Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank kaardiga topeltsumma maha võetud?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Swedbank kaardiga topeltsumma maha võetud?

Postitas:

Kus loogika?

Loogika on seal, et teed oma konto väljavõtte lahti ja vaatad täpselt järele, kas see 4.50 eurot on sul maha läinud 1 või 2 korda. Kui konto väljavõte näitab, et maha on läinud 1 kord (ja täiesti kindlasti see nii on!), siis on kõik korras. Rohkem loogikat ei olegi!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 09:11; 04.08 09:19; 04.08 09:23; 04.08 09:26; 05.08 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra arvasime peale kristiine Prisma iseteeninduse külastust koju jõudes, et “varastasime” ca 50€ väärtuses kaupa, kuna kui hiljem arveid maksma hakkasin ei olnud broneeritud summades midagi ega ka mitte otse maha läinud, samas tsekk oli olemas. Summa läks kontolt maha kui ma ei eksi päev hiljem koos tüüpilise swedi teavitusega.

Mingid terminalid on jah sellised. Minul oli täpselt sama kogemus Hesburgeris. Tegin ostu. Hiljem kontrollides ei olnud broneeringus midagi ja maha võetud ka ei olnud midagi. Arvasin ka, et olen varastanud. Aga kuna summa oli vaid 3 eurot, siis ei läinud tagasi asja klaarima. Tegelikult läks summa maha mitu päeva (ehkk isegi nädal aega?) hiljem.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 09:11; 04.08 09:19; 04.08 09:23; 04.08 09:26; 05.08 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on minu kontol nii: oli 12 eurot, laps läks poodi, maksis 6 euro eest.

Minu kontojääk on reaalselt hetkel 6eurot ja all on rida bronnis 6 eurot.

Nii ,see 6 eurot, mis laps poes maksis, löks juba minu 12 eurost maha et ma saan poes täna veel kasutada oma allesjäänud 6 eurot.

Ja nüüd homme see 6 enam ei tohi ju maha minna sest siis on mu jääk 0 ja siis on see 6 eurot kaks korda läinud.

seda üritangi selgeks teha

Kas sa oled alles saanud pangakaardi ja iseseisvalt hakanud ostlema? Või, kuidas sellised küsimused ja ebaloogilised arusaamad on nüüd järsku tekkinud? Kas sa kunagi varem ei ole oma ostudel ja tehingutel silma peal hoidnud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 09:11; 04.08 09:19; 04.08 09:23; 04.08 09:26; 05.08 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus omad pangakaarti, et broneeritud summadest ja vabadest vahenditest siiani pole kuulnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on minu kontol nii: oli 12 eurot, laps läks poodi, maksis 6 euro eest.

Minu kontojääk on reaalselt hetkel 6eurot ja all on rida bronnis 6 eurot.

Nii ,see 6 eurot, mis laps poes maksis, löks juba minu 12 eurost maha et ma saan poes täna veel kasutada oma allesjäänud 6 eurot.

Ja nüüd homme see 6 enam ei tohi ju maha minna sest siis on mu jääk 0 ja siis on see 6 eurot kaks korda läinud.

seda üritangi selgeks teha

Laps käib poes ema pangakaardiga? Aga küsi lapselt selle kadunud raha kohta, võib-olla tal ongi harjumus sinu kaardiga ka salaja poes käia või midagi lisaks lubatule veel juurde osta? Üldiselt ikka vanema ja lapse vahel rahaasjad nii segamini ei peaks olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swediga ongi see jama, mul elukaaslasel on sama asja olnud, et ostab mingi toote ära ja siis broneeringu rahaline arvestus läheb kontolt hiljem maha. SEB-iga seda probleemi mul pole.

Broneeringu maha mineku kiirus sõltub ainult ja ainult kauplusest, kust ost tehakse, absoluutselt pole oluline, mis panga kaardiga makstakse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 20:57; 03.08 23:09; 04.08 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole võimalik, et pood saab kaks korda ühe ostu eest maha võtta raha. Või on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi võib ette tulla mingeid tehnilisi vigasid ja summa kaks korda maha minna, aga see ei ole asi, mida siin perekoolis teoreetiliselt lahata saab, kuidas sinul täpselt oli. Tee lihtsalt väljavõte lahti ja vaata, mitu korda on summa maha võetud, mingid piiksud sinu telefonis ei oma tähtsust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks korda maha läinud pole kunagi. Küll aga juhtunud, et summa ei ole ostusumma võrra vähenenud (ega läinud ka broneeringusse), vaid alles mitu päeva hiljem (korra vist isegi nädala pärast) maha läinud. Siis on olnud mingi asutuse terminali ühenduse teema, et ei ole saatnud mingil põhjusel makseid panka.

