Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank nõuab selgitusi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Swedbank nõuab selgitusi

Postitas:

Tegin lapse kontolt mõned ülekanded, mis pole lapsega seotud. Hea mugav, sest elatis laekus sinna. Nüüd nõuab swedbank alusdokumente nende ülekannete kohta.
Kas pangal on õigus seda teha? Kas mul on õigus need dokumendid esitamata jätta?
Juba väga mitmes negatiivne kogemus swedbank’iga. Ise olen juba panka vahetanud, ainult lapse konto veel seal.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on õigus. Asi on selles, et kui see on lapse konto, siis last esindavad mõlemad vanemad ja üks hetk võib teine vanem nõuda selgitusi, mis tehingud on toimunud, miks Swedbank lubas jne. See, kes konto asutas, ei oma tähtsust. Kahtlaste tehingute korral võib pank küsida ka konto omanikult alati kinnitust, et see tehing on tõene. Oluline on ka, kui suured need tehingud on, et alaealise kontot ei kasutataks rahapesu kattena.

kunagi ei tasu elatist lasta lapse kontole – järgmine hetk võib elatist maksev vanem selle kontoga tehingu teha ja sa ei saa seda keelata väitega, aga see on elatis, kui ise oled lasknud sinna kontole kanda. Last esindavad mõlemad vanemad, kui pole õigusi ära võetud.

Kuidas elatise laekumine lapse kontole mugavam on, kui last kasvatava vanema kontole, on arusaamatu. Kui oled otsustanud, et see on lapse taskuraha, tulevikuraha, siis sa ei tohigi seda raha kuritarvitada ja osta omale saapaid.

+21
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 15:24; 07.10 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank pesi ju kurjategijate raha, eks nad nüüd kotivadki kõiki nõrgemaid keda saavad. Rootslaste värk!

+16
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 17:30; 06.10 18:23; 06.10 19:00; 06.10 19:56; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks üldse lapse elatise arvelt tegid ülekandeid, mis pole lapsega seotud?

+19
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:46; 06.10 18:23; 06.10 18:25; 06.10 18:27; 07.10 11:03; 13.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank pesi ju kurjategijate raha, eks nad nüüd kotivadki kõiki nõrgemaid keda saavad. Rootslaste värk!

jep, me pidime 92aastase vanaisa panka kontrolli toimetama…no et kinnitaks, et käib jah poes ja postkontoris…

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:56; 07.10 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mugav, sest elatis laekus sinna.

Ütleme ikka ausalt -… sest oma konto on arestitud.

+30
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 14:08; 07.10 09:03; 08.10 08:52; 13.10 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogemata lapse arvelt maksnud arveid Swedbank. Keegi pole midagi küsinud. Laste arved on nähtavad ainult läbi minu konto, laste isa ei näe laste arveid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samamoodi, panga käsul vedasime vanaisa telleri manu, et papi suust -jah, maksan poes kaardiga- kuulda.
vanaisa oli väge täis, õnnistas monoloogiga tellerit, sihukese jaburduse eest.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samamoodi, panga käsul vedasime vanaisa telleri manu, et papi suust -jah, maksan poes kaardiga- kuulda.

vanaisa oli väge täis, õnnistas monoloogiga tellerit, sihukese jaburduse eest.

Pässil oli hea tunne täiesti süütut tellerit kottida?
Selle peale ei mõelnud, et pank pole kohustatud kontot hoidma?

+10
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 15:16; 06.10 17:23; 06.10 20:38; 14.10 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogemata lapse arvelt maksnud arveid Swedbank. Keegi pole midagi küsinud. Laste arved on nähtavad ainult läbi minu konto, laste isa ei näe laste arveid.

täpselt niikaua ei näe, kuni saba tead akonto olemasolust ja küsib näha pnagalt väljavõtteid.

Kui nüüd selgub, et elatisest on regulaarselt tasutud lastega mitteseotud asju või rohkem kui lapsele kulub (nt kogu eluaseme kommunaalid, ka lapse ema , uue abikaas aja uute laste osa), siis võib mees hakata nõudma elatise vähendamist, kuna lapsele nii palju ei kulu vaid suur osa elatisest kulub hoopis ülejäänud pereliikmetele.

