Esileht Ilu Taastumine peale silmalauoperatsiooni

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Taastumine peale silmalauoperatsiooni

Postitas:

Mind huvitab väga põselihaste tõstmine. Ei ole sellisest asjast kuulnudki, räägitakse vaid faceliftist, mis on lõuajoone kohendamine? Plaanisin minna sellel teemal konsultatsiooni, aga kas see vastaja, kes rääkis silmadest ja põskedest, raatsiks avaldada kliiniku või kirurgi nime, kes taolisi operatsioone teeb? Või see ongi facelif?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemised, taastumine väga pikk. Nädala-kahega “midagi enam näha pole” tundub ulme. Arm oli punane veel kaks kuud kindlasti. Kuigi kasutasin head armikreemi. Sinikad tekkisid kohe ka. Hoolikalt kasutasin alguses külma, liikusin päikseprillidega õues. Käisin ka ravikosmeetiku hoolduses sinikate tõttu, aitas. Vanusest 10 aastat maha, see on küll tõsi. Oleks pidanud varem tegema, kui silmanurgas kortse vähem. See üleliigne nahk põhjustab ju suuremaid kortse ka. Opiga tõmmatakse nahk sirgeks, aga mingid õrnad jooned ikka jäävad, mis nooremana oleks olemata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin jaanuaris ülalaugude plastika operatsioonil. Praegu on märts ja armi joon on veel kohati näha ja ülemised laud on kergelt punased. See kõik on normaalne. Kuna keha panustab verega sinna piirkonda rohkem, et haava parandada, võibki punetus pikemalt olla. Ka praegu, 2 kuud hiljem, pole kirurgi sõnul arm veel laskunud õigesse kohta ja minu ülalaud on kergelt tema sõnul paistes (seda ma ise ei näe). Lõplikuks paranemiseks loetakse 6 kuud. Hetkel olen tulemusega juba väga rahul.

Silmalaugude operatsioon oli kohaliku tuimestusega ja minul kestis ca 40 minutit. Ausalt öeldes ootasin palju hullemat ja olen siiani üllatunud kui kiire ja isegi meeldiv opp oli. Valuvaigistava süsti silmade ümbrusesse süstimine oli ainuke natuke ebameeldiv osa aga korduvalt meeldivam, kui nt hambaarsti juures valuvaigistavat süsti saada. Süstimise ajal hingasin sügavalt sisse ja välja ja ja edasi jutustasin kirurgiga ülejäänud opi aja. No täitsa vahva oli.

Konsultatsioonil käisin kahe kirurgi juures Tartus Clinica kliinikus: Dr Peep Pree ja dr Triin Vasar. Mõlemad rääkisid põhjalikult riskidest ja operatsioonist endast. Tahtsin olla kindel arsti valikus, sest operatsioon toimub siiski minu näos ja ma ei tahtnud mingeid riske oma nii nähtava kohaga ette võtta. Arstiks valisin dr Vasara, sest tema juurde sain kiiremini operatsiooniaja. Kuna talvel on taastumine igasugustest operatsioonidest kergem, siis tahtsin operatsioonile pm kohe :), st detsembris oli konsultatsioon ja silmalaugude plastika operatsioon toimus jaanuari alguses.

Taastumine oli paar tundi palatis külmakottide all. Nii hea, et olin endale süüa kaasa võtnud ja hommikul korralikult söönud. Tuju oli väga hea. Kaasas peavad olema ka päikeseprillid, sest silmad on pikka aega veel tundlikud ereda valguse suhtes.

Kodus taastusin veel paarpäeva nutitelefon kaaslaseks. Nädala pärast võeti niidid välja ja siis sain armi punetust juba meigiga peitma hakata.

Nüüd on 2 kuud möödas ja mõtlen, et kuidas ma küll varem silmalaugude operatsiooni peale tulnud ei olnud. Muutku vaatasin, et nägu on nii loppis ja väsinud. 42 aastasena oli juba tunne, et näen 60 välja.