Topelt pole läinud, küll aga tõesti on makstes läinud summa broneeringusse ja näiteks nädal hiljem reaalselt maha läinud ja väljamineku kuupäevana kuvab siis seda nö “tänast”, mitte nädalataguse tegeliku ostu kuupäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väljamineku kuupäevana kuvab siis seda nö “tänast”, mitte nädalataguse tegeliku ostu kuupäeva.

Seda küll, aga makse sisu on õige kuupäeva ja kellaajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 21:32; 03.08 21:37; 03.08 21:42; 03.08 22:56; 04.08 21:16; 05.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedpanga krediitkaardiga oli küll kunagi nii ,et ükspäev ostsid ja kontolt ära võeti alles järgmine päev. Ei jäänud ka broneeringut peale kohe makstes ja nt. reaalselt oleks olnud võimalik raha kaardi pealt topelt nt. välja võtta.

Deebetkaardiga tasudes seda ei olnud.

Nüüd pole aastaid Swedi klient enam.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin suitsu

????????????????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedpanga krediitkaardiga oli küll kunagi nii ,et ükspäev ostsid ja kontolt ära võeti alles järgmine päev. Ei jäänud ka broneeringut peale kohe makstes ja nt. reaalselt oleks olnud võimalik raha kaardi pealt topelt nt. välja võtta.

Krediitkaart ongi hoopis teine teema, sellega on võimalik ka miinusesse minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA siin.

Sain pangalt vastuse:

Tegu oli nö. Offline tehinguga, kus reaalselt minu kontolt antud ostu eest ostu hetkel raha ei võetud ja ei läinud ka bronni ehk siis mitte ühtegi jälge selles, et oleks toiminud mingi tehing.

Hiljem võeti raha siis tagantjärgi kontolt maha.

Nagu ma alguses kirjutasin, et broneeringutest olen teadlik, kuidas toimib, siis seekord polnud siiski broneeringuga tegu.

Tegin täna hommikul katse ja käisin Prismas.

Arvel oli 10 eurot, ostsin kogu raha eest oma kauba ära ja hoidsin netti sees telefonis, mitte üks kriips ka ei muutunud minu kontol, ei broneeritud, ei maha minemist ja raha kontol. Nüüd siis ootan seda päeva, millal see raha maha läheb ju siis Prismas mingi kala, ei oska öelda. Ääretult ebamugav, kui lambisel kuupäeval sinu kontolt läheb maha mingi summa, mida sa enda teada oled juba ära maksnud paar päeva tagasi. Alati ju ei ole poes telefon käes ja ei jälgi kontoseisu, aga nüüd tuleb vist jälgima hakata.

Miks mulle alguses jäi tunne, nagu oleks kaks korda maha võetud oli see, et ma pole üldse teadlik ,et selline offline tehing võimalik on ja kui ma poes maksin siis ma eeldasin, et  raha läks maha ja kontojääk ju väheneb,aga kui see sinu silme ees läheb kontojäägist ehk vabadest vahenditest maha kaks päeva hiljem, siis tekkiski tunne, et oot oot ma ju maksin selle eest juba.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 20:53; 03.08 21:15; 03.08 21:31; 03.08 21:33; 03.08 22:04; 03.08 22:10; 05.08 15:38; 05.08 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mulle alguses jäi tunne, nagu oleks kaks korda maha võetud oli see, et ma pole üldse teadlik ,et selline offline tehing võimalik on ja kui ma poes maksin siis ma eeldasin, et  raha läks maha ja kontojääk ju väheneb,aga kui see sinu silme ees läheb kontojäägist ehk vabadest vahenditest maha kaks päeva hiljem, siis tekkiski tunne, et oot oot ma ju maksin selle eest juba.

Appi, miks sa piinad panka. Kas sul on raske vaadata oma kontoväljavõttelt kõike sedasama?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 21:32; 03.08 21:37; 03.08 21:42; 03.08 22:56; 04.08 21:16; 05.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel oli 10 eurot, ostsin kogu raha eest oma kauba ära ja hoidsin netti sees telefonis, mitte üks kriips ka ei muutunud minu kontol, ei broneeritud, ei maha minemist ja raha kontol. Nüüd siis ootan seda päeva, millal see raha maha läheb ju siis Prismas mingi kala, ei oska öelda.

Offline tehing ei ole mingi “kala”.
Sina vastutad ometi selle eest, et sul poes käies raha oleks.
Kas sa arvad, et meid huvitab, kui sageli sa oma viimase 10 euroga proovid poes käia?
Kas suitsu ka ikka ostsid?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 16:47; 07.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel oli 10 eurot, ostsin kogu raha eest oma kauba ära ja hoidsin netti sees telefonis, mitte üks kriips ka ei muutunud minu kontol, ei broneeritud, ei maha minemist ja raha kontol. Nüüd siis ootan seda päeva, millal see raha maha läheb ju siis Prismas mingi kala, ei oska öelda.

