Esileht Ajaviite- ja muud jutud SWED kaart

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: SWED kaart

Postitas:
Kägu

Kole kujundus on jah uuel Swedi kaardil. Eraldi võttes poleks värv ja tamm midagi koledat, aga niimoodi nagu praegu Swedil on valitud, on pehmelt öeldes ebaatraktiivne 🙂
Kirjas, mis kaardivahetusega kaasa tuli, oli et uus kujundus jne. Ja et aeguma hakkavad kaardid vahetatakse välja, aga no meil oli aegumiseni ikka väga palju veel aega, aga ikka saadeti juba uus.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müsteerium sai lahendatud

Räägi välja. Ma ei ole veel uut saanud.

Saatsime sulle uue kaardi, sest tegime sinu praegu kasutusel oleva valge deebetkaart plussi valmistamisel vea: sinu praeguse kaardi kehtivusaeg lõppeb varem, kui kaardile on märgitud. Sellepärast on oluline, et võtad kasutusele uue deebetkaardi. Palume vabandust. Uus kaart siis vaja 30 päeva jooksul aktiveerida 🙁

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saatsime sulle uue kaardi, sest tegime sinu praegu kasutusel oleva valge deebetkaart plussi valmistamisel vea: sinu praeguse kaardi kehtivusaeg lõppeb varem, kui kaardile on märgitud. Sellepärast on oluline, et võtad kasutusele uue deebetkaardi. Palume vabandust. Uus kaart siis vaja 30 päeva jooksul aktiveerida 🙁

Puhta idiootlik jutt ju.

Mulle muidu see kaart meeldib.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas kena lugeda, et paljudel kaart vahetatakse – minu esimene mõte seda uut kaarti vaadates ja kaaskirja lugedes oli ausalt öelda, et petturitel on uus tase – saadavad kaarte koju. Kavatsesin enne kaardi aktiviseerimist panka helistada ja üle küsida, kas ikka tõesti oli see pank, kes mulle selle õnnetu kaardi saatis.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti suva milline pangakaart välja näeb. Olgu vói üleni valge, ilma ühegi disainita.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kole kujundus on jah uuel Swedi kaardil. Eraldi võttes poleks värv ja tamm midagi koledat, aga niimoodi nagu praegu Swedil on valitud, on pehmelt öeldes ebaatraktiivne 🙂

Kirjas, mis kaardivahetusega kaasa tuli, oli et uus kujundus jne. Ja et aeguma hakkavad kaardid vahetatakse välja, aga no meil oli aegumiseni ikka väga palju veel aega, aga ikka saadeti juba uus.

Lugenud siis kiri lõpuni – vanadele kaartidele sai vale aegumiskuupäev, st tegelikult aeguvad aasta varem kui kasrdile märgitud sai

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Swed on koguaeg uusi kaarte koju saatnud.
Mulle meeldis valge kujundus rohkem, kuidagi neutraalselt ilus. Praegune on liiga silmatorkav, mis sest et oranž värv ja tamm on nende nii öelda logo. Harjumatu ka, et kõik andmed kaardi taga on kirjas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks on uus swedi deeebetkaart nii rõveda välimusega???

Mul sellised: https://www.swedbank.ee/private/home/segments/private

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand millised lambad ikka mõned on siin. Kui teema olemas ju nii käibki. Ei hakka tühja pärast panka helistama isegi kui kahtlustavad, et võibolla petturite uus süsteem raha välja pumbata. Usun seda mida foorumis kirjutatakse!? Loodan, et jääte tõesti palja persega. Selline suhtumine vajab küll karmi ja jõulist karistust saatuse poolt.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Tähesära

See peaks ju netipangast näha olema kas on uus kaart saadetud või mitte.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka uus kaart ei meeldi, valgel olid kaardi numbrid ja tähed välja pressitud, hästi loetavad. Lisaks meenutab see uus ka värvi poolest selveri kaarti ja nüüd tuleb iga kord hoolega mõelda, kumba sa parajasti võtad.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on seb kaart, oma üleslaetud pildiga (kaunis lõuna-eesti kuppelmaastik). see kaart on mul juba väga kaua, alles hiljuti tuli automaatselt uuendatud kaart ja pilt on ikka peal.
väga mõnus on küll kui kaart on ilus – just täpselt selline, nagu tahad.
aga muidu ma soovitaksin ka pigem lhv-d ja coopi. kaua me neid rootslasi nuumame.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest on SEBi roheline kaart üsna rõve. Koledam kui SWEDi uus igaljuhul.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sageli te seda siis vaatate 🙂 Mina käin kuus 2-3 korda poes ja 1-3 korda restoranis. See 3-6 korda sellele pilt heita mind ei tapa. Külla ags oli tülikas see eelmine valge Swedi kaart, mida ei pruukinud üles leida, kui valesse vahesse panid. Näiteks benu kaart on ka hele ja ID-kaardi serv ka ja Coop-kaardi serv ka.

Partnerkaart aga jäi kohe silma ja rimi oma ka. Nüüd teist sorti punane vast hakkab ka silma.

+2
-3
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud SWED kaart