Esileht Pereelu ja suhted Svingimise kogemused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )

Teema: Svingimise kogemused

Postitas:
Kägu

Aga võtame ikkagi selle kommentaari ribadeks

Mul samuti lähedane paar tegeleb svingimisega ja tõesti käivad ka sellistel reisidel.

Hea teada. Käiakse ka lihtsalt puhkamas ja selle käigus juhuslikult tekib soov. Ka üksikud inimesed on läinud reisile ja tekkinud säde on viinud voodisse.

See siiski ei tähenda, et nad käivad mööda tänavat ja teevad lambist suvalistele inimestele ettepanekuid koos seksida ????‍♀️????‍♀️

Muidugi käiakse ainult mööda tänavat ja vägistatakse keeldujaid. Ei, inimesed suhtlevad omavahel, reisil luuakse tutvusi, niisama suheldakse üks päev nii, et iial enam ei kohtu. Juhuslikult räägitakse, et ollakse svingerid ja kas on huvi õhtut mujal veeta.

Selleks on siiski vastavad peod, vastavad klubid, vastavad rannad jms kohad.

Muidugi, seksuaalsuhted arenevad ainult selleks loodud kohtades. Ja nii kohtutakse ka oma mehe või naisega. Ainult ööklubides ja lokaalides.

Tänaval nad küll ettejuhtuvaid inimesi ahistamas ei käi, ole normaalne.

Ettepaneku tegemine on ahistamine.

Ära kirjuta millestki, millest Sa midagi ei tea, oled vaid kusagilt lugenud, aga kontekst on jäänud mõistmatuks.

Sinu üks paar on palju usaldusväärsem kui teised paarid, kogemused jne.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sõbranna ongi libu kui talle tänaval lihtsalt heastpeast selliseid ettepanekuid tehakse. Selliseid ettepanekuid tehaksegi reaalselt litsivälimusega naistele. Svingerlusega pole siin midagi pistmist. Samas saad Sa sellest tegelikult ka ise aru kui vaadata Sinu raevukat reageeringut ???? Edu selle “suhtega” igatahes ????

Jajah.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist info see kommentaar pressib? Pigem nagu annab infi ju huvilistele.

Vaata, mulle meeldib, kuidas Mark Laita intervjueerib. Panin eelpoole lingid ka. Tegu pole isegi svingeriga ja ometi on ta viisakas. Samas on intervjuude mõte kuulata, mida räägitakse, mitte ise mingis suunas mõjutada.

Kui sulle öeldakse, et sel teemal ei räägi rohkem ja pidev vihjamine käib, et minu sõbranna on libu, siis see on natuke solvav. Mis muu vihjamine see siis on siin?

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=Fu6UqgeRL40&ab_channel=SoftWhiteUnderbelly

Sa juudas. Selliste küüntega saaks küll puu otsa ronida. Haige maailm.

Just, aga olulisem oli sisu. Ise ei svingerda ja pole ka mitte kuidagi mõjutatav sellesse teemasse, kuid kui mingi paar sellega tegeleb, mind ei sega, miks mind peaks häirima. Minu sõbrale on reisidel olles selleteemalisi ettepanekuid tehtud, kuid ka tema ei tegele sellega ja lükkab viisakalt tagasi.

Su sõbranna peaks oma välimust ja oma käitumist veidi analüüsima kui ta selliseid ettepanekuid saab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

Milline osa minust erineb? Normaalne? Suhtes? Truu? Vähem isiklikult võtmist ehk, kuigi Sinu puhul on päris hästi näha, et king ikkagi üsna pigistab ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd kujuta ette, et hakkan sinu sõpru libuks kutsuma. Võibolla minu kriteerium on vabaabielu üldse? Võibolla see, et sul svingeritest sõpru on? Võibolla abieluväliselt saadud lapsed? Saad aru, miks ei tohi hinnanguid anda lihtsalt jutu põhjal. Raamatut võib hinnata kaane järgi küll, aga kui ise selle hinnangu annad, mitte teiste kaudu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline osa minust erineb? Normaalne? Suhtes? Truu? Vähem isiklikult võtmist ehk, kuigi Sinu puhul on päris hästi näha, et king ikkagi üsna pigistab ????