Kui sinul ka vajuvad laud silmadele –  võta töölt nädalaks vabaks ja tee ära! Enne käi muidugi kirurgi juures konsultatsioonil, et teada kas sinule operatsioon üldse on näidustatud ja sobiv.

Enda kogemusest soovitan https://clinica.ee/silmalaugude-plastika/ kirurge ja hoolitsevat personali.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda Tallinnas soovitate peale Malva? Olen talle kirjutanud neli korda, millest ühe korra ta helistas mulle tagasi. Leppisime kokku, et saadan talle pildi, mida ka tegin. Aga rohkem ta mulle vastanud ei ole. Aega tema juurde ei saa kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab väga põselihaste tõstmine. Ei ole sellisest asjast kuulnudki, räägitakse vaid faceliftist, mis on lõuajoone kohendamine? Plaanisin minna sellel teemal konsultatsiooni, aga kas see vastaja, kes rääkis silmadest ja põskedest, raatsiks avaldada kliiniku või kirurgi nime, kes taolisi operatsioone teeb? Või see ongi facelif?????

Facelifti ja minilifti käigus ei pingutata ainult nahka, vaid ka selle all olevaid lihaseid. Mul on minilift tehtud ja tulemus on kui öö ja päev eelneva pildiga. Enam ei ole neid vagusid, mis nina kõrvalt suuni jooksevad, pole buldogipõski, nägu näeb ovaalsem välja (enne vajus põskede tõttu kandiliseks). Ülihea tulemus. Nüüd loen ilukirurgia grupis, kuidas inimesed tahavad fillereid, niite, näohooldusi ja arvavad, et miski sellest päriselt efekti annaks. Seda üleliigset lõtvunud nahka ei paranda mitte miski ligilähedaseltki sama hästi kui operatsioon. Ma näen välja 10 aastat noorem, aga seejuures täiesti loomulik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab väga põselihaste tõstmine. Ei ole sellisest asjast kuulnudki, räägitakse vaid faceliftist, mis on lõuajoone kohendamine? Plaanisin minna sellel teemal konsultatsiooni, aga kas see vastaja, kes rääkis silmadest ja põskedest, raatsiks avaldada kliiniku või kirurgi nime, kes taolisi operatsioone teeb? Või see ongi facelif?????

Facelifti ja minilifti käigus ei pingutata ainult nahka, vaid ka selle all olevaid lihaseid. Mul on minilift tehtud ja tulemus on kui öö ja päev eelneva pildiga. Enam ei ole neid vagusid, mis nina kõrvalt suuni jooksevad, pole buldogipõski, nägu näeb ovaalsem välja (enne vajus põskede tõttu kandiliseks). Ülihea tulemus. Nüüd loen ilukirurgia grupis, kuidas inimesed tahavad fillereid, niite, näohooldusi ja arvavad, et miski sellest päriselt efekti annaks. Seda üleliigset lõtvunud nahka ei paranda mitte miski ligilähedaseltki sama hästi kui operatsioon. Ma näen välja 10 aastat noorem, aga seejuures täiesti loomulik.

Kes tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülihea tulemus. Nüüd loen ilukirurgia grupis, kuidas inimesed tahavad fillereid, niite, näohooldusi ja arvavad, et miski sellest päriselt efekti annaks.

Jah, kui näoovaal on juba kuju muutnud ja rippuvad põsed tekkinud, siis ei aita enam mitte midagi. Tegijad muudkui promovad oma niite, aga neist on efekti vaid senikaua kuni püsib turse. Kõik kirurgid ütlevad, et neist pole kasu, aga vaatasin, et vähemalt ühe kirurgi teenuste nimekirjas on need niidid, kes on mulle ise öelnud, et ei ole kasu ja ei soovita. Aga ise ikka paneb neid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda Tallinnas soovitate peale Malva? Olen talle kirjutanud neli korda, millest ühe korra ta helistas mulle tagasi. Leppisime kokku, et saadan talle pildi, mida ka tegin. Aga rohkem ta mulle vastanud ei ole. Aega tema juurde ei saa kuidagi.

