Esileht Ilu Sviitrite ja kampsunite mood

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Sviitrite ja kampsunite mood

Postitas:
Kägu

Käisin kaubanduskeskuses kiirmoeketi poodides kolamas. Olin just sviitrite otsingutel, et mida sobiks ka tööl kanda.

Minu imestusel (jah, lugesite õigesti! :D) polnud piire, sest valikus oli peaaeegu ainult ebamäärase tegumoega rõivad. Kõik keha ülaosa rõivad olid imelikult lühikesed ja hästi laiad. Nii nagu oleks väga ebakvaliteetne riidetükk pesemise käigus vormist välja läinud. Paljud sviitrid, kampsunid, pluusid olid lausa nii lühikesed, et mu meelest ei oleks üle rindadegi ulatunud. Ehk siis… kõht peaks vahelt paljaks jääma? Ka siis, kui kanda praegu moesolevaid kõrge pihaosaga pükse. Ja see ei oleks nagu selline nabapluus – ilusti keha järgi, nagu 90ndatel kanti, vaid imelik – lai ja kehast eemalehoidev.

Saan aru, et kiirmoeketid on suunatud noortele, aga ma ei kujuta eriti ette, et ka teismelise seljas saaks need kuidagi ilusad välja näha.

Kas kehasse töödeldud ja normaalses pikkuses sviitreid enam ei kantagi?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kantakse ja on ka poodides.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kus Kuu peal sa elanud oled? see mood on juba oma aastajagu massides. ja pole see nii kole midagi võrreldes muude veidrustega.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kus Kuu peal sa elanud oled? see mood on juba oma aastajagu massides. ja pole see nii kole midagi võrreldes muude veidrustega.

Ma ei ole trenditeadlik. Poodides olen ikka aegajalt käinud. Ka seal samas H&Mis. Eks seal on ikka erinevat kaupa olnud, aga seekord ausaltöelda nagu muid sviitreid/kampsikuid polnudki kui ainult need.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klassikalist kontorimoodi, siis miks lähed seda HMi otsima? Tegelikult on ka HMl “täiskasvanute” osakond, vähemalt Postimaja poes. Just kontoririided- sviitrid, kleidid, pintsakud, viigipüksid.

Vaata endale sobivaid riideid vastavatest poodidest, ei saa ju minna Sportlandi õhtukleiti nõudma.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Minu jaoks on üks klassikaline kontorisviiter ikka pigem selline: https://m.shein.com/eur/Turtleneck-Solid-Rib-knit-Sweater-p-3290792-cat-1734.html?url_from=adpla-fi-pla-sw2108017964047778-L_ssc&gclid=CjwKCAjwndCKBhAkEiwAgSDKQY8BfpS_sQf8vZTHdmZbBqS3_S25bfvHsjTU3-tplOfJdfF-qEFfRRoCuy8QAvD_BwE&ref=eur&rep=dir&ret=meur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Minu jaoks on üks klassikaline kontorisviiter ikka pigem selline: https://m.shein.com/eur/Turtleneck-Solid-Rib-knit-Sweater-p-3290792-cat-1734.html?url_from=adpla-fi-pla-sw2108017964047778-L_ssc&gclid=CjwKCAjwndCKBhAkEiwAgSDKQY8BfpS_sQf8vZTHdmZbBqS3_S25bfvHsjTU3-tplOfJdfF-qEFfRRoCuy8QAvD_BwE&ref=eur&rep=dir&ret=meur.

Mohitos müüakse neid. Ma eelmine aasta ostsin ja ostsin nüüd just mõned värvid juurde, sest need on päris head ja vastupidavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka otsinud korralikku, viisakat kontori kampsunit.  Sooviks head kvaliteeti, et ei torgiks ja oleks õhem. Mingeid lirakaid jms ei soovi – kui keegi oskab soovitada, olen väga tänulik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Minu jaoks on üks klassikaline kontorisviiter ikka pigem selline: https://m.shein.com/eur/Turtleneck-Solid-Rib-knit-Sweater-p-3290792-cat-1734.html?url_from=adpla-fi-pla-sw2108017964047778-L_ssc&gclid=CjwKCAjwndCKBhAkEiwAgSDKQY8BfpS_sQf8vZTHdmZbBqS3_S25bfvHsjTU3-tplOfJdfF-qEFfRRoCuy8QAvD_BwE&ref=eur&rep=dir&ret=meur.

