Esileht Pereelu ja suhted Taaskord petetud

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Taaskord petetud

Postitas:

Lugu selline. Mees pettis mind- taas. Selle sama naisega, kellega eelmisel korralgi. Viimasest korras on tänaseks möödas 8 kuud. Valis minu ja tema vahel. Siiki tuli lõpuks mõistus pähe ning jäi koju. Küll aga esimeses tuhinas valis teise. Hakkas isegi asju pakkima. Rääkisime, lubasin talle kõik andestada,et saaksime edaspidi oma kahele lapsele täisväärtuslikku kodu pakkuda. Üks tingimustest oli, et selle naisega, enam suhtlust ei toimu. Ja mida ma teada sain. Nad suhtlevad! Vahetavad armastusväärseid sõnumeid, juhtuvad kokku üritustel jne. Ja seda peale kõikke seda, kui olime mehega saanud oma abielu enam vähem ree peale. Panustanud pereteraapiasse jne. Kas tõesti armastab minu mees seda teist ning isegi kõik meie ühised pingutused ei ole (minu) soovitud vilju kandnud? Mis siis nüüd edasi peaks saama. Tunnene end taaskord reedetuna. Mõtlen, et kui isegi selline pauk, mis viimati neid ikka pikapeale kokku viib, siis ilmselt ongi meie abielu läbi. Kas seista tema õnne ees? Või lasta tal minna ning minna ka oma eluga edasi? Mul on tunne, et seekord ma talle andestada ei saa… see kõik kordub! Abielus 17. aastat. Peres kaks teismelist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lase tal minna.\”petis 1 korra,petab ka teist\”- nii see juhtjuski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fool me once – shame on you, fool me twice – shame on me …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks raista oma elu saata peale? Ära näita välja oma valu ja kibestumist. Mine käi näiteks juuksuris, löö end üles, paki mehe sokikesed kenasti musta prügikotti ja ütle head teed!!! Kui tema nahk on valmis vahetama 17 a. ja lapsed mingi suvalise litsi vastu, siis andku aga vinti, mingu, elagu ja armastagu… Maini muidugi kenasti ära, et alimendinõue saabub postiga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 18:23; 04.05 18:46; 04.05 20:03; 04.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks raista oma elu saata peale? Ära näita välja oma valu ja kibestumist. Mine käi näiteks juuksuris, löö end üles, paki mehe sokikesed kenasti musta prügikotti ja ütle head teed!!! Kui tema nahk on valmis vahetama 17 a. ja lapsed mingi suvalise litsi vastu, siis andku aga vinti, mingu, elagu ja armastagu… Maini muidugi kenasti ära, et alimendinõue saabub postiga![/tsitaat]

Üks asi on soovitada midagi, teine asi sulle tundmatut naist litsiks tembeldada. Selline suhtumine sulle au ei tee..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üks asi on soovitada midagi, teine asi sulle tundmatut naist litsiks tembeldada. Selline suhtumine sulle au ei tee..[/tsitaat]

Kummalgi ei ole väärtust, ei abielumehele küljeallapugejal ega ka mitte abielumehel endal. Nimetage neid seljataga tegutsejaid kuidas tahes.

