Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suvised kaunitarid vs mina

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Suvised kaunitarid vs mina

Postitas:
Kägu

* samuti väikelinna elanik

Jutu järgi piiratud ja ajast maha jäänud mammi, kellel on klatšimoori elemente. Mulle isiklikult sellised üldse ei meeldi. Ka lihtsalt arvamus.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei näe mitte kuskil ainet solvumiseks, kui tunnistan, et mu riided on higised ja keegi ütleb, et pese siis neid.

Olgm ausad, see soovitus ei ole solvav vaid juhul, kui tegu on alaealise või vaimselt alaarenenud inimesega. Milline täiskasvanud inimene ei pese riided koju jõudes, kui need on higised? See sinu soovitus eeldab, et pead teemaalgatajat vaimselt puudulikuks.

Kümme minutit tagasi puhas kapist võetud kleit võib hetkega juba higi järgi lõhnata, kui higi palavaga voolama hakkab. Minul isiklikult hakkab higi küll hetkega voolama.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ka võib-olla see kaunitar, kellest siin juttu on, aga hiljuti tegime õues fotosid ja päiksega lähevad mul silmad kissi, mistõttu näen kuri ja kole välja ehkki pole higine ega punane….

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadake ule enda suvise kleidi materjal. Enamik odavaid tootjaid teevad enda roivad odavast poluestrist ja seda materjali kandes ei olegi muud varianti palava ilmaga kui higistada.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaadake ule enda suvise kleidi materjal. Enamik odavaid tootjaid teevad enda roivad odavast poluestrist ja seda materjali kandes ei olegi muud varianti palava ilmaga kui higistada.

Üks avastas jälle Ameerika. Sa vaata oma klaviatuur üle – täpitähti võib muidu väljaspool Eestit ka kasutada.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii äge teada, kuidas te higi igalt poolt lahmate. Jäkkk

Noh, need, kellel higi hullult lahmab, üldjuhul ei haise higi järele. Nuusuta parem enda kaenlaaluseid ja jäkita 😀

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks avastas jälle Ameerika. Sa vaata oma klaviatuur üle – täpitähti võib muidu väljaspool Eestit ka kasutada.

Ei saa

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suvine kaunitar on minu arvates sale, päevitunud ja napilt ehk suviselt riides.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa siis mu kommentaari ebasobivaks märkisid?

No tule taevas appi! Lisaks enesekindluse puudumisele oled paranoik kah.
Kui keegi su postituse peale kaebas, siis järelikult on meid rohkem, kellele su solvumine tüütu on (nalja teeb).

Soovitusi saab anda ka normaalselt nii et inimesed end halvasti ei tunne

Saab, aga nagu juba ütlesin, siis pole võimalik ette ennustada, mille kõige peale tänapäeval küll solvutakse.

❄❄❄

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

* samuti väikelinna elanik

Jutu järgi piiratud ja ajast maha jäänud mammi, kellel on klatšimoori elemente. Mulle isiklikult sellised üldse ei meeldi. Ka lihtsalt arvamus.

Ma ei pretendeerigi sulle meeldima. Mulle nagunii ei meeldi nõrgad inimesed.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taiesti voimalik aga mul on telefonis UK region ja klaviatuur ja perekooli parast ma seda muutma ei hakka. Lisaks ma ei moista, miks ajab inimesi narvi todemus, et odav poluester ei lase kuumal suvepaeval end normaalselt tunda?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgm ausad, see soovitus ei ole solvav vaid juhul, kui tegu on alaealise või vaimselt alaarenenud inimesega. Milline täiskasvanud inimene ei pese riided koju jõudes, kui need on higised? See sinu soovitus eeldab, et pead teemaalgatajat vaimselt puudulikuks.

