So what? Mul täitsa on aed. 40 a on olnud, sama aed.  Terve kooliaeg kolhoositöid teinud.

Sinu rohimisvaimustust ei jaga endiselt. Ja lill on ilus igal pool. Minu arust.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti tuuakse välja, et eramajas on paha, sest kogu aeg peab midagi tegema, niitma, kütma, lund rookima.

Minumeelest on see just pluss, mitte miinus. Korteris sul ei ole midagi nii palju teha kui majas. Kui parasjagu raha ei ole, siis passidki toas ja vahid telekat või no heal juhul loed mingit raamatut. Aga kaua sa ikka vedeled niimoodi, tahaks midagi teha ka. Linnas on see häda, et nii kui uksest välja astud, siis hakkab kohe raha kuluma.

Ja park ei ole mingi looduse aseaine, paraku. Park võib olla ilus ja tore, aga kaua sa seal pargiski niisama vahtimas käid. Kui mul laps oli väike, siis ma sisuliselt elasin linnaparkides, Kadrioru park oli teine kodu. Aga no niiiii kõrini oli sellest kärutamisest ja pargipingil istumisest. Käisin ka Pae pargis, Politseipargis, isegi Ülemiste City pargis. No mingi vaheldus, aga park on ikka park, see ei asenda oma isiklikku koduhoovi ja lillepeenart, grillinurka, päevitustooli… Seal ei saa ennast siiski täiesti nii tunda nagu kodus. Või nagu metsas, et korjad kimbukese lilli näiteks kaasa.

Mõtekas oleks siis korteriinimestel tõesti teha väljasõite loodusesse, aga jällegi, see on see, et nii kui uksest välja astud siis löö rahakotirauad lahti, jalutuskäigu kaugusel sul ei ole loodust.

Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

Vaat’, kui erinevad on inimesed. Sulle ajab lillede eest hoolitsemine judinad peale! Tohoh!

Ma aga naudin täiega oma aias toimetamist. Kastan ja rohin ning naudin õite ilu. Muru niitmist võtan kui sporti: kord nädalas 2 h. Samme tuleb mõnuga, pole muud sporti tarviski sel päeval.

Õhtuti vaatan samuti filme ja on ka mitu raamatut pooleli. Üks ei välista teist.

Küll aga oleks masendav kuskil karbis elada, kus “isegi rõdust ei tunta puudust”. Peab pidevalt kuskile reisima, et end hästi tunda. Kuigi hästi võib tunda end ka omaenda kodus.

eks igaüks elab oma soovide järgi ja kõigil hea

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga rohimine või niitmine on ka minu jaoks karistus. Ning ei, see ei ole trenn.

Lilli müüakse ka linnas.

Ok, trenn jah pole, aga liikumine ikkagi. Ma ei niida traktoriga, vaid sammun niiduki taga. Üksjagu koormust ikkagi.

Vaasililled pole võrreldavad aias õitsevate elus lilledega ????

Kui vana sa oled?

46, aitäh huvi tundmast. So what? Mul täitsa on aed. 40 a on olnud, sama aed. Terve kooliaeg kolhoositöid teinud.

Sinu rohimisvaimustust ei jaga endiselt. Ja lill on ilus igal pool. Minu arust.

Aitäh vastamast! Siis ikkagi elukogemust juba piisavalt. Rõõm.

Kuidas sul aed on..nüüd on küll paras segadus? Kui “taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale”? Eeldasin, et elad korteris!? Rõduta korteris.

Ega oma aias toimetamine pole kolhoosipõllu peetide kõplamine. Olen minagi seda kooliajal praktiseerinud (olen 40). Pluss porgandipõllud ja kartulivõtud. Ei midagi hullu! Täitsa lõbus on meenutada. Maatööd pole midagi häbiväärset. Hindan selle tegijaid. Endal on veel kõvasti arenguruumi..

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, igaüks elabki oma soovide järgi. Nõus.

Teema oli lihtsalt vastav..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga rohimine või niitmine on ka minu jaoks karistus. Ning ei, see ei ole trenn.

Lilli müüakse ka linnas.

