Esileht Koolilaps Tabasalu kool või Harkujärve 6-klassiline kool?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tabasalu kool või Harkujärve 6-klassiline kool?

Postitas:

Me ei suuda otsustada, kumba kooli laps panna. Kas Tabasalu suurde kooli või harkujärve pisikesse kooli? Tabasalu eeliseks on see, et pikapäevarühm kestab kella 17-ni (Harkujärves kella 16-ni). Tabasalus on sportimisvõimalused paremad ja huviringe tunduvalt rohkem. Samas on minuni jõudnud info, et Tabasalus avatakse see sügis ilmselt 7-8 1. klassi, kuna lapsi on piirkonnas nii palju.
Harkujärve on aga mõnus väike ~100 õpilasega kool, kuid seal on ainult 6 klassi ja koolivahetus tuleks lapsel niikuinii tulevikus teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 08:48; 03.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu õe lapsed käivad Harkujärve koolis ja kiidavad taevani seda väikest kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin ka Harkujärve kooli. Väikeses koolis on lapsel parem õppida. See on hea õhkkonnaga kool.Minu üks lastest lõpetas selle kooli 3-4 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Harkujärve kool. Peale 6-ndat klassi saab juba laps valida oma oskuste ja teadmiste järgi, äkki tahab minna hoopis mõnda G5 kooli edasi.
Ja varem käis koolibuss, millega lapsed said Tabasalu ujulasse ujuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Küsimus on selles, kas Harkujärve koolis üldse kohti on. Minu teada on sel aastal sinna soovijaid rohkem, kui kool vastu võtta suudab. Kuid kui õnnestub sisse saada, siis võin kinnitada, et tegemist on väga hea kooliga. Õhkkond on super!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme Harkujärve kooli nimekirjas juba ammu 🙂 Seega kohasaamise pärast muretsema ei pea. Koolil on sügisel valmidus avada kaks täismahus 1. klassi. Nimekirjas oli viimati alla 50 lapse. Hetkel väga hull seis veel ei ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 08:48; 03.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vanem poeg käib Harkujärve koolis. Nende suurim mure on praegu, et ei ole ruume, kus kehalist kasvatust läbi viia, kui tunnid on sees. Kuulu järgi aga tehakse kooli kõrvale selleks spordisaal, seega siis saab ka see mure lahendatud 🙂 Kui muidu tundub raske otsustada, võid veel kaaluda lapse iseloomust lähtuvalt (kas pigem sobiks rahulikum ja väiksem kool, kohaneb kiiremini), siis kas saaks laps ise kooli ja koju või pead iga jumala päeva taksojuht olema jne jne. Kuna Tabasalu koolis last ei käi, ei oska selle poolt ega vastu rääkida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinna Harkujärve mingi transport ka viib Tabasalu poolt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 13:52; 08.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sinna Harkujärve mingi transport ka viib Tabasalu poolt?[/tsitaat]

Minu teada küll mitte. Kas kand-varvas või auto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuni jõudis just täna selline info, et kuskile sinna tabasalu kanti tehakse mingi uus kool juurde ja otsitakse juba õpetajaid – seda rääkis üks kolleeg, kellele pakkumine tehti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Harkujärve ja Tabasalu vahet sõidavad bussid hommikul , lõunal ja õhtul.[/tsitaat]

Mmm, siis ma olen infosulus. Milline buss siis – linnaliini, koolibuss?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RAQ1 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mmm, siis ma olen infosulus. Milline buss siis – linnaliini, koolibuss? [/tsitaat]

Ilmselt peeti silmas vallasisest bussiliini H4, aegade kohta ei tea, uuri vallast järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RAQ1 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mmm, siis ma olen infosulus. Milline buss siis – linnaliini, koolibuss? [/tsitaat]

http://www.harjuytk.ee/files/H1_H3_H4_H5_H6_alates_20110901.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 13:52; 08.03 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas uus bussiliin 113, mul laps iga päev sõidab selle bussiga kooli. Buss sõidab Sütemetsa tee kaudu 5-7 min. Tagasi saab nt kell 13.45 sama bussiga või juba hiljem ringiga H4-ga. Meie valisime Tabasalu kooli selle pärast, et sõbrad läksid sinna, seal on ujula ja palju erinevaid ringe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Harkujärve!!! Mul tuttav ise sellest koolist tulnud ja ülimad kiidusõnad kooli kohta, samuti kellega on hetkel koolist jutuks läinud. Sinna on muidugi suur tung ka. Lisaks suurele masskooli staatusele Tabasalus on õhkkond pingeline (õpetajad vs uus direktor)
Kahjuks peab mu laps sinna minema, sest lapsele kergem kooli minna-tulla.
Uus kool peaks olema Vääna pool,sinna kiiresti kohandatakse nn sarnast algkooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Tabasalu kool või Harkujärve 6-klassiline kool?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.