King pigistab jah, sest ei saa normaalselt tuua näiteidki, kohe tuled sina ja tulistad surnuks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sõbranna peaks oma välimust ja oma käitumist veidi analüüsima kui ta selliseid ettepanekuid saab.

Tegu on minu õega sisuliselt, seega mokk maas.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

Selliseid ettepanekuid tühja koha pealt ei tehta. Naine ilmselt ise annab selliseid signaale. Kas Sa oled olnud kõrval, et tead, et ta pole kaasa läinud või on see tema jutt? Olles ise olnud pikalt sellises suhtes, kus svingisime üsna rajult, siis ausalt, normaalsed svingerid suvalt klubis, tänaval, rannas, poes naisele ei tee sellist ettepanekut heastpeast. On kaks varianti, kas tibi ise annab igati mõista, et ta seda ettepanekut soovib ja siis ehk mõni paar ka teeb ääriveeri või siis tibi näeb nii odav ja meeleheitel välja, et suvalised penskarid teevad talle ettepaneku seksiks. Svingerlusega on sellel mingi seos ainult seetõttu, et need penskarid saavad ka ise aru, et teist sellist lihtsat ja lodevat oleks keeruline leida ja no kui kahepeale ühte litsi põrutada, siis see ju põhimõtteliselt on juba svinger ????????????

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid ettepanekuid tühja koha pealt ei tehta. Naine ilmselt ise annab selliseid signaale. Kas Sa oled olnud kõrval, et tead, et ta pole kaasa läinud või on see tema jutt? Olles ise olnud pikalt sellises suhtes, kus svingisime üsna rajult, siis ausalt, normaalsed svingerid suvalt klubis, tänaval, rannas, poes naisele ei tee sellist ettepanekut heastpeast. On kaks varianti, kas tibi ise annab igati mõista, et ta seda ettepanekut soovib ja siis ehk mõni paar ka teeb ääriveeri või siis tibi näeb nii odav ja meeleheitel välja, et suvalised penskarid teevad talle ettepaneku seksiks. Svingerlusega on sellel mingi seos ainult seetõttu, et need penskarid saavad ka ise aru, et teist sellist lihtsat ja lodevat oleks keeruline leida ja no kui kahepeale ühte litsi põrutada, siis see ju põhimõtteliselt on juba svinger ????????????

Nojah, aga näed, ma ei ütle sulle halvasti, et svingisid. Respekteerin. Saad aru vahest?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid ettepanekuid tühja koha pealt ei tehta. Naine ilmselt ise annab selliseid signaale. Kas Sa oled olnud kõrval, et tead, et ta pole kaasa läinud või on see tema jutt? Olles ise olnud pikalt sellises suhtes, kus svingisime üsna rajult, siis ausalt, normaalsed svingerid suvalt klubis, tänaval, rannas, poes naisele ei tee sellist ettepanekut heastpeast. On kaks varianti, kas tibi ise annab igati mõista, et ta seda ettepanekut soovib ja siis ehk mõni paar ka teeb ääriveeri või siis tibi näeb nii odav ja meeleheitel välja, et suvalised penskarid teevad talle ettepaneku seksiks. Svingerlusega on sellel mingi seos ainult seetõttu, et need penskarid saavad ka ise aru, et teist sellist lihtsat ja lodevat oleks keeruline leida ja no kui kahepeale ühte litsi põrutada, siis see ju põhimõtteliselt on juba svinger ????????????

Nojah, aga näed, ma ei ütle sulle halvasti, et svingisid. Respekteerin. Saad aru vahest?

Ma ei ütle Sulle ka midagi halvasti. Peace.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd kujuta ette, et hakkan sinu sõpru libuks kutsuma. Võibolla minu kriteerium on vabaabielu üldse? Võibolla see, et sul svingeritest sõpru on? Võibolla abieluväliselt saadud lapsed? Saad aru, miks ei tohi hinnanguid anda lihtsalt jutu põhjal. Raamatut võib hinnata kaane järgi küll, aga kui ise selle hinnangu annad, mitte teiste kaudu.

Raamatut ei hinnata kaane järgi. Sellega panid veidi puusse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatut ei hinnata kaane järgi. Sellega panid veidi puusse.