Mõelge sellele! Kui on tegu alaealise kontoga, siis ei oma tähtsust, kumb vanem asutas – mõlemal vanemal on seadusest tulenev õigus seda alaealist esindada, teada tema tehinguid, neid ka keelata või teha alaealise nimel tehinguid. Ainult kohus saab seda õigust piirata (sh hooldusõigus ei ole sama, mis esindusõigus).

keerate ise endale käru. Tulevikus veel avastate, et laps esitab teie vastu nõude, kuna olete tema kontol olevat raha oma hüvanguks kasutanud.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 15:24; 07.10 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mugav, sest elatis laekus sinna.

Ütleme ikka ausalt -… sest oma konto on arestitud.

Huvitavad inimesed siin: on kindlad, et keegi tegi oma lapse kontolt tehinguid, kuna ta ise on võlglane ja kontod arestitud. Ja samuti on kindlad, et Swedbank on nii õige ja õilis pank, mis sest, et jäi rahapesuga vahele ja vaevalt et see teemaalgataja rahapesuga tegeles (mis summad siis olid? tuhandetes vähemalt?)

Mina pole ei võlglane ega kasuta lapse kontosid, mehega oleme koos ja loomulikult ei tegele rahapesuga, nii et tõendamisega probleeme ei teki, kui vaja peaks olema. Ja Swedbanki vaimustusest pole iial aru saanud. Sel pole isegi normaalset internetipanka.

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 16:06; 14.10 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Swedis üks lapse säästukonto, kuhu kogun lapsega seotud suuremateks kulutusteks. Kaarti sellel kontol pole.
Lapsele asjade ostmine toimub nii, et kannan ülekandega makstes kannan vajaliku summa oma kontole (et mitte tekitada segadust, et tellija ja maksja andmed on erinevad). Või siis ostan talle poest asja oma kaardiga ära ja pärast kannan lapse kontolt enda kontole kulutatud summa tagasi.
Päris ahistav oleks kui pank hakkaks selgitusi nõudma.
See on ju tegelikult minu raha, mille olen ise sinna pannud.
Kas panga kõrgendatud huvi tekib ainult siis kui lapse kontolt toote/teenuse eest maksta?
Kui oma kontolt maksan (ja pärast lapse kontolt endale tagasi kannan) kas siis pole probleemi?
Mis puudutab teemaalgataja lauset, et

Tegin lapse kontolt mõned ülekanded, mis pole lapsega seotud.

siis see pole minu meelest üldse panga asi. Kui maksad autoremondi eest vms (mida on lapsega raskem seostada kui näiteks mänguasjapoodi) siis tuleb pangale öelda, et laps laenas sulle selle raha.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 16:33; 06.10 17:53; 07.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Swedis üks lapse säästukonto, kuhu kogun lapsega seotud suuremateks kulutusteks. Kaarti sellel kontol pole.

Lapsele asjade ostmine toimub nii, et kannan ülekandega makstes kannan vajaliku summa oma kontole (et mitte tekitada segadust, et tellija ja maksja andmed on erinevad). Või siis ostan talle poest asja oma kaardiga ära ja pärast kannan lapse kontolt enda kontole kulutatud summa tagasi.

Päris ahistav oleks kui pank hakkaks selgitusi nõudma.

See on ju tegelikult minu raha, mille olen ise sinna pannud.

Kas panga kõrgendatud huvi tekib ainult siis kui lapse kontolt toote/teenuse eest maksta?

Kui oma kontolt maksan (ja pärast lapse kontolt endale tagasi kannan) kas siis pole probleemi?

Mis puudutab teemaalgataja lauset, et

Tegin lapse kontolt mõned ülekanded, mis pole lapsega seotud.

siis see pole minu meelest üldse panga asi. Kui maksad autoremondi eest vms (mida on lapsega raskem seostada kui näiteks mänguasjapoodi) siis tuleb pangale öelda, et laps laenas sulle selle raha.

Laps ei saa selliseid tehinguid teha, ehk ta ei saa sulle raha laenata.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 15:16; 06.10 17:23; 06.10 20:38; 14.10 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Swedis üks lapse säästukonto, kuhu kogun lapsega seotud suuremateks kulutusteks. Kaarti sellel kontol pole.

