Esileht Ajaviite- ja muud jutud T1 keskuses tühjus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: T1 keskuses tühjus

Postitas:
Kägu

Olen käinud seal viimastel nädalatel mitu korda. Poed on inimestest tühjad, müüjad igavlevad. Osad poed on üldse juba kadunud sealt. Nii mõnelgi oli võre ette tõmmatud.
Vaevalt, et Debenhams üldse tuleb, kui seal inimesi ei käi.
Kuidas teile tundub see keskus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole kordagi käinud seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ela üldse kaugel, autoga vb 5 minutit. Aga kuna ma ise ei juhi, ühistransport minu kodu juurest sinna ei vii ja Selver pole mu lemmik toidupood (lisaks on teine Selver 1 bussipeatuse kaugusel), siis pole ka sinna eales sattunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud seal nädalavahetustel 1. ja 4. korrusel, vist 3. korruse mänguasjapoes ka. Jube raske on liigelda, nii palju rahvast. Autoga lähenedes on vist 2/3 parkimiskohtadest ka kinni. Kui aus olla, siis muude korruste muud poed on küll tühjad ja mõttetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sellel asjal on mingit seost, aga minu põhiline arvutihooldustöökoda Kristiine keskuse lähedal on ka viimastel päevadel juba kell neli kinni pandud. Ilma selgitusteta. Kuidagi ei jõua sinna nii vara.
Ise mõtlesin, et kas laulupidu ja prooviesinemised võivad takistada neil kohal olemist…

Vabandust teemavälise kommentaari pärast. T1-s pole käinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

käin mitu korda kuus Minisos, jääb kooliteele ja märkmikud on seal toredad. nagu ka lokirullid ja odavad meigipadjakesed jms
T1s käime teinekord harva tööpäeviti laste mängumaailmas – siis pole seal nii rahvarohke.
2-3 korruse poodides ei käi pea üldse.

PS! Douglas meeldib kah

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rasvahais ei meeldi mulle seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

on ka viimastel päevadel juba kell neli kinni pandud. Ilma selgitusteta. Kuidagi ei jõua sinna nii vara.

Raalimeistritest helistatakse, et arvuti on valmis, lepid kokku, et pool kuus oled kohal ja siis selgub, et on “ilma selgituseta” juba kinni?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuigi ma ei ela kaugel, on sinna väga ebamugav üle Peterburi maantee saada. Tükk maad kõnni, et ülekäiguni jõuda ja seal on inimesed kitsuksel ribal kobaras koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

on ka viimastel päevadel juba kell neli kinni pandud. Ilma selgitusteta. Kuidagi ei jõua sinna nii vara.

Raalimeistritest helistatakse, et arvuti on valmis, lepid kokku, et pool kuus oled kohal ja siis selgub, et on “ilma selgituseta” juba kinni?

Ei, kuidas sa selle küll välja haudusid? Tahtsin väikest seadet remonti viia, tean, et nad on alati kuueni lahti. Ei saa. Uksel on silt, võre on ees. Aga sildil polnud öeldud, et järgmisel päeval on samuti ainult neljani, nii et läksin järgmise päeval uuesti, jõudsin viis peale nelja – ja oli uus silt selle päeva kuupäevaga, kella neljani lahti ainult.
Nende kodulehel ka polnud infot, et tööpäev on nüüd mõnda aega lühem. Ja kui kaua?

Aga teema pole ju sellest. Pakkusin põhjuse, et poed võivad kinni olla suviste ürituste tõttu, töötajad ehk osalevad kusagil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, kuidas sa selle küll välja haudusid? Tahtsin väikest seadet remonti viia, tean, et nad on alati kuueni lahti. Ei saa. Uksel on silt, võre on ees. Aga sildil polnud öeldud, et järgmisel päeval on samuti ainult neljani, nii et läksin järgmise päeval uuesti, jõudsin viis peale nelja – ja oli uus silt selle päeva kuupäevaga, kella neljani lahti ainult.

Nende kodulehel ka polnud infot, et tööpäev on nüüd mõnda aega lühem. Ja kui kaua?

Aga teema pole ju sellest. Pakkusin põhjuse, et poed võivad kinni olla suviste ürituste tõttu, töötajad ehk osalevad kusagil.

Helistada või kirjutada ei oska?
Kui juba ühe korra on pood varem kinni pandud, siis ma teist korda ei riskiks ja uuriks välja, mis kellani nad avatud on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

käin mitu korda kuus Minisos, jääb kooliteele ja märkmikud on seal toredad. nagu ka lokirullid ja odavad meigipadjakesed jms

T1s käime teinekord harva tööpäeviti laste mängumaailmas – siis pole seal nii rahvarohke.