Kuidas ei hinnata, kui on vaid üks inimene, kes hindab? Mina nimelt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid ettepanekuid tühja koha pealt ei tehta. Naine ilmselt ise annab selliseid signaale. Kas Sa oled olnud kõrval, et tead, et ta pole kaasa läinud või on see tema jutt? Olles ise olnud pikalt sellises suhtes, kus svingisime üsna rajult, siis ausalt, normaalsed svingerid suvalt klubis, tänaval, rannas, poes naisele ei tee sellist ettepanekut heastpeast. On kaks varianti, kas tibi ise annab igati mõista, et ta seda ettepanekut soovib ja siis ehk mõni paar ka teeb ääriveeri või siis tibi näeb nii odav ja meeleheitel välja, et suvalised penskarid teevad talle ettepaneku seksiks. Svingerlusega on sellel mingi seos ainult seetõttu, et need penskarid saavad ka ise aru, et teist sellist lihtsat ja lodevat oleks keeruline leida ja no kui kahepeale ühte litsi põrutada, siis see ju põhimõtteliselt on juba svinger ????????????

Nojah, aga näed, ma ei ütle sulle halvasti, et svingisid. Respekteerin. Saad aru vahest?

Svingimine on siis põhimõtteliselt mis? Grupiseks või paaride vahetus? On seal mingeid “reegleid”?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mõne aasta svingerlusega tegelenud. Mulle meeldib seksis eksperimenteerida. On olnud huvitav kogemus ja enamik paare olnud täitsa toredad, aga suhteliselt aja- ja rahakulukas hobi võib olla. Oleme hetkel jäänud lähemalt suhtlema kahe paariga, tõesti väga meeldivad inimesed. Minu teada alustab enamik selle huviga inimesi iha.ee kaudu. Seal muidugi ujub ka mingi osa perverte kohale, aga need tuleb lihtsalt välistada. Reeglid kehtestab iga paar ise ja leiab siis need, kellele sellised reeglid sobivad. Ampluaa on ju väga lai. Kellele sobib intiimsem kohtumine ühe paariga, kes tahab mingit orgiat. Mina isiklikult mingites klubides ei käi. Liiga palju rahvast minu maitse jaoks ning lisaks on meil kõik kohtumised olnud alati seotud ka meeldiva ajaveetmisega: head söögid-joogid, mõnus vestlus, mõni seltskonnamäng jne. Seks tuleb viimasena. Praegu küll tunnen, et ei kahetse midagi, aga siiski olen oma huvi saanud rahuldatud ja seega väga aktiivselt enam sellega ei tegele. Suhe mehega kannatada ei saanud, oli päris põnev analüüsida teiste inimeste sekselu ja selline põnev ärevus iseloomustas neid kohtumisi. Lõpuks aga elustiiliks seda ei võtaks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mõne aasta svingerlusega tegelenud. Mulle meeldib seksis eksperimenteerida. On olnud huvitav kogemus ja enamik paare olnud täitsa toredad, aga suhteliselt aja- ja rahakulukas hobi võib olla.

Keppimise eest teise mehega pead maksma?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sõbranna peaks oma välimust ja oma käitumist veidi analüüsima kui ta selliseid ettepanekuid saab.

Tegu on minu õega sisuliselt, seega mokk maas.

Ei koti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mõne aasta svingerlusega tegelenud. Mulle meeldib seksis eksperimenteerida. On olnud huvitav kogemus ja enamik paare olnud täitsa toredad, aga suhteliselt aja- ja rahakulukas hobi võib olla.

Keppimise eest teise mehega pead maksma?

Öeldakse küll, et lolle küsimusi pole olemas, aga mõnel ikka õnnestub. Ei, keppi saab täiesti tasuta. Maksab muu meelelahutus nt koha rent, transpordikulu, toitlustus+joogid jms.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

Sa oled isegi oma mehe suhtes truu, ei seksi ka temaga eks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öeldakse küll, et lolle küsimusi pole olemas, aga mõnel ikka õnnestub. Ei, keppi saab täiesti tasuta. Maksab muu meelelahutus nt koha rent, transpordikulu, toitlustus+joogid jms.

Koha rent näkku on ca 10 eurot. Pole kallis.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ravimid on võetud ikka täna?

