Esileht Kodunurk Suvikõrvitsa uputus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Suvikõrvitsa uputus

Postitas:

Soovitage, palun, lihtsaid retsepte, mida neist teha. Tõesti lihtsaid, minust ei ole tunde küpsetajat ning hoidised mind ei huvita. Lihtsalt sööke – mida teete neist? Näiteks püreesupp, mõni hea retsept?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täidetud suvikõrvits. Googeldades saab palju häid, just endale sobiva täidisega retsepte.
Mul mees oli alguses skeptiline selle suhtes aga matsutas mõnuga.
Teine lemmik mehel oli see.
Küsis, et kas mingit lihalist juurde polegi aga sõi isuga. Isegi mu 6a laps hea meelega sõi seda.
Väga maitsvad pirukad tulid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paneeritud suvikõrvits

suvikõrvitsa-hakklihakotletid

suvikõrvitsaomlett

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püreesuppi olen teinud umbes kõrvitsapüreesupi retsepti järgi, asendades kõrvitsa suvikõrvitsa+porgandiga. Näiteks nii:
https://toidutare.ohtuleht.ee/762952/retsept-korvitsapureesupp-sulatatud-juustuga
(puljongi asemel veega tehes tuleb ka täitsa ok ja tavaliselt teen ilma ingverita).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tükeldanud kuubikuteks ja pannud sügavkülma. Talvel on hea panna ühepajatoidu vmt hautiste sisse.

Mul on ka igal aastal suvikõrvitsa uputus. Ega lõpmatuseni ei jõua neid laevukesi ja pirukaid süüa. Siis olengi pannud sügavkülma ja osa viin ka töö juurde. Seal leidub alati keegi, kes tahab… Ära visanud ei ole kunagi. Ei raatsikski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelpool nimetatud võimalustele on meie pere lemmikuks suviti spagetid, kiire ja väga maitsev 🙂 Isegi paadunud lihatoidulised söövad ja kiidavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lihtsalt viilutan ja praen õlis, väga hea tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa suvikõrvitsat riivin jämeda riiviga ja panen sügavkülma, hea talvel pastade ja kastmete sisse panna.

Grillitud suvikõrvitsarattad (nii 2 km viilud, maitseks soola-pipart, õliga määrida ja grillida)

Paneeritud praetud suvikõrvitsarattad (alla cm viilud, paneerid kas munas ja riivsaias või munas ja jahus ja praed võis)

Suvikõrvitsa-sidruni moos talveks, otsi netist retsepti, väga maitsev.

Ülde on suvikõrvits selline asi, et ballastina võib seda misiganes toidu sisse panna- kotlettidesst, kastmetesse, omletti jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage, palun, lihtsaid retsepte, mida neist teha. Tõesti lihtsaid, minust ei ole tunde küpsetajat ning hoidised mind ei huvita. Lihtsalt sööke – mida teete neist? Näiteks püreesupp, mõni hea retsept?

https://nami-nami.ee/otsi/suvek%C3%B5rvits?recipe_page=1&news_page=1&string=suvek%C3%B5rvits&type=&occasion=&country=&method=

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei tohiks toiduks tarvitada mõru maitsega suvikõrvitsaid, nendest võib saada mürgistuse/ seedehäired.

https://maablogi.wordpress.com/2018/06/12/kibedamaitselise-kurgi-suvikorvitsa-ja-korvitsa-soomine-voib-pohjustada-toidumurgistust/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnistan ka, et kabatšokki ka ei ole või on teda palju. Oleme ka grillinnud, teinud kotlette, pirukad jne – aga ikka on. Alguses suudad kontrolli all hoida, korjad ca 20 cm ära jne, aga piisab et lähed nädalaks  kodust või ei märka lehtede vahelt ja siis ongi selline jurakas, millega maadled mitu päeva ja siis kasvavad teised juba üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Suvikõrvitsa uputus