Esileht Kodunurk T-särgile pilt kodus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: T-särgile pilt kodus

Postitas:

Kas keegi on õmblemise teemaga kursis ja oskab öelda, kas kodus saab ka ise t-särgile tähti või pilte pressida? Umbes nii, nagu t-särgipoes selle suure masinaga tehakse, aga näiteks triikrauaga vms? Olen teadlik nendest triigitavatest aplikatsioonidest, aga olen huvitatud just sellisest materjalist, kust saab ise kujundeid välja lõigata ja see jääks selline plastiku moodi, nagu särkidel trükipildid ikka. Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kui minu vastus ei sobi, sest just plastiku moodi pildid mulle endale üldse ei meeldi, tahaks, et riie ikka õhku läbi laseks. Aga t-särkidele pilte olen teinud küll. Olen ostnud nii spreivärve kangale, mida saab läbi šablooni lasta, kui ka pintsliga pealekantavaid kangavärve. Neid kinnitatakse samuti triikrauaga. Ühe lihtsama mitmevärvilise šabloonipildi tegi 8-aastane laps oma särgile ise (mina assisteerisin muidugi). Tähtede jaoks on see samuti sobiv meetod, lõikad lihtsalt paberi sisse tähekujulised augud. Teatud tähtede lahtised väiksemad osad (A, P, jt) on hea teha maalriteibist.
Aga küsi mõnest suuremast kunstipoest, äkki nad teavad nende plastpiltide kohta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sobiks see nn siirdepaber

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sobiks see nn siirdepaber

neid pabereid on 2 liiki:
– üks on valgele särgile, sel juhul pead trükkima peegelpildis, pärast asetad pluusile pilt allpool, triigid kinni ning pärast tõmbad paberi ära. taust jääb läbipaistev, värvilise särgi puhul võib selle materjali korral särgi värv pilti segama hakata.
– spets paber värvilisele särgile. trükid samapidi, materjal kahekihiline. nakitsed nurgast lahti, sikutad paberi tagant ära, jääb kile, selle asetad särgile õigetpidi, peale küpsetuspaberi või pärgamendi, triigid kinni. taust jääb valge.

esimesel hetkel näib versioon 2 parema kvaliteediga, aga pesu kannatab 1 paremini, 2 tuleb mingil hetkel nagunii pesus lahti ja tuleb ära kas ühes tükis, kui veab, või juppidena

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdepildi siirdamisest oli youtube video ka, eesti keeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk T-särgile pilt kodus