Esileht Pereelu ja suhted Svingimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Svingimine

Postitas:

Milline on foorumikasutajate arvamus svingimisest? Kas olete sellega ise kokku puutunud ja kas mõjus suhtele positiivselt või tekitas probleeme (näiteks armukadedus)?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on foorumikasutajate arvamus svingimisest? Kas olete sellega ise kokku puutunud ja kas mõjus suhtele positiivselt või tekitas probleeme (näiteks armukadedus)?

Ei tea küll paare, kelle suhtele see niiväga positiivselt oleks mõjunud. Tüüpiline on, et mees ajab peale, naine neelab alla, et meele järgi olla. Erandeid on muidugi ka.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 13:15; 28.06 16:33; 28.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ajab peale, naine neelab alla

😀 sorri 🙂

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kuulnud positiivsest mõjust pikaajalisele suhtele.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtun pigem positiivselt, olen kuulnud sõbranna jutte, kes on aktiivselt svinginud mitu aastat. Läheks hea meelega esmalt mõnda klubisse vaatama, mis seal toimub ning sobivate tegurite kokku langemisel ei välista, et prooviks ka.
Meest ei ole siiani nõusse saanud, ehkki ta pole ka otseselt ei öelnud.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see rõve.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla vaheetapp petmisele. Tavaliselt on nii, et üks partneritest on entusiast ja teisel on rohkem nina vingus.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte? Kui vaadata siin ja üldse tutvusringkonnas ringi, käib nagunii varjatud petmine ja aastatepikkune armukeste pidamine. Vähemalt svingimisel on vastastikkune kokkulepe ja on mõlemale lubatud. Kui mõlemad on nõus ja teadlikud, vai not. Igatahes ausam ja parem kui salaja ringi tõmmata ja logistikut mängida.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on rõve ja räpane tegevus.
Primaatide kombel persed paljad energia raiskanine. Ei midagi ilusat.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:44; 28.06 22:28; 29.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte? Kui vaadata siin ja üldse tutvusringkonnas ringi, käib nagunii varjatud petmine ja aastatepikkune armukeste pidamine. Vähemalt svingimisel on vastastikkune kokkulepe ja on mõlemale lubatud. Kui mõlemad on nõus ja teadlikud, vai not. Igatahes ausam ja parem kui salaja ringi tõmmata ja logistikut mängida.

Seni, kuni ära armud või mees armub. Ennegi juhtunud ja lõpeb ka petmiste ja lahkuminekuga.

Swingerite endi väitel juhtub selliseid asju nende hulgas vähem kui nn vanakooli suhetes.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt. Ma kaldun üldiselt monogaamse suhte poole aga teatud tingimustel ma svingimist, vähemalt selle proovimist ei välista. Ei, mitte et ma mehena saaks teist naist põrutada, vaid oma naist õnnelikuks teha. Jah, mind erutab mõte sellest kui mu naine on vaginaalvahekorras teise mehega, samal ajal mind tänutäheks kirglikult suudeldes. Mind erutab mõte, kus mu naine armastab mind muuhulgas ka sellepärast, et ma võimaldan talle hellitusi nelja mehekäe ja kahe armujuurega.
Ma olen blogi pimedasjatekiall@blogspot.com üsna aktiivne lugeja.
Siiani pole mul asjad fantaasiast kaugemale jõudnud. Eesmärk ei ole seda realiseerida ja hetkel pole mul naistki aga sobivates oludes ja sobivate inimestega pole miski välistatud.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni, kuni ära armud või mees armub. Ennegi juhtunud ja lõpeb ka petmiste ja lahkuminekuga.

Swingerite endi väitel juhtub selliseid asju nende hulgas vähem kui nn vanakooli suhetes.

See võib tulla sellest, et svingerid on vabameelsemad ja neid hoiab koos muu kui armastus, pere. Laste kõrvalt eriti ei saa ka svingida. Üks abikaasa, kes svingima kaasatakse, teeb head nägu, aga ei lepi sellega, armub ise kah. Kunagi oli Inglismaast saade, kus prostituudid rääkisid, et neile on abieluettepanekuid tehtud. Kui pole teaduspõhist kirjandust, ei tea öelda kindlasti, kuidas need suhted tegelikult on. Inimestel erinev info.

