Esileht Pereelu ja suhted Ta ei taha mind…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Ta ei taha mind…

Postitas:

Oldud koos 17 aastat. Mees mind lihtsalt enam ei taha. Peres 2 last, kes juba kaela kannavad ja kõik justkui olemas. Aga olen totaalses seksinäljas ja mõtlen nüüd mida oma eluga peale hakata. Välimust on, särtsu on. Mees hakkas täiskarsklaseks 8 aastat tagasi. Ja pean ütlema, et igavus hakkas meie ellu siis imbuma. Inimene ei võta saunaõhtul õlletki, et lõõgastuda. Ta ei tahagi, ega oskagi seda enam teha. Enne oli lõbus ja tore mees. Tegi komplimente, vedas restorani. Nüüd on töö, töö, töö ja kl 22 magamaminek. Hommikul kell 6 tööleminek. Ja nii päevast päeva. Kes ma siis olen? Kas mul on mõtet oma elu raisata, kui meie tahtmised ja elule vaated on muutunud nii erinevaks? Kas 45selt ongi nüüd elu läbi? Mehed vaid süüdistavad, et naised jätavad neid maha. Aga miks? Kumba ma siis pean tegema? Kannatama sellist elu igavesti, või liikuma edasi? Mul on vaid üks elu mida saan elada…

+13
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 17:58; 05.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läks igavaks kui mees hakkas karsklaseks?
Me joome mehega mõlemad vaid korra või paar korda kuus veini, saunaõhtuid õllelõhnaga ei riku. Väga lõbus elu on ja seksi palju. Vaevalt, et su mehe puhul on seksi mitte soovimise põhjuseks karsklus ja see, et saunaõhtul õlut ei joo. Pigem kõlab see nagu stressist tingitud libiido langus. Miks tal on kogu aeg töö, töö, töö? Kas muidu ei tule rahaliselt toime?
Mis ta ise olukorrast arvab? Ja mis on sinu panus?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt naistele öeldakse siin – just, sul on ainult üks elu! Jne.
Meestele pigem – mõista oma naist, kuula, ole hea ja sensuaalne küll siis tuleb ka megaseks. Jne jne.

(olen naine, lihtsalt statistikahuviline)

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läks igavaks kui mees hakkas karsklaseks?

Me joome mehega mõlemad vaid korra või paar korda kuus veini, saunaõhtuid õllelõhnaga ei riku. Väga lõbus elu on ja seksi palju. Vaevalt, et su mehe puhul on seksi mitte soovimise põhjuseks karsklus ja see, et saunaõhtul õlut ei joo. Pigem kõlab see nagu stressist tingitud libiido langus. Miks tal on kogu aeg töö, töö, töö? Kas muidu ei tule rahaliselt toime?

Mis ta ise olukorrast arvab? Ja mis on sinu panus?

Töö pakub unustust.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see karsklaseks hakkamine muutis, sa tahad öelda, et enne seksisite vähemalt purjakil peaga ja nüüd ei sedagi või mis…? Saad vast isegi aru, et asi polnud selles.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oldud koos 17 aastat. Mees mind lihtsalt enam ei taha. Peres 2 last, kes juba kaela kannavad ja kõik justkui olemas. Aga olen totaalses seksinäljas ja mõtlen nüüd mida oma eluga peale hakata. Välimust on, särtsu on. Mees hakkas täiskarsklaseks 8 aastat tagasi. Ja pean ütlema, et igavus hakkas meie ellu siis imbuma. Inimene ei võta saunaõhtul õlletki, et lõõgastuda. Ta ei tahagi, ega oskagi seda enam teha. Enne oli lõbus ja tore mees. Tegi komplimente, vedas restorani. Nüüd on töö, töö, töö ja kl 22 magamaminek. Hommikul kell 6 tööleminek. Ja nii päevast päeva. Kes ma siis olen? Kas mul on mõtet oma elu raisata, kui meie tahtmised ja elule vaated on muutunud nii erinevaks? Kas 45selt ongi nüüd elu läbi? Mehed vaid süüdistavad, et naised jätavad neid maha. Aga miks? Kumba ma siis pean tegema? Kannatama sellist elu igavesti, või liikuma edasi? Mul on vaid üks elu mida saan elada…

