Esileht Ajaviite- ja muud jutud SWED kaart

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: SWED kaart

Postitas:
Kägu

Miks on uus swedi deeebetkaart nii imeliku välimusega???

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei oska öelda!!!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks on uus swedi deeebetkaart nii rõveda välimusega???

Sest nad saavad seda endale lubada.
Sinu asi on kas välja kannatada või panka vahetada.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks küll keegi peaks Swedi kaarti endale tellima? Normaalsed eestlased hoiavad oma raha Coop pangas või LHV-s.

+6
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks küll keegi peaks Swedi kaarti endale tellima? Normaalsed eestlased hoiavad oma raha Coop pangas või LHV-s.

LHV netipanga avalehel on sageli väga häirivalt koledad pildid.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tohohh kas coopi pangas kindlam ,LHV ikka väga kahtlane pank.kas coopi pangal ,palju kaardi kuu hooldustasu ?

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal siis nii rõvedat on? Tammepuu….

Mida imet sa seda kaardiga siis teha tahad? Kodu kaunistada?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi sai pilti valida, aga see oli vist SEB-s. Tellisin lepatriinuga. Makstes sageli küsiti kust ma sellise saanud olen.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

LHV Panga kaardil olemas ikka kaardi kuutasu

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi sai pilti valida, aga see oli vist SEB-s. Tellisin lepatriinuga. Makstes sageli küsiti kust ma sellise saanud olen.

Juba mitu aega tegelt ootan, kes tuleb esimesena välja teenusega, et saad ISE oma kaardi disainida.
Noh, a`la saadad neile JPG faili ja selle trükivadki sinu kaardile. Lõppkokkuvõttes pole ju mingi kosmos?

Aga ei, nad lihtsalt ei tule selle peale. Elu on niiii krdi hea niigi, milleks rabeleda. (seda juttu, et pole võimalik, pole tänapäeval vist mõtet enam ajada)
Enne lõpeb ilmselt see kaardindus üldse ära ja asendub millegi muuga. Mingid kiibid, telefonid, mis iganes.
Pangakaart kui selline on tegelt juba tükike ajalugu küll….aga mujal see on võimalik.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värv on tõesti rõve. Võind siis seltsimehed ka kaardile trükkida kui juba selline rõve värv valiti.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

MIKS ta ei võiks olla ehtne pilt sellest tamme lauri tammest?
Mis on https://et.wikipedia.org/wiki/Tamme-Lauri_tamm#/media/Fail:Tamme-Lauri_Tamm_suvel.jpg

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba mitu aega tegelt ootan, kes tuleb esimesena välja teenusega, et saad ISE oma kaardi disainida.

Noh, a`la saadad neile JPG faili ja selle trükivadki sinu kaardile. Lõppkokkuvõttes pole ju mingi kosmos?

Aga ei, nad lihtsalt ei tule selle peale. Elu on niiii krdi hea niigi, milleks rabeleda. (seda juttu, et pole võimalik, pole tänapäeval vist mõtet enam ajada)

Enne lõpeb ilmselt see kaardindus üldse ära ja asendub millegi muuga. Mingid kiibid, telefonid, mis iganes.

Pangakaart kui selline on tegelt juba tükike ajalugu küll….

Seb’il ju on see teenus. Saadad oma pildi, see peab küll mõningatele tingimustele vastama

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seb’il ju on see teenus. Saadad oma pildi, see peab küll mõningatele tingimustele vastama

No shit, oleks neist keegi poole sõnagagi maininud.
Just saatsid uue kaardi, kuna vana aegus. Nüüd mine jälle sinna seletama…
Ja tuleb välja, et siis ilmaasjata kaagutasin. 🙂

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kasuta seda Seepi enam ammu, jama pank.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No shit, oleks keegi poole sõnagagi maininud.
Just saatsid uue kaardi, kuna vana aegus. Nüüd mine jälle sinna seletama…

See eriline oli tasu eest ja uuendust ka tasuta ei antud, ma 2. korda enam ei võtnud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

uuendust ka tasuta ei antud,

Uus kaart oli küll tasuta, samasugune rõveroheline nagu enne, aga raha (vist) ei küsitud ja saadeti automaatselt koju.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus kaart oli küll tasuta, samasugune rõveroheline nagu enne, aga raha (vist) ei küsitud ja saadeti automaatselt koju.