Mohitos müüakse neid. Ma eelmine aasta ostsin ja ostsin nüüd just mõned värvid juurde, sest need on päris head ja vastupidavad.

Zaras on ka iga aasta hea kvaliteediga need olemas, ilmselt ka Lindez ja H&M. Olen isegi new yorkerist saanud sarnast hästi mõnusast materjalist, meenutas katsudes õhukest meriinot, ma ei tea millest tegelikult tehtud oli, aga väga mõnus. Eriti talvel alumiseks kihiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen isegi new yorkerist saanud sarnast hästi mõnusast materjalist, meenutas katsudes õhukest meriinot, ma ei tea millest tegelikult tehtud oli, aga väga mõnus.

Kas sa ei vaata riiete koostist? Mul jääb enamus oste seepärast ära. Avastan, et polüester või polüamiid ja siis jälle jääb ostmata.

Mina kunagi nägin ilusaid dzempreid Snobi poes. Osaliselt siidist. Pean ise ka minema sinna vaatama.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klassikalist kontorimoodi, siis miks lähed seda HMi otsima? Tegelikult on ka HMl “täiskasvanute” osakond, vähemalt Postimaja poes. Just kontoririided- sviitrid, kleidid, pintsakud, viigipüksid.

Vaata endale sobivaid riideid vastavatest poodidest, ei saa ju minna Sportlandi õhtukleiti nõudma.

Võrdlus Sportlandiga ei ole nüüd küll eriti tabav. Esiteks, sellepärast, et H&Mis on ju ka olemas kontoririiete sektsioon, nagu sa isegi ütled. Seega, ei ole sugugi tobe minna H&Mist kontoririideid otsima.

Teiseks, ma siiski päris kontoririideid ei otsinudki. Plaanisin soetada paar sviitrit, mis sobiks kanda nii tööl kui ka niisama igapäevaselt kandmiseks vabal ajal.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

Mohito osas olen üsna ettevaatlik. Pealtnäha on seal valik üsna hea. Kuid need paar ostu, mis ma olen sealt teinud, on hiljem osutunud liiga ebakvaliteetseks. Arusaadav, et sellise hinna eest ei saagi teabmis kvaliteeti loota, aga see ka päris ok ei ole, kui pärast ühte kandmist on õmblused lahti hargnenud. Kahe kleidiga, mille olen sealt soetanud, on just täpselt nii juhtunud. Ja tõesti vaid pärast ühte kandmist. No ei ole ju raske paari nõelapistega need kinni panna. Aga küsimus on, et kas peaks nii nigela kvaliteediga asju müüma?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

Mohito osas olen üsna ettevaatlik. Pealtnäha on seal valik üsna hea. Kuid need paar ostu, mis ma olen sealt teinud, on hiljem osutunud liiga ebakvaliteetseks. Arusaadav, et sellise hinna eest ei saagi teabmis kvaliteeti loota, aga see ka päris ok ei ole, kui pärast ühte kandmist on õmblused lahti hargnenud. Kahe kleidiga, mille olen sealt soetanud, on just täpselt nii juhtunud. Ja tõesti vaid pärast ühte kandmist. No ei ole ju raske paari nõelapistega need kinni panna. Aga küsimus on, et kas peaks nii nigela kvaliteediga asju müüma?

Ma muus osas olen Mohitoga nõus – neil on üldiselt ikka väga halva kvaliteediga asjad, aga need sviitrid on tõesti hämmastavalt vastupidavad(ei veni välja ja õmblused on korralikud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HM-l on ju kontorirõivad suht igas poes, kui ma ei eksi. Ja no need lühikesed kampsunid…. äkki sul oleks rindadeni jalgu vaja, et neid kanda. Igaühe seljas nad nii lühikesed ei tundugi. Saan küll aru, millest sa räägid, aga jah, selline on mood. Nägin hiljuti just head tuttavad, kes töötab ka kontoris, päris okeil positsioonil, ja kandis ka seda lühikest ja laia. All olid tal kõrgema pihaga püksid ja pükstes oli kapsuni all olnud särk. Tead, jube äge nägi välja. Ei ole ka enam 22, vaid pigem siis see perekooli hiline keskiga :))

 

Zarast saab ka selliseid ajatuid sviitreid, millel on isegi normaalse pikkusega varrukad, kui sul pikemad käed juhtuvad olema

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen isegi new yorkerist saanud sarnast hästi mõnusast materjalist, meenutas katsudes õhukest meriinot, ma ei tea millest tegelikult tehtud oli, aga väga mõnus.

