Esileht Pereelu ja suhted Taas üks murtud süda…

Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )

Teema: Taas üks murtud süda…

Postitas:

Veel: minu vanaema elutarkus, et “teiste õnnetusele rajatud õnn kaua ei püsi” on õige, kuigi mina isiklikult mingit reeturit küll enam tagasi ei tahaks ega ammugi võtaks.

miks nii? paljud sellised uued abi/kooselud kestavad kaua ja õnnelikult. mees pidas vastu, kuni laps suur, oma õnne arvelt. nüüd on laps oma jalgadel ja mehelgi viimane aeg/võimalus elus õnne leida, mitte lapse nimel pingutada.

20+ aastat tagasi öeldi ka mulle sama, kui mees oma esimese lapse ema maha jättis ja minu juurde kolis. 3-4 kuud peale suhte algust hakkasime pulmi planeerima ja nüüd üle 20 aasta abielus ja õnnelikud seni.

paljud saavad oma esimese(d) lapse(d) nooruse uljuses ja mõtlemata, kas see inimene on see, kellega tahaks oma elu veeta. osad neist lähevad kohe uut otsima, osad kasvatavad lapse suureks ja lähevad siis

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule rahune nüüd maha oma ühe ja sama jutu heietamisega. Me juba saime kõik teada, et sul on supereksimatu intuitsioon ja et sa muudkui imestad. Kõik hästi. Aitab nüüd sellest ühe ja sama asja ketramisest.

Inimene pole siia teemasse mitu päeva enam ühtegi sõna öelnud, ja sa käsid tal lõpuks ometi juba vait jääda?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:04; 06.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeglisse tuleb sellistel juhtudel vaadata, muud midagi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:53; 06.06 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka aru ei saanud aastast petmist, avastasin juhuslikult autos tema vana telefoni ja sealt sõnumid. Kui olin teada saanud, siis tagasivaadates ajale oli väga palju märke. Sel ajal oli mul kiire ja polnud aega mehe igat muutust analüüsida, kuid jah sain palju enda jaoks kahtlased käimised selgeks. Edaspidi olin silmad,kõrvad lahti ja oskasin rohkemgi kinnitust saada. Kui kindlad tõendid olemas, siis tegin asja talle teatavaks.

Otse küsida pole tihti mõtet, kui nt TA puhul oli selge, et mees ei julgenudki näkku öelda ja ootas asja iseenesest väljatulekut. Lihtsalt enamus mehi ei taha draamat ja väldivad seda viimase sekundini.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sageli lugenud petmiste teemadest, et leitakse mehe telefonist sõnumid ja pildid. Kuidas te need telefonid lahti teete? Need on ju parooli või näpujälje all?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:04; 06.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõtvalt – puhast jama ajavad.

Olen sageli lugenud petmiste teemadest, et leitakse mehe telefonist sõnumid ja pildid. Kuidas te need telefonid lahti teete? Need on ju parooli või näpujälje all?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:53; 06.06 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole mingit intuitsiooni, sinu aju töötleb alateadlikult infot, mis on sul olemas ja mida sa tõlgendad läbi oma kogemuste. Sinul on juhtunud juhuslikult, et su arvamus on olnud õige…

Ei ole nii, mul 20ndates polnud ühtegi kogemust all, millest lähtusin.

Lihtsalt on kaks eri asja, kas tuled südamelähedasest hobist koju või seksilt ja hakkad hobilkäigu juttu rääkima. See paistab välja kui abikaasa su isiklikele (hobi) arengutele kaasa elab ja teda need huvitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 07:17; 30.05 07:49; 07.06 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et sul on elus 5 korda olnud sellist maagilist äratundmist. Aga kuidas välistada või ignoreerida, et samas elus on olnud näiteks 20 korda, kus oleks ka võinud midagi ära tunda, aga sa ei tundnud? Ja kui seda asja ei tulegi kunagi välja, mida sa maagiliselt ära ei tundnud, siis ju ei saa teha mingeid järeldusi sellest, kui täpne su intuitsioon on või ei ole. Ühesõnaga see on ainult sinu enesekindlus, mis põhineb mitte väga usaldusväärsel datal. Teise sõnaga, oled enesekindel loll. Ja ise veel uhke ka, et nii hea “äratundja”. Pole ju võrdlevat materjali, mille põhjal su edukuse protsenti välja arvestada.

Võiksin ise ka samamoodi siin enesekindlusest pakatada, sest minulgi on elus olnud neid maagilisi äratundmisi, aga samas tean, et sama palju on ka kordi, kus intuitsioon mulle jälle midagi ei edastanud. Ainult intuitsioonile tuginemine ei ole usaldusväärne infoallikas.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:47; 07.06 03:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu finantskrahh; tehakse kõik endastolenev, et eelmisi vigu vältida, kuid uus tuleb ikka sealt, kust arvatagi ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole mingit intuitsiooni, sinu aju töötleb alateadlikult infot, mis on sul olemas ja mida sa tõlgendad läbi oma kogemuste. Sinul on juhtunud juhuslikult, et su arvamus on olnud õige…

Oota, aga alateadlikkus ongi ju intuitsioon ehk vaistlik tunnetamine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 07:20; 08.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sageli lugenud petmiste teemadest, et leitakse mehe telefonist sõnumid ja pildid. Kuidas te need telefonid lahti teete? Need on ju parooli või näpujälje all?

Mina näiteks teen selle parooliga, mis mees mulle ise ütles.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sageli lugenud petmiste teemadest, et leitakse mehe telefonist sõnumid ja pildid. Kuidas te need telefonid lahti teete? Need on ju parooli või näpujälje all?

Mina leidsin mehe vana nuppudega telefoni, milles sim-kaarti polnud, aga sõnumid olid alles. Ei olnud koodi all ega midagi. Sealt sain teada, et mehel siiski oli selle naisega midagi olnud enne mind, kuigi mulle väitis vastupidist. Miks ta pidi valetama? Sest neil jätkuvalt oli midagi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 15:06; 29.05 22:43; 07.06 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sageli lugenud petmiste teemadest, et leitakse mehe telefonist sõnumid ja pildid. Kuidas te need telefonid lahti teete? Need on ju parooli või näpujälje all?

Mina näiteks teen selle parooliga, mis mees mulle ise ütles.

Et siis mees ise lahkelt jagab oma telefoni ja meilboxi paroole, mille kaudu ta oma armukestega suhtleb? Kõlab kuidagi ebaloogiliselt. Või ta unustas ära, et sulle need paroolid andis? Või ei pea ta vajalikukski seda varjata, et sinu kõrvalt teistega liini ajab?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 07:20; 08.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Taas üks murtud süda…