Esileht Koolilaps Suvine koolivaheaeg

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Suvine koolivaheaeg

Postitas:

Kes, mis tegevust sel ajal annab lapsele? Või käib kellegi laps huvitavas laagris, siis võib soovitada 11a midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed puhkavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on tavaliselt kahes-kolmes laagris käinud. Üks neist kindlasti spordilaager ja teine siis mingi lastelaager. Ise valib, mis tundub huvitav.

Lisaks sellele on kindlasti 2-3 nädalat (mitte järjest) vanaema juures maal. Siiani on talle meeldinud, eks millalgi ilmselt hakkab rohkem sõprade seltsi tahtma.

Lisaks olen alati käinud lapsega ja tema sõbraga ja sõbra emaga suvel telkimas, tavaliselt kuskil Eestis.

Üks trenn kestab tal ka suvi läbi, vist kaks nädalat on vaid puhkus treeneril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan alles – on paar sellist laagrit, kuhu saab lapse ise kodust minna – üks ma mere ääres ja teine linnas. Lisaks oleme ise vähemalt kuuaega maakodus ning vanaema-vanaisa juures on ka nädala-paar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 a
Kolm trennilaagrit, kokku kolm nädalat.
Kaks nädalat puhkame perega koos.
Umbes nädala vanaemaga (mitte järjest).
Ülejäänud aja sõbrannadega, teeb mis tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed 9 ja 7. Juunis on rõhk ilmselt tantsupeo proovidel – tantsurühm on alati peole pääsenud. Juulis kolime maale – võtsin sel aastal ise kogu suve vabaks.
Eelmisel aastal olid suvel linnalaagris – Nõmme Kalju laager, kus hommikupoole rõhk jalgpallil ja pealelõunal väisatakse erinevaid kohti. JK Kalevi jalgpallilaager – rõhk küll rohkem spordil. Mõlema laagriga jäid lapsed väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib 3aastaselt peale jalgpallis. Nüüd 12aastasena on nad 2 viimast aastat juba esiliigas. Seega terve suvi on täis trenne ja võistluseid.
Muudesse laagritesse ega reise suvel lubada ei saa, sest pole aega.
Juunis on ainult 2 nädalat vaba millegi muuga tegeleda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme maal jaanipäevast kuni augusti keskpaigani, 8a poiss.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te neid laagreid otsite /vaatate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdrukud osa suvest täitsa lihtsalt naudivad maakodus niisama olemist, suve ja ujumist. Üritame alati ka terve perega koos mingi sõidu ette võtta. Vahva on see, et kooli viimasel nädalal on lastel kooli korraldatud 3-päevane laager. Kuna nemad ööbimisega laagrisse minna ei soovi siis on nad käinud mitu aastat järjest Arabella linnalaagrites. Lastele väga meeldib ja meie rahul, et lastel päevad on sisukalt ja huvitavalt sisustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida ta varasematel aastatel teinud on? Minu 11-aastasel on mitu suve olnud laagritega sisustatud. Tegeleb ka spordiga, nii et üks laager on kindlasti sellega seotud (ujumine). Tavaliselt on siis üks laager vahetult pärast kooli (linnalaager), kus käib parima sõbraga, juuli esimese nädala on maal vanaema-vanaisa juures, sealt edasi puhkame perega 3 nädalat(käime paaripäevasel tripil ka Eestist väljapoole), sealhulgas nädala klapitame puhkust Pärnusse koos minu sõbrannade ja nende lastega- kui joppab ja õnnestub surfilaagrisse koht saada, siis see on emotsioonilaks omaette; juuli lõpus-augusti alguses on lastelaager, kuhu panevad tavaliselt klassikaaslastega pundi kokku ja augusti keskel on spordilaager (trennikaaslastega). Nii et selline…aktiivne suvepuhkus on. Olen küll öelnud, et igale poole ei pea minema, puhaku ka veidi 😀 Kuid terve talve kogub raha, et saaks suvel võimalikult palju “laagerdada”.

Nüüd hakkab ka noorem laps laagrivanusesse jõudma (7a), eks temal ole sellel aastal ka sõbrannaga linnalaager ja trenniga siis tantsulaager. Pärnus olles on ka teda kindlasti jube keeruline surfilaagrist eemal olla, kui sõprade punt seal ees on…
Nii et näis.

Ühe lapse laagrikulude maksmisega saab hakkama, kahe puhul tuleb ilmselt valikuid hakata tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Suvine koolivaheaeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.