PS! Douglas meeldib kah

Mulle meeldib ka Miniso ja Terranova. Terranova pood on hästi avar ja palju kaupa ning kenasti kujundatud. Muidu on Terranovat pigem vältinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui juba ühe korra on pood varem kinni pandud, siis ma teist korda ei riskiks ja uuriks välja, mis kellani nad avatud on.

Mis paneb inimese niimoodi teise kallal tänitama, aru ma ei saa. Saab su päev sellest parem või?

Minu kodutee viib sealt mööda. Kuna sildil, nagu ma juba enne kirjutasin, oli info ainult tolle käesoleva päeva kohta, kuupäev ka kenasti peal, ja kuna kodulehel ka ühtegi muutust ega uudist ei olnud, siis ma ei teinud tõesti järeldust, et see peaks kehtima rohkematele päevadele.

Aga nagu ma ütlesin, teema pole sellest. Vaid et kinnistel poodidel võib olla oma põhjus, mis on laiem, kui eeldatav klientide puudus. Ma muidugi ei tea, võib-olla on ka raalimeistritel viimasel ajal kliente nii vähe, et nad ei näe vajadust kohal passida, lihtsalt enne tööpäev lõppu ust kinni pannes jäävad nad nendest vähestest ju ka ilma, ma ei saa sinna nii varakult minna täiesti olenemata sellest, kas ma helistan ette või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis paneb inimese niimoodi teise kallal tänitama, aru ma ei saa.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen seal käinud vaid söögikohtade pärast. Poodidest ei midagi erilist, mida mujalt ei leiaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

PS! Douglas meeldib kah

Mulle meeldib ka Miniso ja Terranova. Terranova pood on hästi avar ja palju kaupa ning kenasti kujundatud. Muidu on Terranovat pigem vältinud.

Ma soovitaks seda vältimistrendi jätkata. Terranova esemete kvaliteet on kohutav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis paneb inimese niimoodi teise kallal tänitama, aru ma ei saa.

See pole ju tänitamine, sest tõepoolest keegi ei saa aru, et miks sa kõnet ei teinud. Selle asemel tassid mingit seadet stabiilselt kaasas.

See on külapood ja kui sa seal külas elad, siis suhtle inimestega.

Mitte ära tänita perekoolis.

See pole ka kellegi asi, miks ja miks.
Ja perekoolis võib ikka kirjutada küll, teistelegi teadmiseks.

Talvel viletsa ilmaga sattusin vahel lihtsalt poodepidi jalutama ja kaupa vaatama, aga suvel ei ole küll tahtmist kaubanduskeskuses aega veeta. Kui midagi konkreetset vaja on osta, leian mõne väiksema koha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen siis vist ainus, kellele T1 väga meeldib 🙂 Elan tegelikult sellest väga kaugel ja nt Ülemiste keskusesse pole kunagi spetsiaalselt sõitnud, aga T1 olen nüüd mitu korda sattunud, küll tööpäevadel lõunasel ajal. Mulle meeldib selle keskuse avarus, planeering, isegi lõhn. Väga häid söögikohti on, mõnusaid poekesi. Ja veel meeldib mulle, et on palju istumiskohti. Väikestele lastele on ka palju tegevust. Nädalavahetusel ma sinna sattuda ei plaani, tõenäoliselt on siis pilt teine, raske parkida ja rahvast rohkem. Ahjaa, vaaterattal olen ka käinud, meeldis 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane nädal on periood enne palga- ja pensionipäevi. Ka külapoed on sel ajal tühjemad. Eestimaalane on lihtsat vaene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elan selle T1 keskuse lähedal, alguses olin üsna skeptiline, aga käisin vaatasin üle, pole väga hullu, igal juhul parem kui Kristiine keskus. Suureks miinuseks on see, et nad ei ole vaevunud seal garderoobi või kasvõi hoiukappe tegema, talvisel perioodil on väga ebamugav üleriideid kaasas tassida. Ülemiste keskuses on see olemas, talvel eelistangi seetõttu pigem seal käia, et saab riided garderoobi jätta.

Rahvast on seal ikka kogu aeg, päris laustühjana ma seda näinud ei ole, kuna see mul kodule hetkel kõige lähedasem pood ja mugav minna, siis olen seal käinud sageli. Miinuseid on küll, parklast pressib kohati benahais sisse, kui on laste etendused, siis neid tehakse seal parkla kõrval, väga ebameeldiv. Nüüd on sinna lõpuks ilmunud ka infolett, aga muus osas lonkab T1 info levitamine kahte jalga. talvel registreerisin end, et saaksin nende uudiskirja, mitte ühtegi pole tulnud. Samas eriüritusi nad korraldavad, olen mõnele täiesti juhuslikult peale sattunud.

