Esileht Ilu Suvised peakatted

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suvised peakatted

Postitas:
Kägu

Milliseid peakatteid selle kuumaga päikese eest kaitsemiseks kasutate? (Hoovis) päevitades on jah üpriski ükskõik, mis pähe läheb, aga koduhoovist välja on just küsimus.

Tahaks lihtsalt ideid, tahan endale mingi uue peakatte või mitu puhkusreisile niisama käimiseks osta – tumedate juuste ja selliste ilmadega kärsatab korralikult pead.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaabut kannan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seeberger kaupsis, kallid vaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nooremana nt soojamaa reisidel kandsin värvilist rätikud peas. Mingi hetk enam ei meeldinud. Olen ka proovinud suviseid kübaraid, aga juuksed on probleemiks – pikad paksud juukse – nt mina küll ei saa lahtiste juustega käia, ideaalis oleks suvel krunn. aga kaabut krunni peale ei pane. samuti pole lahenduseks madal hobusesama, sest siis ajab ikka kaela higistama. Punupats lõpuks ainus lahendus, aga nt rannas, kui ma ei soovi juukseid märjaks teha, siis jälle vette minek, tee krunn, tagasi väljas säti ümber…oeh, tüütu.

Rannas kanna nokamütsi, teen krunni sellisele kõrgusele, et selle nokatsi tagumise ava saan siis krunni ümber sättida 😀

Ma tean, olen vist ainus, kellel sellised probleemid 😀 Ma tõesti ei saa aru, kuidas teised naised saavad suvel lahtiste juustega käia, mul nii palav.

Eriti nõme on see, et kui peakatet ei kanna, siis tumedad juuksed pleegivad nii inetult ära, nagu oleks koduste vahenditega proovinud heledaid triipe teha 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seeberger kaupsis, kallid vaid.

Vaatasin neid… kallid pole, aga… sama nagu h&m valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen ilusate sallide ja rätikute fänn, kodus kümneid, ja panengi mõne õhukese heleda rätikuks pähe.  Neid on tõesti Burberry’st Givenchy ja Marimekkoni (muidu ei osta ilmaski ülehinnatud luksbrändi-riideid).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti nõme on see, et kui peakatet ei kanna, siis tumedad juuksed pleegivad nii inetult ära, nagu oleks koduste vahenditega proovinud heledaid triipe teha ????

Selle vastu aitavad UV kaitsega juuksehooldusvahendid ja spreid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin neid… kallid pole, aga… sama nagu h&m valik.

Tõesti, kuskil Kreeta tänavaputkas on parem valik, hind ka parem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsitööna tehtud suvekübarate valik on väga lai, igale maitsele: pitsidega, ilma pitsideta, mustrilised, ühevärvilised, kõikvõimaliku kujuga. Müüakse näiteks igasugustel laatadel, küllap käsitöölised müüvad üle võrgu ka, aga ise proovida on muidugi palju parem. Ma ise nt ostsin oma viimase suvekübara Musta Täku Talli käsitööpoest. Kübara eelis rätiku ees on serv, mis kaitseb ka silmi. Aga koduhoovist välja lähen vahel ka sedasorti riietusega, mille juurde sobib nokamüts.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid peakatteid selle kuumaga päikese eest kaitsemiseks kasutate? (Hoovis) päevitades on jah üpriski ükskõik, mis pähe läheb, aga koduhoovist välja on just küsimus.

Tahaks lihtsalt ideid, tahan endale mingi uue peakatte või mitu puhkusreisile niisama käimiseks osta – tumedate juuste ja selliste ilmadega kärsatab korralikult pead.

Mina ostsin endale ilusa, laia äärega mutikübara ja olen sellega väga rahul. Laseb hästi õhku läbi ja samas varjab  mõnusalt päikest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Suvised peakatted