Täiendaksin, et lisaks armastusele ja perele hoiab neid koos ühine huvi. Rinnalaste kõrvalt on väidetavalt tõesti keeruline svingida aga perekonna olemasolu ei ole svingimise puhul küll sugugi rohkem takistuseks kui mis tahes muu tegevus, mida vanemad teevad siis kui neil on aeg suhtele või teineteisele, minu pärast kasvõi teatris või ööklubis käik.
Iga inimene teeb oma valikud ja kokkulepped ise, eeldusel et täiskasvanud inimene on suuteline ka vastutuse võtma.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt. Ma kaldun üldiselt monogaamse suhte poole aga teatud tingimustel ma svingimist, vähemalt selle proovimist ei välista. Ei, mitte et ma mehena saaks teist naist põrutada, vaid oma naist õnnelikuks teha. Jah, mind erutab mõte sellest kui mu naine on vaginaalvahekorras teise mehega, samal ajal mind tänutäheks kirglikult suudeldes. Mind erutab mõte, kus mu naine armastab mind muuhulgas ka sellepärast, et ma võimaldan talle hellitusi nelja mehekäe ja kahe armujuurega.
Ma olen blogi pimedasjatekiall@blogspot.com üsna aktiivne lugeja.
Siiani pole mul asjad fantaasiast kaugemale jõudnud. Eesmärk ei ole seda realiseerida ja hetkel pole mul naistki aga sobivates oludes ja sobivate inimestega pole miski välistatud.

Pooled mehed on ikka pervod. Mis tänutäheks ta sind suudleb, kui endal teise vänt sees. Mingi nõme soig.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 13:15; 28.06 16:33; 28.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eile oli just äärmiselt meeldiv kogemus, millele on siiamaani erutav tagasi mõelda. Minu mees mind küll millekski sundinud pole ega kavatse me ka lahku minna. Lapsi on terve kari ja samuti ühine pangalaen. Armukesi ei pea. Milleks need armukesed, kui võib nautida teisi mehi ja naisi oma seadusliku abikaasaga koos. Koos tutvuda, arutada, kohtuda … Minu meelest on see päris huvitav.
Saan ka täiesti aru inimestest, kellele see on täiesti vastuvõetamatu. Ma olin ka noorena nagu armukade tulehark ja poleks tulnud kõne alla, et mu mees oleks minu nähes teise naisega seksinud. Küll aga on seksuaalsus arenev nähtus (vähemalt meie abielus on see nii olnud) ja kakskümmend aastat hiljem tahab inimene uusi ja huvitavaid kogemusi. Kuna oleme mehega mõlemad üsna vabameelsed ja rääkinud kõigest – pisimatestki seksuaalsetest unistustest ja fantaasiatest, siis olemegi avastanud, et mõne fantaasia jaoks oleks vaja rohkem inimesi. Nii hakkasimegi vaikselt selles valdkonnas ringi vaatama ning praeguseks olemas mõned väga meeldivad kogemused ja mõned veidrad kogemused, mis seksini ei jõudnudki.
Ka svingerite maailmas on erinevad inimesed ja kõik neist sugugi ei sobi. Sel juhul ka midagi ei toimu. Küll aga on valdav enamus meievanustest paaridest pigem pikaaegses suhtes, intelligentsed ja vähemalt keskmiselt jõukad inimesed, kellega on ka niisama huvitav maailma asjadest rääkida. Seks on selline lisaboonus. Lahku minema meie kohatud paaridest küll keegi ei hakka ja neist, kellega meie oleme olnud, ei ole ka kuidagi näha, et meespool manipuleerides naist selleks sunniks. Ikka koos tehakse seda asja ja naine samamoodi huviline.
See on küll õige, et tegemist on omamoodi hobiga, mida lapsevanematel on keeruline harrastada. Samuti on see hobi võrdmelisi kulukas, sest ega kogu tegevus siis kuskil pargipingil toimu. Ühised väljaskäigud, söögid-joogid, reisid, hotellitoad või korterid ikka maksavad omajagu. Seega vaeste inimeste hobi see just pole.
Millest ma üldse aru ei saa, et kust see idee äraarmumise kohta mõnel tekib? Suhtlus toimub ju ühiselt, ei ole nii, et minu mees saab salaja teise paari naispoole kontakti ja kukuvadki üksteisele helistama, siis kokku saama ja nii edasi. Sellises suhtes on pigem piirid ja austus vägagi paigas. Koos suheldakse, koos arutatakse, mida teha ja kuhu minna ja koos oma partneriga pärast ka sõbralikult lahkutakse. Pole ma veel kordagi näinud, et üks paari pool teeks mingeid imelikke lähenemiskatseid või keelitaks hiljem privaatselt kohtuma. No ei käi see nii. Need on tõesti väga meeldivad inimesed üldjuhul. Sellised, kes võiks vabalt olla ka sõbrad. Seega ma olen ka pigem seda meelt, et niisugune seiklemine võib suhtele pigem positiivselt mõjuda. See on umbes nii, nagu paar jagaks ühist armukest, kellega aeg-ajalt pikantselt aega veeta ja pärast oma tavaellu ja lastekarja juurde tagasi minna. Minu jaoks nauditav. Harrastame seda mõned korrad aastas, sest vaba aega leida pole tõesti kuigi kerge.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaldun üldiselt monogaamse suhte poole aga teatud tingimustel ma svingimist, vähemalt selle proovimist ei välista.

