Esileht Pereelu ja suhted Ta lähebki ………………………………. vist.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ta lähebki ………………………………. vist.

Postitas:

Ma ei osanud muud enam teha ja jätsin mehe koju ja tulin lastega ära. Seniks kuni ta on lõpetanud oma suhte väljaspool pere. See kõik on niii ajuvaba. Ta alandas, solvas, ei võtnud millestki osa, toimetas omaette. Mõned paremad päevad olid ka, aga andku ta andeks ma ei saa lastega olla kodus ainult tema paremateks päevadeks (paar X kuus). Ma ei pea vaatama kui ta iga nädalalõpp jälle peab ära minema. Seda on jube taluda. Ja nüüd on ta vihane :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 16:51; 17.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on mees vihane. Ma oleks ka vihane, kui mu koer või telekas järsku minuga vaidlema hakkaks või minema otsustaks kõndida. Aga kui see viha ükskord mööda saab, siis suudab ehk sinus vahelduseks ka taas inimest ja võrdväärset partnerit näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

julge naine :)! ole tugev ja oota ära millal ja kas üldse tõesti oled valmis tagasi minema? mis kaalutlustel jne…. eemaolemine onvaid kasuks sellistes olukordades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli samasugune mees kodus. kusjuures ta ise rääkis mulle, et nii ongi normaalne ja mina elan temaga vaid raha pärast.käskisin tal teha otsuse ja ta läks, selle teise juured.

nüüd on aastaid möödas ja haavad paranenud. olen aastaid uues ja palju paremas abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures minulegi on see etteheide, et olen temaga vaid raha pärast. Või nohh etteheiteid leiab igale olukorrale. Millisele just hetkel kasulik on. Ma igatahes ei ole võimeline selgitama, et raha liigub mööda pere vajadusi, mitte minu kui naise vajadustest lähtudes. Mul pole absoluutselt midagi sellist ette näidata, et vot kus mul nüüd on – kasutasin ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 16:51; 17.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli!

Jõudu ja jaksu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Ta lähebki ………………………………. vist.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.