Kas sa ei vaata riiete koostist? Mul jääb enamus oste seepärast ära. Avastan, et polüester või polüamiid ja siis jälle jääb ostmata.

Mina kunagi nägin ilusaid dzempreid Snobi poes. Osaliselt siidist. Pean ise ka minema sinna vaatama.

Alati tõesti ei vaata. Pigem valin selle järgi kuidas käe all kangas on ja õmbluste järgi. Seega vahepeal võibki odavkettidest ka väga üllatavalt häid leide saada. Ma ei viitsi garderoobi ka vaatama minna, mis materjal reaalselt on, aga tunduvalt pehmem ja mõnusam kui isegi tihti 100% puuvill on. Elektrit ka täis ei aja, pesus pole koledaks läinud ega ka välja veninud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

Mohito osas olen üsna ettevaatlik. Pealtnäha on seal valik üsna hea. Kuid need paar ostu, mis ma olen sealt teinud, on hiljem osutunud liiga ebakvaliteetseks. Arusaadav, et sellise hinna eest ei saagi teabmis kvaliteeti loota, aga see ka päris ok ei ole, kui pärast ühte kandmist on õmblused lahti hargnenud. Kahe kleidiga, mille olen sealt soetanud, on just täpselt nii juhtunud. Ja tõesti vaid pärast ühte kandmist. No ei ole ju raske paari nõelapistega need kinni panna. Aga küsimus on, et kas peaks nii nigela kvaliteediga asju müüma?

Mul on just mangoga vastupidine kogemus, kus hinnad on 3x kallimad ja kangas ning õmblused jooksid peale esimesi pesu viltu. Pakuks, et materjal oli valepidi välja lõigatud ja õmmeldud, et niimodi venis. Sisuliselt on nad kõik täpselt üks ja sama odav ja kiirmood, mõni lihtsalt küsib rohkem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati tõesti ei vaata. Pigem valin selle järgi kuidas käe all kangas on ja õmbluste järgi. Seega vahepeal võibki odavkettidest ka väga üllatavalt häid leide saada. Ma ei viitsi garderoobi ka vaatama minna, mis materjal reaalselt on, aga tunduvalt pehmem ja mõnusam kui isegi tihti 100% puuvill on. Elektrit ka täis ei aja, pesus pole koledaks läinud ega ka välja veninud.

Sa lihtsalt ei adu materjalide kvaliteedi erinevust. Mingi “tunduvalt pehmem” ei ole küll argument kampsuni ostmisel.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pannakse sobivat värvi maika alla ja pole miskit paljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

Mohito osas olen üsna ettevaatlik. Pealtnäha on seal valik üsna hea. Kuid need paar ostu, mis ma olen sealt teinud, on hiljem osutunud liiga ebakvaliteetseks. Arusaadav, et sellise hinna eest ei saagi teabmis kvaliteeti loota, aga see ka päris ok ei ole, kui pärast ühte kandmist on õmblused lahti hargnenud. Kahe kleidiga, mille olen sealt soetanud, on just täpselt nii juhtunud. Ja tõesti vaid pärast ühte kandmist. No ei ole ju raske paari nõelapistega need kinni panna. Aga küsimus on, et kas peaks nii nigela kvaliteediga asju müüma?

Mine siis Mohito asemel Zara Woman osakonda (ja vaata teisi osakondi ka igaks juhuks) ning vanasse Montonisse. Soovitang ka Apranda poodi Ülemistes ja Kristiines. Seal on soodsamaid Vila tooteid, aga ka veidi kallimaid, kuid päris hea kvaliteediga brände.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid sinu kirjeldatud sviitreid on jah palju valikus (tore ju, kui valikut on), aga Zara Woman, vana Montoni, Mohito ja Mango valikus on kindlasti ka klassikalisema lõikega sviitreid. Ei ole need ka otsa saanud.