Ok, trenn jah pole, aga liikumine ikkagi. Ma ei niida traktoriga, vaid sammun niiduki taga. Üksjagu koormust ikkagi.

Vaasililled pole võrreldavad aias õitsevate elus lilledega ????

Kui vana sa oled?

46, aitäh huvi tundmast. So what? Mul täitsa on aed. 40 a on olnud, sama aed. Terve kooliaeg kolhoositöid teinud.

Sinu rohimisvaimustust ei jaga endiselt. Ja lill on ilus igal pool. Minu arust.

Aitäh vastamast! Siis ikkagi elukogemust juba piisavalt. Rõõm.

Kuidas sul aed on..nüüd on küll paras segadus? Kui “taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale”? Eeldasin, et elad korteris!? Rõduta korteris.

Ega oma aias toimetamine pole kolhoosipõllu peetide kõplamine. Olen minagi seda kooliajal praktiseerinud (olen 40). Pluss porgandipõllud ja kartulivõtud. Ei midagi hullu! Täitsa lõbus on meenutada. Maatööd pole midagi häbiväärset. Hindan selle tegijaid. Endal on veel kõvasti arenguruumi..

Et kui ma kirjutan, et mul on sama aed olnud 40 a, siis sa ei saa sellest aru? Et nagu lapsepõlvekodu ja aed, mis on nüüd minu oma? Ja et mul on ka linnakorter? Et mul on kogemusi igasuguste kodudega, on olemas võrdlusmoment.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

Sinu algne postitus oli selline: “Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.”

Ei lugenud kuskilt välja, et sul on ka maal kodu. Kellele looduses olek ja seal toimetamine judinad peale ajab. Sealt ka see edasine teemaarendus.

Kui reisid, siis kappad mööda muuseume? Või mida vaatamisväärset sealt leiad?

Loodus ja loomad sulle ju huvi ei paku 😉

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lugenud kuskilt välja, et sul on ka maal kodu. Kellele looduses olek ja seal toimetamine judinad peale ajab. Sealt ka see edasine teemaarendus.

Kui reisid, siis kappad mööda muuseume? Või mida vaatamisväärset sealt leiad?

Loodus ja loomad sulle ju huvi ei paku ????

No millest sa aru ei saa? Ta kasvas aiaga majas üles (pole öeldud, et maal), aga ise ei leidnud armastust aia ja maaelu vastu ning põhielukoht on korteris.
Miks ta ei või muuseumides käia? Ta rääkis endast, tema ei viitsi, ei taha seda taimedega mässamist. Ei öelnud, et see nõme on teiste jaoks. Mis sind torgib, mida tema muuseumis “vaatamisväärset leiab”? Või päriselt huvitab?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtekas oleks siis korteriinimestel tõesti teha väljasõite loodusesse, aga jällegi, see on see, et nii kui uksest välja astud siis löö rahakotirauad lahti, jalutuskäigu kaugusel sul ei ole loodust. Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

Elame maal, vana talukoht, aga meie talu ei pea. Kolisime Tallinnast, sest kuigi mehega oleme tallinlased sünnist saati, see linn üldse ei meeldi elukohana. Suurel taluõuel pole ühtki lille (kevadel enne niitmisvajaduse tekkimist õitsevad suvaliselt nartsissid ja tulbid siin ja seal muru sees), on paar lilleamplit rippumas ja toas on ka taimi. Õues, maas, pole ühki lille õuealal. Aia taga on looduslik lilleniit. Suurt õueala niidavad kaks robotit. Minul maainimesena pole õues üldse mingit tööd teha, väja arvatud sügise õunte korjamine, kui viitsin, siis ka mustade sõstarde korjamine, mida on mõned põõsad. Talvel peab tõesti väravani lund lükkama, mõnel talvel ei pea sedagi. See on kogu kohustuslik õuetööde nimistu. Ahjaa, õunapuid lõikab naabrimees, 5 eurot/puu ja puid on meil 5. Üle ühe aasta, vahel ka iga aasta.
Mingit seadust pole, mis kohustaks maal õue lillepeenraid täis laduma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.

