Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbanki makselimiit

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Swedbanki makselimiit

Postitas:

Tere! Olen teinud tavaliselt ülekandeid väikses summas, täna on aga vaja teha ülekanne mis on veidi alla 100euro. Raha on kontol piisavalt, aga kui hakkan makset sooritama, ütleb, et päevane makse limiit on ületatud. Kas ja kuidas ma seda internetis muuta saan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuteada saab seda limiiti tõsta ainult kontoris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult pangakontoris saab jah, isikut tõendava dokumendi alusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ID kaardiga ka ei lase makset teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda saab internetipangas muuta, kui hanzanetti sisse logid. olen ise muutnud korduvalt. Ei ole vaja panka minna. paroolikaardiga makstes on u 190 euri päevas max. id-kaardiga ei ole piirangut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]seda saab internetipangas muuta, kui hanzanetti sisse logid. olen ise muutnud korduvalt. Ei ole vaja panka minna. paroolikaardiga makstes on u 190 euri päevas max. id-kaardiga ei ole piirangut.[/tsitaat]

Ei saa internetis ise muuta. Saab muuta telefoni teel, kui olemas telefonipank ja koodikaart käepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei saa internetipangas internetipanga makselimiiti muuta. See limiit selleks ongi, et kurikael, kes on mingi pangakanali kaudu su raha kallal, ei saaks arvet tühjaks teha. Seega internetipangas saad deebetkaardi limiiti muuta ainult. Äkki krediitkaardi oma ka, pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbanki makselimiit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.