Esileht Pereelu ja suhted Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…

Postitas:
Kägu

Pikk jutt sitt jutt, seega katsun teha lühidalt  😀

Lugu selles, et härra, kellega olen “sebinud” neli aastat, muutus sügisel kuidagi imelikuks. Meil olid ka kokkukolimis plaanid, tundsin, et nüüd lõpuks, peale mitmeid lõhki läinud suhteid ja abielusid, olen leidnud selle “härra Õige” Kõik tundus kohe alguses nii oma, nii õige… Ja seda mõlemalt poolt aga oh häda… härral oli meie tutvuse alguses kodus rase naine, kellest sain teada mõned päevad enne kui härra isaks sai… eeemm..ok.. läksime laiali… ja siis jälle kokku ja jälle laiali.. ja jälle kokku…. tunded laes, teineteiseta ei saa… Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud.  Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ükskord käis vestlusest läbi, et ta aegajalt ikka käib Tinderis, vaatab niisama, mis seal toimub… aaa..nagu päriselt?? Tegin siis ka mõne aja möödudes endale Tinderisse varikonto, sellise naisena nagu härrale meeldib. Oh üllatust, ei läinudki palju aega mööda, kõigest kolmandal päeval viskas mulle härra ette ja opaaa…. MATCH…. ja juttu meil jätkub 😀

Väga “meeldiv” on muidugi lugeda, kuidas ta ei ela oma laste emaga koos ja kui halb ikka tema viimane suhe (ehk siis mina) oli.

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on. Lihtsalt leppida Tinderina temaga kohtumine kokku ja ise kohale ilmuda… Ja mida see kõik Mulle annaks? Tegelikult ju mitte midagi. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

 

 

 

+19
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lits saab litsi palga. Võta seda nüüd kuidas tahad, kas enda või mehe kohta.

+49
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas saab tahta sellist meest omale, kes oma raseda naise kõrvalt teisi naisi peilib?

+59
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks suhet jätkasid, kui rasedusest olid kuulnud? Hävitasid enda, mehe, naise ja lapse elu ühe otsusega.

+41
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust tundub ka ju täielik mölakas see mees, miks sellist endale tahta?

+45
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

Aga miks mitte? Nelja-aastane laps ei mäleta isa sigadusi, aga kui teeb neid edasi, mis siis, sina pole tööriist. Miks aga sina pärast kõiki lõhki läinud suhteid ei taha õnnelikuks saada kellegi vabaga? Miks sa end hävitad ja lõhud? Sa elad sõna otseses! Mõttes teiste inimeste pereelu, hävitades enda, mitte mehe elu. Temale andestatakse, temaga on laps, naine seotud, ta on mees, tal on rohkem õigusi.

Parem 4 kui 14. Kui saab 14, siis kahetsed.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on.

Sulle tundub, et ta seda ei tea või?? Sinu lahkel kaasabil sai talle see vast juba mõmni aeg tagasi selgeks. Ja teiseks- kui omale sellistel asjaoludel litsmehe võtad, siis peab ikka puruloll olema, et nüüd imelist muutumist mehest oodata. Teema ise on muidugi liba ja suht hale, aga kardetavasti on nii lolle naisi ilmas küll ja veel ka tegelikult olemas.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan veel lisada, et kui ta sulle rääkis, kui sitt naine oli, aga ise nahistasite kirega, siis nüüd sa näed, et teil oli väidetavasti kirg ja uuele räägib juba, et endised naised olid mõttetud. Ehk siis- sina oled auk ja kõik teised naised ka. Kas sellist meest vaja? Kui oled samasuguse mõttelaadiga ja soovid mitut meest.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi teavita laste ema. Tal on õigus teada, kellega koos elab ja lapsi kasvatab.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elab siis või ei ela enam laste emaga koos? MItte midagi ei saa aru, olete siis koos ja kuhu ta kolimas oli. Oled lihtsalt 4a olnud armuke ja mees elab oma perega? Nüüd vaatas, et no mis sellise vana armukese juurde ikka kolida, kui juba lahku minna, siis tuleb uus liha otsida.
Teemaalgataja on vist masohhist või mida ta peale peksu siit saada loodab?