Ohh, issand! Tavaline antakse jah tasuline. Mina räägin erilisest, nimetati vist pildikaart.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ohh, issand! Tavaline antakse jah tasuline. Mina räägin erilisest, nimetati vist pildikaart.

Mida sa issandad, ma sain ju aru, et oma pildiga on tasu eest?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa issandad, ma sain ju aru, et oma pildiga on tasu eest?

Mida siis tasuta saamisest targutad? Tavalise uuendamine on ju alati ja igas pangas tasuta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida siis tasuta saamisest targutad?

Sest lugesin vaid sinnamaani: “See eriline oli tasu eest ja uuendust ka tasuta ei antud, ” (kuna edasi läks jutt veel segasemaks)

Ja sealt ei selgunud, et sa oleks selle oma disainiga juba võtnud.
Aga üldiselt õpi end paremini väljendama.
Enne, kui jälle issandama kukud.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest lugesin vaid sinnamaani: “See eriline oli tasu eest ja uuendust ka tasuta ei antud, ” (kuna edasi läks jutt veel segasemaks)

Pea näpud paigal kuni oled jutu läbi lugenud ja sellest ka aru saanud.
Ma ei ole kuskil kirjutanud, et oleksin OMA disainiga võtnud. Oli valida palju erinevaid ilusaid pilte, valisin lepatriinuga (priske lepatriinu ronis rohelist hainalehte mööda üles, väga ilus oli).
Praegustest ei oskaks küll ühtegi tahta, läägelt igavad kõik https://www.seb.ee/igapaevapangandus/deebetkaardid/pildikaart#erikujundused

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kole või mitte – maitseküsimus. Mulle ka pigem ei meeldi, samas 16a poeg oli väga sillas sellest.
Mul nendega seoses aga hoopis teine küsimus, et mis põhjusel nad neid saadavad? Sain ka just postist selle kaardi, kuigi pole nagu tellinud ja vana kaart veel aastase kehtivusajaga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kole või mitte – maitseküsimus. Mulle ka pigem ei meeldi, samas 16a poeg oli väga sillas sellest.

Mul nendega seoses aga hoopis teine küsimus, et mis põhjusel nad neid saadavad? Sain ka just postist selle kaardi, kuigi pole nagu tellinud ja vana kaart veel aastase kehtivusajaga.

Loe läbi see paber, mis nad sulle koos kaardiga saatsid. Siis saad teada.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin! Tekkis kohe küsimus, ega ei ole mõni pettus. Samas on internetipangas selle kaardi aktiveerimine võimalik, seega peab olema kõik korras.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pea näpud paigal kuni oled jutu läbi lugenud ja sellest ka aru saanud.

Ma ei ole kuskil kirjutanud, et oleksin OMA disainiga võtnud. Oli valida palju erinevaid ilusaid pilte, valisin lepatriinuga (priske lepatriinu ronis rohelist hainalehte mööda üles, väga ilus oli).

Praegustest ei oskaks küll ühtegi tahta, läägelt igavad kõik https://www.seb.ee/igapaevapangandus/deebetkaardid/pildikaart#erikujundused

Oi, mulle see Wiiralti tiiger täitsa meeldib, vahetangi vist enda koleda rohelise kaardi selle vastu välja, 3.50€ ei tapa õnneks.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe läbi see paber, mis nad sulle koos kaardiga saatsid. Siis saad teada.

Oh, ole sa tänatud! Müsteerium sai lahendatud, aga asendus siis nüüd hoopis rahulolematusega – ma ei taha oma valgest kaardist aasta asemel juba kuu aja jooksul loobuda 🙁

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Müsteerium sai lahendatud

Räägi välja. Ma ei ole veel uut saanud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

MIKS ta ei võiks olla ehtne pilt sellest tamme lauri tammest?

Mis on https://et.wikipedia.org/wiki/Tamme-Lauri_tamm#/media/Fail:Tamme-Lauri_Tamm_suvel.jpg

Sest tegu ei ole ju Eesti pangaga. Ja kui panga logo tähelepanelikumalt vaadata, siis seal on ka sama tamm.
Aga valge kaart meeldis mulle ka palju rohkem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on plönn tõesti

+4
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud SWED kaart