Lapsele asjade ostmine toimub nii, et kannan ülekandega makstes kannan vajaliku summa oma kontole (et mitte tekitada segadust, et tellija ja maksja andmed on erinevad). Või siis ostan talle poest asja oma kaardiga ära ja pärast kannan lapse kontolt enda kontole kulutatud summa tagasi.

Päris ahistav oleks kui pank hakkaks selgitusi nõudma.

See on ju tegelikult minu raha, mille olen ise sinna pannud.

Kas panga kõrgendatud huvi tekib ainult siis kui lapse kontolt toote/teenuse eest maksta?

Kui oma kontolt maksan (ja pärast lapse kontolt endale tagasi kannan) kas siis pole probleemi?

Mis puudutab teemaalgataja lauset, et

Tegin lapse kontolt mõned ülekanded, mis pole lapsega seotud.

siis see pole minu meelest üldse panga asi. Kui maksad autoremondi eest vms (mida on lapsega raskem seostada kui näiteks mänguasjapoodi) siis tuleb pangale öelda, et laps laenas sulle selle raha.

Oli kasulik.ee uudis, laps ostis kallid kõlarid ja lapsevanem viis kõlarid poodi ja nõudis raha tagasi, saigi (algul ei tahetud anda). Lastel ei ole õigust teha rahalisi oste mille summad ei ole lastele kohased. Lastele ei tohi müüa ilma vanemata. Nii, et laps ei saa tasuda autoremondi eest. Lapsed ei käi mänguasja poodides kui räägime näiteks 12 aastasest lapsest.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 17:30; 06.10 18:23; 06.10 19:00; 06.10 19:56; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis see pole minu meelest üldse panga asi. Kui maksad autoremondi eest vms (mida on lapsega raskem seostada kui näiteks mänguasjapoodi) siis tuleb pangale öelda, et laps laenas sulle selle raha.

Laps ei saa sinule raha laenata, kuna ta on piiratud teovõimega isik ja teeb tehinguid oma eeskostja (ema ja isa) kaudu.
Ühepoolsed tehingud on alati tühised, kahepoolse peab seaduslik esindaja heaks kiitma – et kui emale antakse laenu, siis isa heakskiidul.
Ja mõttetu on telleri peale häält tõsta – tema täidab käsku. Küllalt on probleeme, et kontosid kaaperdatakse jne.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 17:49; 07.10 07:55; 07.10 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel ei ole õigust teha rahalisi oste mille summad ei ole lastele kohased. Lastele ei tohi müüa ilma vanemata. Nii, et laps ei saa tasuda autoremondi eest. Lapsed ei käi mänguasja poodides kui räägime näiteks 12 aastasest lapsest.

No kui pank sellepärast küsiks, siis piisaks ju teemaalgataja kinnitusest, et tema (kui lapse seaduslik esindaja) oli nimetatud tehingutega kursis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 16:33; 06.10 17:53; 07.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lolliks läinud oma rahapesijate otsimisega… Mina olen aastaid teinud kõik maksed oma laste kontolt, põhjus lihtne – lastele on ülekanded tasuta. Muidugi kandsin ise iga kuu raha laste kontole, et sealt oleks võtta. Vihale ajab jah – emamaal on neil kõigile internetimaksed tasuta ja kasumit ei viida riigist välja (vaid siit kõik sinna), rahapesu toimetavad nad Eestis, kasumit võtavad Eestist meie käest hingehinda nöörides ja lõpuks süüdistavad meid ISEENDA rahapesus.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel ei ole õigust teha rahalisi oste mille summad ei ole lastele kohased. Lastele ei tohi müüa ilma vanemata. Nii, et laps ei saa tasuda autoremondi eest. Lapsed ei käi mänguasja poodides kui räägime näiteks 12 aastasest lapsest.

No kui pank sellepärast küsiks, siis piisaks ju teemaalgataja kinnitusest, et tema (kui lapse seaduslik esindaja) oli nimetud tehingutega kursis.

Aga lapsed ei saa sõita autoga ega seda omada. Minu teada lapsed ei saa isegi korterit omada nii kaua kuni nad on alaealised. Või siis ainult läbi kohtu.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 17:30; 06.10 18:23; 06.10 19:00; 06.10 19:56; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Swedis üks lapse säästukonto, kuhu kogun lapsega seotud suuremateks kulutusteks. Kaarti sellel kontol pole.