LEL. Sa mitte ei kaldu, vaid sa pole monogaamne. Millest sa räägid! Elus ei jagaks oma naist teisega. Maitse küsimus muidugi.

Su naine pole sinu omand kui ta seda ei taha. Täpselt sama mis svingimisegagi.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on ikkagi nii et igaüks otsustab ise kuidas ta oma intiimelu elab ja millised kokkulepped ta oma partneri(te)ga teeb. Ei ole kellegi teise ega kolmanda asi arvustada. Kellele sobib, see teeb, kellele ei sobi, see ei tee, nii lihtne see ongi.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eile oli just äärmiselt meeldiv kogemus, millele on siiamaani erutav tagasi mõelda. Minu mees mind küll millekski sundinud pole ega kavatse me ka lahku minna. Lapsi on terve kari ja samuti ühine pangalaen. Armukesi ei pea. Milleks need armukesed, kui võib nautida teisi mehi ja naisi oma seadusliku abikaasaga koos. Koos tutvuda, arutada, kohtuda … Minu meelest on see päris huvitav.

Saan ka täiesti aru inimestest, kellele see on täiesti vastuvõetamatu. Ma olin ka noorena nagu armukade tulehark ja poleks tulnud kõne alla, et mu mees oleks minu nähes teise naisega seksinud. Küll aga on seksuaalsus arenev nähtus (vähemalt meie abielus on see nii olnud) ja kakskümmend aastat hiljem tahab inimene uusi ja huvitavaid kogemusi. Kuna oleme mehega mõlemad üsna vabameelsed ja rääkinud kõigest – pisimatestki seksuaalsetest unistustest ja fantaasiatest, siis olemegi avastanud, et mõne fantaasia jaoks oleks vaja rohkem inimesi. Nii hakkasimegi vaikselt selles valdkonnas ringi vaatama ning praeguseks olemas mõned väga meeldivad kogemused ja mõned veidrad kogemused, mis seksini ei jõudnudki.

Ka svingerite maailmas on erinevad inimesed ja kõik neist sugugi ei sobi. Sel juhul ka midagi ei toimu. Küll aga on valdav enamus meievanustest paaridest pigem pikaaegses suhtes, intelligentsed ja vähemalt keskmiselt jõukad inimesed, kellega on ka niisama huvitav maailma asjadest rääkida. Seks on selline lisaboonus. Lahku minema meie kohatud paaridest küll keegi ei hakka ja neist, kellega meie oleme olnud, ei ole ka kuidagi näha, et meespool manipuleerides naist selleks sunniks. Ikka koos tehakse seda asja ja naine samamoodi huviline.