<p style=”text-align: center;”>Offline tehing ei ole mingi “kala”.

Sina vastutad ometi selle eest, et sul poes käies raha oleks.

Kas sa arvad, et meid huvitab, kui sageli sa oma viimase 10 euroga proovid poes käia?

Kas suitsu ka ikka ostsid?

Mina vastutan ja selle eest et mul oleks raha arvel ja oligi juu.  Raha oli arvel aga ei võetud maha. Ikka ostsin suitsu ja pelmeene ja hapukoort ka.</p>

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 20:53; 03.08 21:15; 03.08 21:31; 03.08 21:33; 03.08 22:04; 03.08 22:10; 05.08 15:38; 05.08 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel oli 10 eurot, ostsin kogu raha eest oma kauba ära ja hoidsin netti sees telefonis, mitte üks kriips ka ei muutunud minu kontol, ei broneeritud, ei maha minemist ja raha kontol. Nüüd siis ootan seda päeva, millal see raha maha läheb ju siis Prismas mingi kala, ei oska öelda. Ääretult ebamugav, kui lambisel kuupäeval sinu kontolt läheb maha mingi summa, mida sa enda teada oled juba ära maksnud paar päeva tagasi. Alati ju ei ole poes telefon käes ja ei jälgi kontoseisu, aga nüüd tuleb vist jälgima hakata.

Proovi leida endale tasuvam töö, siis ei pea nii pingsalt seda viimast eurot kontol jälgima:) Normaalne on see, et kontojääk on alati suurem kui 1000 eurot, siis ei pea nii pingsalt kogu aeg arvet pidama. Uskuge mind, normaalse töökoha puhul on see hõlpsalt saavutatav.

Edu!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA siin.

Sain pangalt vastuse:

Tegu oli nö. Offline tehinguga, kus reaalselt minu kontolt antud ostu eest ostu hetkel raha ei võetud ja ei läinud ka bronni ehk siis mitte ühtegi jälge selles, et oleks toiminud mingi tehing.

Hiljem võeti raha siis tagantjärgi kontolt maha.

Nagu ma alguses kirjutasin, et broneeringutest olen teadlik, kuidas toimib, siis seekord polnud siiski broneeringuga tegu.

Tegin täna hommikul katse ja käisin Prismas.

Arvel oli 10 eurot, ostsin kogu raha eest oma kauba ära ja hoidsin netti sees telefonis, mitte üks kriips ka ei muutunud minu kontol, ei broneeritud, ei maha minemist ja raha kontol. Nüüd siis ootan seda päeva, millal see raha maha läheb ju siis Prismas mingi kala, ei oska öelda. Ääretult ebamugav, kui lambisel kuupäeval sinu kontolt läheb maha mingi summa, mida sa enda teada oled juba ära maksnud paar päeva tagasi. Alati ju ei ole poes telefon käes ja ei jälgi kontoseisu, aga nüüd tuleb vist jälgima hakata.

Miks mulle alguses jäi tunne, nagu oleks kaks korda maha võetud oli see, et ma pole üldse teadlik ,et selline offline tehing võimalik on ja kui ma poes maksin siis ma eeldasin, et raha läks maha ja kontojääk ju väheneb,aga kui see sinu silme ees läheb kontojäägist ehk vabadest vahenditest maha kaks päeva hiljem, siis tekkiski tunne, et oot oot ma ju maksin selle eest juba.

Ok, siis see oligi see tehing, millest mina ja veel keegi eelkõneleja kirjutas.

Siiski, kuidas on võimalik niimoodi elada, et kontol on ainult 10 eurot? Sul on laps ja sa ei tee kodus korralikku sööki – ostad pelmeeni, hapukoort? Ja selle olematu elatustaseme juures veel suitsetad. See on tänapäeval ju röögatult kallis lõbu. Kahjulik nagunii.

Loodan, et sul on siiski kuskil mingid säästud, hoiused ning lihtsalt majapidamiseks mõeldud arvelduskontol haigutab ajutine tühjus ning juba homme on palgapäev…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.08 09:11; 04.08 09:19; 04.08 09:23; 04.08 09:26; 05.08 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta automaadist sularaha välja ja kasuta seda, mis reaalselt rahakotis on. Ilmselgelt ei ole pangakaart ja selle võimalused sinusuguste jaoks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta automaadist sularaha välja ja kasuta seda, mis reaalselt rahakotis on. Ilmselgelt ei ole pangakaart ja selle võimalused sinusuguste jaoks.

Seda peaks ta tegema kohe palga (toetuste?) laekumisel. Ta ei suuda ju järge pidada muidu, võtab sulas välja enne kui enda tehtud kaardimaksed bronni/maha on läinud.
Ja muidugi on siis pank süüdi, et raha pole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 16:47; 07.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank kaardiga topeltsumma maha võetud?