Lapsele asjade ostmine toimub nii, et kannan ülekandega makstes kannan vajaliku summa oma kontole (et mitte tekitada segadust, et tellija ja maksja andmed on erinevad). Või siis ostan talle poest asja oma kaardiga ära ja pärast kannan lapse kontolt enda kontole kulutatud summa tagasi.

Päris ahistav oleks kui pank hakkaks selgitusi nõudma.

See on ju tegelikult minu raha, mille olen ise sinna pannud.

Kas panga kõrgendatud huvi tekib ainult siis kui lapse kontolt toote/teenuse eest maksta?

Kui oma kontolt maksan (ja pärast lapse kontolt endale tagasi kannan) kas siis pole probleemi?

Mis puudutab teemaalgataja lauset, et

Tegin lapse kontolt mõned ülekanded, mis pole lapsega seotud.

siis see pole minu meelest üldse panga asi. Kui maksad autoremondi eest vms (mida on lapsega raskem seostada kui näiteks mänguasjapoodi) siis tuleb pangale öelda, et laps laenas sulle selle raha.

Raha lapse kontol on ikka lapse raha, mis sest, et sina oled selle sinna pannud. Lapse raha võib kasutada tema ülalpidamisega seotud kulutusteks, aga kohustus last ülal pidada on ikkagi vanemal, isegi kui lapsel on oma raha ka. St kõigepealt peab vanem ülalpidamiseks kasutama oma raha ja alles siis lapse raha. Kui sul on lapse nimel säästukonto, siis olenemata sellest, et kogumine toimub sinu rahast, on see lapse raha.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:46; 06.10 18:23; 06.10 18:25; 06.10 18:27; 07.10 11:03; 13.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel ei ole õigust teha rahalisi oste mille summad ei ole lastele kohased. Lastele ei tohi müüa ilma vanemata. Nii, et laps ei saa tasuda autoremondi eest. Lapsed ei käi mänguasja poodides kui räägime näiteks 12 aastasest lapsest.

No kui pank sellepärast küsiks, siis piisaks ju teemaalgataja kinnitusest, et tema (kui lapse seaduslik esindaja) oli nimetud tehingutega kursis.

Aga lapsed ei saa sõita autoga ega seda omada. Minu teada lapsed ei saa isegi korterit omada nii kaua kuni nad on alaealised. Või siis ainult läbi kohtu.

Lapsed saavad ikka omada nii autot kui kinnisvara, aga nende vara haldaja on kuni täiseani nende seaduslik esindaja.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:46; 06.10 18:23; 06.10 18:25; 06.10 18:27; 07.10 11:03; 13.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mugav, sest elatis laekus sinna.

Ütleme ikka ausalt -… sest oma konto on arestitud.

Huvitavad inimesed siin: on kindlad, et keegi tegi oma lapse kontolt tehinguid, kuna ta ise on võlglane ja kontod arestitud. Ja samuti on kindlad, et Swedbank on nii õige ja õilis pank, mis sest, et jäi rahapesuga vahele ja vaevalt et see teemaalgataja rahapesuga tegeles (mis summad siis olid? tuhandetes vähemalt?)

Mina pole ei võlglane ega kasuta lapse kontosid, mehega oleme koos ja loomulikult ei tegele rahapesuga, nii et tõendamisega probleeme ei teki, kui vaja peaks olema. Ja Swedbanki vaimustusest pole iial aru saanud. Sel pole isegi normaalset internetipanka.

Teemaalgataja on ise huvitav inimene – mugav on teha ülekandeid lapse elatise arvelt, kui tehing pole isegi lapsega seotud? Mis asi seal täpselt mugav on? Tundub küll, et ainult see fakt, et sellel kontol on raha.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:46; 06.10 18:23; 06.10 18:25; 06.10 18:27; 07.10 11:03; 13.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel ei ole õigust teha rahalisi oste mille summad ei ole lastele kohased. Lastele ei tohi müüa ilma vanemata. Nii, et laps ei saa tasuda autoremondi eest. Lapsed ei käi mänguasja poodides kui räägime näiteks 12 aastasest lapsest.

No kui pank sellepärast küsiks, siis piisaks ju teemaalgataja kinnitusest, et tema (kui lapse seaduslik esindaja) oli nimetud tehingutega kursis.

