Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank Rahakoguja

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Swedbank Rahakoguja

Postitas:

Kuidas mu ostult see raha sinna rahakogujasse laekub ?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu raha tõstetakse ühest kausist teise, elektrooniliselt kontode vahel . Ja “kogumine” toimub olematu intressiga nii et tegelikult koguaeg raha(sinu vara) väärtus langeb.
Ei ole eriti mõistlik kui summad suuremad ja pikemaajaliselt koguda kavatsed.
Selle kohta isegi ametlik info olemas, muidugi kasu saaja silmade läbi.
https://www.swedbank.ee/private/investor/deposits/easySaver?language=EST

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ostad, arve on 2.45
Pank võtab sinu kontolt maha 3.00
Ja kogumiskontole lisab 0.55

Ehk siis, ümardab täiseurodeks, see, mille otsa pani, kannab tasa ja targukogumiskontole.
Kui tavalisetl kannad raha vasakus taskus, siis nüüd tõstad sealt raha ka paremasse taskusse.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin lepingut, minu arust pidi ise ka veel mingi summa iga kuu kandma. SEB-is on samalaadne asi ammu olemas, mul on kogunenud kahe aastaga 100 eurot. Naeruväärne.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, minuteada ei ole kohustuslik see igakuine püsimakse sinna. Oleneb ka palju kaardiga maksad. Minul peaaegu kõik tehingud kaardiga, siis kuus tuleb 20 eurot vähemalt sinna. Ja kuna ma ise halb koguja, siis see on hea viis kuidas raha automaatselt kõrvale panna ja samas nii vähe või palju, et sa ise otseselt vaesemaks ei jää.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin lepingut, minu arust pidi ise ka veel mingi summa iga kuu kandma. SEB-is on samalaadne asi ammu olemas, mul on kogunenud kahe aastaga 100 eurot. Naeruväärne.

sel juhul sul ei ole lihtsalt eriti kaardimakseid. mul koguneb lastel juba sarnane summa.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 09:34; 04.09 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin lepingut, minu arust pidi ise ka veel mingi summa iga kuu kandma. SEB-is on samalaadne asi ammu olemas, mul on kogunenud kahe aastaga 100 eurot. Naeruväärne.

Ei pea ise midagi juurde kandma.
Ja raha kogunemine oleneb kaardimaksete hulgast, mul kogunes 6 nädalaga 37 € ja seega aastaga tuleb ikka märksa suurem summa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja raha kogunemine oleneb kaardimaksete hulgast, mul kogunes 6 nädalaga 37 € ja seega aastaga tuleb ikka märksa suurem summa.

mitte ainult kaardimaksete hulgast, vaid ka (ja võibolla isegi ennekõike) sellest, kui palju on arve väiksem täiseurost. nt mu laps ostab enne trenni regulaarselt rimist ühe piruka v ühe kohukese, mis maksab alla 50 sendi ja idee poolest siis 50-60 senti peaks minema kogumiskontole. vat see oleks absurd, ma peaksin lapse taskuraha kolmekordistama, et ta selle skeemi alusel koguda saaks :)))

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 09:34; 04.09 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea süsteem, mulle meeldib. Just märkasin, et paari kuuga on juba 40€ kogutud. Las ta siis tiksub, nagu maast leitud raha kui ise raha kõrvale panemises just kõva käpp ei ole.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEB-il selline asi juba vist 10 aastat. Mingit muud mõtet pole, kui et see raha on silmaalt ära.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogunenud pooleteise kuuga 92 eurot :O

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEB-il selline asi juba vist 10 aastat. Mingit muud mõtet pole, kui et see raha on silmaalt ära.

Ma kasutan seda kogumiskontona, kannan iga kuu alguses kindla summa juurde.

Olen jah nõrga enesekontrolliga, kui keegi ilkuma tahab hakata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nigel reklaam.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin lepingut, minu arust pidi ise ka veel mingi summa iga kuu kandma. SEB-is on samalaadne asi ammu olemas, mul on kogunenud kahe aastaga 100 eurot. Naeruväärne.

Järelikult vähe kaardimakseid. Mul koguneb kuuga 70-80€ sinna

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on SEB digikassa juba 2014. aastast. Täiesti märkamatult on kogunenud 2000 eurot. Las koguneb, küll kunagi ära kulub. Investeering see loomulikult ei ole ja tootlus puudub, aga ikka on hea kui kuskil sahtlinurgas mingi rahanutsak vedeleb kui vaja peaks olema.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin lepingut, minu arust pidi ise ka veel mingi summa iga kuu kandma. SEB-is on samalaadne asi ammu olemas, mul on kogunenud kahe aastaga 100 eurot. Naeruväärne.

Järelikult vähe kaardimakseid. Mul koguneb kuuga 70-80€ sinna

Kui palju on vähe? Kui palju on palju? Ma eelmine kuu kasutasin palju kaarti (ilmselt selle aasta kaarditehingute rekord) raha kogunes aga ca 4 eurot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin ka ta koguma, ega ma teda nüüd mingi erilise hoiusena ei võta. Hoiused mul teised ja tesitelt tingimustel. Huvi pärast vaatasin, 7 nädalaga on 44.80, abiks ikka! Ilmselt oleks rohkem, aga kaotasin vahepeal pangakaardi ja uus tuli poolteist nädalat….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEB-il selline asi juba vist 10 aastat. Mingit muud mõtet pole, kui et see raha on silmaalt ära.

Ma kasutan seda kogumiskontona, kannan iga kuu alguses kindla summa juurde.

Olen jah nõrga enesekontrolliga, kui keegi ilkuma tahab hakata.

sama

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbank Rahakoguja