Esileht Koolilaps Suvi tulekul ja bikiinipiirkond

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Suvi tulekul ja bikiinipiirkond

Postitas:

16 aastane tütar ja kui paneb päevituspüksid jalga siis külgede peal kõik karvad näha aga millega ajada ära ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 09.05 10:44; 09.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et epilaatoriga (lõikab karva pealt) või spets. kreem + ziletid (no need, mida reklaamitakse)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:05; 09.05 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et epilaatoriga (lõikab karva pealt)[/tsitaat]

epilaator lõikab karva pealt !?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

´ilett? Kuidas ta oma kaenlaalustega toime tuleb? Minu 12 aastane raseerib kaenla alt ¸iletiga ja bikiinipiirkonna osas soovitan tal tulevikus ilmselt sama teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]´ilett? Kuidas ta oma kaenlaalustega toime tuleb? Minu 12 aastane raseerib kaenla alt ¸iletiga ja bikiinipiirkonna osas soovitan tal tulevikus ilmselt sama teha.[/tsitaat]

sellega võib ju sisse lõigata,kaenla alt rasseerin mehe mach 3 -ga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 09.05 10:44; 09.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sellega võib ju sisse lõigata,kaenla alt rasseerin mehe mach 3 -ga[/tsitaat]
Paljudel ¸ilettidel kaitsetraadid peal, ei lõika seal midagi sisse, aga eks ettevaatlik peab ikka olema. Õige sõna on raseerima, mitte raSSeerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolilapse teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16-aastane on ka koolilaps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]16-aastane on ka koolilaps.[/tsitaat]
teemaalgataja olen ,täitsa õige viimane kägu ,loomulikult on 16 aastane koolilaps,ei osanudki kuskile mujale seda teemat teha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 09.05 10:44; 09.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

epilaator lõikab karva pealt !?[/tsitaat]
vabandust, depilaator siis ikkagi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:05; 09.05 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahatada ei soovi? Käid korra ja siis mõneks ajaks ikka rahu majas. Kuigi raseerimine on kõige odavam ja käepärasem vast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis poolest siis 16-aastane erineb täiskasvanust, et talle midagi erilist soovitada? Ikka samad vahendid, mis naistel ikka – raseerimine, vahatamne, epilaator, pinsetid, kreemid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis poolest siis 16-aastane erineb täiskasvanust, et talle midagi erilist soovitada? Ikka samad vahendid, mis naistel ikka – raseerimine, vahatamne, epilaator, pinsetid, kreemid jne.[/tsitaat]
12. ja 16. aastasega nagu on ok. Aga minul on 8-aastane, kes tahab pidevalt raseerida (sest mina raseerin, muid vahendeid ta ei tea), ja seda juba 6-aastasest saadik.
Olen alati üritanud vingerdada, sest minu jaoks tundub vara raseerida. Samas mõistan tüdrukut – ta on minult pärinud tohutult karvased käed-jalad. Mäletan oma kooliajast, kuidas ma vihkasin neid karvu ja raseerisin salaja, ei tahaks, et oma laps sama teeks.
Minul on selle tõttu mingi kerge valehäbi siiani, pole julgenud vahatamist jms uuridagi. Üritasin Veet-kreemiga toime tulla, kuid minu karvakasv ei kipu alluma Veeti-sarnastele vahenditele. Mida siis veel võiks proovida, ja mida lapsele? Epileerida ei taha, see on valus ega sobi minu nahale. Depilatsioon ongi ainuke variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina julgeksin soovitada vahatamist kuskil salongis, tulemus köige nägusam ja pikaajalisem. Raseerimist ei soovita absoluutselt, sest kasvavad tugevad turritavad karvad ruttu asemele 😉 ja ega need keemiad ka mis mis tervis lapse nahale pole. Igaljuhul tuleb arvestada, et misiganes moel on karvad eemaldatud vajab nahk pisut enam hoolt, koorimist, kreemitamist jne. Edu, mul see köik veel ees ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerimisega peaks arvestama, et tihe raseerimine stimuleerib karva kasvu. Bikiinijoonest laiemalt ei tasu siletiga tõmmata, sest tulemuseks võib kujuneda hoopis laiem karvade kasvupiirkond. Ka vahadega iseseisvalt ei soovitaks algajal möllata. Ühtlasi tuleb arvestada karvakasvu isikupära ja jälgida/vältida vahatamisel/kreemitamisel ilmneda võivat karvade sissekasvamist. Võimalusel viiksin noore daami salongi laserepilatsiooni. Kallis aga tõhus ja enamasti üsna valutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

teemaalgataja olen ,täitsa õige viimane kägu ,loomulikult on 16 aastane koolilaps,ei osanudki kuskile mujale seda teemat teha[/tsitaat]Mõtle nüüd ja ütle, mis vahet selles osas on, kas täiskasvanud naine või 16-aastane tüdruk?
Millega sa iseendal ajad? Arvad tõesti, et täiskasvanud naised ajavad zhiletiga ja noored neiud ei tohi zhiletiga ajada? Või mis selle küsimuse mõte on, et vanust peab kuidagi eriti rõhutama ja et teemat peab mitmesse erinevasse alajaotusse tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

soovitaks omalt poolt ERITI lastel (aga ka endal) MITTE kasutada neid kreeme, mis võluväel karvu eemaldavad, sest neis on nö. mürgid sees (sulatavad ju karvu), mis mõjuvad karvanääpsu piirkonnas paiknevaid tüvirakke ja viimaseid on meil vägagi vaja..
PS! Soovitust ei mõelnud ma ise välja, vaid selle andis kord meile, arstitudengitele, üks tark ja hinnatud rakuteadlane ja ülikooli õppejõud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja on haige inimene, kes teeb noorte tüdrukute karvateemat(küll 7-aastaste, küll 10-12a jne kohta) erinevatesse kohtadesse ja abivalmis emad jagavad oma murdeealiste tütarde karvade teemat meeleldi selle pervediga. Seepärast see haige inimene eri alajaotustesse teebki, et saada võimalikult palju vastuseid ja õhutust oma fantaasiatele.
Palju aastaid juba on see asi nii olnud siin.
Kusjuures saab kohe aru, kas tegu on tõesti mures emaga või asjas mitte nii kodus oleva uudishimuliku karvapervoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Suvi tulekul ja bikiinipiirkond

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.