Otsi omale ka siis töö, mis paneb sind 22 magama minema ja 6 ärkama. Otsi omale ka tegevus. Sa ei ole mitte seksinäljas, vaid sul on liiga palju vaba aega. Teiseks õpi suhtlema. Isegi kui peaksid leidma endale kellegi, kes su seksinälga veidi leevendab, ilma suhtlemata suhet pole olemas. Kolmandaks kasva suureks ja leia üldse endale mees. Ise ka saad aru, et su vanus paistab siit teemast ju selgelt välja.

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läks igavaks kui mees hakkas karsklaseks?
Me joome mehega mõlemad vaid korra või paar korda kuus veini, saunaõhtuid õllelõhnaga ei riku. Väga lõbus elu on ja seksi palju. Vaevalt, et su mehe puhul on seksi mitte soovimise põhjuseks karsklus ja see, et saunaõhtul õlut ei joo. Pigem kõlab see nagu stressist tingitud libiido langus. Miks tal on kogu aeg töö, töö, töö? Kas muidu ei tule rahaliselt toime?
Mis ta ise olukorrast arvab? Ja mis on sinu panus?

Inimesed muutuvad küll, kui kõvast alkoholitarbijast saab karsklane. See pole võrreldav selle olukorraga, kui inimene pole kunagi joonudki. Ise jätsin ka joomise maha ja elu tundub nüüd igav ja värvitu. Ja väga suur osa energiast läheb sellele, et mitte juua, mis teistel läheb sellele, et teha lõbusaid asju.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 19:50; 05.07 20:04; 05.07 22:02; 05.07 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee mingeid koostegemise-olemise plaane. vbl vii ta üllatuslikult Kärsini koolitusele, siis tekib huvi. Muidugi eelkõige võiks rääkida mehe endaga, et mis oleks sinu soovid ja mida sa soovid talle pakkuda, et teil oleks koos tore olla.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus paistabki tekstist välja, kuna see on kirjas. Töö on täitsa olemas. Ja õpi suhtlema? Suhtlus on olemas, niipalju kui on võimalik, õhtul, paar tundi kui töölt koju tuleme.

Mis puutub karskusesse, siis on tõesti üllatav, kui palju see võib elu muuta. Mitte et ma oleks joodik ja muudkui tahaks juua, vaid üldse. Võtaks kuus korra klaasikese veini või saunaõhtul õlle..aga enam seda pole. Ja imelik on ka minul üksi veini siis sel ühel õhtul juua. Pisiasi..aga tegelikult elus häiriv nüanss..

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 17:58; 05.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub karskusesse, siis on tõesti üllatav, kui palju see võib elu muuta. Mitte et ma oleks joodik ja muudkui tahaks juua, vaid üldse. Võtaks kuus korra klaasikese veini või saunaõhtul õlle..aga enam seda pole. Ja imelik on ka minul üksi veini siis sel ühel õhtul juua. Pisiasi..aga tegelikult elus häiriv nüanss..

Miks siis sina sellepärast loobuma pead, ei saa täpselt aru.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 19:50; 05.07 20:04; 05.07 22:02; 05.07 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema tekitas järgmisi mõtteid.
Miks mees siis ei seksi? Ja kas ta enne siis seksis ja kui palju? Kas see muutus järsku?
Kas mehel oli alkoholiprobleem? Mis kell ta enne tõusis ja magama läks?
Kas oled mehega rääkinud seksiteemal?
Mulle väike mõiststus, et miks sina või üldse keegi soovib juua korra kuus klaasi veini? Mida see üks annab või kui ei joo seda ühte, mis olemata jääb?
Ühel pole ju mingit mõju. Samahästi võib kalja juua ja lõbus olla.
Minu isa oli alkohoolik ja minu mees, ja ma tean, et enne elada ilma joomiseta igavat elu. Kus tehakse tööd ja minnaksegi magama. Kui et juuakse, pere istub seinakapis peidus või ootad meest koju, aga teda ei tule kolm päeva. Kui tuleb, eitea, mida ta on teinud ja kus olnud ja kogu raha on otsas.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 21:34; 06.07 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 19:50; 05.07 20:04; 05.07 22:02; 05.07 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui et juuakse, pere istub seinakapis peidus või ootad meest koju, aga teda ei tule kolm päeva. Kui tuleb, eitea, mida ta on teinud ja kus olnud ja kogu raha on otsas.