Söögikohad on seal täitsa head, poodide valik on minu meelest Ülemiste keskuses parem. Uus kingapood CCC on hea, aga see on ka Ülemistes olemas. Olen käinud lapsega batuudil hüppamas, eri kohtades söömas, vaaterattal… Peamiselt siiski toidupoes ja Miniso kaupluses.

Aga noh, eks näis, mis sellest saab, Ülemiste keskust see igal juhul rahvast tühjaks ei ole tõmmanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole ju tänitamine, sest tõepoolest keegi ei saa aru, et miks sa kõnet ei teinud. Selle asemel tassid mingit seadet stabiilselt kaasas.
See on külapood ja kui sa seal külas elad, siis suhtle inimestega.

Mitte ära tänita perekoolis.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki hakkab inimestel mõistus pähe tulema, et kaubanduskeskus pole hea koht vaba aja veetmiseks, eriti lastega. Just terve, haritud ja mõistliku Eesti tuleviku mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis paneb inimese niimoodi teise kallal tänitama, aru ma ei saa. Saab su päev sellest parem või?

Minu kodutee viib sealt mööda. Kuna sildil, nagu ma juba enne kirjutasin, oli info ainult tolle käesoleva päeva kohta, kuupäev ka kenasti peal, ja kuna kodulehel ka ühtegi muutust ega uudist ei olnud, siis ma ei teinud tõesti järeldust, et see peaks kehtima rohkematele päevadele.

Aga nagu ma ütlesin, teema pole sellest. Vaid et kinnistel poodidel võib olla oma põhjus, mis on laiem, kui eeldatav klientide puudus. Ma muidugi ei tea, võib-olla on ka raalimeistritel viimasel ajal kliente nii vähe, et nad ei näe vajadust kohal passida, lihtsalt enne tööpäev lõppu ust kinni pannes jäävad nad nendest vähestest ju ka ilma, ma ei saa sinna nii varakult minna täiesti olenemata sellest, kas ma helistan ette või mitte.

Et siis järjepidevalt käid ukse taga ja loodad, et pood on seekord lahti? On ikka kilplane.
Tõenäoliselt on võimalik, et helistades saad nendega kindla aja kokku leppida, millal sul on võimalik poodi külasta ja nemad sind seal ootavad. Aga sellise lahenduse peale on vist üsna keeruline tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis järjepidevalt käid ukse taga ja loodad, et pood on seekord lahti? On ikka kilplane.
Tõenäoliselt on võimalik, et helistades saad nendega kindla aja kokku leppida, millal sul on võimalik poodi külasta ja nemad sind seal ootavad. Aga sellise lahenduse peale on vist üsna keeruline tulla.

sa helistad iga kord ette, kui kuhugi poodi hakkad minema? mida kõike siit ei loe…

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa helistad iga kord ette, kui kuhugi poodi hakkad minema? mida kõike siite i loe…

Loomulikult mitte!
Aga kui olen ukse taga ja pood on kinni, siis helistan ja uurin kohe, mitte ei lähe järgmine kord uuele katsele, lootuses et EHK seekord on pood avatud. Mul on oma ajaga targematki teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa helistad iga kord ette, kui kuhugi poodi hakkad minema?

Jah, külapoe puhul võimalik, et helistan ette küll. Ja kui 5min enne sulgmist tahan jõuda, siis helistan 100%.

Ja selle “külaga” ma absoluutselt kedagi ei halvusta, sest ma ise elan samuti seal külas ja olen väga rahul.
Ja meil on seal ka küla-Rimi ja küla-Comarket, mis on reeglina kogu aeg lahti ja paar keldripoodi, mille peale enam 100% kindel ei saa olla.

Ja see viriseja siin võiks siiski meeles pidada, et arvutiremont ei ole nii tulus äri, et seda hiigelsuures klaasmajas teha.
See on pigem ikka sinna auku, mis on kingsepp, kellapatarei vahetaja, võtmemees jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa helistad iga kord ette, kui kuhugi poodi hakkad minema? mida kõike siite i loe…

Loomulikult mitte!

Aga kui olen ukse taga ja pood on kinni, siis helistan ja uurin kohe, mitte ei lähe järgmine kord uuele katsele, lootuses et EHK seekord on pood avatud. Mul on oma ajaga targematki teha.

Näiteks perekoolis tänitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte!

Perekoolis loogilist lahendust pakkuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte!

Perekoolis loogilist lahendust pakkuda.

Tänitamine on tänitamine, ükspuha, mis ettekäändel.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud T1 keskuses tühjus