Proovi kohale minna, kui Tallinnast oled. Temaga ühenduse pidamine on keeruline jah, aga opiga jäin väga rahule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kohale minna, kui Tallinnast oled. Temaga ühenduse pidamine on keeruline jah, aga opiga jäin väga rahule.

Lähed kohale ja siis marsid kohe operatsioonisaali või:)? Kui arst kohmitseb, siis ütled, et hakkame pihta, mis siin ikka vahtida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole buldogipõski

Buldogipõsk on minu silmis (teatud vanuses naiste puhul) seksikas.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Buldogipõsk on minu silmis (teatud vanuses naiste puhul) seksikas.

Vanaema puhul äkki tõesti nunnu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema puhul äkki tõesti nunnu.

Eks siin foorumis on vähemalt pooled kasutajad vanaemad. Mõtlen neid, kelle nimed hakkavad meelde jääma. Nad ise on seda maininud. Vanaemadele buldogipõsk ning kerge korts sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed kohale ja siis marsid kohe operatsioonisaali või:)? Kui arst kohmitseb, siis ütled, et hakkame pihta, mis siin ikka vahtida?

Kuule, aga katsu seekord kaval olla ja räägi inimesega vastuvõtust, ära kohe arsti ründa. Oh seda üllatust, aga ta päris üksi ei tööta!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh seda üllatust, aga ta päris üksi ei tööta!

Ma korra olen seal ta kliinikus käinud konsultatsioonil, siis jäi mulje, et töötab üksinda jah. Ei olnud seal leti taga kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma korra olen seal ta kliinikus käinud konsultatsioonil, siis jäi mulje, et töötab üksinda jah. Ei olnud seal leti taga kedagi.

Hmmm, minu opi ajal oli seal vähemalt 4 inimest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm, minu opi ajal oli seal vähemalt 4 inimest.

Ega ma seda ei arvanudki, et ta opi ajal ilma anestesioloogi ja õdedeta hakkama saaks, sa soovitasid ju kohale minna ja inimesega vastuvõtust rääkida. Aga sellist inimest ei pruugi seal olla, igal juhul pole näinud seal kedagi leti taga istumas. Mäletan, et ise saatsin ta telefonile sõnumeid, sest kodulehe kaudu ta ei vastanud. Sõnumile ükskord vastas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Buldogipõsk on minu silmis (teatud vanuses naiste puhul) seksikas.

Veider lesbarijutt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma seal oma opi järjekorras istusin, siis oli küll vastuvõtulaua taga inimene olemas. Samas ma ise ka pikalt arstiga ühendust ei saanud, vingusin siingi, et aja broneerimine ei õnnestu ega õnnestu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab väga põselihaste tõstmine. Ei ole sellisest asjast kuulnudki, räägitakse vaid faceliftist, mis on lõuajoone kohendamine? Plaanisin minna sellel teemal konsultatsiooni, aga kas see vastaja, kes rääkis silmadest ja põskedest, raatsiks avaldada kliiniku või kirurgi nime, kes taolisi operatsioone teeb? Või see ongi facelif?????

Facelifti ja minilifti käigus ei pingutata ainult nahka, vaid ka selle all olevaid lihaseid. Mul on minilift tehtud ja tulemus on kui öö ja päev eelneva pildiga. Enam ei ole neid vagusid, mis nina kõrvalt suuni jooksevad, pole buldogipõski, nägu näeb ovaalsem välja (enne vajus põskede tõttu kandiliseks). Ülihea tulemus. Nüüd loen ilukirurgia grupis, kuidas inimesed tahavad fillereid, niite, näohooldusi ja arvavad, et miski sellest päriselt efekti annaks. Seda üleliigset lõtvunud nahka ei paranda mitte miski ligilähedaseltki sama hästi kui operatsioon. Ma näen välja 10 aastat noorem, aga seejuures täiesti loomulik.

Kelle juures teha lasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Ilu Taastumine peale silmalauoperatsiooni