Aga lapsed ei saa sõita autoga ega seda omada. Minu teada lapsed ei saa isegi korterit omada nii kaua kuni nad on alaealised. Või siis ainult läbi kohtu.

Lapsed saavad ikka omada nii autot kui kinnisvara, aga nende vara haldaja on kuni täiseani nende seaduslik esindaja.

See ei ole omamine kui sa kasutada ei saa.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 17:30; 06.10 18:23; 06.10 19:00; 06.10 19:56; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kogemata lapse arvelt maksnud arveid Swedbank. Keegi pole midagi küsinud. Laste arved on nähtavad ainult läbi minu konto, laste isa ei näe laste arveid.

Mul sama, kasutan lapse kontot endal n-ö kogumiskontona ja vahel teen sealt makseid, nt ostan suurem asja. Aastaid juba nii ja pole iial küsitud midagi.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:00; 07.10 21:26; 08.10 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et selgitusi nõutakse isa algatusel. Uuri pangast seda. Teiseks lase elatis suunata oma kontole, sest ilmselgelt ei või laps omale selle raha eest, mis talle elatiseks laekub, isegi aluspesu või sokke osta, sest ta on piiratud teovõimega. Istubki elatis seal luku taga ja sina pead ikka last ainult oma sissetulekust üleval.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks elatis üldse lapse kontole laekub? On väga loll mingit raha lapse konto kaud keerutada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need rahapesu reeglid on täiesti pööraseks läinud.
Varem jaurati suuremate summadega, nüüd nõutakse juba iga 300-500 euro kohta selgitusi – miks ja milleks. Ma näiteks aitan majandada oma vennatütrel – maksan vahel tema eest korteri üüri omanikule ja kannan tudengile lihtsalt raha. Ja need küsimused, mida pank esitab, on sry – haiged. Ja kui ei vasta, ähvardavad nagu kriminaalkurjategijat.
Ma olen hakanud hästi palju sularaha kasutama, sest ausaltütelda on see üle mõistuse.

LHV-s veel siiani ka mingit suuremat jama pole. Aga Swed on täitsa diagnoosiga.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 19:48; 06.10 19:54; 07.10 21:44; 08.10 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samamoodi, panga käsul vedasime vanaisa telleri manu, et papi suust -jah, maksan poes kaardiga- kuulda.

vanaisa oli väge täis, õnnistas monoloogiga tellerit, sihukese jaburduse eest.

Pässil oli hea tunne täiesti süütut tellerit kottida?

Selle peale ei mõelnud, et pank pole kohustatud kontot hoidma?

Just, oleks pidand kintsu kaapama ja küsima, et kas härrad ja provvad pankurid soovivad veel millegi kohta infot? Ja kirjutama tänukirja, et nad ikka on nõus temasuguse lihtsa inimese raha oma suursuguses pangas hoidma, milline õilis vastutulek!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:53; 06.10 20:03; 06.10 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pank ei ole kohustatud kontot hoidma ja inimene samuti mitte. Kõik võiks võtta oma kontod ja nendega swedist lahkuda. Ja see pank võiks uksed Eestis lihtsalt sulgeda.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 19:48; 06.10 19:54; 07.10 21:44; 08.10 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks elatis üldse lapse kontole laekub? On väga loll mingit raha lapse konto kaud keerutada.

No on naised olemas kes kõik ju teevad lapse nimel. Kui lähevad mehest laku, siis mees peaks korteri jätma lapsele jne (muidugi exnaine elab ka seal sees uue mehega). Aga just lapsele, laps on kõige olulisem.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.10 12:42; 06.10 17:30; 06.10 18:23; 06.10 19:00; 06.10 19:56; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, oleks pidand kintsu kaapama ja küsima, et kas härrad ja provvad pankurid soovivad veel millegi kohta infot? Ja kirjutama tänukirja, et nad ikka on nõus temasuguse lihtsa inimese raha oma suursuguses pangas hoidma, milline õilis vastutule

Aga tegelikult just nii ongi. Pank juba ammu sulgeb nende inimeste ja firmade kontosid, keda ta endale kliendiks ei taha. Ei maksa arvata, et pangad kümne küünega igast kliendist kinni hoiavad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 20:00; 06.10 20:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank nõuab selgitusi