Esileht Pereelu ja suhted Svingimise kogemused

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 146 )

Teema: Svingimise kogemused

Postitas:
Kägu

Mida see tähendab? Oma kaaslasega seksimine on truudus.Aga see peaks naise suguõdede suhtes sõbralikuks muutma, mitte konkurendiks, et mul on mees ja sul pole.

Miks sa pead temaga dialoogi? Ta on ju härra OriginalTaste.

Ei usu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on need klubid olemas ja naised käivad seal nii üksikuna kui ka oma meestega. Tahad väita nagu kõik naised on orjastatud ja käivad seal ainult meeste nõudmisel või naised ise otsustavad mida nad tahavad? Kui ühel naisel on hormoonid rikkis, ta on aseksuaalne, siis tõesti teda hirmutab seksivajadus, sest tema kui aseksuaal ei vaja seksi. Seepärast üritab ta alati lärmakalt karjuda üle neid naisi kes ise seksida tahavad, sest naine ju ei taha seksida, mehed tahavad eks. Võta tõesti ravimid ära, sa oled pensionär – ära ela enam teiste elu.

Naistel on omad mehed ka vä? No naeran puruks sellise vaimukuse peale. Käekotis võib sul oma kurk olla, kuid mis asi on oma mees- müstika lihtsalt. Oma mees on siis jäma mees kui ära ei rahulda. Oma mehe lisaks on vaja teisi oma mehi, nii 10, siis on ägeee. Kes see ära k..pitud naine oma mehele on- eluarmastus või? Võta ka ravimeid, saad oma ärevuse teistemoodi äkki kontrolli alla!

Sa oled kuidagi väga liimist lahti. Kas mehel on armuke?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Svingerid ei käi ega tee ettepanekuid. Päriselt. Kui Su sõbrannale tehakse selliseid ettepanekuid, siis on selleks muu põhjus. Vaadaku peeglisse. Analüüsigu enda välimust ja käitumist.

Just, aga tegu on normaalse suhtes naisega, kes on truu. Erinevalt sinust.

Sa oled isegi oma mehe suhtes truu, ei seksi ka temaga eks.

Mida see tähendab? Oma kaaslasega seksimine on truudus.Aga see peaks naise suguõdede suhtes sõbralikuks muutma, mitte konkurendiks, et mul on mees ja sul pole.

See tähendab et sa oled nii truu et ei seksi isegi oma mehega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab et sa oled nii truu et ei seksi isegi oma mehega.

Truu saab olla ainult suhtes olles oma kaaslase vastu. Kui oles truu ja seksid oma mehega, on ju kõik hästi. Sama teeb minu sõber. Svingerlusega saadka truu olla, kui mees käib kaasas ja seksib ise samuti. Kui aga mees ei tea, pole truu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe kuival hoidmine pole päris ok. Kui mees hakkab rääkima, et ta liiga väike jne, nagu lingitud videos, on tegu millegi muuga, eriti see pidev naermine naise poolt. Kas trauma, et ei jää rasedaks, trauma valgete meeste vastu vms. Midagi kummalist igatahes oli, kui videot kuulasin.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis tulete lihtsalt kokku ja kukute omavahel keppima?   Tülgastav…

Nojah. Eks õhtu lõpuks selline hirmus ebameeldiv räpane ja tülgastav tegevus aset leiab jah 😉

Konservatiivsus jääb ukse taha.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juttude järgi levivad muidugi ka selliste litsnaiste seas hoolega ka suguhaigused, eks loogiline, kui olla tihti mitmekümne mehe madrats. Üsna jäle.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled kuidagi väga liimist lahti. Kas mehel on armuke?

Kui kehaäriga ei tegele,  siis ei pea ennast ka kinni-lahti liimima. Jah, 200 armukest on, tööl enam ei käi ja aluspükse ka enam ei kanna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Truu saab olla ainult suhtes olles oma kaaslase vastu. Kui oles truu ja seksid oma mehega, on ju kõik hästi. Sama teeb minu sõber. Svingerlusega saadka truu olla, kui mees käib kaasas ja seksib ise samuti. Kui aga mees ei tea, pole truu.

Miks seda asja üldse nii keeruliseks ajada. Kas teile siis ei piisa sellest, et kõik panevad kõiki. Miks sellest teist peab veel omakorda teavitama. Mida see anna?

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda asja üldse nii keeruliseks ajada. Kas teile siis ei piisa sellest, et kõik panevad kõiki. Miks sellest teist peab veel omakorda teavitama. Mida see anna?

Sellisel juhul pole mõtet üldse abielluda või eksklusiivselt kooselus olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ilmselt kohast. Üldiselt on viisakas majutus (eraldi privaatne maja sauna, tünnisauna või mullivanniga) alates 300€ öö. Selle jagad siis inimeste arvuga. Võib muidugi võtta ka 60€ eest mingi ühetoalise panelkakorteri ja seal kuuekesi olla. Siis tuleb jah 10€ nägu. Küll aga on minu kogemusel svingerdajad pigem nautimist armastav rahvas ja koonerlust ei harrastata. Pigem liigub seal väga jõukaid inimesi, kes tõesti korraldavad nädalasi välisreise, kuid need seltskonnad on väljaspool minu eelarvet.

Aa, okei, ma ei pidanud majutust silmas. Oman üht kohta Tallinna heas piirkonnas, kus üheks püsikliendiks on ka svingeriklubi. Rendivad tavaliselt 10h-mitusada ruutu ruume ja saun, bassein ja see maksab 400 eurot. Inimesi 30-50.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks hoopis vene rahvusest paari leida. Kus küll nendega tutvuda? Ei pea silmas muidugi mingeid lasnamäe ja kopli venelasi. Kus vene eliit svingib?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on omamoodi huvitav jälgida kuidas sellistes teemades, mis käsitlevad veits alternatiivsemaid suhtevorme, osad naised reageerivad. Nagu oleks keegi nende konnasilmale astunud….

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti lähedane paar tegeleb svingimisega ja tõesti käivad ka sellistel reisidel. See siiski ei tähenda, et nad käivad mööda tänavat ja teevad lambist suvalistele inimestele ettepanekuid koos seksida ????‍♀️????‍♀️ Selleks on siiski vastavad peod, vastavad klubid, vastavad rannad jms kohad. Tänaval nad küll ettejuhtuvaid inimesi ahistamas ei käi, ole normaalne. Ära kirjuta millestki, millest Sa midagi ei tea, oled vaid kusagilt lugenud, aga kontekst on jäänud mõistmatuks.

Keegi ei rääkinudki ju sellest, et tänaval tehti mingile suvalisele tundmatule ettepanek. Täiesti vabalt võib seltskonnas rääkima jääda, saadakse tuttavamaks ja mingil hetkel reisi jooksul tehakse huvitava inimesega sellest juttu. Ei eeldata ega oodata midagi, lihtsalt spontaanne küsimus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on omamoodi huvitav jälgida kuidas sellistes teemades, mis käsitlevad veits alternatiivsemaid suhtevorme, osad naised reageerivad. Nagu oleks keegi nende konnasilmale astunud….

Selliseid teemasid lugedes mõtlen mina, et mul on elus ikka eriliselt vedanud. Vedanud sellepärast, et ma ei vaja seksuaalse erutuse ja orgasmi saamiseks mingeid ekstreemsusi või lausa jälkusi.

Ma erutun kiiresti ja kergelt ning suudan normaalsest seksist tunda 100% rahuldust. Ma ei pea aina uusi asju leidma, et mõnu tunda ja nautida.

Meenub hiljuti nähtul “90 days fiance” saade, kus üks neiu rääkis, et kohtus lõpuks ometi oma unistuste sekspartneriga. Ja siis hakkas igasuguse valehäbita kirjeldama, mis neid kõige rohkem erutab. Üks neist oli üksteisele suhu sülitamine. See olla nii meeletult erutav, et sõnugi pole. Teine erutav tegevus oli aga nii ropp, et seda ei saanud tele-eetris välja öelda. Võib vaid oletada, et see on keha teisest ostast eritiste väljutamine ja otse suhu.

Sama neiu kiitis, et on hiljuti saanud miljonäriks. Ja teate millega? Ta peeretab purki ja siis müüb seda ropu raha eest pervertidele.

Eks siis, mul on siiralt hea meel, et mul ei ole väärastunud seksuaalfantaasiaid. Kui kellelgi teisel on, siis palun väga, aga kuidagi nats häiriv on, kui hälbeid esitletakse normaalsusena.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid teemasid lugedes mõtlen mina, et mul on elus ikka eriliselt vedanud. Vedanud sellepärast, et ma ei vaja seksuaalse erutuse ja orgasmi saamiseks mingeid ekstreemsusi või lausa jälkusi.

Nõus, on vedamine. Jäma oleks majas kui elukaaslane hakkaks kodus seksimist harvendama, selleks et svinger plikat panna.  Üldse ei eruta see 6 kuu diil, kas sain hiv või ei saanud seekord ja kellelt sain kui sain või tõi selle hoopis elukaaslane.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on omamoodi huvitav jälgida kuidas sellistes teemades, mis käsitlevad veits alternatiivsemaid suhtevorme, osad naised reageerivad. Nagu oleks keegi nende konnasilmale astunud….

Selliseid teemasid lugedes mõtlen mina, et mul on elus ikka eriliselt vedanud. Vedanud sellepärast, et ma ei vaja seksuaalse erutuse ja orgasmi saamiseks mingeid ekstreemsusi või lausa jälkusi.

Ma erutun kiiresti ja kergelt ning suudan normaalsest seksist tunda 100% rahuldust. Ma ei pea aina uusi asju leidma, et mõnu tunda ja nautida.

Meenub hiljuti nähtul “90 days fiance” saade, kus üks neiu rääkis, et kohtus lõpuks ometi oma unistuste sekspartneriga. Ja siis hakkas igasuguse valehäbita kirjeldama, mis neid kõige rohkem erutab. Üks neist oli üksteisele suhu sülitamine. See olla nii meeletult erutav, et sõnugi pole. Teine erutav tegevus oli aga nii ropp, et seda ei saanud tele-eetris välja öelda. Võib vaid oletada, et see on keha teisest ostast eritiste väljutamine ja otse suhu.

Sama neiu kiitis, et on hiljuti saanud miljonäriks. Ja teate millega? Ta peeretab purki ja siis müüb seda ropu raha eest pervertidele.

Eks siis, mul on siiralt hea meel, et mul ei ole väärastunud seksuaalfantaasiaid. Kui kellelgi teisel on, siis palun väga, aga kuidagi nats häiriv on, kui hälbeid esitletakse normaalsusena.

Kuidas see kõik svingimisega seondub? Jäta teised juba rahule sellega mis sulle ei meeldi.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see kõik svingimisega seondub? Jäta teised juba rahule sellega mis sulle ei meeldi.

Nii palju, et eks svingimine ole ka ju üks ekstreemsuse vorme. Tavalisest seksist enam ei piisa, tuleb midagi muud leida, erutust saavutada.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi teisel on, siis palun väga, aga kuidagi nats häiriv on, kui hälbeid esitletakse normaalsusena.

Naljakas on veel see, et neid hälbeid tuuakse välja kui midagi ääretult positiivset. Kui olen pervert, siis olen teistest parem, vabameelsem, ülieksikas, kiitke kõik mind. Siingi mõned naised on sellised. Et kui olen swinger, olen kohe teistest parem. Tegelikult on sellistel inimestel hoopis pigem madalam libiido ja seksiks on vaja aina tugevamat ja tugevamat stimulatsiooni. Mõni mees ei saa enam naisega üldse oldud, sest on harjunud tugevalt pihku peksma, ainult tagumikku panema jne. Aga siis on hoopis naine süüdi, et pole piisavalt vabameelne, et ei võta teisi naisi voodisse, ei taha mehele dildosid tagumikku pista või mida iganes. Muidugi kasutavad paljud naised neid äravajunud mehi ära ja mängivad mingi aeg seksikiisut, et saada mehelt raha või mida iganes. Inimesed soovivad aina midagi tugevamat, kuigi seda lihtsalt asja ei tea, et seksi sellega, kelle vastu on tunded ja ei ole mingeid perversusi erutumiseks vaja, seks on niigi ülihea.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see kõik svingimisega seondub? Jäta teised juba rahule sellega mis sulle ei meeldi.

Nii palju, et eks svingimine ole ka ju üks ekstreemsuse vorme. Tavalisest seksist enam ei piisa, tuleb midagi muud leida, erutust saavutada.

Mis seal ekstreemset on? Lähed sõpradega kohvikusse kooki sööma, kas see on ekstreemne? Kas sõpradega paljalt saunas käimine on ekstreemne? Mis see seks siis kambakesi ekstreemsemat on? Sellised paarid on olemas, kes on vabameelsemad kui sina ja nende jaoks ei ole seks teistega mingi truuduse murdmine. Osade naiste meestel ei tohi isegi naissõpra olla, äkki petab eks. Erinevad inimesed on olemas ja väga paljud teevad mingeid tegemisi oma elus mingi ajaperioodil. Keegi ei suru sulle midagi peale, aga sina surud ennast peale, just sina elad õigesti. Ela nii nagu elad, aga jäta teised rahule.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi teisel on, siis palun väga, aga kuidagi nats häiriv on, kui hälbeid esitletakse normaalsusena.

Naljakas on veel see, et neid hälbeid tuuakse välja kui midagi ääretult positiivset. Kui olen pervert, siis olen teistest parem, vabameelsem, ülieksikas, kiitke kõik mind. Siingi mõned naised on sellised. Et kui olen swinger, olen kohe teistest parem. Tegelikult on sellistel inimestel hoopis pigem madalam libiido ja seksiks on vaja aina tugevamat ja tugevamat stimulatsiooni. Mõni mees ei saa enam naisega üldse oldud, sest on harjunud tugevalt pihku peksma, ainult tagumikku panema jne. Aga siis on hoopis naine süüdi, et pole piisavalt vabameelne, et ei võta teisi naisi voodisse, ei taha mehele dildosid tagumikku pista või mida iganes. Muidugi kasutavad paljud naised neid äravajunud mehi ära ja mängivad mingi aeg seksikiisut, et saada mehelt raha või mida iganes. Inimesed soovivad aina midagi tugevamat, kuigi seda lihtsalt asja ei tea, et seksi sellega, kelle vastu on tunded ja ei ole mingeid perversusi erutumiseks vaja, seks on niigi ülihea.

Alaväärsuskompleks kui sa tunned, et teised peavad end paremaks.
Su kirjutis on puhal löga. Lõputu teiste halvustamine, see on sul igas kirjutises siin perekoolis. Äkki sul on vähki ja oled suremas, et sellist jama igapäev toodad?

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõputu teiste halvustamine, see on sul igas kirjutises siin perekoolis.

Sellega tegeled ikka sina, mina kirjutan siin väga harva. Sina toodad iga jumala teema oma sõnalist väljaheidet täis. Nüüd ka arutleda ei oska, midagi öelda ei ole, jälle ainult mingi sõnasolk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõputu teiste halvustamine, see on sul igas kirjutises siin perekoolis.

Sellega tegeled ikka sina, mina kirjutan siin väga harva. Sina toodad iga jumala teema oma sõnalist väljaheidet täis. Nüüd ka arutleda ei oska, midagi öelda ei ole, jälle ainult mingi sõnasolk.

Eile avastasid perekooli, täna tegid esimese postituse… midagi on sul raskelt viga.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed sõpradega kohvikusse kooki sööma, kas see on ekstreemne? Kas sõpradega paljalt saunas käimine on ekstreemne? Mis see seks siis kambakesi ekstreemsemat on?

See ju näitabki, kui devalveerunud on sinu jaoks seks. Vahet pole, kas sööd kohvikus kooki või kepid suvalistega kambas. Muidugi ei eruta selliseid inimesi enam tavaline seks. Aga soovitaks valida partner, kellesse oled armunud ja kõik muutub, seksist saab mehhaanilise aukude täitmise asemel tervet keha haarav hormonaalne möll. Seni kui su kehas midagi ei liigu, seni ei aita see ükskõik mis auku nühkimine midagi, võta sinna voodisse neid suva inimesi ükskõik kui palju.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile avastasid perekooli, täna tegid esimese postituse… midagi on sul raskelt viga.

Püsi teemas, loll troll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed sõpradega kohvikusse kooki sööma, kas see on ekstreemne? Kas sõpradega paljalt saunas käimine on ekstreemne? Mis see seks siis kambakesi ekstreemsemat on?

See ju näitabki, kui devalveerunud on sinu jaoks seks. Vahet pole, kas sööd kohvikus kooki või kepid suvalistega kambas. Muidugi ei eruta selliseid inimesi enam tavaline seks. Aga soovitaks valida partner, kellesse oled armunud ja kõik muutub, seksist saab mehhaanilise aukude täitmise asemel tervet keha haarav hormonaalne möll. Seni kui su kehas midagi ei liigu, seni ei aita see ükskõik mis auku nühkimine midagi, võta sinna voodisse neid suva inimesi ükskõik kui palju.

Miks sa siis ei ela oma soovituste järgi, leia omale mees, armasta teda, mis sa perekoolis oma tühist elu raiskad? Mina pole kunagi svinginud, aga ma võtan seda täiesti suvalt kui keegi seda teeb. Aga hormonaalne möll, purjus oled? Ei kujuta ette et ühelgi mehel sinuga midagi tekkida saaks, sa oled ebastabiilse käitumisega labane eit. 5 minutiga on igal mehel turnoff

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis seal ekstreemset on? Lähed sõpradega kohvikusse kooki sööma, kas see on ekstreemne? Kas sõpradega paljalt saunas käimine on ekstreemne? Mis see seks siis kambakesi ekstreemsemat on? Sellised paarid on olemas, kes on vabameelsemad kui sina ja nende jaoks ei ole seks teistega mingi truuduse murdmine. Osade naiste meestel ei tohi isegi naissõpra olla, äkki petab eks. Erinevad inimesed on olemas ja väga paljud teevad mingeid tegemisi oma elus mingi ajaperioodil. Keegi ei suru sulle midagi peale, aga sina surud ennast peale, just sina elad õigesti. Ela nii nagu elad, aga jäta teised rahule.

See ongi, et inimene nn tavaseksist ei erutu. Tal on vaja tugevamaid elamusi, tugevamat stimulatsiooni. Ja selleks on svingerlus. Võrrelda svingerdamist sõpradega kohvikusse minemisega… Tõesti! Sul on asjad ikka puhta sassis.

Mina pole teiste inimeste rahu rikkunud. Igaüks elabk nii, nagu soovib. Aga, kui perekooli tehakse teema svingerdamisest, siis võib selle teema all oma arvamust esitada igaüks.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsuskompleks kui sa tunned, et teised peavad end paremaks. Su kirjutis on puhal löga. Lõputu teiste halvustamine, see on sul igas kirjutises siin perekoolis. Äkki sul on vähki ja oled suremas, et sellist jama igapäev toodad?

Mine tegele parem oma võlgade tasumisega, mitte ära lärma iga teema all.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ju näitabki, kui devalveerunud on sinu jaoks seks. Vahet pole, kas sööd kohvikus kooki või kepid suvalistega kambas. Muidugi ei eruta selliseid inimesi enam tavaline seks. Aga soovitaks valida partner, kellesse oled armunud ja kõik muutub, seksist saab mehhaanilise aukude täitmise asemel tervet keha haarav hormonaalne möll. Seni kui su kehas midagi ei liigu, seni ei aita see ükskõik mis auku nühkimine midagi, võta sinna voodisse neid suva inimesi ükskõik kui palju.

Revolver ju ei saa naisi. Rääkimata siis sellest, et keegi teda grupiseksiks kampa võtaks. Niisama kirjutab ja unistab siin, ise samal ajal end teki all sügades.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal ekstreemset on? Lähed sõpradega kohvikusse kooki sööma, kas see on ekstreemne? Kas sõpradega paljalt saunas käimine on ekstreemne? Mis see seks siis kambakesi ekstreemsemat on? Sellised paarid on olemas, kes on vabameelsemad kui sina ja nende jaoks ei ole seks teistega mingi truuduse murdmine. Osade naiste meestel ei tohi isegi naissõpra olla, äkki petab eks. Erinevad inimesed on olemas ja väga paljud teevad mingeid tegemisi oma elus mingi ajaperioodil. Keegi ei suru sulle midagi peale, aga sina surud ennast peale, just sina elad õigesti. Ela nii nagu elad, aga jäta teised rahule.

See ongi, et inimene nn tavaseksist ei erutu. Tal on vaja tugevamaid elamusi, tugevamat stimulatsiooni. Ja selleks on svingerlus. Võrrelda svingerdamist sõpradega kohvikusse minemisega… Tõesti! Sul on asjad ikka puhta sassis.

Mina pole teiste inimeste rahu rikkunud. Igaüks elabk nii, nagu soovib. Aga, kui perekooli tehakse teema svingerdamisest, siis võib selle teema all oma arvamust esitada igaüks.

Sa kordad üle ühe postituse ühte ja sama. See on tüütu. Inimesed elavadki uute elamuste nimel, olgu selleks uus kook, uus jook, uus kontsert, uus film. Sa elad igapäev katkist plaati, teised nii ei viitsi elada.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 146 )


Esileht Pereelu ja suhted Svingimise kogemused