Sa palun uuri, milline kägu andis soovituse pesemiseks. Mina see polnud, kuigi mind sa tsiteerid. Möönan täpselt samamoodi, et päev otsa seljas olnud riie on õhtuks must, tolmune, rasvane ja higine ning vajaks pesu. Teemaalgataja väitel on ta juba päeval juuksejuurteni higine. See eeldakski pesemist.
Selles, et milline täiskasvanu ei pese riideid, ma nii kindel ei ole. Mul on silmad peas ja siinsed teemad ainult kinnitavad, et perekoolikad endi väitel ei higista ega näe vajadust ühe kandmiskorra järel riideid pesta. Lagi oli kunagi mingi rinnahoidjateema, kus keegi kirjutas, et tema peseb lemmik rinnahoidjat paari-kolme kuu tagant. Täiesti usun, sest ka mul on töökohas see kuulus haisev kolleeg.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin. Kusjuures mulle ei meeldi ka rahvaspordiüritustel käia sellepärast. Enamik jõuab finišisse sama kaunina kui startides, mõni näost valgemgi. Mina olen peale 200 m näost tulipunane (tõesti TULIpunane) ja kole. Ja kuna enamasti on ka fotograafid platsis, siis parem loobun.

Samamoodi on reisides. Enamasti jumaldatakse soojamaareise, tehakse kauneid pilte. Mina olen 10 min peale hotellist lahkumist läbimärg ja näost punane. Isegi kui ripsmetušš peal püsib, ei paista see punasest näost välja 😀 Ja ei ole kaugeltki ülekaalus.

Ma ei saa aru, miks rahvaspordiüritusel tohib pilte teha ja need inimese nimega internetti üles riputada? Enamik ei lähe sinna ju seepärast, et neid pildistataks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks ma ei moista, miks ajab inimesi narvi todemus, et odav poluester ei lase kuumal suvepaeval end normaalselt tunda?

Kas sa tõesti arvad, et a) keegi ei tea seda või b) keegi topib endale kuumal suvepäeval polüestrit selga? Kas sa tõesti arvad, et kui inimene kannatab liighigistamise käes, et probleem kaob, kui ta linasest riideid kannab või suisa bikiinides on?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatan palavate ilmadega linnas käies, et nii paljud neiud-naised näevad nii kenad välja: kaunis kleit seljas, juuksed lahtiselt seljal heljumas, veatu meik näos. Milline näen aga välja mina? Higine kleit kehale kleepumas, nägu punane, higipärlid laubal, ninal, nina all, niisked juuksed ligi pead …

Ja ei, ma ei ole ülekaaluline! Aga ma pidevalt kuumaga higistan ja punetan! Tahaks ka suviselt kaunis välja näha, aga tundub minu puhul võimatu. Kuidas teil, kaunitarid, see küll õnnestub?!

Nemad on vist noored ja sa juba 40ndates???

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ütled kellelegi alusetult, et ta peaks ennast ja oma riideid pesema, siis see on solvamine jah. Üllatus-üllatus eks. Kõlad nagu mingi endine koolikiusaja. Ja mis keskealised inimesed võivad ainult poisipea soenguga olla või? Hea, et veel abielunaisi rätikut kandma ei sunni…

Sunnin? Mina? Lugesid nii kuskilt välja?

Liialduste väljamõtlemise asemel tegele enda enesekindlusega. Soovitus, ja kindlasi mitte õel. Sa muidugi solvud kohe sellise asja peale, aga kui tuju üle läheb mõtle, äkki on ses ka iva. Mina ei näe mitte kuskil ainet solvumiseks, kui tunnistan, et mu riided on higised ja keegi ütleb, et pese siis neid. Võõra jutus on kriitika, kriitika on õppematerjal. Loomulikult +25 kraadiga pole hommikul selgapandud kleit õhtul enam värske ja puhas. Mida imet siin solvuda? Lapsiku “üllatus-üllatus” asemel loe eestpoolt ühe käo häoid soovitusi.

Mis pikajuukselistesse keskealistesse puutub, siis maitse asi, eks. Ja ei ole vaja mulle siia Saagimit ja Astrid Kannelit tuua – nemad käivad samuti selle keskealiste/vanemaealiste alla.

Ära nüüd jälle solvu, see oli MINU arvamus. Teist korda ütlen.