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud.  Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ei ole see mees hetkegi tahtnud sinuga kokku kolida-ilmselge vale, et ta nüüd seda teha plaanis. Mehed, kes ei tule esimese poole aasta jooksul kodunt ära, ei tule hiljem ammugi. Olid talle mugav loll, keda kõrvalt panna lihtsalt. Hakkasid enam nõudma-vahetati välja. Lepi sellega. mida külvad-seda lõikad.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud. Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ei ole see mees hetkegi tahtnud sinuga kokku kolida-ilmselge vale, et ta nüüd seda teha plaanis. Mehed, kes ei tule esimese poole aasta jooksul kodunt ära, ei tule hiljem ammugi. Olid talle mugav loll, keda kõrvalt panna lihtsalt. Hakkasid enam nõudma-vahetati välja. Lepi sellega. mida külvad-seda lõikad.

Käib see (mugav loll, mida külvas-seda lõikas) laste ema kohta ka? Tema on siin loos kõige rohkem lolliks tehtud. Armukesed lähevad oma eluga varem või hiljem edasi, aga üks ullike teeb ehk veel tittesid juurde ja mees muudkui skoorib küla peal.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud. Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ei ole see mees hetkegi tahtnud sinuga kokku kolida-ilmselge vale, et ta nüüd seda teha plaanis. Mehed, kes ei tule esimese poole aasta jooksul kodunt ära, ei tule hiljem ammugi. Olid talle mugav loll, keda kõrvalt panna lihtsalt. Hakkasid enam nõudma-vahetati välja. Lepi sellega. mida külvad-seda lõikad.

Käib see (mugav loll, mida külvas-seda lõikas) laste ema kohta ka? Tema on siin loos kõige rohkem lolliks tehtud. Armukesed lähevad oma eluga varem või hiljem edasi, aga üks ullike teeb ehk veel tittesid juurde ja mees muudkui skoorib küla peal.

Pole too kägu, aga hõikan häbematult vahele.

Neli aastat on ka armukese ajast läinud. Ajalugu on näidanud, et armukestel on midagi vaimselt ja/või füüsiliselt viga, et nad üldse nii madalale laskuvad. Suhtes olijad ei kaota midagi eriti, sest neil on tagala ja lapsed-pole kuulnud ühtegi naist, kes kahetseb lapsi, olenemata, kellega nad tehti. Ja vaevalt naine ei saa aru, kui mees petab. Eriti lõpurasedana, hakkad ikka küsima, kus minu mees on.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liba.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita muidugi naist, aga ennekõike – teavita iseennast. Iseendale infot kätte toimetada on vahel kõvasti raskem kui kellelegi teisele. Faktid on sul kõik olemas, tegelikult sa ju tead, kuidas asjad on, eks. Edasi võid vaadata, kas raiskad oma aega mängudele veel pikalt, võib-olla igavesti, või hakkad millalgi ikka oma elu ka elama.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täiesti haige elukorraldus. päriselt. naudid enese piinamist?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte? Nelja-aastane laps ei mäleta isa sigadusi, aga kui teeb neid edasi, mis siis, sina pole tööriist.

Kui teemaalgataja räägib lastest mitmuses, siis on peres veel (vähemalt üks) suurem laps või on mehe naine armukest pidava mehe kõrvalt veel (vähemalt ühe) lapse saanud, kumbki pole hea variant. Kui peres oli juba laps ja naine uuesti rase, siis teemaalgataja “eeemmm, ok” mökitamine on ikka eriti küüniline. Mida külvad, seda lõikad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte? Nelja-aastane laps ei mäleta isa sigadusi, aga kui teeb neid edasi, mis siis, sina pole tööriist.

Kui teemaalgataja räägib lastest mitmuses, siis on peres veel (vähemalt üks) suurem laps või on mehe naine armukest pidava mehe kõrvalt veel (vähemalt ühe) lapse saanud, kumbki pole hea variant. Kui peres oli juba laps ja naine uuesti rase, siis teemaalgataja “eeemmm, ok” mökitamine on ikka eriti küüniline. Mida külvad, seda lõikad.