No ega siis kõik alkoholiprobleemiga inimesed nii hullud ei ole. Osad inimesed funktsioneerivad väga pikka aega ladusalt, on lõbusad ja toredad. Ja kui maha jätad, oledki kuivik valmis. Minu mees näiteks tahaks, et ma vahel jooks, oleks koos lõbusam. Kahjuks ma ei suuda seda mõõdukalt teha, pidin loobuma. On küll nüüd koos igavam.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.07 19:50; 05.07 20:04; 05.07 22:02; 05.07 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessas, kui mehel ainult töö ja enam ei seksi, siis on tal suure tõenäosusega keegi teine, kus töö ettekäändel käiakse.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:33; 08.07 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste muutumise põhjus nr 1 on teine naine. Kui see välistada võib ka muid põhjuseid otsida.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on tal depressioon. Kohustusi täidab, aga rõõmu ei tunne

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehel ei olnud alkoholiprobleemi ja ta jõi ks paar õlut saunapäeval, siis sellest loobumine ei saanud põhjustada selliseid muutusi. Mattumine töösse, meelelahutuste vältimine, seksist loobumine ja päevakava muutus, naise ignoreerimine vestluses.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 21:34; 06.07 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitt mees et noormaalajal piisavalt ei teeni. Ja naised jätavad lisaks sellele jätavad naised mehi maha sellepärast, et on saanud suuremat, mis iseenesest mõista on alati parem. Need kes arvavad, et suurem pole hea, võiksid vait olla, sest nad on koledad, ebakindlad, oma madala staatuse tõttu vähenõudlikud või see kõik kokku ja sellepärast nad lihtsalt ei tea mis on hea.
Jäta see tropp maha, ela, ja küll sa leiad ükskord mehe, kellel on teie suhte jaoks aega, raha ja parimat seksi.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu läks igavaks kui mees hakkas karsklaseks?

Me joome mehega mõlemad vaid korra või paar korda kuus veini, saunaõhtuid õllelõhnaga ei riku. Väga lõbus elu on ja seksi palju. Vaevalt, et su mehe puhul on seksi mitte soovimise põhjuseks karsklus ja see, et saunaõhtul õlut ei joo. Pigem kõlab see nagu stressist tingitud libiido langus. Miks tal on kogu aeg töö, töö, töö? Kas muidu ei tule rahaliselt toime?

Mis ta ise olukorrast arvab? Ja mis on sinu panus?

Inimesed muutuvad küll, kui kõvast alkoholitarbijast saab karsklane. See pole võrreldav selle olukorraga, kui inimene pole kunagi joonudki. Ise jätsin ka joomise maha ja elu tundub nüüd igav ja värvitu. Ja väga suur osa energiast läheb sellele, et mitte juua, mis teistel läheb sellele, et teha lõbusaid asju.

Mul on küll vastupidi läinud. Olin samuti varem õhtuti tipsutaja, elu hall ja värvitu.
Jätsin maha selle jama..ja kus hakkas juhtuma asju! Uskumatu! Elu muutus taas värviderohkeks!
Nii palju häid asju on riburadapidi mu ellu tulnud, mille üle olen väga õnnelik ja tänulik!

Alkoholiga sinasõprust edasi pidades…oleksin siiani üksik ja õnnetu. Kes õhtuti pudelist lohutust otsib ja netis võõrastega suhtleb.. Seega lõpparve alkoga on olnud mu senise elu parim otsus üldse!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaks kuus korra klaasikese veini või saunaõhtul õlle..aga enam seda pole. Ja imelik on ka minul üksi veini siis sel ühel õhtul juua.