See on küll õige, et tegemist on omamoodi hobiga, mida lapsevanematel on keeruline harrastada. Samuti on see hobi võrdmelisi kulukas, sest ega kogu tegevus siis kuskil pargipingil toimu. Ühised väljaskäigud, söögid-joogid, reisid, hotellitoad või korterid ikka maksavad omajagu. Seega vaeste inimeste hobi see just pole.

Millest ma üldse aru ei saa, et kust see idee äraarmumise kohta üldse tekib? Suhtlus toimub ju ühiselt, ei ole nii, et minu mees saab salaja teise paari naispoole kontakti ja kukuvad salaja üksteisele helistama, siis kokku saama ja nii edasi. Sellises suhtes on pigem piirid ja austus vägagi paigas. Koos suheldakse, koos arutatakse, mida teha ja kuhu minna ja koos oma partneriga pärast ka sõbralikult lahkutakse. Pole ma veel kordagi näinud, et üks paari pool teeks mingeid imelikke lähenemiskatseid või keelitaks hiljem privaatselt kohtuma. No ei käi see nii. Need on tõesti väga meeldivad inimesed üldjuhul. Sellised, kes võiks vabalt olla ka sõbrad. Seega ma olen ka pigem seda meelt, et niisugune seiklemine võib suhtele pigem positiivselt mõjuda. See on umbes nii, nagu paar jagaks ühist armukest, kellega aeg-ajalt pikantselt aega veeta ja pärast oma tavaellu ja lastekarja juurde tagasi minna. Minu jaoks nauditav. Harrastame seda mõned korrad aastas, sest vaba aega leida pole tõesti kuigi kerge.

pardifilee oma libalooga nagu ikka, sa ka ikka ei väsi

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on ikkagi nii et igaüks otsustab ise kuidas ta oma intiimelu elab ja millised kokkulepped ta oma partneri(te)ga teeb. Ei ole kellegi teise ega kolmanda asi arvustada. Kellele sobib, see teeb, kellele ei sobi, see ei tee, nii lihtne see ongi.

Nõus, aga see ei tähenda, et ei võiks sel teemal arutleda ja oma arvamust (ka mitte pooldavat arvamust) väljendada.

Mina näiteks ei mõista absoluutselt, miks inimesed tahavad svingida. Seega, mind huvitab väga, kui need inimesed räägivad, mis neid selleks ajendab? Mis selle juures köidab? Milline on nende inimeste taust? Kas nad lastega või lastetud? Kas nad on noored või vanad? Kas nad (eriti just naised) teevad seda tõesti vabatahtlikult või on nad ajuloputatud? Jne.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole swingimist kunagi proovinud, lihtsalt küsimus tekkis, et kuidas sellisel peol asjad päriselt käivad. Näiteks selline sait: https://www.swingerparty.ee/
On pidu, tuleb kokku palju inimesi, on alasti – kuidas seal kokkulepped käivad? Ei ole ju nii, et kõik võivad kõiki käperdada. Oskab keegi kirjeldada, mis sellises kohas toimub?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole swingimist kunagi proovinud, lihtsalt küsimus tekkis, et kuidas sellisel peol asjad päriselt käivad. Näiteks selline sait: https://www.swingerparty.ee/

On pidu, tuleb kokku palju inimesi, on alasti – kuidas seal kokkulepped käivad? Ei ole ju nii, et kõik võivad kõiki käperdada. Oskab keegi kirjeldada, mis sellises kohas toimub?

pimedasjatekiall@blogspot.com kirjeldab mis ja kuidas.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei mõista absoluutselt, miks inimesed tahavad svingida. Seega, mind huvitab väga, kui need inimesed räägivad, mis neid selleks ajendab?

Sama siin.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pimedasjatekiall@blogspot.com kirjeldab mis ja kuidas.