Seda ma ei lugenud, et oli mitu. Muuga olen nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne elukorraldus, nii madal enesehinnang, et sellega lepid?

Varem ka mõelnud, et mehed saavad lubada endale ükskõik millist käitumist ja on ikka naisi, kes järgi jooksevad.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jää ka nüüd kähku rasedaks! Siis ta kindlasti jätab selle nõmeda eelmise lasteema maha ja kolib sinu juurde! Ja Tinderis ka enam kunagi ei käi ja üldse teisi naisi kunagi ei vaata enam.

????

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi nüüd olla. See mees ei taha sind.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk jutt sitt jutt, seega katsun teha lühidalt ????

Lugu selles, et härra, kellega olen “sebinud” neli aastat, muutus sügisel kuidagi imelikuks. Meil olid ka kokkukolimis plaanid, tundsin, et nüüd lõpuks, peale mitmeid lõhki läinud suhteid ja abielusid, olen leidnud selle “härra Õige” Kõik tundus kohe alguses nii oma, nii õige… Ja seda mõlemalt poolt aga oh häda… härral oli meie tutvuse alguses kodus rase naine, kellest sain teada mõned päevad enne kui härra isaks sai… eeemm..ok.. läksime laiali… ja siis jälle kokku ja jälle laiali.. ja jälle kokku…. tunded laes, teineteiseta ei saa… Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud. Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ükskord käis vestlusest läbi, et ta aegajalt ikka käib Tinderis, vaatab niisama, mis seal toimub… aaa..nagu päriselt?? Tegin siis ka mõne aja möödudes endale Tinderisse varikonto, sellise naisena nagu härrale meeldib. Oh üllatust, ei läinudki palju aega mööda, kõigest kolmandal päeval viskas mulle härra ette ja opaaa…. MATCH…. ja juttu meil jätkub ????

Väga “meeldiv” on muidugi lugeda, kuidas ta ei ela oma laste emaga koos ja kui halb ikka tema viimane suhe (ehk siis mina) oli.

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on. Lihtsalt leppida Tinderina temaga kohtumine kokku ja ise kohale ilmuda… Ja mida see kõik Mulle annaks? Tegelikult ju mitte midagi. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

Mida sa tahad? See mees pole viimane maailmas, et nii palju vaeva näed ühe mehe pärast, kes sind ei taha. 4 aastat raiskasid juba ära, mitu veel? Ja tulemus on see, et see mees sinust midagi ei arva ja räägib võõrastele (ta ei tea ju, et sinuga vestleb) veel taga ka. Parem mine psühholoogi juurde, tegele enesehinnanguga ja ära lõhu end rohkem. Leiad uue ja parema.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab seda meest ometi härraks nimetama?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavita muidugi naist, aga ennekõike – teavita iseennast. Iseendale infot kätte toimetada on vahel kõvasti raskem kui kellelegi teisele. Faktid on sul kõik olemas, tegelikult sa ju tead, kuidas asjad on, eks. Edasi võid vaadata, kas raiskad oma aega mängudele veel pikalt, võib-olla igavesti, või hakkad millalgi ikka oma elu ka elama.

Ühesõnaga, saan ma õigesti aru? Naine, kellel on endal seljataga mitmed lahku läinud suhted ja abielud?, hakkab suhtlema kokku-lahku 4 aastat mehega, kel on rase naine kodus ja kui mees temaga kokku ei koli 4 aastat, nagu hallooo, mida sa lootsid üldse, teeb see naine endale valeandmetega konto, et antud mehega edasi suhelda ja tahab kogu loost veel mehe laste ema teavitada?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on. Lihtsalt leppida Tinderina temaga kohtumine kokku ja ise kohale ilmuda… Ja mida see kõik Mulle annaks? Tegelikult ju mitte midagi. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

Kas siis naine ei teagi midagi? Iga naine peaks kohe neid asju teadma. Nii kõrini on nendest, kes varjatult topeltelu elavad ja oma perekond midagi ei tea.
Teemaalgatajele ütleks aga seda, et sina pidid teadama, et see mees selline on. Sa teadsidki seda, kuna ta oma elukaaslasega tegi seda, kui sinu valis. Sina teadsid ju tema naisest ja lastest. Sa teadsid sellest ehtkest peale, et see on mees, kes korraga on mitme naisega koos ja tal on kombeks mitte olemasolevale seda öelda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk jutt sitt jutt, seega katsun teha lühidalt ????