Kuule no misasja?? Joo ometi veini kui soovid. Täiskasvanud, enesekindel naine oled ometi või selline, kes välja sööma ka ei julge üksi minna?
Võta see vein, võta see õlu, võta endalt pinged maha ja asu aga mehe kallale!
Mis see alkohol üldse siia puutub? Siiamaanipole selge, miks te siis ei seksi? Kas varem seksisite ainult purjus peaga?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled noor, ilus ja tegus naine- liigu edasi ometi! meil on üks elu ja pole mõtet seda vegeteerides lõpu poole saata.
kirg ja liblikad on kusagil sind ootamas, olen kindel!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel (või mis iganes päeval enne vaba päeva) ikka ei pea ju kl 22 magama minema või järgmine päev kl 6 ärkama. Nii et iga päeva kohta see küll mingi vabandus ei ole. Huvitav oleks teada jah, mis mees ise ütleb. Kas liiga ülekoormatud tööga või mis tal lõõgastuda aitaks või mis tegevusi ta sinuga koos teha tahaks. Või mida ja kellega ta tööl kl 6 hommikul täpsemalt teeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oldud koos 17 aastat. Mees mind lihtsalt enam ei taha. Peres 2 last, kes juba kaela kannavad ja kõik justkui olemas. Aga olen totaalses seksinäljas ja mõtlen nüüd mida oma eluga peale hakata. Välimust on, särtsu on. Mees hakkas täiskarsklaseks 8 aastat tagasi. Ja pean ütlema, et igavus hakkas meie ellu siis imbuma. Inimene ei võta saunaõhtul õlletki, et lõõgastuda. Ta ei tahagi, ega oskagi seda enam teha. Enne oli lõbus ja tore mees. Tegi komplimente, vedas restorani. Nüüd on töö, töö, töö ja kl 22 magamaminek. Hommikul kell 6 tööleminek. Ja nii päevast päeva. Kes ma siis olen? Kas mul on mõtet oma elu raisata, kui meie tahtmised ja elule vaated on muutunud nii erinevaks? Kas 45selt ongi nüüd elu läbi? Mehed vaid süüdistavad, et naised jätavad neid maha. Aga miks? Kumba ma siis pean tegema? Kannatama sellist elu igavesti, või liikuma edasi? Mul on vaid üks elu mida saan elada…

Tundub, et varem jõi mees su ilusaks 😀

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te sõimate, mul on sama, ainukese vahega et mees joob nv õlut ja mina ei joo üldse midagi. Vanus on umbes sama. Ei ole kedagi teist tal. Seks jäi järjest kehvemaks, erektsiooni probleem. Olen soovitanud arsti juurde minna, ma ei tea kas käis. Meil muidu igav pole, tegemist on eraldi ja koos. Armastus ja hoolivus kõik olemas. Eks ma ootan, aga kui peaks elu kedagi mu teele juhuslikult tooma, siis võtan vastu kõik lilled ja liblikad. Ise otsima ei hakka. Tuleb siis tuleb…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on tal depressioon. Kohustusi täidab, aga rõõmu ei tunne

Depressioonis inimene ei tööta nagu loom. Ta pigem ei suudaks tööle minnagi. Kahjuks arvan ka et pikemad tööpäevad + 0 seksi viitab ikka millelegi muule.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkoholiga suutis panna, ilma ei suuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas mingid erilised naiivikud koos, kes miinustavad arvamusi, et tõenäoliseslt on mehel keegi teine.
Kust puu otsast te kukkusite? Ega jaanalinnu elu ei tee armukese fakti olematuks 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:33; 08.07 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa pole enam füüsiliselt atraktiivne mehe jaoks? Sellepärast ei tahagi?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja imelik on ka minul üksi veini siis sel ühel õhtul juua.

Miks ta imelik on siis üksi veini juua. Kas mees keelab sul seda teha? Joo veini rahus, läheb meeleolu paremaks, teed mehele lähenemiskatse ja vb arenebki asi soovitud suunas = saad seksi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu partner ka ei joo, v. a väga üksikutel kordadel seltskonnas. Kui minul on veini isu, siis võtan klaasi veidi ja joon, pole siiani sellest midagi “imelikku” juhtunud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Ta ei taha mind…