Kaua sa topid seda linki, loe ise ja kiimle omaette. Äkki sa sellepärast naist ei leiagi, et mingites foorumites istud ja perverssustest unistad.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 13:15; 28.06 16:33; 28.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eile oli just äärmiselt meeldiv kogemus, millele on siiamaani erutav tagasi mõelda. Minu mees mind küll millekski sundinud pole ega kavatse me ka lahku minna. Lapsi on terve kari ja samuti ühine pangalaen. Armukesi ei pea. Milleks need armukesed, kui võib nautida teisi mehi ja naisi oma seadusliku abikaasaga koos. Koos tutvuda, arutada, kohtuda … Minu meelest on see päris huvitav.

Saan ka täiesti aru inimestest, kellele see on täiesti vastuvõetamatu. Ma olin ka noorena nagu armukade tulehark ja poleks tulnud kõne alla, et mu mees oleks minu nähes teise naisega seksinud. Küll aga on seksuaalsus arenev nähtus (vähemalt meie abielus on see nii olnud) ja kakskümmend aastat hiljem tahab inimene uusi ja huvitavaid kogemusi. Kuna oleme mehega mõlemad üsna vabameelsed ja rääkinud kõigest – pisimatestki seksuaalsetest unistustest ja fantaasiatest, siis olemegi avastanud, et mõne fantaasia jaoks oleks vaja rohkem inimesi. Nii hakkasimegi vaikselt selles valdkonnas ringi vaatama ning praeguseks olemas mõned väga meeldivad kogemused ja mõned veidrad kogemused, mis seksini ei jõudnudki.

Ka svingerite maailmas on erinevad inimesed ja kõik neist sugugi ei sobi. Sel juhul ka midagi ei toimu. Küll aga on valdav enamus meievanustest paaridest pigem pikaaegses suhtes, intelligentsed ja vähemalt keskmiselt jõukad inimesed, kellega on ka niisama huvitav maailma asjadest rääkida. Seks on selline lisaboonus. Lahku minema meie kohatud paaridest küll keegi ei hakka ja neist, kellega meie oleme olnud, ei ole ka kuidagi näha, et meespool manipuleerides naist selleks sunniks. Ikka koos tehakse seda asja ja naine samamoodi huviline.

See on küll õige, et tegemist on omamoodi hobiga, mida lapsevanematel on keeruline harrastada. Samuti on see hobi võrdmelisi kulukas, sest ega kogu tegevus siis kuskil pargipingil toimu. Ühised väljaskäigud, söögid-joogid, reisid, hotellitoad või korterid ikka maksavad omajagu. Seega vaeste inimeste hobi see just pole.

Millest ma üldse aru ei saa, et kust see idee äraarmumise kohta mõnel tekib? Suhtlus toimub ju ühiselt, ei ole nii, et minu mees saab salaja teise paari naispoole kontakti ja kukuvadki üksteisele helistama, siis kokku saama ja nii edasi. Sellises suhtes on pigem piirid ja austus vägagi paigas. Koos suheldakse, koos arutatakse, mida teha ja kuhu minna ja koos oma partneriga pärast ka sõbralikult lahkutakse. Pole ma veel kordagi näinud, et üks paari pool teeks mingeid imelikke lähenemiskatseid või keelitaks hiljem privaatselt kohtuma. No ei käi see nii. Need on tõesti väga meeldivad inimesed üldjuhul. Sellised, kes võiks vabalt olla ka sõbrad. Seega ma olen ka pigem seda meelt, et niisugune seiklemine võib suhtele pigem positiivselt mõjuda. See on umbes nii, nagu paar jagaks ühist armukest, kellega aeg-ajalt pikantselt aega veeta ja pärast oma tavaellu ja lastekarja juurde tagasi minna. Minu jaoks nauditav. Harrastame seda mõned korrad aastas, sest vaba aega leida pole tõesti kuigi kerge.

Uhke ka veel, wow

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:44; 28.06 22:28; 29.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt. Ma kaldun üldiselt monogaamse suhte poole aga teatud tingimustel ma svingimist, vähemalt selle proovimist ei välista. Ei, mitte et ma mehena saaks teist naist põrutada, vaid oma naist õnnelikuks teha. Jah, mind erutab mõte sellest kui mu naine on vaginaalvahekorras teise mehega, samal ajal mind tänutäheks kirglikult suudeldes. Mind erutab mõte, kus mu naine armastab mind muuhulgas ka sellepärast, et ma võimaldan talle hellitusi nelja mehekäe ja kahe armujuurega.