Lugu selles, et härra, kellega olen “sebinud” neli aastat, muutus sügisel kuidagi imelikuks. Meil olid ka kokkukolimis plaanid, tundsin, et nüüd lõpuks, peale mitmeid lõhki läinud suhteid ja abielusid, olen leidnud selle “härra Õige” Kõik tundus kohe alguses nii oma, nii õige… Ja seda mõlemalt poolt aga oh häda… härral oli meie tutvuse alguses kodus rase naine, kellest sain teada mõned päevad enne kui härra isaks sai… eeemm..ok.. läksime laiali… ja siis jälle kokku ja jälle laiali.. ja jälle kokku…. tunded laes, teineteiseta ei saa… Ja nii me siis neli aastat muudkui kokku ja lahku jooksime kuni lõpuks tuli otsus, et me ikkagi kolime kokku ning ta tuleb ära laste ema juurest. Mitte laste juurest, ka see oli meil kõik läbi mõeldud. Tundub aga, et härra lõi põnnama, sest ühel hetkel jäi ta kuidagi kaugeks, ei olnud enam tema.

Ükskord käis vestlusest läbi, et ta aegajalt ikka käib Tinderis, vaatab niisama, mis seal toimub… aaa..nagu päriselt?? Tegin siis ka mõne aja möödudes endale Tinderisse varikonto, sellise naisena nagu härrale meeldib. Oh üllatust, ei läinudki palju aega mööda, kõigest kolmandal päeval viskas mulle härra ette ja opaaa…. MATCH…. ja juttu meil jätkub ????

Väga “meeldiv” on muidugi lugeda, kuidas ta ei ela oma laste emaga koos ja kui halb ikka tema viimane suhe (ehk siis mina) oli.

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on. Lihtsalt leppida Tinderina temaga kohtumine kokku ja ise kohale ilmuda… Ja mida see kõik Mulle annaks? Tegelikult ju mitte midagi. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

Oh, jeerum! ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab seda meest ometi härraks nimetama?

Mingi teise-Eesti komme.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on. Lihtsalt leppida Tinderina temaga kohtumine kokku ja ise kohale ilmuda… Ja mida see kõik Mulle annaks? Tegelikult ju mitte midagi. Pakkida vaikselt meie ühisest olemisest asjad kokku ja haihtuda nagu polekski mind kunagi olemas olnud….

Mitte kätte maksta, aga talle koht kätte näidata. Seal on vahe.

Ühisest elamisest ma haihtuks kohe kindlalt, aga enne teeks nii, et see teisi ära kasutav sigudik oma palga saaks. Kui oled selle mehe oma elust välja visanud, anna talle Tinderis teada, et see olid sina, kellega ta seal flirtis. Enne seda aga õrritaks veel korralikult, et see tüüp ennast korralikult lolliks teeks.

Et maa selliseid kannab, ausalt…

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku ei lugenud mina küll välja, et nad koos elaks. See mees ei ela ju kellegagi, vaid igatseb oma laste ema taga  Milleks küll tõmmelda ja mängida kedagi teist mingi mehe pärast, miks mitte lasta mehel minna ja olla, nagu tahab? Kui armastad, lased vabaks. Mis kättemaksu sa jahud, mille eest sa kätte maksad, kui sa ise vabatahtlikult hakkasid semmima suhtes mehega, kel rase naine kodus oli? Vaata peeglisse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku ei lugenud mina küll välja, et nad koos elaks. See mees ei ela ju kellegagi, vaid igatseb oma laste ema

Mees elab ju kodus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…