Sinu algne postitus oli selline: “Mina näiteks ei taha küll midagi teha. Taimede ja muru eest hoolitsemine ajab judinad peale. Vaatangi õhtuti filme, loen raamatut. Ei tunne rõdustki puudust, akna saab soojal ajal lahti teha. Matkamas ja parkides ka ei käi. Kuid reisin palju, kuus paar korda ikka kuhugi nädalalõpuks sõidan.”

Ei lugenud kuskilt välja, et sul on ka maal kodu. Kellele looduses olek ja seal toimetamine judinad peale ajab. Sealt ka see edasine teemaarendus.

Kui reisid, siis kappad mööda muuseume? Või mida vaatamisväärset sealt leiad?

Loodus ja loomad sulle ju huvi ei paku ????

Ei, see ei olnud minu algne postitus. Sa ikka saad aru, et siin on erinevad käod, sa räägid mitme inimesega.

Aga nagu näha, on suuremal osal “maainimestest” robotniiduk, ei mingeid peenraid ega lilli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nagu näha, on suuremal osal “maainimestest” robotniiduk, ei mingeid peenraid ega lilli.

Miks küll jutumärkides? Minul on kompostihunniku juures 2 suvikõrvitsataime ja on ka kaks kõrgendatud peeenart küll 1,2 x 1,8 meetrit ja täitsa maaelanik. Mõned viljapuud ja põõsad. Aga vat lilled on ainult loodusikud. See, et maa peab end tööga ära tapma ja iga ruutmeetri täis istutama, on sama rumal mõte, kui et innaelanik peaks iga päev restoranis või teatris käima.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nagu näha, on suuremal osal “maainimestest” robotniiduk, ei mingeid peenraid ega lilli.

On peenrad ja lilled. Väga meeldib nende ümber nokitseda. Maad on roboti jaoks liiga palju, see töö tehakse traktori ja trimmeritega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lugenud kuskilt välja, et sul on ka maal kodu. Kellele looduses olek ja seal toimetamine judinad peale ajab. Sealt ka see edasine teemaarendus.

Kui reisid, siis kappad mööda muuseume? Või mida vaatamisväärset sealt leiad?

Loodus ja loomad sulle ju huvi ei paku ????

No millest sa aru ei saa? Ta kasvas aiaga majas üles (pole öeldud, et maal), aga ise ei leidnud armastust aia ja maaelu vastu ning põhielukoht on korteris.

Miks ta ei või muuseumides käia? Ta rääkis endast, tema ei viitsi, ei taha seda taimedega mässamist. Ei öelnud, et see nõme on teiste jaoks. Mis sind torgib, mida tema muuseumis “vaatamisväärset leiab”? Või päriselt huvitab?

Võib ikka muuseumides käia ja ise käin samuti.

Jah, huvitabki päriselt.

Ainult muuseumi pärast ma küll reisima ei lähe. Loodus on ikkagi esmajoones see, mis paelub. Norra nt. oma fjordidega. Samas on ka Munchi muuseumi külastatud korduvalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks reisin enamasti restoranide või veinimõisate pärast. Milleks arvustada seda, mida keegi kustkohast “vaatamisväärset” leiab. Sulle fjordid, teisele muuseumid, kolmandale kontserdid, neljandale koertenäitused, mulle gurmee, mõnele rannaliiv, mõnele mõni kuulus moebutiik. Mõnele ajaloolised varemed, mõnele eksootilised putukad, mõnele ooper ja konkreetne dirigent. See pole küll asi, mille üle ironiseerida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: jah, igati nõus! Aga hetkel on teema elust maal. Et elatakse korteris, aga paaril nädalalõpul kuus minnakse kuskile reisima. Siis huvitaski, et mis paelub. Sellest sinu loetelust.

Polnudki pahatahtlikult mõeldud. Vestlussait see ju ongi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt “kogun” jalkastaadione ja mänge. Erinevad liigad, meeskonnad, derby’d, mängijad jne

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis huvitaski, et mis paelub. Sellest sinu loetelust.

Polnudki pahatahtlikult mõeldud.

Millal siin enne midagi siirast huvist on küsitud!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 212 )


Esileht Kodunurk Suvi ja korteris elamine – aidake vinguda!