Esileht Koolilaps Suvine koolivaheaeg

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suvine koolivaheaeg

Postitas:
Kägu

Kes, mis tegevust sel ajal annab lapsele? Või käib kellegi laps huvitavas laagris, siis võib soovitada 11a midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed puhkavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on tavaliselt kahes-kolmes laagris käinud. Üks neist kindlasti spordilaager ja teine siis mingi lastelaager. Ise valib, mis tundub huvitav.

Lisaks sellele on kindlasti 2-3 nädalat (mitte järjest) vanaema juures maal. Siiani on talle meeldinud, eks millalgi ilmselt hakkab rohkem sõprade seltsi tahtma.

Lisaks olen alati käinud lapsega ja tema sõbraga ja sõbra emaga suvel telkimas, tavaliselt kuskil Eestis.

Üks trenn kestab tal ka suvi läbi, vist kaks nädalat on vaid puhkus treeneril.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan alles – on paar sellist laagrit, kuhu saab lapse ise kodust minna – üks ma mere ääres ja teine linnas. Lisaks oleme ise vähemalt kuuaega maakodus ning vanaema-vanaisa juures on ka nädala-paar.

Please wait...
Postitas:
Kägu

11 a
Kolm trennilaagrit, kokku kolm nädalat.
Kaks nädalat puhkame perega koos.
Umbes nädala vanaemaga (mitte järjest).
Ülejäänud aja sõbrannadega, teeb mis tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed 9 ja 7. Juunis on rõhk ilmselt tantsupeo proovidel – tantsurühm on alati peole pääsenud. Juulis kolime maale – võtsin sel aastal ise kogu suve vabaks.
Eelmisel aastal olid suvel linnalaagris – Nõmme Kalju laager, kus hommikupoole rõhk jalgpallil ja pealelõunal väisatakse erinevaid kohti. JK Kalevi jalgpallilaager – rõhk küll rohkem spordil. Mõlema laagriga jäid lapsed väga rahule.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps Suvine koolivaheaeg