Esileht Ilu T- tsoon

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: T- tsoon

Postitas:

Hei, t-tsoon hakkab poole päeva pealt juba häirivalt läikima. Soovitage tõesti head ja toimivat toodet, mis oleks matistav, poore ahendav vms. Meigialuskreem ei aita, matistav puuderkreem ja puuder ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rasusele nahale mõjub päris hästi Sensai puhastusvaht Silky Purifying
Step 2 Cleanse & Purify Creamy Soap.
Hommikul meigi kinnituseks veidi tolmpuudrit probleemsetele kohtadele vajutada (mitte vaid kergelt pintsliga üle näo pühkida).

Aga ega päris kinni seda rasueritust ei pane seegi – aeg-ajalt päeva jooksul tuleb ikka salvrätiga otsaesist tupsutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise teinud sellise järelduse, et mul teeb kohv näo rasuseks. Nendel päevadel, kui kohvi tööl ei joo, püsib nahk ilusti matina. Kui joon tassi-kaks on kindel, et olen päeva lõpuks korralik õlilaik hoolimata setting spay’st ja aluskreemist, mis matina peaks hoidma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veab sul siis, et alles poole päeva pealt hakkab läikima. Minul on 2-3 tundi vist maksimum. Ja vahet pole üldse, kas ma panen alla neid matistavaid kreeme (aluskreem, jumestuskreem, fixing spary).
Mis nagu VIST töötab veidi paremini on Sebamedi matistaja, aga nagu ma ütlen, ega see tulemus ka üle 3 tunni ei püsi.
Kui keegi teab imerohtu, andku tulla, olen ikka väga palju proovinud kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu T- tsoon