Mis pagana häda pärast peaks teatud ea piiri (ja väga huvitav, mis see siis eelpoolkirjutaja arust olla võiks)ületanud naised oma pikad juuksed maha lõikama, kui need ilusad on? Saagimile ja Kannelile sobivad minu arust nende soengud väga hästi. Pigem oleks kurb, kui naised arvaks, et oih, nüüd olen keskealine ja pean hakkama mingit müstilist “tädi” soengut kandma. Mis see siis on, kord poole aasta tagant keemilised lokid teha, nagu 25 aastat tagasi moes oli, siis näed välja nagu viisakas keskealine inimene?
Mina just ei saa aru sellest, kui naisel on suurepärane juuksematerjal, aga kannab mingit veidras pikkuses soengut, mis teda ei kaunista, selle asemel et juuksed pikaks kasvatada ja neid lahtiselt kanda. Minu mehe õed on näiteks sellised – neid on kenad paksud juuksed, aga mingis ebamäärases pikkuses…Ja kui oled veel suuremat kasvu naine ka, siis pikad paksud juuksed tõmbaks tähelepanu endale, kõik oleks justkui paremas tasakaalus…Aga noh, eks igaüks teeb, nagu talle ilus ja hea tundub. Ma vaikselt arvan, aga ei lähe seda neile näkku ütlema.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ütled kellelegi alusetult, et ta peaks ennast ja oma riideid pesema, siis see on solvamine jah. Üllatus-üllatus eks. Kõlad nagu mingi endine koolikiusaja. Ja mis keskealised inimesed võivad ainult poisipea soenguga olla või? Hea, et veel abielunaisi rätikut kandma ei sunni…

Sunnin? Mina? Lugesid nii kuskilt välja?

Liialduste väljamõtlemise asemel tegele enda enesekindlusega. Soovitus, ja kindlasi mitte õel. Sa muidugi solvud kohe sellise asja peale, aga kui tuju üle läheb mõtle, äkki on ses ka iva. Mina ei näe mitte kuskil ainet solvumiseks, kui tunnistan, et mu riided on higised ja keegi ütleb, et pese siis neid. Võõra jutus on kriitika, kriitika on õppematerjal. Loomulikult +25 kraadiga pole hommikul selgapandud kleit õhtul enam värske ja puhas. Mida imet siin solvuda? Lapsiku “üllatus-üllatus” asemel loe eestpoolt ühe käo häoid soovitusi.

Mis pikajuukselistesse keskealistesse puutub, siis maitse asi, eks. Ja ei ole vaja mulle siia Saagimit ja Astrid Kannelit tuua – nemad käivad samuti selle keskealiste/vanemaealiste alla.

Ära nüüd jälle solvu, see oli MINU arvamus. Teist korda ütlen.

Mis pagana häda pärast peaks teatud ea piiri (ja väga huvitav, mis see siis eelpoolkirjutaja arust olla võiks)ületanud naised oma pikad juuksed maha lõikama, kui need ilusad on? Saagimile ja Kannelile sobivad minu arust nende soengud väga hästi. Pigem oleks kurb, kui naised arvaks, et oih, nüüd olen keskealine ja pean hakkama mingit müstilist “tädi” soengut kandma. Mis see siis on, kord poole aasta tagant keemilised lokid teha, nagu 25 aastat tagasi moes oli, siis näed välja nagu viisakas keskealine inimene?

Mina just ei saa aru sellest, kui naisel on suurepärane juuksematerjal, aga kannab mingit veidras pikkuses soengut, mis teda ei kaunista, selle asemel et juuksed pikaks kasvatada ja neid lahtiselt kanda. Minu mehe õed on näiteks sellised – neid on kenad paksud juuksed, aga mingis ebamäärases pikkuses…Ja kui oled veel suuremat kasvu naine ka, siis pikad paksud juuksed tõmbaks tähelepanu endale, kõik oleks justkui paremas tasakaalus…Aga noh, eks igaüks teeb, nagu talle ilus ja hea tundub. Ma vaikselt arvan, aga ei lähe seda neile näkku ütlema.

Mul on megahead juuksed, mistahes lõikuses ja värvis (üks väheseid asju, millega roppu moodi enda juures rahul olen), sain hiljuti 44 ja ma keeldun endal juukseid lühikeseks lõikamast, sest need on lihtsalt pikana efektsemad. Pole minu arvamus, vaid ka juuksuri oma.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen seda tüüpi, et higistan kõige rohkem näost. Ja nii ongi, et kenlaalused ja selg täitsa kuivad aga nägu higipärlites ja punane. No ei ole ilus. Juukseid ka soojade ilmadega lahti kanda ei saa kuna paksude juuste alt hakkab kukal higistama ja see teeb olemise väga ebaeeldivaks.

+3
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suvised kaunitarid vs mina