Mohito osas olen üsna ettevaatlik. Pealtnäha on seal valik üsna hea. Kuid need paar ostu, mis ma olen sealt teinud, on hiljem osutunud liiga ebakvaliteetseks. Arusaadav, et sellise hinna eest ei saagi teabmis kvaliteeti loota, aga see ka päris ok ei ole, kui pärast ühte kandmist on õmblused lahti hargnenud. Kahe kleidiga, mille olen sealt soetanud, on just täpselt nii juhtunud. Ja tõesti vaid pärast ühte kandmist. No ei ole ju raske paari nõelapistega need kinni panna. Aga küsimus on, et kas peaks nii nigela kvaliteediga asju müüma?

Mine siis Mohito asemel Zara Woman osakonda (ja vaata teisi osakondi ka igaks juhuks) ning vanasse Montonisse. Soovitang ka Apranda poodi Ülemistes ja Kristiines. Seal on soodsamaid Vila tooteid, aga ka veidi kallimaid, kuid päris hea kvaliteediga brände.

Apranga*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Nalja teed või? Sellisega võiks jõuluõhtul suvilasse sõita, mitte kontoris tööl käia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei vaata riiete koostist? Mul jääb enamus oste seepärast ära. Avastan, et polüester või polüamiid ja siis jälle jääb ostmata. Mina kunagi nägin ilusaid dzempreid Snobi poes. Osaliselt siidist. Pean ise ka minema sinna vaatama.

Tänapäeval osatakse teha ka väga mõnusat polüestrit, millel pole neid nõukaaja ebameeldivaid omadusi. Ja samas leiab väga väga paljudest poodidest ebakvaliteetset odavat siidi, millel puuduvad täielikult siidi head omadused. Ainult sildi järgi vaatamine on nüüdseks juba iganenud taktika.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Nalja teed või? Sellisega võiks jõuluõhtul suvilasse sõita, mitte kontoris tööl käia.

Miks mina ei näe, mis seal lingil on? Viskab ainult H&Mi avalehe lahti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Nalja teed või? Sellisega võiks jõuluõhtul suvilasse sõita, mitte kontoris tööl käia.

Miks mina ei näe, mis seal lingil on? Viskab ainult H&Mi avalehe lahti.

vali sealt avalehelt “estonia” ja siis näed “sellist” sviitrit ka. (ma ei pane sellist ka jõuluõhtul suvilas selga)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Vill ja alpaka võivad ilmselt kiheleda küll. Kindlasti tasuks proovida. Muidugi on inimeste tundlikkus ka erinev. Vill on muidu tore materjal, aga nt mina ei saa seda naha vastas üldse kanda. Kui on vähimgi kokkupuude nahaga, siis kogu aeg tahan panna sõrmi sinna vahele, sest see kiheleb. Ja mõni materjal on nii hull, et isegi  nt pluusi alla panemine ei päästa täielikult. Nii et soovitan kindlasti proovida, kui kellelgi veel on sarnast probleemi (arvata on, et on, sest villa kihelusest on nett juttu täis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi sellist? mis sellel siis häda on? kõlbab talvisel ajal kontorisse küll ja ei ole midagi imelik.

Nalja teed või? Sellisega võiks jõuluõhtul suvilasse sõita, mitte kontoris tööl käia.

Miks mina ei näe, mis seal lingil on? Viskab ainult H&Mi avalehe lahti.

Selline kampsun on vormis ainult ehk esimese kandmise. Koeaugud venivad välja, alumine äär vormist ära (laiaks ja viltu), kude selline, et jääb kinni ja tõmbab pidevalt niite välja (krapsud, lukud jmt), topiliseks jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba sõna kiirmoekett ütleb, et seal müüakse hetkemoodi. Hämming selle üle, miks sealt ei leia soliidset ajatut klassikat on pisut üle pingutatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostan neist. Poodides on mood juba ammu nii kole, et jube. Laiad, lohvakad, inetud, mehelikud

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu Sviitrite ja kampsunite mood