Mitmele ahvatlusele teemaalgataja on EI öelnud? usun, et 17 abieluaasta jooksul nii mitmelegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 18:23; 04.05 18:46; 04.05 20:03; 04.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie kooselus on midagi väga viltu, et mees tikub mujale. See teine naine ei ole lits, vaid talle meeldib su mees ja su mehele see naine ka. Mees ju üritas, aga kui teie vahelised suhted on jahedad ja pinnapealsed ning kirg jahtunud, aga hing on noor mis on siis lahendus? Mina ei kiida takka, aga olin ka abielus mis sisuliselt oli tuim kooselu ja ma ei suutnud nii jätlata, sest yxi möte et pean nii elupäevade löpuni vegeteerima kurvastas mind meeletult. Ma tahtsin elada ja hingata ja tunda end jälle naisena ja ma ei kahetse oma otsust. Samas paljudel inimestel ei ole sellist julgust tunnistada endlae mida nad tegelikult tahavad ja vajavad. Mida Sina teemaalgataja tahad ja vajad, kas see pikaajaline kooselu pakub Sulle köikke seda mida hing ihkab? Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis alimendid, sokikesed prügikotti? Me elame ikka tsiviliseeritud maailmas! Oleme majanduslikult hästi kindlustatud. Minu abikaasa on edukas ettevõtja ning ma ise olen juhtivtöötaja. Mulle tunudub, et mu mees on minuga vaid laste pärast. Ta armastab väga oma poegi ning veedab nendega väga palju aega koos.
Aga ma tahaks, et ta oleks meie abielus armastuse, sõpruse ning kiindumuse pärast, mitte laste. Tema osavõtlikus ja püüdlused pereteraapias olid suured, lisaks psüholoogi külastused jne.Seetõttu eeldasin, et ta on oma kirest ja armumisest üle ning me saame oma eluga edasi minna. Andestasin ju talle. Ja me näiliselt läksimegi, kuni minuni hakkasid hiljuti jõudma jutud, et teda on nähtud selle sama naisega kellega toona erinevatel üritustel. Nad oma omavahel tuttavad juba mitmeid,mitmeid aastaid. Ja nüüd ma mõtlengi, nagu eelpool mainiti: fool me once shame on you, fool me twice shame on me. JA nii ongi! Ma lihtsalt ei mõista miks oli mu abikaasa toona nõus uuesti abiellu panustama kui tegelikult on ta hing ja süda kuulunud üsna pikalt kellegile teisele. Jah, kindlasti oli üheks põhjuseks lapsed ning afektiseisundis olles ähvardasin teda aga siiski.. Oleks mees toona abielu lõpetanud, oleksime tänaseks mõlemad ilmselt palju õnnelikumad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust kui eksin, aga kas tegemist on sama prouaga, kelle põhiprobleemiks oli tegelikult suur ülekaal? Vabandan kui eksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 18:23; 04.05 18:46; 04.05 20:03; 04.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust kui eksin, aga kas tegemist on sama prouaga, kelle põhiprobleemiks oli tegelikult suur ülekaal? Vabandan kui eksin. [/tsitaat]

Jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda Sinust üle pika aja. Kahju, et teil olukord \”endine\”

Kas Sa oled kindel, et kuulujutud vettpidavad on? Mees on ülestunnistanud? Ma hakkan praegu mõtlema, et äkki mehe suhe selle naisega ei olegi füüsiline? Äkki mees näeb selles naises ainult jutu-sõpra?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 18:23; 04.05 18:46; 04.05 20:03; 04.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neid on nähtud koos. Samuti sattusin peale mehele saadetud tundelisele sõnumile, mille tõttu ta üles tunnistas, et nad suhtlevaid, kuid ainult sõnumite teel. Tegelikkus on aga hoopis teine. Neid on nähtud. Ma siiralt usun, et nende suhe on nii vaimne kui füüsiline. Ja lõpuks ei ole sel enam vahet. Jah, ma olen teinud vigu aga… krt, kõik see maha visatus aega pereteraapia. Ma tõesti arvasin ja lootsin, et kõik saab korda. Milleks anda asjatuid lootusi? Ja tõenäoliselt ootab mu mees, et ma ta ise pikalt saadaksin, kuna ta ei taha olla see paha käes ära lähe! Ja nii käitubki ta nii minu kui selle teise naisega. Andes lootustu nii ühele kui teisele! Nõme! Milleks see näitemäng?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla inimene, selles loos on küll ainult üks süüdlane ja see oled Sina ise. Sinu suutmatus muutuda vaatamata mehepoolsetele pingutustele on viinud selleni, et nüüd vaevalt midagi enam päästa annab.
Miinustage, kes tahab, aga kui vaadata eelnevat postitust, siis just mees oli see, kes pakkus lahendusi, aga naine vigises ainult ja nõudis kohustuste täitmist. Ja ka praeguses postituses tunnistab teemaalgataja, et vaatamata pingutustele (terapeut jne) pole mees suutnud käituda vastavalt TEMA (naise) soovidele. Ausalt, naine, võta endale koer.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 20:51; 04.05 21:07; 04.05 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tore kuulda Sinust üle pika aja. Kahju, et teil olukord \”endine\”

Kas Sa oled kindel, et kuulujutud vettpidavad on? Mees on ülestunnistanud? Ma hakkan praegu mõtlema, et äkki mehe suhe selle naisega ei olegi füüsiline? Äkki mees näeb selles naises ainult jutu-sõpra?[/tsitaat]

Isegi kui nende suhe ei oleks füüsiline, mis on muidugi täielikult jabur, siis see on vaimne! Tundub ikka üsna sügav, kui vaatamata minu palvetele suhtelmine lõpetada, suudetakse häda vaevu mõned kuud vastu pidada ning siis ikka tolle teise poole kiigata. See ei ole ju niisama armumine või kirg. Tundub mulle pigem sügava kiindumuse ja hoolimisena ning just see teeb valu ning paneb mõtlema ehk oleks siiski õigem minna oma teed! Suvalise seksi puhul ei hakkaks ma tõmbelma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla inimene, selles loos on küll ainult üks süüdlane ja see oled Sina ise. Sinu suutmatus muutuda vaatamata mehepoolsetele pingutustele on viinud selleni, et nüüd vaevalt midagi enam päästa annab.
Miinustage, kes tahab, aga kui vaadata eelnevat postitust, siis just mees oli see, kes pakkus lahendusi, aga naine vigises ainult ja nõudis kohustuste täitmist. Ja ka praeguses postituses tunnistab teemaalgataja, et vaatamata pingutustele (terapeut jne) pole mees suutnud käituda vastavalt TEMA (naise) soovidele. Ausalt, naine, võta endale koer.[/tsitaat]

Isegi,kui toona oli nö abielu päästmine minu jaoks tähtsam, kui tema, tuli ta sellega kaasa. Tegime mõlemad pingutusi, et ree peale saada aga… vaatamata kõigele on ta endiselt kiindunud teise ja nüüd ma ei teagi mida teha. Olla ükskõikne ning oodata, kuni ta läheb või lõpetada abielu ning minna oma eluga edasi. Tunnistan, et ehk vingusin liiga palju, kuid toona abielu kasuks otsutades ei hoidnud teda keegi kirbul. Lõpuks tegi valiku ju tema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla inimene, selles loos on küll ainult üks süüdlane ja see oled Sina ise. Sinu suutmatus muutuda vaatamata mehepoolsetele pingutustele on viinud selleni, et nüüd vaevalt midagi enam päästa annab.
Miinustage, kes tahab, aga kui vaadata eelnevat postitust, siis just mees oli see, kes pakkus lahendusi, aga naine vigises ainult ja nõudis kohustuste täitmist. Ja ka praeguses postituses tunnistab teemaalgataja, et vaatamata pingutustele (terapeut jne) pole mees suutnud käituda vastavalt TEMA (naise) soovidele. Ausalt, naine, võta endale koer.[/tsitaat]

Jah, nõustun olin vingats! Kuid siiski toona tegim otsuse abielu pääste mõlemad. Ning tema tpoimiski nii nagu kokku leppisime.Ma ei heida talle muud ette, kui seda, et tegelikult teadis ta kogu selle aja, et on teise kiindunud. Mina aga uskusin tõemeeli, et ta on oma meeltesegadustest üle saanud. Ja tuli välja,et ei olegi. Usun, et see milles ta ülestunnistab on vaid jää mäe tipp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 17:35; 04.05 19:55; 04.05 20:20; 04.05 20:45; 04.05 20:53; 04.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin ka tookord ja ütlen veel, et naine, kui Sa aru ei saa, kas inimene, kellega oled koos olnud pool elu, on Sinust päriselt võõrdunud või mitte, siis pole Teie suhtel lootuski. Mis läbi, see läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 20:51; 04.05 21:07; 04.05 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, te võiksitegi lahku minna. Materiaalselt saad hakkama, lapsed jäävad sulle – milles küsimus? Ilmselt oled kuskil 40-ringis, pool elu on alles ees ju. Mul ülemus 62-aastane hakkab 60-aastase naisega abielluma. Mõlemad olid paar aastat üksi, kuskil nad igal juhul kohtusid ja armastus on suur.

Võiksidki selles lahkuminekust suuremat stressi tunda kuna tulemusena võtad kaalust alla, lööd särama, seepeale hakkad leidma meeste hulgas rohkem tähelepanu, leiad uue hingamise, hakkad tegelema vaimsemate asjadega ning leiad ka hingesugulase st uue armastuse. Tavaliselt lahkuminek ongi enese leidmine ja õppetund. Ilmselt elu tahab sulle öelda, et aeg on edasi minna.

Ja kes viimasena naerab, naerab paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esialgne teema
http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8937772

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 20:51; 04.05 21:07; 04.05 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Taaskord petetud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.