Ravimeid hakkad sa siis võtma, kui pea enam seda kõike ei talu. Edu ja häid valikuid siin elus!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ravimid on võetud ikka täna?

Ravimeid hakkad sa siis võtma, kui pea enam seda kõike ei talu. Edu ja häid valikuid siin elus!

Eestis on need klubid olemas ja naised käivad seal nii üksikuna kui ka oma meestega. Tahad väita nagu kõik naised on orjastatud ja käivad seal ainult meeste nõudmisel või naised ise otsustavad mida nad tahavad?

Kui ühel naisel on hormoonid rikkis, ta on aseksuaalne, siis tõesti teda hirmutab seksivajadus, sest tema kui aseksuaal ei vaja seksi. Seepärast üritab ta alati lärmakalt karjuda üle neid naisi kes ise seksida tahavad, sest naine ju ei taha seksida, mehed tahavad eks.

Võta tõesti ravimid ära, sa oled pensionär – ära ela enam teiste elu.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on need klubid olemas ja naised käivad seal nii üksikuna kui ka oma meestega. Tahad väita nagu kõik naised on orjastatud ja käivad seal ainult meeste nõudmisel või naised ise otsustavad mida nad tahavad? Kui ühel naisel on hormoonid rikkis, ta on aseksuaalne, siis tõesti teda hirmutab seksivajadus, sest tema kui aseksuaal ei vaja seksi. Seepärast üritab ta alati lärmakalt karjuda üle neid naisi kes ise seksida tahavad, sest naine ju ei taha seksida, mehed tahavad eks. Võta tõesti ravimid ära, sa oled pensionär – ära ela enam teiste elu.

Naistel on omad mehed ka vä? No naeran puruks sellise vaimukuse peale. Käekotis võib sul oma kurk olla, kuid mis asi on oma mees- müstika lihtsalt. Oma mees on siis jäma mees kui ära ei rahulda. Oma mehe lisaks on vaja teisi oma mehi, nii 10, siis on ägeee. Kes see ära k..pitud naine oma mehele on- eluarmastus või? Võta ka ravimeid, saad oma ärevuse teistemoodi äkki kontrolli alla!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

Sa oled isegi oma mehe suhtes truu, ei seksi ka temaga eks.

Mida see tähendab? Oma kaaslasega seksimine on truudus.Aga see peaks naise suguõdede suhtes sõbralikuks muutma, mitte konkurendiks, et mul on mees ja sul pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid ettepanekuid tühja koha pealt ei tehta. Naine ilmselt ise annab selliseid signaale. Kas Sa oled olnud kõrval, et tead, et ta pole kaasa läinud või on see tema jutt? Olles ise olnud pikalt sellises suhtes, kus svingisime üsna rajult, siis ausalt, normaalsed svingerid suvalt klubis, tänaval, rannas, poes naisele ei tee sellist ettepanekut heastpeast. On kaks varianti, kas tibi ise annab igati mõista, et ta seda ettepanekut soovib ja siis ehk mõni paar ka teeb ääriveeri või siis tibi näeb nii odav ja meeleheitel välja, et suvalised penskarid teevad talle ettepaneku seksiks. Svingerlusega on sellel mingi seos ainult seetõttu, et need penskarid saavad ka ise aru, et teist sellist lihtsat ja lodevat oleks keeruline leida ja no kui kahepeale ühte litsi põrutada, siis see ju põhimõtteliselt on juba svinger ????????????

Ei vasta tõele! Seesuguseid ettepanekuid võib saada ilma igasuguse signaalide andmiseta.

Minule on kord tehtud laeva peal tehtud ettepanek seksiks. Tulin välismaalt, lähedase matustelt. Mul oli seljas must kleit. Täiesti tavaline, klassikaline, mitte seksile kutsuv. Mustad sukkpüksid ja mustad kontsaga kingad (ei olnud killerkontsad). Sügavalt veel matuse meeleolus.

Mulle tundus, et ma jäin seal laeval mitmele mehele silma. Ja üks neist (välismaalane) tuli ning esitas ka konkreetse ettepaneku.

Ma arvan, et ma olen ilus naine, aga kindlasti mitte sekspomm või miski “signaalidega” naine.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öeldakse küll, et lolle küsimusi pole olemas, aga mõnel ikka õnnestub. Ei, keppi saab täiesti tasuta. Maksab muu meelelahutus nt koha rent, transpordikulu, toitlustus+joogid jms.

Koha rent näkku on ca 10 eurot. Pole kallis.

Sõltub ilmselt kohast. Üldiselt on viisakas majutus (eraldi privaatne maja sauna, tünnisauna või mullivanniga) alates 300€ öö. Selle jagad siis inimeste arvuga. Võib muidugi võtta ka 60€ eest mingi ühetoalise panelkakorteri ja seal kuuekesi olla. Siis tuleb jah 10€ nägu. Küll aga on minu kogemusel svingerdajad pigem nautimist armastav rahvas ja koonerlust ei harrastata. Pigem liigub seal väga jõukaid inimesi, kes tõesti korraldavad nädalasi välisreise, kuid need seltskonnad on väljaspool minu eelarvet.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tähendab? Oma kaaslasega seksimine on truudus.Aga see peaks naise suguõdede suhtes sõbralikuks muutma, mitte konkurendiks, et mul on mees ja sul pole.

Miks sa pead temaga dialoogi? Ta on ju härra OriginalTaste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öeldakse küll, et lolle küsimusi pole olemas, aga mõnel ikka õnnestub. Ei, keppi saab täiesti tasuta. Maksab muu meelelahutus nt koha rent, transpordikulu, toitlustus+joogid jms.

Koha rent näkku on ca 10 eurot. Pole kallis.

Sõltub ilmselt kohast. Üldiselt on viisakas majutus (eraldi privaatne maja sauna, tünnisauna või mullivanniga) alates 300€ öö. Selle jagad siis inimeste arvuga. Võib muidugi võtta ka 60€ eest mingi ühetoalise panelkakorteri ja seal kuuekesi olla. Siis tuleb jah 10€ nägu. Küll aga on minu kogemusel svingerdajad pigem nautimist armastav rahvas ja koonerlust ei harrastata. Pigem liigub seal väga jõukaid inimesi, kes tõesti korraldavad nädalasi välisreise, kuid need seltskonnad on väljaspool minu eelarvet.

Ja siis tulete lihtsalt kokku ja kukute omavahel keppima?

 

Tülgastav…

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võtame ikkagi selle kommentaari ribadeks

Mul samuti lähedane paar tegeleb svingimisega ja tõesti käivad ka sellistel reisidel.

Hea teada. Käiakse ka lihtsalt puhkamas ja selle käigus juhuslikult tekib soov. Ka üksikud inimesed on läinud reisile ja tekkinud säde on viinud voodisse.

See siiski ei tähenda, et nad käivad mööda tänavat ja teevad lambist suvalistele inimestele ettepanekuid koos seksida ????‍♀️????‍♀️

Muidugi käiakse ainult mööda tänavat ja vägistatakse keeldujaid. Ei, inimesed suhtlevad omavahel, reisil luuakse tutvusi, niisama suheldakse üks päev nii, et iial enam ei kohtu. Juhuslikult räägitakse, et ollakse svingerid ja kas on huvi õhtut mujal veeta.

Selleks on siiski vastavad peod, vastavad klubid, vastavad rannad jms kohad.

Muidugi, seksuaalsuhted arenevad ainult selleks loodud kohtades. Ja nii kohtutakse ka oma mehe või naisega. Ainult ööklubides ja lokaalides.

Tänaval nad küll ettejuhtuvaid inimesi ahistamas ei käi, ole normaalne.

Ettepaneku tegemine on ahistamine.

Ära kirjuta millestki, millest Sa midagi ei tea, oled vaid kusagilt lugenud, aga kontekst on jäänud mõistmatuks.

Sinu üks paar on palju usaldusväärsem kui teised paarid, kogemused jne.

Milleks sellin pikka ja täiesti seosetu kommentaar? Täiesti tühi sõnamulin ilma igasuguse sisu ja mõtteta.

Muidugi on erinevaid variante. On võimalik lihtsalt turismireisil spontaanselt seksida kellegagi. Aga sinu tsiteeritav ütleb, et tehakse ka konkreetselt selliseid reise. Miks see viimane variant sinu arust võimatu nähtus on, et pead sellele nii tuliselt vastu väitlema?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )


Esileht Pereelu ja suhted Svingimise kogemused