Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tabletiabort

Postitas:
Kägu

Oli nädal tagasi tabletiabort,kuna peetumine,tuli ainult 2 päeva verd,suhteliselt vähe ja siiani vaikus,peaks ju vähemalt nädal kestma peale seda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tabletiabordiga oli ni, et paar tundi peale teise tableti saamist oli kohutav iiveldus ja kohutavad kõhuvalud. Esimesel ja teisel päeval tuli verd ja vere tükke ikka üsna palju,  järgmistel päevadel oli kuskil nädala aega määrimist.

Eks igal ühel on tableteabordiga omad kogemused, mõnel tuleb vähem verd ja mõnel palju. Ma kindlasti soovitan sul arstiga konsulteerida, kuna vb loote väljutamist ei toimunud ning pead uuesti läbi tegema selle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tabletiabordiga oli ni, et paar tundi peale teise tableti saamist oli kohutav iiveldus ja kohutavad kõhuvalud. Esimesel ja teisel päeval tuli verd ja vere tükke ikka üsna palju, järgmistel päevadel oli kuskil nädala aega määrimist.

Eks igal ühel on tableteabordiga omad kogemused, mõnel tuleb vähem verd ja mõnel palju. Ma kindlasti soovitan sul arstiga konsulteerida, kuna vb loote väljutamist ei toimunud ning pead uuesti läbi tegema selle.

Ultraheliga vaatas üle,kõik ilus puhas,aga jah kuidagi kummaline tundub,et ainult paar päeva oli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli suurem veritsus paar tundi, ise ka imestasin. Sõbranna ütles, et ma varuksin hoolega valuvaigisteid ja suuri sidemeid mitu pakki. Kasutasin ära max. 3-4 suurt sidet,edasi sobis juba tavaline veidi paksem pesukaitse. Valusid nagu ei olnudki, veidi ebamugav veidike ja see ka kõik.

Aga kõik on individuaalne.

Ma olin valmis kõige hullemaks, kuid läks paremini kui eales oleks arvanud.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )