Esileht Sünnitus Taastumine pärast sünnitust

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Taastumine pärast sünnitust

Postitas:
Kägu

1. laps. Raseduseelset kaalu ei saavutanudki. Alles jäi 5kg. Terve rasedusega võtsin juurde 18kg millest haiglasse jäi 6kg (enne rasedust kaalusin 50kg). Laps oli raske. Koolikud, rahutu jne. Ööpäevas 1-3h und. Peale sünnitust terve kuu oli sümfüüsivalu nii tugev, et ma ei suutnud kõndidagi. Õudne aeg. Korralik löök, sest polnud iial osanud midagi sellist oodata.

Aasta hiljem jäin uuesti rasedaks

2. laps. Rahulik, magas hästi. 2 kuud peale sünnitust oli esimese raseduse eelne kaal käes. Juurde võtsin 11kg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juurde võtsin 7-9 kilo, sõltub mis seisuga kaalu arvestada – kui tavapäraselt olen ca 57-58 kg, siis kohe raseduse alguses võtsin alla 55-56 peale, sünnitama minnes olin ca 64, max.kaal raseduse ajal 64,5.

Haiglast koju saades olin jälle 57-58 ja paar päeva hiljem 55-56. Ühtegi venitusarmi ei saanud, kuigi mu emal on ja see pidavat pärilik olema.

Kõht on peaaegu endine 3-4 nädala möödudes, kuigi pisut trenni kuluks siiski ära.
Mul oli plaaniline keiser, sellest taastumine oli kerge ja kiire – ca 5. päeval tundsin end juba väga hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina võtsin rasedusega juurde neli kilo, aga alustasin ülekaaluga (168, 75). Sünnitusmajast tulles kaalusin 66, pool aastat imetamist viis veel 6 kilo. Mingit trenni pole vaja, kui laps magab vankris, mina kõndisin esimesed pool aastat iga päev kolm korda päevas ka kokku 12 km. Ilusti saba kalu hoida.

0
-2
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Sünnitus Taastumine pärast sünnitust