Ma olen blogi pimedasjatekiall@blogspot.com üsna aktiivne lugeja.

Siiani pole mul asjad fantaasiast kaugemale jõudnud. Eesmärk ei ole seda realiseerida ja hetkel pole mul naistki aga sobivates oludes ja sobivate inimestega pole miski välistatud.

Võta dildo appi, sest näha on, et naised ei huvitu sinu fantaasiatest neli mehekätt ja kaks armujuurt AHAHA? Kui ühel mehel on amputeeritud käsi siis on kolm kätt ????

Kus see näha on? Ja kus sa näed et ma püüan huvi äratada? Luulusid näed, muud ei midagi. ????

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on ikkagi nii et igaüks otsustab ise kuidas ta oma intiimelu elab ja millised kokkulepped ta oma partneri(te)ga teeb. Ei ole kellegi teise ega kolmanda asi arvustada. Kellele sobib, see teeb, kellele ei sobi, see ei tee, nii lihtne see ongi.

Nii on, aga see ei tähenda, et peaks sellistes teemades teise äärmusse langema ja arvama, et selline elustiil on elementaarne, millega peaks kõik oma meest armastavad naised nõus olema. Perekoolis on ju küllaga selliseid ajuloputuse teemasid, et kui sa nii ei tee või selle ja teisega nõus ei ole, siis on mehel õigus puuduolev osa küla pealt saada. Siin liigub päris palju noori ja ebakindlaid naisi, kes lasevad end mõjutada sellistest arvamustest ning seetõttu sunnivad end nõustuma asjadega, mis tegelikult ei meeldi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see variant neile, kellel teine pool kipub petma. Siis saab legaalselt teisi panna ja pererahu on säilitatud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind erutab mõte, kus mu naine armastab mind muuhulgas ka sellepärast, et ma võimaldan talle hellitusi nelja mehekäe ja kahe armujuurega.

ARMUJUUR!!! OMG, mis sõna. Veel nõmedamat ja ebaseksikamat annab välja mõelda.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii gläm ja väärikas on taha saamas käia teise paari käest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 15:44; 28.06 22:28; 29.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt. Ma kaldun üldiselt monogaamse suhte poole aga teatud tingimustel ma svingimist, vähemalt selle proovimist ei välista. Ei, mitte et ma mehena saaks teist naist põrutada, vaid oma naist õnnelikuks teha. Jah, mind erutab mõte sellest kui mu naine on vaginaalvahekorras teise mehega, samal ajal mind tänutäheks kirglikult suudeldes. Mind erutab mõte, kus mu naine armastab mind muuhulgas ka sellepärast, et ma võimaldan talle hellitusi nelja mehekäe ja kahe armujuurega.

Ma olen blogi pimedasjatekiall@blogspot.com üsna aktiivne lugeja.

Siiani pole mul asjad fantaasiast kaugemale jõudnud. Eesmärk ei ole seda realiseerida ja hetkel pole mul naistki aga sobivates oludes ja sobivate inimestega pole miski välistatud.

Võta dildo appi, sest näha on, et naised ei huvitu sinu fantaasiatest neli mehekätt ja kaks armujuurt AHAHA? Kui ühel mehel on amputeeritud käsi siis on kolm kätt ????

Kus see näha on? Ja kus sa näed et ma püüan huvi äratada? Luulusid näed, muud ei midagi. ????

Kle sa pead foorumlasi lolliks?? 1. armujuur on megarõve sõna ja 2. sul endal on luulud 3. ja otsid endale naisi siin. 4. haige enda fantaasiaid siin arutada

Tundub et olen sunnitud pidama. ????????????

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 15:49; 28.06 16:11; 28.06 16:20; 28.06 16:55; 28.06 17:39; 28.06 21:59; 29.06 07:43; 29.06 15:37; 29.06 21:52; 29.06 22:12; 29.06 22:20; 29.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Svingimine